Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

titowa jak rzygać to nie było komu a teraz tu krzyczysz na nas.:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D chyba zaraz senesek zaparze bo tę pączki to mi dadzą popalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w dalszym ciągu humor do bani,nie chcę Wam przynudzać...bez śluzu,bez staranek,za to z bólem głowy i niewesołymi myślami-czego jutro dowiem się na usg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma mnie dwa dni no poltora a wy takie tematy poruszacie, co to tlusty czwartek? zdjecia paczkow a czemu nie pomaranczy co? :-) oj dziewczeta apetyty wam rosna, ale to dobrze, bo szczesliwsze bedziecie, a to cieszy mnie najbardziej! :-) Herbatko zmiany w menu? slodko-kwasne, przynajmniej dzidzia ma urozmaicenie, tak trzymaj malenka!!! ;-) Yennyfer na bolaca glowa podobno seksik jest dobry hi hi, maz mi zawsze tak powiada... Validosku nie pekaj bzedziesz miala jeszcze dzidzie, dodam ze nie jedna, wlosy bedziesz z glowy sobie wyrywac jak zaczna tak wszystki do ciebie gadac ;-) Koug ciezko mi sie wstawalo rankiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi ja Cię pocieszę.Ja mam pewnie teraz te dni kiedy TRZEBA działać a szczerze mówiąc to nie mam jak bo moj chłopina pada na twarz po pracy a mała jedzie jak na amfie.zero u niej objawów senności.ojjj jak ja bym chciała zeby moje dziecko miało trzecią(normalną) babcie która by zabierała wnusie chociaż raz w miesiącu na jedną noc do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisia ja ci powiem moja przygode z poczkami, czasy odlegle aczkolwiek prawdziwe w wieku nascie postanowilam spasc z wagi, oj pilnowalam sie jak diabli, glodzilam, na sniadanie 2 tab trimline i szklanka wody, a w przerwie szkolnej chodzilam gdzie? no zgadnij?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do cuuuuukierni!!!! po dwa paczki!! :-) :-) :-) dziewczyny z kasy sie ze mnie nabijaly, mialy za co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titowa na pączki do sklepiku szkolnego ????:D:D:D:D:D:D:D::D:D z tym odchudzaniem to ja zawsze oszukiwałam.z kuzynką codziennie biegałyśmy w dresach .............do baru na browca.a jak wracałyśmy do domu to diwe rundki po schodach zeby potu troche wycisnąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwoma pączkami a zwłaszcza ich kalorycznością pewnie nadrobiłaś jedzenie aż do samej kolacji :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisia z ta babacia niezla sprawa, jak chcesz moge sie przebrac postarzec z lekka zalozyc kwiecista huste pulowerek i popilnuje ci corenke, taka ladna ze i dwa dni nawet moze zostac, na amfie powidasz, a to nie szkodzi, wezme na 2godz spacer, amfa sie wyczerpie :-) nie takie rzeczy sie robilo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bykasa strzelilam chusta sorka Koug wlasnie dlatego sie ze mnie smialy, tyle trudu dwoma paczkami zbeszczeszczone Fisia calkiem fajny wachlarz robilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titowa trzymam Cię za słowo.przebierać się za babcie nie musisz jak chcesz się wkraśc w łaski mojego dziecka to wystarczy jak pól dnia poskaczesz z nią na wersalce.pobałaganisz z nią w pokoiku i to wystarczy bo ona szuka chetnych.(ja niestety nie bede skakać po wyrku.żle by się to skonczyła dla..wersalki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze jedna wiadomosz.. dzwonila do mnie pani doktor-lekarz rodzinny, dostal wyniki histo. tak mowila ze polowe zapomnilam,w nastepnym tyg wezme odpis i gnam do gina, sama mi doradzila, powiedziala ze w moim przypadku nie ma doswiadczenia i najlepiej niech to zrobi naprawde dobry specjalista, znacie jakiego dobrego gina??? tel, namiary, pilnie potrzebne okazalo sie ze byly zmiany niewydolnosc lozyska, kosmowek i blon plodowych, dzidza byla ladna i zdrowa w pecherzyku... zerknelam na necie i magia co o tym myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co do tej wersalki to