Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Validos27 ....27 ....Kraków -...................8 cykl....19.01 🌻Fisia .........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...6 cykl...04.01 🌻Dziubassek..22.....Trójmiasto.................4 cykl....27.12 🌻Maliwina29...29.....Warszawa..................4 cykl...02.01 🌻Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel 1,9rok.3 cykl...27.12 🌻Agi37...........37....Warszawa.................4 cykl...19.01 🌻Millenia........25.....Katowice..................2 cykl....03.10 🌻Małgosia B....28.....Warszawa.................1cykl.....31.10 🌻Mała80.........27....Rzeszów...................1 cykl.....01.11 🌻Schering.......35....Wrocław....................2 cykl....02.01 🌻Basiunia*......28.....śląsk......Szymon 4 lata............30.12 🌻Yennyfer.......31...Lublin.....Wojtek 12lat..1 cykl....01.11 🌻Cebulka30......30..Piotrków Try.Nadia 6lat..1 cykl...14.01 🌻Gooosha........24...Ballymena...................1 cykl....03.01 🌻Kasika1........23...Rzeszów..Kacper 21m-cy..3 cykl...29.12 🌻Gośka**........22.....Łańcut................................29.12 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE.........................ter.por. 🌻Vichy .........27 ....Śląsk.......Karol 6lat ....ciąża....... 🌻Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża....13.06.08 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa................ciąża....30.06.08 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto . .............ciąża....30.06.2008 🌻Harbatka ....28.....Warszawa...............ciąża....05.07.2008 🌻Melusia80.....28................................ciąża....20.07.08 🌻Agital..........26.....Żywiec................ ..ciąża....20.07.08 🌻Madziulek81..26.....Gdańsk..................ciąża....22.07.08 🌻Avinion........29.....Kraków..................ciąża....02.08.08 🌻Wiktoria80...27.................................ciąża....22.08.08 🌻Dafodilek .....27....Wrocław..................ciąża.... 🌻Koug..........34...Opole..Michał 11,Ola 7...ciąża... 🌻Majek123.......22 ...Zakopane...............ciąża ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug 🌼 no wiesz:D nie mogłam być gorsza:D hihi:) wszystkie testy mam:D jeszcze nawet 2 z pierwszej ciąży:D Może i masz rację i teraz trzeba się cieszyć i mieć nadzieję,że się uda:) Dziubassku 🌼 nie za szybko na tabelkę?:D:D termin wg moich obliczeń mam na 30.09 i jak patrzę na datę ze stopki to mam takie mieszane uczucia:( z jednej strony Jaś miałby piękny prezent urodzinowy a z drugiej ta data zawsze będzie kojarzyć mi się z jednym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek gratulacje super :) witam wszystkie dziewczynki i milej niedzieli zycze Gosiu - no w koncu sie odezwalas i pamietaj ze nie ma tego zlego co by na dpobre nie wyszlo :) sluchajcie no od dwoch dni czuje sie znacznie lepiej :):) juz mi prawie nie stoi w gardle i apetyt jakby wracal :) najgorsze jest to ze maz zachorowal i kurcze nie chce sie teraz od niego zarazic - dzisaij caly dzien lezy w lozku czy chce czy nie buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tak pustawo dzisiaj?:> ale mi będzie dzisiaj dobrze:D mój chłop się zdeklarował,że zrobi mi na deser kwiat pomarańczy:D nie mam pojęcia co to jest:D i jeszcze kotlecika z sera:D a wczoraj jak mnie o 23 zebrało na frytki z \"donalda\" to nie było siły na mnie:D wsunęłam całą dużą porcję:D Vanilka80 dziękuję:) tak się śmieję,że jeszcze dobrze do Was nie przyszłam a już zafasolkowałam:D tzn chyba, bo nie jestem pewna czy na pewno się udało. Za kilka dni powtórzę test i jak kreska będzie mocna to się uspokoję:) bo teraz to jest takie aby aby..i jeszcze nie cieszę się tak na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesz się ciesz-i nie odmawiaj sobie niczego. Tyle Twojego teraz masz do tego prawo. Jak trafisz z terminem to mysle że bedzie to dla Ciebie szczęśliwa data.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug może masz racje, bo z tym moim snem sie nie pomyliłaś:D czytałam kiedyś w senniku,że ciąża śni się na spełnienie marzeń:D Właśnie pochłonęłam kapustę zasmażaną z ziemniakami:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titowa1
