Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qawaa

duzy problem, moj facet idzie sam na wesele, ja zostalam z wesela wyproszona!!!!

Polecane posty

Gość eh ciezko musi Ci byc
wstyd?? chyba nie Tobie bo Ty akurat nie masz czego sie wstydzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to juz przechodzi istne pojecie:(jego mama mnie meczy abym przyjechala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż...
Dziwne zachowanie twego chłopaka autorko z tym tel ...i przyśle kierowcę?...albo mocno jest wypity...albo ty fantazjujesz... moim zdaniem jeśli to jest prawdą ...to takie zachowanie to zachowanie chłopca nie mężczyzny. Warto by się przyjrzeć mu bliżej...proponuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz ze idziesz na impreze
jego matka jest naprawde zenujaca i nie ma za nic szacunku do ciebie. co to ma znaczyc wogole? pewnie synus sie zle bawi to trzeba mu maskotke zoragnizowac. widze, ze sie zastanawiasz........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh ciezko C musi byc
powiedz ze juz sie umowilas na dzisiejszy wieczor i nie planujesz wiec niech nie marnuja czasu i nie psuja humoru ani sobie ni tym bardziej Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh ciezko Ci musi byc
tez mam wrazenie ze sie wahasz, byc moze sie myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż...
i jego mama dzwoni?! ciekawa rodzina a przypadkiem może to rodzina Kiepskich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatekbratek
co za powalona rodzina... a co to ma znaczyc: z braku laku to i kit dobry? nie ma fajnej zabawy, to chca, zebys przyjechala. brak honoru z ich strony. nie dostals przeciez zaproszenie, tylko takie na gebe, a to sie nie liczy. daj sobie spokoj z ta impreza. dobrze ktos powiedzial, ze mieli czas na to, zeby takie rzeczy zalatwiac, teraz to juz musztarda po obiedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh ciezko Ci musi byc
Pojedziesz - stracisz honor - Twoj wybor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatekbratek
masz byc jakas atrakcja wieczoru? skoro impreza jest malo fajna, to kolezanka tez nie bawi sie fajnie?:) jaka szkoda...sasasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz ze idziesz na impreze
tylko nie mow, ze pojedziesz. bedziesz najglupszym pustostanem jaki czytalam, nawet na kafe. ja pierdyle, zenada bedzie jak tam pojdziesz. tylko posmiewisko z siebie zrobisz! zachowaj twarz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatekbratek
miej swoj honor, nie wchodzi sie w trakcie imprezy, szczegolnie po czym takim. a co na to twoi bliscy? wiedza o tej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz ze idziesz na impreze
przeczytaj ten topik od poczatku: zacytuje cie "Kochani, chce zamknac juz ten temat. Dziekuje wszystkim za rady, za wsparcie, za tak duze zaangazowanie. Nie sadzilam, ze moj temt spotka sie z takim odzewem. Podjelam ostateczna decyzje, nie ide na slub ani na wesele. Bylam wam winna zdradzenia mojej ostatecznej decyzji za to, ze tak goraco mnie wspieraliscie dziekuje. " to wiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz ze idziesz na impreze
jeszcze jeden cytat: w srodku nie wiem co czuje Nie pojde tam bo mam swoj honor. Moze panna mloda od dawna planowala, ze swiadek i swiadkowa beda sami. To ich wesele, ja znam mego faceta krotko. Nie moge ingerowac w ich sprawy rodzinne. Musze uszanowac ich wole. Tak tez zrobie.Nie moge miec do nich pretensji."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatekbratek
uwazam, ze nie musisz nawet usprawiedliwiac sie jakas impreza, niczym. to jest chyba zrozumiale, ze skoro zdecydowalas sie nie isc, to na sile tam cie nie zaciagna. pojdziesz i co? bedziesz tam stala jak h... na weselu. nawet nie wiadomo czy miejsce dla ciebie bedzie, bo przeciez sa limitowane. a moze ktos nie przyszedl i chca zapchac dziure

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz ze idziesz na impreze
i jeszcze jeden: " tu nie chodzi o jakies fochy aby mnie zaproszono bo juz za zadne skarby swiata tam bym sie nie pojawila tylko czuje sie calkowicie odrzucona w ten dzien, calkowicie zlekcewazona. calkowicie odsunieta na bok."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż...
Taak. Jeśli to jest prawda... choć prawdopodobne..sorry ale elementarne zasady w takiego typu uroczystości? :) zadziwiają mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh ciezko musi Ci byc
dzieciak nie facet :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh ciezko musi Ci byc
ja bym mu napisala cos w stylu ze proszac Ciebie zebys przyszla chcial pozbawic Cie honoru, bo sam wiejeszcze lepiej niz Ty jaka byla sytuacja, a obrazajac sie na Ciebie to nie wiem co chcial wymusic na Tobie cos tym zachowaniem czy jak?? zyczyla dobrej zabawy i powiedziala ze wylaczam telefon bo chce sie wyspac czy cos tam cos tam cala ta sytuacja najpierw z zaproszeniem ze sie nie postawil, nie walczyl o swoje, teraz z dzisiejszym dzwonieniem i tym obrazeniem sie pokazuje jak Cie traktuje a moim zdaniem jak gowniare, a Ty zastanawiajac sie jeszcze to potwierdzasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż...
a ile lat ma ten twój luby? :) dlaczego masz telefon włączony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...rany... :/ mam takie wrażenie, że nagle na tym śmiesznym weselu rodzinie sumienia się poodzywały. Wybrałaś sobie kobieto sierotę za faceta :/.... by nie powiedzieć inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh ciezko musi Ci byc
wczesniej tez dzwonila mama siostra i jej chlopak czy tam brat i jego dziewczna, nie pamietam i mowilas ze nie pojdziesz bo nie bo nie bylas zaproszona, nie przez panstwa mlodych itp itd, to dlaczego teraz myslisz inaczej? nadal nie dzwonili do Ciebie panstwo mlodzi, tylko rodzinka Twojego chlopaka, z reszta nawet gdyby sama Panna mloda zadzwonila no to sorry ale w trakcie wesela to chyba juz troche za pozno na zpraszanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 20tce
to jakis idiotyzm,w ogóle co to za ludzie nie na poziomie,olej to dziewczyno.to śmieszne przyjsć w trakcie wesela. w końcu to uroczystość przedewszystkim młodej pary-nie chce Cię panna młoda-to niech spada,wredna krowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I właśnie trwa tam impreza, na której co najmniej 1/3 gości czuje się zdegustowana niejasną sytuacją, najbliższa rodzina młodego kryje się po kątach z telefonem, a panna młoda pewnie purpurowieje ze złości. Prosty przepis na schrzanienie imprezy, którą planuje się ponad rok, czeka całe życie i kilka lat spłaca. Gratuluję Twojej bratowej wesela, jest takie jak tego chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh ciezko musi Ci byc
czyzby jednak autorka pojechala na to wesele??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×