Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Majek z makaronikiem a konkretnie ze świderkami.Mała już drugi talerz zupy je Yennyfer pociesz sie ,że jutro sobota i masz luzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem słoneczka moje :) Nie wiedziałam że tak będziecie tęsknić.... Moje zdjęcie juz chyba wszystkie widziałyście. Jeśli nie to pisac komu słac. 🌼Malwina🌼- 100 LAT szczęścia,pociechy z faceta, wypłaty 5 cyfrowej,najdłuższych orgazmów i zebys zawsze miała gdzie,z kim i za co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia ja chcę pomidoróweczke mniam:-) No prawie wszystkie was juz widziałam:-) hmmmmm Anucha a Ty co Caritas? ;-)dawaj zdjęcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie przecież nasza kożelanka ma dzisiaj urodzinki Malwina 🌼 wskakuj na topik gasić świeczki:) Koug powdychałas świeżego powietrza????:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cebulka jak to wszystkie nas widziałaś????? masz zdjęcie kogoś kogo ja nie mam????? pomidorówka-raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomidorówka ... ? :/ hmmm, chyba mi się przejadła... widzę znów zmiana smaku następuje. Wczoraj wrąbałam kapuchy kiszonej i mnie troszkę rozdęło, ruszać się nie mogłam... ale tak mi się chciało! Jeszcze fryty były.... kolacjii jeść nie musiałam ;) A na jajka mam apetyt. A dziś to nie wiem co na obiadek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinko:) słonko cóz zyczyc w tak wspaniałym dniu:) Samych pieknych dni podczas tych orgazmów:) zeby na Waszym niebie zawsze swieciło słoneczko!! a noce zawsze były przy swiecach:) 100 LATTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT w zdrówku, szczesciu, miłości i ............................orgazmach:) jak cos KOUG napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój obiadek dzisiaj to talarki :) jajko sadzone i kapustka kiszona:) mój maz bedzie robił!! a potem zgasze swiatło i zapale swieczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinko wszystkiego naj(nie bede oryginalna:) ) duzo zdroweczka i upragnionej fasoleczki:) wlasnie Anucha poprosze fotke na madzienka69@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinko Ja też przyłączam sie do życzeń. Spełnienia marzeń zarówno małych i tych wielkich:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz poslalam, doszly, dziubassek, cebulka30 powiedzcie mi czemu mnie tak strasznie piersi bolą po bokach, czy to jakieś problemy hormonalne, 2 powoli się zaczyna czyli powinny przestać boleć a tu lipa bolą jak diabli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwonko ja nie bede gorsza owniez skladam życzenia wszystkie wszystkiego dobrego, udanych stosunków z licznymi plemniczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anucha a ja też chce zdjęcie.oczywiście się odwdzięcze.steela1@wppl spadam kochane.odezwe się wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anucha -- !!!! czemu film z porodu ????? błagam....nie będę tego oglądała !!!! mimo, że mnie toto czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mam jakies dziwne uplawy, nie ma @, tylko jakiś delikatny trochę ciemniejszy kolor od białego, ze sluzem rozciągliwym z dni plodnych, co to znaczy, jakiś cykl bezowulacyjny czy co? Myslałam że bedzie czerwono, bo mam takie uczucie jak na @ a tu jeszcze nic nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja już uciekam na występ mojej aktoreczki:-) a potem mam imprezkę u znajomych. Życzę miłego wieczorku i owocnych staranek:-) Pa pa dziewczynki bądźcie niegrzeczne dzisiaj :-) :-) Anucha ja sie popłakałam na tym filmie, bo mi sie przypomniał własny poród:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj sorki dziewczynki, myslałam że bedzie wam sie podobał filmik, jest ciekawy, mój mail prosze fotosiki anucha26@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja przepraszam za reakcję, ale moja psycha nie jest jeszcze na to gotowa ;) Fisiu -- polewałam się z filmików, proszę o więcej ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki uciekam powoli do domku mój mail anucha26@o2.pl prosze swoje fotki mi poprzesyłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczełam ogladac!! ale przyzna sie ze chyba nie dla mnie takie filmiki!!!!!!!!!!!! Fisiu ja tez prosze o filmiki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj uwielbiam pomidorówkę, ale tylko z ryżem:( idę sobie za to zrobić kisiel cytrynowy:D ale w sumie to nie wiem czy mam na niego ochotę:|:D mój chłop kupił ostatnio cukier w kostkach jak robił mi ten kwiat pomarańczy i teraz go wyjadam:D i przegryzam migdałami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×