Witam! widze ze macie sporo wolnego czasu bo bazgrolicie co nie miara! Dziubassku Dzieki za dobego pomysla z ta melodyjkA, bo wiesz moja Ci droga kochana z tym glosem u mnie kiepsko, ale za to usmiechem nadrabiam;) Fisia dziekuje za powitanie Majek Serdeczne gratulacje tak sie ciesze!!! No no...ta stronka tak na nas dziala czy co????? Ino patrzec az sama zafasolkuje... Pare slow o mnie bys Dziubassku mogla mnie dodac do reszty: Mam 28lat, dzieciatek swoich jeszcze nie mam, od kilku lat mieszkam w Irlandii, staranka jak staranka, na etapie w ktorym jestem biore folik i po prostu nadrabiam zaleglosci :-) ostatnia @ 27.12 email titowa@op.pl Niestety nie dysponuje takim czasem, moj dzien rozpoczyna sie bardzo wczesnie i konczy nieco pozniej, ale bede z Wami wieczorkami choc tak na chwile, by popisiac i pobasiglolic ;) Teraz uciekam na jakies filmidlo zarzuce komedyjke i bedzie fajno. Pozdrawiam i napisze troszke pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Validos27 ....27 ....Kraków -...................8 cykl....19.01 🌻Fisia .........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...6 cykl...04.01 🌻Dziubassek..22.....Trójmiasto.................4 cykl....27.12 🌻Maliwina29...29.....Warszawa..................4 cykl...02.01 🌻Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel 1,9rok.3 cykl...27.12 🌻Agi37...........37....Warszawa.................4 cykl...19.01 🌻Millenia........25.....Katowice..................2 cykl....03.10 🌻Małgosia B....28.....Warszawa.................1cykl.....31.10 🌻Mała80.........27....Rzeszów...................1 cykl.....01.11 🌻Schering.......35....Wrocław....................2 cykl....02.01 🌻Basiunia*......28.....śląsk......Szymon 4 lata............30.12 🌻Yennyfer.......31...Lublin.....Wojtek 12lat..1 cykl....01.11 🌻Cebulka30......30..Piotrków Try.Nadia 6lat..1 cykl...14.01 🌻Gooosha........24...Ballymena...................1 cykl....03.01 🌻Kasika1........23...Rzeszów..Kacper 21m-cy..3 cykl...29.12 🌻Gośka**........22.....Łańcut...............................29.12 🌻Titowa1........28....Irlandia...............1 cykl.........27.12 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE.........................ter.por. 🌻Vichy .........27 ....Śląsk.......Karol 6lat ....ciąża....... 🌻Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża....13.06.08 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa................ciąża....30.06.08 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto . .............ciąża....30.06.2008 🌻Harbatka ....28.....Warszawa...............ciąża....05.07.2008 🌻Melusia80.....28................................ciąża....20.07.08 🌻Agital..........26.....Żywiec................ ..ciąża....20.07.08 🌻Madziulek81..26.....Gdańsk..................ciąża....22.07.08 🌻Avinion........29.....Kraków..................ciąża....02.08.08 🌻Wiktoria80...27.................................ciąża....22.08.08 🌻Dafodilek .....27....Wrocław..................ciąża.... 🌻Koug..........34...Opole..Michał 11,Ola 7...ciąża... 🌻Majek123.......22 ...Zakopane...............ciąża ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie sobie uświadomiłam że jak dobrze pójdzie to zdążę na naszą rocznice ślubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku owszem jest kucharzem:D i ma główkę pełną pomysłów:D a ja wolę nie wstawać na wagę:D tydzień temu zrobił mi melona z karmelem i migdałami:D od czwartku zmienia branżę i będzie logistykiem ,ale deklarował się,że nie porzuci gotowania, bo to jego pasja:D Qrczę, coś mi się z cerą podziało i taka brzydka się zrobiła. Wysuszona i z jakąś wysypką..dzisiaj na noc zrobię cobie maseczkę kremową a jak nie