Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

oj biedulki moje😘 przerabane mieszkac w kraju gdzie takie niedobrocie maja do jedzenia:O jak jezdze do mamy do UK to raczej z jedzenia nie jestem zadowolona ale za to słodycze maja boskie, nie dos,ze tansze to i zroznicowanie jest i wiekszy wybor niewspomne o babeczkach z banankiem bita smietana i polewa tofi mmmmmmmm jak ja tesknie za tym obżarstwem:P zaraz ide na filma i wskakuje do lożeczka bo jutro z rana czeka mnie kłocie ale za to najem sie w pracy za ta głodówke ktora teraz musze przechodzic:O miłych senkow🌻 pozdrawiam wszystkie babeczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gooosha -- dzięki za zaproszenie!!! Daj konkretne namiary to może kiedys wpadne ;) pączki mmm kusząca sprawa... Teraz spadam juz moje kochane. Dobranoc i miłych staranek tym które się starają... ;) Do jutra 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiu ja tez mam pączki i nie zawacham sie ich uzyc:) ja strasznie niewyspana:( siedziałam z kuzynka do 1:) cóz własny interes nie taki łatwy temat jak by sie wydawało!!!! pogoda faktycznie nie nastraja optymistycznie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Głowa boli trzeci dzień, ponuro na dworze, ja niewyspana - ziewam jak krokodyl stary. NIc mi się nie chce, jakby mi się chciało tak jak sienie chce byłoby cudnie. Pączek zjedzony, nic a nic nastroju nie poprawił. Obawiam się, ze oprócz bólu głowy zapadam na cieżką jaskrę analną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pączków jeszcze nie kupiłam i nie wiem czy mam kupować bo jedziemy dzisiaj do rodziców na pączki i Faworki.moja mamusia pewnie ze 100 pączków upiekła. dzisiaj będę wcinać pączki a jutro płakać na wadze:D:D:D:D:D komu kawy???? bo ide robić Yennyfer 🌼 ja co mam mozliwośc pospać dłużej to jakoś spać nie moge i o 7.00 już wstaje.dziwne bo spać chodzę też późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌼🌼 Ja też jakoś się nie wyspałam... Całą noc wiało jak oszalałe za oknem, tragedia! Muszę wyruszyć na poszukiwania pączków...może w polskich sklepach coś lepszego dostanę... A tymczasem miłego dnia! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopierio dotarłam do pracy! pokłóli mnie troszke a teraz biore sie za sniadanko i czwartykowe obżarstwo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już drugiego wsuwam... mniam, mniam.... każdy u nas w pracy kupił po 4 szt... czyli wypada po 4 na głowę !! :D dam radę, dziś jem tylko pączki :) Dziś wstałam jak połamana... jakby mi ktoś nogi z bioder powyrywał i zamienił lewą z prawą, ała! Chyba dzidziuś znów się rozpycha. Popołudniu doktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A mnie jakoś od słodkiego odrzuca. Od pączków, batonów, czegokolwiek w tym stylu. No nie mam ochoty i tyle. i tak już od kilku dobrych tygodni. Słodkiego obżarstwa życzę, ja się raczej w tym roku wyłamię z tradycji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, która z Was ostatnio pisała, ze ma umowę - trzecią z kolei na czas nieokreslony???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł dziewczynki:-) Objedzone pączkami?;-) ja zjadłam dopiero jednego, ale nie zamierzam na nim poprzestac:-) Aniu dziekuje za zdjęcie ja nadrobie maile w weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny -- ja ma trzecią umowę.. tłumaczą to tym, że umowa próbna się nie liczy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatko z tego co ja wiem umowa próban sie nie liczy:( ale ekspertem nie jestem!!!!! ja juz mam dosc paczków i faworków:) jak to spalic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze, że kodeks pracy tego wyraźnie nie mówi. Znów wszystko zależy od interpretacji przepisów. W sumie, może to i dobrze, nie będę związana z tą pracą "tak mocno".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam ma byc..teoretycznie rzecz jasna (taki kraj..). Trzecia umowa ma byc na czas nieokreslony. Ja tak dostalam, pierwsza mialam na 45 dni tylko. niby probna ale jednak liczyla sie jak normalna. Druga na 3 miesiac a trzecia na czas nieokreslony. Ale szfowie bronia sie roznie przed umowiami nie nieokreslony. Daja druga na ..10 lat np ;) moj mąż taka dostal w bylej pracy. Robia to aby sie ludzie o dlugie krechy nie starali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasek! mozesz mi wyslac swoje foteczki ze slubu? adres w stopce. Z gory dziekuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no -- no właśnie! narazie zostawiam ten temat, aczkolwiek wytknę to kadrom w momencie odbioru dokumentów... ciekawe co powiedzą. Ewentualne krechy będę brała na działalność gospodarczą, tu jestem uniezależniona, przynajmniej teoretycznie. No i telefony lepsiejsie dają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak masz umowę na czas nieokreślony, to ona zostaje automatycznie przedłużona do dnia porodu. Art. 25 mówi o umowie na czas próbny, a takze o umowach na czas okreslony i nieokreślony. Art.32 i 33 wyraźnie rozdziela umowy na czas próby, określon y i nieokreslony. Taka jest wykładania tego przepisu, ze umowy na czas nieokreslony mogą być poprzedzone umowami na czas próbny, a więc oddziela umowę na czas określony od umowy na czas próbny. Wprost nie jest to powiedziane,ale zawsze tak było interpretowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no - a jak miałaś w umowie o pracę - jako próbna czy na czas określony???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennyfer ja tez jestem juz na 3-ciej umowie, oczywiscie pierwsza byla na 3 m-ce probna wiec czekam do konca roku:( dlatego nie moge narazie zmastrowac dzidzi bo bedzie krocho:( Kurde no wysle jak wroce na chatke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..na czas okreslony. ale wiecie, w poprzedniej pracy mialam umowe na czas okreslony do konca roku. A zwolnili mnie miesiac wczesniej dajac po chamsku dwu tygodniowe wypowiedzenie.Gnoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tyle dobrze ze nie mam problemów z umowami! dali mi 2 na czas nieokreslony! ale reszta to chamówa!!!!! zwłaszcza kiero!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziubassek to ja tez proszę o zdjęcia... Właśnie mama przywiozła pączki z dunnes stores i są całkiem całkiem dobre... nie wiem czy dla męża cos się ostanie... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyneczki..ja uciekam na dworek bo slonko za oknem..zajrze wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako posłaniec od KOUG pytam grzecznie czy ktoś zrobił pączusia z nadzieniem rózanym dla naszej ochrony?:-) koug pozdrawia wszystkie staraczki i już wystarane:-) i zyczy miłego obżarstawa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×