Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Basiunia wysłałabym Ci ale nie znam ani maila Twojego ani GG a na topiku jak zrobiłam to skasowali.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wywrocilam sie. wracalam z poczty do biura, gadalam przez telefon, podtknelam sie i pozdnelam jak dluga. Mam obdarta reke i kolano, uwazalam aby nie spasc na brzuch. Boze zeby to tylko nie zaszkodzilo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dzisiaj nie mam za bardzo zcasu ,żeby poklachac z Wami Koug następnum razem pomachamy sobie w kamerce.obiecuje. kurde no takie rzeczy się jak widzisz trafiają.dobrze,że większej krzywdy sobie nie zrobiłaś agi37 trzymam kciuki mooooocno ale mnie te reklamy wpieniają wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no:( na pewno nic sie nie stało:):):) wierze w to! ale trzeba uwazac!!!! ja na 18 ide na cwiczonka!!!!aby do 16 dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no kochen, spokojnie male turbulencje fasolce nie zazkodza! najwazniejsze,ze nie upadlas na brzuszek, nic ci nie bedzie oprocz zadrapan na rekach;) Fisia nie przepracowuj sie;) Validos jak tam po cwiczonkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no ja padłam na brzuszek w 34 tygodniu i Dzieki Bogu nic się nie stało ale co sie napłakałam i namartwiłam to moje:( Szymuś na całe szczęscie wieczorkiem poruszył sie i ulzyło mi....ale wiem jaki to strach:(:(:( Patrz kochana pod nogi ;),a nie gadaj przynajmniej w tym czasie przez telefon....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania cokolwiek to było bądź ktokolwiek nie padaj więcej na kolana ;) Dzidzia najważniejsza ! Agi....mam nadzieję ze się mylisz... Mam nadzieję ze jutro podam Ci przez telefon dobre dla mnie wieści. Pozdrawiam wszystkie dziewczynki. Do miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia80
witam drogie kolezanki, przepraszam ze tak dlugo sie nie odzywalam - po prostu nie mam sily jestem jakas zmeczona i do tego ten moj dziwny apetyt oj ciezko mezus ze mna ma teraz :) czuje sie w miare nie jest az tak zle ale jakas taka bardzo zmeczona jestem a co do jedzenia to bardzo wybredna !!!! bylam w koncu u lekarza, jak na rzie wszystko w porzadku, fasolcia ma 1,5 cm i bije jej malutkie serduszko (8 tydz od daty ostatniej miesiaczki ) pozdrawiam i caluje - Wiktoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka kibitki czas napić się z Fisią kawy. dzsiejsza tempka u mnie to 36.8 nie poklacham dzisiaj z Wami bo cały dzień będe gościła mamusie i siostrzyczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie poki jeszcze jestem sama w biurze. Za kilka godzin sie skonczy. Juz lepiej sie czuje, poza potarganymi spodniami i zadrapaniami nic mi nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio wlasnie jak ja nie mam czasu tu wejsc to jest masa dziewczyn a jak tu zagladam zeby pogadac to nie ma nikogo:( spadam do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal nikogo nie ma.... wrocilam niedawno z aerobiku(poszlam tam za namowa Validoska i mojej mamy) nawet mi sie podobalo:) trzeba dbac o kondycje a przy okazji pupcia sie troche umiesni;) milej nocki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki naprawde niepokojąco cicho się u nas zobiło.co się dzieję???? ja już na nogach.coś spać nie mogłam dzisiaj.głupoty mi się śniły takie,że sama się dziwie tempka u mnie dzisiaj 37. pobudka kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki!!! faktyczne wyjatkowo cicho!!! autko działa! ja chyba wiem co było!!!!! napisze potem!!! cóz!!! fisiu tem piekna ja czekam na @ i co ....nadal nie ma!!! jeszcze 3 dni luteiny i czekam!! a potem mierze tez:) zobaczymy!!! miłego dnia komu kawe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku🌼 ja poproszę małą rozpustną z mleczkiem i łyżeczką cukru :D:D:D:D:D:D:D dzisiaj znowu mam zajęcia na prawko.oj jak ja się tych jazd doczekać nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu! ja wiem co to znaczy lubic jezdzic autkiem:) poprostu uwielbiam mój "mały" samochodzik:) i powiem Wam ze wyzdrowiał:):):) powiedziałam mu chłopie obiecuje ze Cie wysprzatam :) i podziałało:) kawka juz sie robi:) powiem Wam co postanowiłam!!!!bede sie rozgladac za praca! wkurzyli mnie !!! młody którego ucze ma 200 zł wiecej niz ja!!! nie zebym zuciła prace ale sie bede otro rozgladac!!! mam całe biuro na głowie i co z tego!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Validosku jak to jest.Ty się pocisz ,starasz.latasz.odwalasz robote a oni komuś niedoświadczonemu daja więcej zarobić.To jest takie właśnie nie sprawiedliwe bo płaca nie jest adekwatna do wykonywanej pracy. co do autka to musisz zdrowo je odpucować,skoro obiecałaś...hehe gdzie reszta dziewczyn????? ja już kawe kończe pić a ich nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzie podchodze juz drugi raz aby sie zapisac na egzamin na prawko. I mam dosc zanim zaczelam. Kupa ludzi, kolejka od rana do wieczora, a ja nie mam czasu aby tam stac ;/ narazie tylko zaplacilam za egzamin. Dzis jade tam znow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no musisz się sprężyć z tym prawkiem.urodzisz maleństwo to będziesz wozić małe autkiem. może u mnie nie będzie tak źle z tym egzaminem.jak narazie na wykładach są dwie osoby.Ja i mój sąsiad :D:D:D miałam jeszcze na tyle szczęście że załapałam się na starą cene bo oczywiście wszystko drożeje.a tak apropos to ile teraz kosztuje egzamin?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, cisza jak makiem zasial zaciazone juz nas tak czesto nie odwiedzaja:( co jest z margerita, demiluna, michelle i cala reszta? Validos to dyskryminacja plci !!! tez jestem zla bo wykorzystuja rozne kruczki prawne zeby nie dawac tyle kasy ile sie nalezy.moze postrasz kierownika,ze zaczynasz sie rozgladac za praca bo nie satysfakcjonuje cie placa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassek😘 Validos postraszy i ją jeszcze wywalą.Mało który pracodawca inwestuje w pracownika.ja usłyszałam"jak Ci się nie podoba to jest wiele osób na Twoje miejsce" :( no i nie omieszkałam pokazać jak mi sie to nie podoba.skutek-opłakany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dziewczyny, ja jeszcze raz dziekuję Wam za miłe przyjecie i Koug za zaproszenie. Ale na razie nie mogę jeszcze pisać - Wy jesteście takie pełne optymizmu i radosne. A ja???? Ja nie ma jeszcze wyniku histo, nie wiem co sie stało z moim dzieckiem, nie wiem kidy będe mogła zacząc starania. Dużo rozmawiam z mim P o przyszłosci, chcemy na wiosnę zacząc starania, jak już się wyjaśni cokolwiek. Wtedy wrócę, na razie jeszcze nie mam w sobie tego optymizmu jaki Wy macie w sobie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Yennyfer zostań zobaczysz tu sie szybko zachodzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×