pomoże to jutro będę kombinować:) Kochane muszę Wam powiedzieć,że nie mogę doczekać się jutra, bo znowu coś będzie się działo, bo dzisiaj coś zaniedbałyście topik:P a ja Wam z taką nowiną wystartowałam:D jutro pewnie będę się mniej udzielać, bo mój chłop będzie w drugiej pracy i wcześniej skończy i na zakupy go wyciągnę:D a jeszcze siostrze muszę zrobić jutro z pazurami,żeby była moją żywą reklamą:D Jak zwykle się rozpisałam:D ale to tylko dlatego,żebyście miały co czytać:D no bo kto Wam będzie pisał takie poematy jeśli nie ja?:D:D Dobra, uciekam już:) do juterka:* Fisiu** co serwujesz na śniadanko?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeeeeeeeeessssssssssssssuuuuuuuuuuuu jak zajebiś***e Majek❤️G❤️R❤️A❤️T❤️U❤️L❤️U❤️J❤️E❤️widzisz jak u nas to fajnie idzie:D czekam na ciązowe fluidki dziewczyny z tym zaciązaniem to szalejecie.jeszcze trochę i sama zostane w górnej częsi tabelki:P:P:P a co mi tam........mogę się poświęcic. co do śniadanka to jutro wtranżalać będę chlebek z metką mniammmmmmmmmmmmmmmm kuiłam tatarską ale Ci zazdroszczę tego męża kucharza.mój w kuchni jeszcze sie nie wykazał i już chyba nie wykaże spadam lulu kochane.dobrej nocki i owocnej w starankach.mój kochany już śpi więc o starankach nie ma mowy dzisiaj:( (chyba,że go przez sen zmolestuje) gaszę światło(chyba ze koug się odezwie ostatnia) ahaaaaa/Majek jutro z ranka te maili dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro mam wizytę u lekarza. Majek nie wiem co na śniadanko ale poproszę herbatkę z cytrynką na 9.30 Fisia.....a może byśmy skoczyły na kwaśnice skoro p.Majecki to taki wytworny kucharz...? W czwartek chyba pojedziemy popołudniu na śląsk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek gratulacje!!!!!Też poproszę o fluidki!!!!!Dziś miałam rodzinkę na obiadku,więc urwanie głowy od rana.Najwazniejsze,że z moim chłopem wszystko już ok.Powiedział,że rozumie to całe moje napięcie i czekamy teraz z utęsknieniem na kolejne staranka.Już chcę fasolinkę!!!Fisiu też myślę,że następny cykl będzie nasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. A ja wczoraj dostałam @. Nareszcie, bałam sieze bedę jak inne dziewczyny czekać 2 misące. Majek - gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka czy juz ktos wstal?? Majek ale masz super tez bym podjadla takie smacznosci:P az mi slinka cieknie... moj m. tez cos tam pichci ale o deserkach moge zapomniec:( Fisia jak tam sniadanko? ja byleczka z parowka i herbatka do tego. Koug daj znac jak tam po wizycie. Yennyfer napewno uda ci sie nastepnym razem:) jak widzisz na tym topiku dzieja sie rozne magiczne rzeczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kwietnia - maja i tak muszę czekac. teraz badania. a potem - zobaczymy, oby się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek 😘 aleeeeeeeeeeeee pospałam Koug a gdzie się dokładnie wybierasz?????może blisko mnie to byśmy się gdzieś spiknęly??? co??? Majek część maili poszła do Ciebie daj znać czy chcesz więcej bo ja mam naprawde duuużo tego a nie chciałabym Ci naraz poczty zapchać ide robić kawusie.która pije ze mną????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennyfer do maja zleci raz dwa.ja się w maju i czerwcu chyba zarżne bo mam komunie chrześniaka i w czerwcu dwa weselicha:D:D:D:D będę uboga!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! witam wszystkich serdecznie.Koug, Dziubassek dzieki za zaproszenie :) Majek serdeczne gratulacje:D:D bardzo sie ciesze!!! :D:D:D milego dzionka wszystkim zycze i zajrze tu pozniej,musze troche popracowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki dzisiaj to może ja zrobie pyszną kawkę...?:-) a dla ciężarnych herbatke? tak żeby się troszkę wkupić, no i jeszcze do tego kupiłam świeżutkie pączuszki....Dawno tak wcześnie nie wstałam bo juz o 6. Właśnie wróciłam z badań na tarczycę, nigdy ich nie robiłam. Okres dzis sie skończył więc cóż mi