Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

dokładnie, robiłam takim o czułości 10 jednostek w 25 dc i NIE WYSZEDŁ, następnie zrobiłam drugi w 32 dc ale o czułości już 25 jednostek i WYSZEDŁ pozytywnie. Co kobitka to inaczej ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha,robiłam pre-test i quick viue,które wykrywają 6 dniową ciążę i u mnie takową pre-test wykrył,bo zrobiłam w 21 dc,a miałam wtedy regularne 28 dniowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecałam sobie,że nie będę świrować i nie będę robić testów przed 37dc,ale chyba nie dam rady :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie cieżko z tymi testami,bo nie ma u mnie czegos takiego jak poranny mocz,bo jak w nocy wstaje do amłego to zawsze ide do wc,a nie zasne dalej z pełnym pęcherzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, kupilam ten test i czekam az dojdzie. i tak jak znam zycie to wczesniej niz przed miesiaczka go nie zrobie, bo bedzie mi szkoda go marnowac.U mnie test najczesciej wywolywal okres, powaznie, jak go robilam to od razu na drugie dzien dostawalam okres ;/ a jak jeszcze bardziej znam zycie: to okres dostane w..26 dniu cyklu ;/ czyli wczesniej, abym sobie zbytnich nadziei nie robila ;( jak ktos ma w zyciu pecha to zawsze i do konca ;(i to sie NIE ZMIENI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja tez bym chyba poczekała do @ z testami:) mój cykl zapowiada sie dłuuugiii iii cóz bede polegac na tem!! ostatnio w dniu @ spadła wiec cos w tym jest! jak widac !! poczekam do 16 wyzszych i zobaczymy!! co i jak! mam nadzieje ze jutro tez bedzie 37 a nie spadnie:( bo juz nic z tego nie bede wiedziec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej mi sie tak z tym testem nie pali. Wydaje mi sie dostane @ ze przegapiłam owulacje albo jej nie bedzie. Ja to mam zawsze jakies czarne myśli. Validos kiedy miałaś @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, wy tu sobie o testach rozmawiacie a ja wlasnie wrocilama z drobnych zakupkow i zgadnijcie co kupilam testy ciazowe hehehehh czyzbyscie telepatycznie mnie namowily do tego ??????? przyznawac sie ktora ? oczywiscie maialm kupic dopiero za tuydzien ale nie wytrzymalam a niech lezy sobie w szafce i czeka na swoja chwile kupilam rowniez mezusiowi witaminki i bede pilnowac aby je bral mysle ze dobrze mu co nieco pomoga avinion - u mnie tez ostatni test wywolal wstretna a wiec cos w tym jednak jest (ostatni testo3walam w 32 a dostalam w 33 dc) to chyba nasza damska psychika odpuszcz i od razu dostajemny :( michelle jakie ty masz cykle i kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria jakie witaminki kupiłas dla swojego M i jakie maja działanie? Hihi domyślam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiu witaminki specjalnie sformuowane dla mezczyzn czyli wiece3j cynku i innych tam mineralow potrzebnych facetowi a ty co moja droga masz na mysli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i kochane dzisiaj mam wolny dzien mezus w pracy a wiec dbam o siebie peelingi imaseczki poszly w ruch - przynajmniej lepiej sie bede czula :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria wpierw co pomyślałam to o tabletkach na potencje a pozniej myslalam o tabletkach wzmacniających plemniczki... Ale takie cos chyba nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiu :) na tabletki na poteencje to nasi mezowie jeszcze za mlodzi :) kupilam mu po prostu zestaw witaminek specjalnie sformuowany facetom i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiu :) na tabletki na poteencje to nasi mezowie jeszcze za mlodzi :) kupilam mu po prostu zestaw witaminek specjalnie sformuowany facetom i tyle mysle ze nie zaszkodzi :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiu :) na tabletki na poteencje to nasi mezowie jeszcze za mlodzi :) kupilam mu po prostu zestaw witaminek specjalnie sformuowany facetom i tyle zaszkodzic nie powinno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiu :) na tabletki na poteencje to nasi mezowie jeszcze za mlodzi :) kupilam mu po prostu zestaw witaminek specjalnie sformuowany facetom i tyle zaszkodzic nie powinno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiu :) na tabletki na poteencje to nasi mezowie jeszcze za mlodzi :) kupilam mu po prostu zestaw witaminek specjalnie sformuowany facetom i tyle zaszkodzic nie powinno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria ja mam cykle bardzo nieregularne i nie wiem kiedy sie moge spodziewać :-/ Myśle,że zrobie sobie test w piątek,to będzie 30dc,a cykle mam od 26 do 37 dni.Ostatnio zrobiłam test w 38 dniu i po godzinie @ dostałam.Chyba naprawde te testy @ wywołują ;-) Jak sie teraz nie uda to też zaopatrze męża w jakieś witaminki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane moje dziewczynki😘 jak mi jest smutno bez Was i pisania z Wami.dziękuje za dobre słowo..... kochane mam nadzieję ze zaciązycie w tym miesiącu wszystkie.pamiętajcie ze Fisia trzyma kciuki.. Mam nadzieję ze mnie też się uda Buziaczki kochen i kirczaki 😘 odezwe się jutro z ranka do Was.Jutro będe w domku do południa to poklachamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! Dawno mnie nie było.... Ostatnio pisałam, że nie mam żadnych mdłości i nawet trochę mnie to niepokoiło. Od wczoraj to już jest nieaktualne. Drugi poranek z rzędu mam dośc mocne mdłości i ślinotok, tak więc w końcu i mnie dopadło. Trochę się boję, jak ja sobie z tym w pracy poradzę, chyba tzreba będzie się \"przyznać\", bo głupio będą na mnie patrzeć... Tak samo z rodziną - jestem więcej niż pewna, że nie uda mi się zrealizować mojego planu przekazania im radosnej wiadomości w Boze Narodzenie. To jeszcze grubo ponad miesiąc i na pewno moje objawy nie pozwolą mi tak długo trzymac tego faktu w tajemnicy. A w sobotę byłam u lekarza! Ciąża potwierdzona, szósty tydzień. Dostałam skierowanie na badania: toksoplazma, cukier, żelazo, morfologia, mocz. Zwynikami mam przyjśc za miesiac na kolejną wizytę, dostałam rozpiskę, w jakich terminach będą przypadały kolejne usg. Mam łykać folik z witaminą c, w razie jakichkolwiek plamień, notorycznych wymiotów, bóli brzucha niezwłocznie sie kontaktować. To na tyle. Hodujemy fasolkę - to fakt niezaprzeczalny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek! u mnie 36,8 prawie:) wiec jakos nadal wyzsza:) zobaczymy czy jeszcze pare dni bedzie a w tedy bede wiedzec ze owulacja była!!! ja juz rano byłam na myjni i w tesco na zakupach:) i juz w pracy !!!! nie pytajcie o której wstałam a o 18 mam wywiadówke!! bo jak juz pewnie wiecie opiekuje sie siostra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki😘 u mnie za oknem zimno i biało.kolejna noc nie przespana więc czas na kawe.która pije ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu kochen🌻 ja sie chetnie napije;) Sylwia hoduj hoduj;) oby jak najwiecej urosla i nie zapomnij fasolki podlewac:P Validos kochana z ciebie siostra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×