Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

malwina29 --- oj nie dziękuję,żeby nie zapeszyć znająć życie strzeli minę ze zdziwienia i oburzenia dlaczego to on ma pukać a niech go................. współczuję choróbska zdrówka życzę , wracaj do zdrowia. a taką kwasote to chyba sama dziś zrobię:):) cytrynka i woda , dobra jest na kaca też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki ostatnio oglądałyście fajny, ciekawy film......bo się zastanawiam co obejrzeć mamy tego trochę w komputerze a może moglabym coś sciągnąć.... A może jakaś książka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaritko - wspolczuje Tobie ale pamietaj ze najwazniejsza jest fasoleczka w twoim brzuszku - pamietaj ze my tu wszyscy o nia sie martwimy :) ja mam to szczescie ze mieszkamz dala od tesciow ale i to z nimi nie lubie rozmawiac ze wzgledu na to jak mnie traktowali przed slubem a no i teraz oczywiscie jestem najgorsza w rodzinie ale najwazniejsze jest to ze z mezem swietnie sie rozumiemy i kochamy ja go nie nastawiam przeciwko rodzicom - przeciez to jego rodzice - jak chce dzwonic ja mu nie zaluje a ze nie chce z nimi rozmawiac to juz inna sprawa no bo i o czym - zreszta nie lubie udawac validos27 przekaz gosi i powiedz ze czekam na jej fachowy komentarz --- kurcze no troszke sie martwie 20dc a skoku nie ma kurcze faza poowulacyjan moze byc za krotka - okresy mam w miare reguralne 29, 30 , 31 dni i nigdy zadnych nieprawidlowosci zreszta robilam badania gineko. i wszystko bylo w porzadku wiec co jest nie tak ? wkurza mnie juz to wszystlko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinka29 serial twarza w twarz jest super a i oficer tez ja wlasnie wczoraj skoczylam oficera mielismy na plytkach to 4 dni i po serialu ale warto bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio z moja bandą oglądałam skarb narodów -polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwina - fajny jest film \"Pokój Marvina\" - na prawdę super! Jest jeszcze taki fajny film \"Eternal sunshine of spotless mind\" ale nie wiem, jaki jest tytuł po polsku. Świetny film z Kate Winslet. A ja czekam na @ - robiłam testy w niedzielę i poniedziałek i oba są negatywne (według temperatury w niedzielę miałam dostać @), ale okresu jeszcze nie mam :( Skoro nie jestem w ciąży to już bym chciała dostać, zeby wiedzieć na 100% i szykować się na następne staranka. Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UZUPEŁNIAM 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Fisia .........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...4 cykl...20.10 🌻Gosia .........21 ....Łańcut......................8 cykl...25.11 🌻Dziubassek..21.....Trójmiasto.................4 cykl....28.11 🌻Validos27 ....27 ....Kraków -...................7 cykl....24.11 🌻Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel 1,8rok.2 cykl...17.11 🌻Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża...... 🌻Vichy ..........27 ....Śląsk.......Karol 6lat ....ciąża....... 🌻Wiktoria1980.27....USA..........................3 cykl...... 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ...............ciąża....... 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa..................ciąża....23.09 🌻Harbatka ....28.....Warszawa..................ciąża...... 🌻Maliwina29...29.....Warszawa..................3 cykl...04.12 🌻Dafodilek ....27......Wrocław...................2 cykl...01.11 🌻mrufcia ......21.....Dolnośląskie................ciąża.... 🌻Wiktoria80...27.............................................15.11 🌻Avinion........29.....Kraków....................1 cykl....26.10 🌻Melusia80.....28..................................ciąża....13.10 🌻Basiunia*......28.......śląsk....Szymon 4 lata........... 🌻Poli..............28.....opolskie.............................. 🌻Małgosia B....28..................................1cykl.....31.10 🌻Agi37...........37.....Warszawa................2 cykl....22.11 🌻Mała80.........27......Rzeszów................1 cykl.....01.11 🌻Schering.......35.......Wrocław...............1 cykl.....26.10 🌻Millenia........25.......Katowice................2 cykl....03.10 🌻Kasik123........26.....Podlaskie................6 Cykl...1.11 🌻Julik24.........24.....Szczecin.................2 Cykl....25.11 🌻Koug...........34... .Opole...Syn11lat,Córka 6lat...OCHRONA:) 🌻Agital.........26......Żywiec...................ciąża......13.10 🌻Mężatka11....21......Tarnów...................1 cykl......11.11 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ja jestem zmeczona po calym dniu bo ganiala z konca miasta do drugiego, teraz jadlam spagetti i ogladam tv:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki wszystkim zakatarzonym życzę szybkiego powrotu do zdrowia. JA sama nie czuję się najlepiej, wczoraj troszkę przemarzłam i od wczoraj utrzymuje mi się stan podgorączkowy, ale na szczęście nie mam innych objawów. Dzisiaj mała miała próbę przedstawienia i powiem wam że ciężko będzie, mój mały aniołek nie potrafi ustać spokojnie w miejscu 5 minut a do tego nabrała okropnego nawyku którego nie potrafię jej oduczyć-szukanie skarbów w nosie, i tak mo aniołek stoi na scenie z paluchem w nosku. Już nie wiem jak jej tłumaczyć że to nieładnie. W piątek rano szykuje nam się wycieczka, a wieczorem imprezka urodzinowa(M ma urodziny) A ja czekam z niecierpliwością na wyniki badań i na usg(te które miałam to tylko takie by sprawdzić czy wszystko w porządku w związku z plamieniem). Ciekawa jestem czy zdąże jeszcze zdobić tutaj czy szybciej będzie w Polsce. