Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Titowa :( czuje sie zupelnie normalnie, wiec to @ tak jak powiedzial..nawet tak samo wyglada jak kazdy. Nie ma nic nie pokojacego. Lekarz powiedzial,ze jesli do piatku bedzie sie lalo i lalo i bedzie duzo skrzepow to,zebym przyjechala do szpitala, bo ma dyzur i mnie wyczysci:( na usg nic nie bylo widac, w kwietniu byl czarny pecherzyk a wczoraj kompletnie nic. Jechalam do niego z mysla,ze wlasnie poronilam i pocieszalam sie,ze wole poronic teraz niz pozniej urodzic martwe dziecko:( we wrzesniu odwrocilam sie calkowicie od Boga, obrazilam sie na Niego..obiecalam sobie,ze kiedy zobacze 2 kreseczki tak sie nawroce, bo skads musze miec sile na9 miesiecy..no i wczoraj jak szlam sie kapac przed wizyta, powtarzalam sobie,ze calkowicie oddaje siebie i Dzidziusia w rece Boga i ze, niech robi co uwaza za sluszne..po wizycie bylam cala w skowronkach,ze sie udalo i ze nie poronilam, a pozniej znowu,ze niepotrzebnie sie nawrocilam bo moze te 2 kreseczki nie byly by fikcja..glupota,ale tak myslalam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek moja bratowa we wrzesniu w tym samym czasie co ja byłam w ciąży też rzekomo była bo test jej wyszedł dwukrotnie pozytywny.Poszła do lekarza i on stwierdził,że ciąży nie ma a przyczyną była huśtawka hormonalna. z tego co wiem to juz wcześniej test ją przeklamał. Nadmienie,że ona ma problemy z tarczycą. nie martw się napewno będzie wszystko dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulka ja obstawiam duphaston, bo nic mi sie nie dzieje. Tarczyce badalam i jest ok. Mam nadzieje,ze znajde ta klinike i dowiem sie co jest ze mna nie tak. Czy mam ta dwurozna macice czy nie, czy bede miec operacje czy nie..i co byla przyczyna smierci Jasia. Moze tam ktos do tego dojdzie co tak naprawde sie stalo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek z tego co wiem do duphaston dziala na dwojaki sposób. Jeżeli jest ciąża to ją podtrzymuje, jeśli jej nie ma to wywołuje okres. z tego co pamietam bo ja w tej ostatniej ciązy tez brałam. cholera mnie tez denerwuje ta niepewność i jak tu nie mieć stresów. Ciągła niewiadoma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak jak u Was, za dużo niewiadomych, za dużo pytań n aktóre nikt nie zna odpowiedzi. Dlaczego. Ja podobnie jak Majek obraziłam się na Boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek:) oj słonko duzo przeszłas ostatnio:( ale wierzyc musimy ze bedzie dobrze:) ja wysłuchałam rano kierownika (znowu ma okres) i zaczynam wracac do siebie!! cóz poradzic mam nadzieje ze juz niedługo!!!!!!!! i bede na swoim Yennyfer ja jak zamrła mojej siostry przyjaciółka 16 lat rycząłm w kosciele i rytałam Boga dlaczego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!????????????????? teraz tez mu zadaje to pytanie? dlazcego poprostu nie moge byc szczesliwa i miec dziecka????? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulka bralam duphaston od 16 do 25dc a okres dostalam dopiero w 38, wiec to nie jest dobry znak. a jeszcze wczoraj wzielam 1 tabletke, bo chcialam zatrzymac plamienia i pewnie znowu namieszalam w hormonach:( chce zrobic bete, ale nie wiem czy znowu nie wyjdzie mi,ze jestem (bylam) przez duphaston.. a po co mam sie dodatkowo stresowac. Wczoraj juz wystarczajaco duzo mialam wrazen od rana:( Validosku za duzo:( orientujesz sie moze, ktora klinika ginekologiczna w krakowie jest najlepsza? chce zrobic badania ,ale nie wiem gdzie. Obojetnie czy prywatna czy nie. Najwazniejsze,zeby byla naprawde dobra. Zastanawiam sie nad ta na Kopernika, ale nie wiem jaka ona jest i czy sa lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek ja wiem jedno :) ja ide do dr. Kostyka chodziłam do niego wczesniej jak miaąłm cysty i okazał sie swietnym fachowcem!!!! zama ide do niego w poniedziałek! i moze umówmy sie ze zobacze jak mnie potraktuje i co powie !!! kiedys był siwetny i mam nadzieje ze nie idzie na sztuke:( www.kostyk.pl jego strona!! duzo czytałam opinii o nim rózwniez negatywnych ale ja byłam zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrcze, nie slyszalam nigdy o nim. Potrzebuje kogos naprawde dobrego,zeby dokladnie powiedzial co mi jest i zalecil odpowiednie ewentualne leczenie. Przyjmuje prywatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAk przyjmuje prywatnie!! pocztaj sobei