Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Yennyfer najbardziej pasuje po meksykańsku ale jak ktoś nie lubi na ostro to może dać coś łagodnego.ja zrobie te naleśniczki na przyszły tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika ja załuje ze powiedziałamze sie staramy! bo wszyscy:( sie pytaja kiedy????wrrr musimy to przezyc i wierzyc ze sie uda:) przerobiłam bratu CV i biore sie za przepis na sajgonki:) zaraz wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam piers z kurczaka w sosie smietanowym z makaronikem:P pyszota!!! niestety moj luby uwielbia spagetti i czesto musze to robic na obiad :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie znowu pożarłam z mężulem ;( cos mi sie zdaje ze z nas to nic nie bedzie, to małżenstwo to był meg błąd. Szkoda bo nie ukladalo mi sie z facetami wiele lat, i myslalam ze skoro tyle wycierpiałam to wreszcie Bozia sobie odpuści i zesle mi jakiegos znosnego. On mnie juz zaczyna drażnic swoją obecnościa, mowialm aby sie wyprowadził, powiedzial ze ok ze tez ma mnie dość. nie wiem czemu tak jest, jestem nezrowa, sfrustrowana, humorzasta, w nocy rycze ze zesraam sobie zycie wychodzac za niego. Nie wiem czy to huśtawica nastojow, naprawde nie wiem. Musze z nim gdzies wyjechac, odpocząc, a do planowanego urlopu w maju daleko ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no kobiałko moja kochana w ciązy jesteś i dlatego masz nastroje różne.:D:D:D:D a co do wypoczynku to przydał by sie Wam jakiś relaksik z daleka od domu.chociaż weekend sobie zasponsorujcie gdzieś.zobaczysz jaką ulge poczujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zagospodaruje ;( mam termin egazminu na prawko i musze zaczac ostro jezdzic i przypominac teorie bo zapomnialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wyślij gdzieś męza na odpoczynek .dobrze mu to zrobi a Ty w domku sama też odpoczniesz.no i poduczysz się troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no ja tez sie żarłam z mezem ale on zaczal jezdzic na sale grac w pilke nozna a ja chodze na aerobik 2 razy w tyg i jest spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makaron ryżowy 1/2 paczki (wstążki), grzyby mun - suszone 1/4 opakowania, papier ryżowy duży, kapusta pekińska 1/4 główki przyprawa chińska 5 smaków (Kamis, Winiary itp. - nie zastępować czymś innym), , 3-4 ząbki czosnku, 1 duża cebula, 1 duża marchew, ok. 0,5 kg miesa mielonego Jak przyrządzić? mięso mielone podsmażyć, dodac utarty czosnek,i cebule i grzybki (wg przepisu na opakowaniu) utarta marchewke , kapuste i makaron ryzowy (pociac na paski ok. 3 cm, -przygowowac wg przepisu na opakowanie) całość wymieszac –mamy farsz w talerzu z letnia woda zamaczamy papier ryzowy kładziemy na deske –lekko namoczona i nagładamy farsz! Zawijamy jak gołabki(ja owijam każdy 2 razy) smazyc na goracym tłuszczu –smazenie głębokie aha sos robie z przyprawy Fix do potraw chinskich Knora najlepszy!! Podawac z ryzem!! Kurde no !! odpoczynek wsoakazny:) fisiu:) jak cos to pytaj nie wiem czy jasno napisałam przepis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) dawno nie pisałam..miałam wczoraj potworny dzień:(:( o 4 w nocy obudziłam się z takim okropnym bólem zęba:( dentysta przyjął mnie dopiero o 15.45...później znowu zaczął mnie boleć, bo mam stan zapalny..na noc wzięłam apap i teraz mam kaca. Jak narazie ząb siedzi cicho i mam nadzięję,że tak zostanie. Mój M dzisiaj od 7 w nowej pracy:) teraz jest logistykiem:D ale od czerwca znowu wraca do garów tyle,że na swoich warunkach i za lepszą kasę:) Fisiu dziękuję za maile:D 🌼 Idę poczytać co tam naskrobałyście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia Odbieram Twoje maile ale zdjęć nie ma:-( Validosku Twoje mam, masz czym kusić:-) a ten Pan to Twój Mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ja tak szybciutko bo dzisiaj zaspałam. Mam takie pytanie techniczne trochę. Tylko się nie śmiejcie :) Jak się mierzy temp to przed czy po porannym przytulaniu. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cebulka to wyśle raz jeszcze zdjęcia.(3 raz już hihi) Kasik nie ma nic gorszego jak ten ząb bolący.wrrrrrrr a co filmików to wal śmiało jak chcesz jeszcze.cebulka filmikami już zasypana Validos mniam sajgonki też zrobie.mam nadzieję ze wyjdą mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wiem co zrobie! Po pracy ide przewalic troche kasy w kosmetycznym! poprawie sobie tym humor ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulko ten Pan to mój maz:) wysłałam Ci nawet nie wiem jakie zdjecia:) co miałam w pracy! a co do miezrenia tem to raczej przed:) ale ekspertem nie jestem!! a co do sajgonek naprawde super pomysł na kolacje lub obiad:) szybko sie robi:) i duzo wychodzi i nie drogie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie ide zrobic herbatke. Spiaca jestem jak cholera. Zaraz tu padne na pysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika ja zrobiłam test w 25 dc i też nic nie wyszło, więc się nie martw:)powtórzyłam 29dnia i był tylko cień kreski, ale był:D jeszcze jutro rano powtórzę i pójdę kupic mojemu małe skarpetusie:D bo jak narazie wcale mi nie wierzy:) 3mam za Ciebie kciuki:) za MaMani też 3małam i pomogły, bo szybciutko napisała,że jest w ciąży:) zobaczysz,że niedługo będziemy Ci gratulować:D masz jakieś objawy? mnie strasznie bolał brzuch jak na @ , a nigdy wczesniej mnie nie bolał, więc czułam że się udało:) temp dalej sie utrzymuje?:> zapomniałam Wam powiedziec,ze moj niby nie wierzy ze jestem zafasolkowana, ale jak szedł się kąpać to z usmiechem ,że musi zacząć sprzedawać plemniki:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cebulka zdjęcia wysłałam .ja cały czas wysyłam na ten adres katcebula@orange.pl Koug😘 ja jestem już po kawie a śpiąca jestem jakbym nie piła ani nie spała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek Ty mu lepiej powiedz ,żeby trzymał na podlewanie fasolki.jak to z dziewczynami zgodnie stwierdziłyśmy:"fasolke trzeba podlewać a kontakt z ojcem od samego poczatku musi być":D:D:D:D:D spać mi się chce aaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu dostałam, ale masz Sliczną Niunie. no i wcale się nie dziwię, że z Koug wymieniacie się mężami. Ale gdzie Twoje zdjęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam qwszystkie panie, dopwiedzialam sie wlasnie że moja koleżanka zaczęła rodzić, jest juz w szpitalu U mnie dzisiaj spadla trochę temperatura do 36,9, przez ostatnie parę dni było 37 a wczoraj 37,1, tak więc powoli nastawiam się na @. Boli mnie juz brzuszek, chyba dostanę wcześniej niż przypuszczałam, wiecie co ale zastanawia mnie ilośc śluzu, bo mam go jakos więćej, czuję wilgoć i na ściankach mam biały osad, czytalam że to jakiś tam objaw, ale nie wierzę żeby to było to, czuje się zupełnie jak na wstrętną @. Kasika1 jak tam u ciebie tempka jakies objawy, bo u mnie standard jak na , ale mam jeszcze nadzieję póki jej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×