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za tytuły filmów ja właśnie oglądałam 28 tygodni później trochę straszny o podłym wirusie, który spowodował zagładę ludzi....i przedstawia jak ludzie się bronią przed nim.... Polecam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za uzupełnienie dla mnie tabelki ;) Jejku mam nadzieję, że będę już wpisana tak jak chcę w tej tabelce za miesiąc i ogólnie jak najwięcej nas tam będzie przed świętami ;) Plan A musi zadziałać już mężowi powiedziałam, że w tym miesiącu zabieramy się doroboty bez owijania bawełny! Heehehehe Uśmiał się i skwitiwał to tak, że traktuje go jako reproduktora....ale przecież tak nie jest :(, (chociaż w tym momencie też ale oczywiście nie tylko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się lepiej czuję....teraz piję wyciśnięty soczek z cytryny z polową grejfruta, pyszna kwasotka...:) I jaka zdrowa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jaki jest email do gosi ? wyslalam na matgorzata001@interia.eu i wrocil moj mail na moja poczte macie moze aktualny ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dafodilek a Ty jak tam czekasz na miesiączkę czy może jesteś w ciąży???? Jestem bardzo ciekawa....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina, no właśnie nie wiem... chciałabym nie dostać @, ale raczej mała szansa, bo test wczoraj negatywny wyszedł. chcę juz wiedzieć! :( obejrzymy sobie dzisiaj z moim meżusiem film - Monachium, napisze jutro, czy dobry. pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dafodilek ale melusi tez wychodzil negartywny i sie martwila,ze to cysta a jedak okazala sie ciaza, takze glowa do gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki:) maz i winko to to co kobiety lubai najbardziej:) wiec przepraszam ale z Wami nie popisze:): ide zajac sie mezem:) dafodilek:) moze ta @ nie nadejdzie:) sznse sa duze:):) malwina plan A:):) tylko taki mamy wiec w nastepnej tabelce ja wiem jak bedziemy wpisane:) wiktoria :) Gosia Ci jutro odpisze:) kolrowych i stosunkowo udanych wieczorów:) hahah dobrze sie pisze jak meza mam w wannie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki Dziubassek zmień tabelke bo ja @ miałam przecież 27 listopada(chyba tak to było muszę sprawdzić) jutro mnie nie będzie bo m. kompa zabiera do serwisu i cholewcia wie kiedy naprawią będę za Wami tęsknić buuuuuuuuuuuuuuuu😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta właśnie mąż wyszedł a ja już pospałam, męczy mnie ten poranny katar, całą noc mam chusteczki przy sobie.... I jem sobie jogurcik...później pewnie coś konkretniejszego :) Joaś głowa mnie trochę boli.....wczoraj oglądaliśmy film 28 tygodni później i mr Brooks...przy którym zasnęłam, ale sobie może zarz obejrzę.... Dafodilek mam nadzieję, że nie dostaniesz tej miesiączki w tym miesiącu i przez najbliższe ;)Ok. idę zrobić sobie coś gorącego do picia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej! Właśnie w wielkich trudach dotarłam do pracy. Myślałam, że z domu nie wyjdę, tak mnie te poranne odruchy dziś wymęczyły. W pracy niestety też już zdążyłam dwa razy kibelek zaliczyć. Do tej pory w pracy konczyło się na mdłościach,a dziś niestety poszłam \" na całość\":( Kurde, jak to się będzie powtarzało, to nie wiem jak dam rade pracować. Całe szczęście to już 11 tydzień od OM, wiec mam nadzieję, że niedługo moje cierpienia się skończą. Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem :) Wiktoria niestety nic mi na poczte nie przyszlo, moj mail to malgorzata001@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia biedulko:( no juz jestes blizej jak dalej i napewno nie dlugo miną te mdlosci, wspolczuje naprawde ale co zrobic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello kochane! Ja mam z kolei sensancje po mleku... coś mnie pokusiło, żeby się rano napić :( no nie wchodzi mi ! Właśnie wyszlo :( :( i skąd ja mam wapno brać ??? będę beczeć ! Sylwuś -- u mnie wymioty są mniejsze jak dzień wcześniej jem delikatne potrawy, zupki, kanapeczki, broń Boże frytek, chipsów, itd ! A lekarze mówią - możesz jeść wszystko na co masz ochotę, taaaa jasne !!! :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) widze ze od rana tu nieciekawe wizyty w wc:) cóz moge zabrac troche od Was:):) tych mdłosci ja rano rozbiłam termometr wiec musze zakupic nowy:) wczoraj upojny wieczorek z mezem:):) a co nalezy mi sie miłego dzionka dziewczynki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety w pierwszym trymestrze moga byc nieprzyjemnosci ale juz pozniej zapomnicie o tym :) Harbatka masz racje! lepiej jesc zdrowo i lekko zeby na zoladku nie lezalo. Validos 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×