na Forum Dr. Kostyk!!!! ja słyszałam o nim duzo!!! a Ty kogo polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja babcia ma nowotwora babskich spraw i ma chemie na Kopernika, kiedys rozmawiala tam z lekarzem o moim przypadku i kazal mi do nich przyjechac na badania. Nikogo nie polecam , bo nie znam lekarzy w krakowie. Znalam Balajewicza, ale juz nie pracuje na Kopernika, bo wywalili go za lapowki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez musze isc do gina niestety:O znow mi jajniki promieniuja od czasu do czasu to to wcale nie owulacja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Jestem spowrotem-Wyniki jak to mówił lekarz wzorcowe. Nie umiał sie zdecydować co do terminu czy 20 czy 22 wrzesień ale i tak na USG wszystko wyjdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! ciesze sie ze wszystko uciebie w porzasiu ;) wreszcie jakis optymistyczny post sie u nas pojawil..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też ostatnio miałam wszystko pokićkane... prawie od 8 lat brałam cilest, robiłam miesięczne przerwy co pół roku, wszystko było ok, Weronikę poczęliśmy bez problemu zaraz po odstawieniu tabletek, choć miało być miesiąc później ;), a teraz odstawiłam w październiku, dostałam normalnie @ tyle że po 30 a nie 29 dniach, potem staranka, no i tak jak pisałam wczesniej myślałam że jestem w ciąży. Lekarka powiedziała, że duphaston albo podtrzyma ciążę albo wywoła spóźniony okres ale na ostatniej wizycie kiedy okazało się że nic z tego (dwie bety negatywne) kazała duphaston odstawić bo może zatrzymać okres... dwa dni po odstawieniu dostałam @. Bałam się skrzepów... ale jest normalny, jak zwykle srednioobfity i już zauważam że powoli @ \"się pakuje\", bo krwawię coraz mniej. Nie wiem jak to jest z tym duphastonem do końca... Cieszę się tylko, że to nie była ciąża i wszystko wraca do normy. Majek Tobie też tego życzę i wyjaśnienia wszystkich wątpliwości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOUG:) bosko:) ale nie chce mi sie siedziec tu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, powiedz mi czy w takiem razie duphaston nie zakloca wyniku testu? Chce zrobic jutro bete tak dla pewnosci czy poronilam czy nie, albo moze jestem dalej w ciazy tylko mam @, bo tak tez sie zdarza. W sobote ide do innego lekarza, wlasnie z tej kliniki do ktorej sie wybiaram, wezme wszystkie badania , ktore mam i moze sie okaze,ze nie mam zadnej dwuroznosci. Potwornie mi niedobrze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiunia herbatka :D Dla tych co nie pamiętają że ciężarówy mają wymagania-na jutro zamawiam pączki z różą !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyglądałoby na to, że duphaston nie ma wpływu na wynik badania bo ja zrobiłam pierwsze w czwartek 10.01 (wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koug super ,ze masz wyniki wporzadku.a wrześniowe dzieciaki są fajne:P:P wiem bo ja i córa jesteśmy \"panienki\" Ania.K ja też brałam cilest tylko,ze ja bez przerw.brałam też novinette ale mi nie pasowało to ze przy tabsach mam nie regularne @.(dziwne nie?) Sylwia 😘 napisz no kobitko jak się czujesz Kurde no to dziwne ,że Ci nie wyznaczyli terminu porodu.nawet na podstawie ostatniej @?????? Dziubas ty to masz przekichane z tymi jajami majek grunt to dobry lekarz.cięzko teraz o takiego niestety. Yennyfer Gożdzikowa przypomina:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny:) jutro ja tez paczki zamawiam a wieczorem ide na 3h cwiczen;) haah chyba!! co dzis dobrego gotujecie? ja spagetti:) i winko z kuzynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co się dzieje?? :/ wynik mniej niż 1,2. Od tego dnia brałam duphaston 2 x po 1 tabl i następne badanie zrobiłam w piątek 18.01. Wynik ten sam, więc u mnie nie było zadnego wpływu na wynik bety... (Może tym razem będzie cały tekst) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu no to mnie teraz zmartwilas, bo skoro nie ma wplywu to w takim razie skad 2 kreski jak tam podobno nic nie ma. @ mam zupelnie normalny , wiec nie wyglada na poronienie. Wiec cholera co mi jest..:( do tego to powiekszone endometrium i mdlosci.. zaraz zaczne sie zastanawiac nad tym czy czasem raka nie mam... zeswiruje Wam tu zaraz calkowicie.. chodze tylko to necie i czytam o tym endometrium..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×