ja cim tez ze pewna, (ostatnio tylko 5mcy temu ;-);-) ) kupilam sobie pilke do skakania na posladki i brzuch rewelacja, wprawe wiec mam, motywacja byla jak cholerka, bo ja ci leniwa i cwiczen nie lubie, pilke kupilam a na 2tyg zaciazylam, no i nie mozna bylo hardkorowo na niej pobrzdekac... lepiej ci kochana sprawdz te wersalke :-) :-) albo ja z pilka przyjade, stoi jeszcze nadmuchana grzecznie w kacie o moim dupsku zapomnila :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja cim tez nie pewna, o matuniu zjada mi literki non stop, paluchy jakies uposledzone mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
która zje faworka? na zakonczenie dnia faworkiiiiiiiii pyszne faworkiiiiiiiiii faworkiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcecie to nie.zostaną na jutro do kawy.ide spać.proszę mnie obudzić prze 8.00 Koug gaś światło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ja mam jedno zasadnicze pytanie... Jak do jasnej anielki radzicie sobie z tymi durmumi mdłościami!!!! ;(:(:(:( Może macie jakieś sposoby? U mnie coraz gorzej - moje poranne mdłości z wymiotami występują popołudniami :( Macie jakieś sprawdzone sposoby??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) Dafodilek dziewczynki mowily o kilku łyczkach pepsi albo coca coli wiec byc moze to troche ci pomoze:) ale wczoraj zrobilyscie sobie pogawedke:) ja sie meczylam zeby zasnac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ! wbaczcie wczorajsza nieobecnośc :) ale spalałam te paczki i faworki:) mezus w sumie padniety przyjechał ale:):):) ja mam na niego sposoby!!!! wczorajszy dzien:( miała byc premiia a tu kicha kiero tłumaczy ze wysyłam maile do szefa a i tak mu nie wierze!!!!!!!!! jeszcze bardziej mi zalezy zeby otworzyc cos swojego:) a dzis ide na LEJDIS:) z mezem:) moze sie biedaczek nie zanudzi!! a do poniedziałku juz uz blisko:) i wizyta u lekarz:) KAWKE:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennyfer:) powodzonka u lekarza:) fisiu podrzuc mała do mnie:) oj wiem co to pozbyc sie dziecka:) nawet nie wiedziałam ze to takie przyjemne:) pozbyc sie dziecka zeby "działać" w sprawie drugiego:) ktos pomysli ze zwariowałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dzień doberek! :) Melduję się na stanowisku! Titowa -- dzięki za zdjęcia! Ja tez prześlę coś z halloween mojej córci to zobaczycie dwie dziewczynki, którymi się opiekuję. Fisia* wiem coś o dzieciach na amfie ;) haha podrzuć swoją Martusię do mojej Weronisi to może razem szybciej się zmęczą... (tyle że będziesz musiała wsadzić ją do samolotu do Irlandii ;)) ale zapraszam 😘🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry, cześć i czołem:-) ja tylko na sekundke bo zaraz uciekam do Łodzi. zyczę miłego dnia i smacznej kawusi.:-) mam nadzieję, że jakiś faworek dla mnie zostanie:-) buziaczki pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Wiadomość dnia - wczoraj dziecko mnie pokopało :D pierwszy raz! ale uczucie... cały wieczór chodziłam i się chichotałam :))) Byliśmy u gina, wszystko dobrze, słyszałam serduszko, bo położna miała taki aparat, to jest ktg? Tylko jest problem, bo ten lekarz przeprowadza się do Płocka :( ale poprosiłam, żeby wyznaczył zastępstwo i polecił mi drugiego lekarza. Mam skierowanie na badanka - tokso, cytomegalia, mocz, morfologia. Za miesiąc znów kontrola. Co to znaczy dziecko na amfie??? Dafodilek -- heheheheeeee, przepraszam :D :D :D :D :D ale dokładnie wiem co przeżywasz w związku z mdłościami !! To przechodzi samo, u mnie koło 16 tc. Ale colka to jest to!!! z rana, ledwo oczy otworzysz wypij, tak gul-gul parę łyków, najlepiej niech się odbije. Potem możesz wstać. Nie wiem, czy to się sprawdza przy ostrych wymiotach, bo ja to dopiero 3 tyg temu odkryłam :( może Sylwuś coś jeszcze doradzi. Dla wszystkich 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, to od ktorego tygodnia male zaczyna kopac? bo juz sama nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×