pozostaje....? przejąć od was troche tych fluidków i patrzec jak będzie brzuszek rósł:-) Majek bardzo sie cieszę twoją Dzidzią. Gratuluje. Teraz musi być wszystko dobrze:-) wychodze do robotki. pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki:) Yennyfer:) bierzemy fluitki :):) ja tez stane w kolejce:) kwiecien i maj !cos pieknego:) wiosna nasza:) nio i agi dostała ze mna @:( wiec walczymy razem:) ja wczoraj dostałam rozczarowania rodzicielskiego:( młoda bierze na lirtsc rodziców i od taty miała dostac 400 Euro na ciuchy i ne pwoedziała mi o tym tylko dowiedziałam sie z archiwum gg:( wiem ze to nie fer ale musze ja kontrolowac! wiec powiedziałam tacie ze jak jej bedzie cos podawał to chce o tym wiedziec !! wiec ustalilismy ze dostanie 100 Euro i ma mi powiedziec na co wydała! a ona napisała do swojego kolegi ze ma przyjsc i włamac sie na moje gg (archiwum) bo chce zobaczyc o czym pisałam z tata!!!-poczułam sie ja by mi ktos w pysk dał!:( mame tez prosiłam zeby jej kase nie wysyłała tylko mi a ja jej dam!! co z tego jak list jej wysłała z kasa! a ja go jej nie dałam!! powiedziałam mamie ze jek chce tak postepowac to do wakacji ona jest u mnie a potem jak tacy sa niech sami ja wychowuja!!!miałam dosyc! ona owija ich wokół palca a oni sie daja jak dzieci! JEJ!! oj i takmam wiecznie pod góre!!! póki co mysle nad kara dla niej! na pewno zero komputera!! OJ DIZEWCZYNKI MALENSTWA SA SłODKIE:) A okres dojrzewania !!! masakra! mozan wymieknac!! oki koniec narzekania !! pije kawe:) a WY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Wełna w naszych skromnych progach:) Cebulko oj na pączusia bym sie skusila:P ale mi chetki narobilas:) Yennyfer wiosna to najlepsza pora na rozmnazanie sie hihihi Validos ty to masz z ta siostra i przyznaje ci racje con do tego,ze rodzice zaczynaja ja rozpieszczac a najgorsze,ze robia to za twoimi plecami. wiek dojzewania to koszmar wiem cos o tym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosek😘 Ty to masz z tą siostrą przerypane....wydaj ją już za mąż.najlepiej za jakiegoś mena z drugiego konca Polski,żeby Cie nie odwiedzała za często:D:D:D:D:D:D Rodzice oczywiście postępuja nie fer.masz racje,że z tym walczysz.kasa niczego nie załatwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos, to współczuję. Ja mam braci, jeden to anioł, drugi... jak i twoja siostrunia, wiecznie pokrzywdzony, wiecznie mu mało, duże dzicko i tyle. Rozpieszczony przez mamusię do granic mozliwości. Validos, a Ty z którego kwietnia jesteś???Bo ja z 22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) już dawno nie spię:D oglądałam maile:D:D aaaa i jeszcze do babci dzwoniłam:D w tym roku byłam jako pierwsza:D:D Nie wiem komu mam dziękować najpierw, więc DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM 🌼 🌼 🌼 :) i oczywiście wysyłam fluidki:D:D Fisiu Kochana moja poczta przyjmnie duuuużo maili:D:D więc wysyłaj ile chcesz:D super są:D:D szczególnie ta śmiatanka:D:D Koug herbatka z cytrynką juz czeka:D:D kwaśnice tez potrafie zrobić:Pi chyba wcale nie gorszą:D:D Agi na pewno się uda:) zobaczysz, moje kciuki pomagają:D Yenny super, że szybko dostałaś:) słyszałam,że trzeba odczekać 3 @ i można się starać:D Dziubassku, deseru wczoraj nie było:( bo tamten co zrobił w pracy to juz był do niczego, bo białko zaczeło sie rozwarstwiac:( i był tylko kotlecik z sera:D chciał mi robic deser, ale juz tak późno mi sie nie chciało:D:D Wełna!!!!!!!!!!!! moja Kochana:D super,że dałaś się namówić:D:D tu jest extra:D normalnie czuję sie jak w domu:D:D Cebullka mam nadzieje,że jeszcze ocalił sie jeden pączuś:D:D miejmy nadzieje,że teraz wszystkim sie uda i do grudnia/stycznia juz wszystkie będziemy sobie rozmawiac o kupkach, płaczach, pogryzionych sutkach:D:D:D Validos oj nieładnie:D:D ja moją siostre tez tak kontroluję, bo to co ona wyprawia to przechodzi ludzkie pojęcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×