Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

w sumie to najbardziej sie boje dlugiego porodu naturalnego, zakonczonego i tak cesarką... to bezsensowne męczenie się na darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak to jest z zażyczeniem sobie cesarki,ale wiem,że jeśli odpowiedni lekarz (np.okulista) Wam napisze, że macie jakieś problemy z siatkówką to będziecie miały cesarkę. Obecnie podobno studentów się goni,ale wtedy 8 lat temu lekarka ktora prowadziła moją ciążę pracowała w tamtym szpitalu.Był to szpital kliniczny i niby można było sobie zażyczyć aby ich nie było przy porodzie,ale tak naprawdę nikt mnie nie słuchał a ja się głupia rozebrałam,nie miałam wyjścia,chciałam rodzić u mojej lekarki.(chociaż mnie wcześniej zapewniała,że można powiedzieć,aby ich nie było).Obecnie będę bardziej stanowcza i po prostu się nie rozbiorę przy jakimkolwiek studencie,do tej pory mam dreszcze jak sobie pomyślę.Chociaż podobno dla nich to kolejne nudne zajęcia.Tak mi mówił mój mąż,ktory był na korytarzu a oni z nim siedzieli.Patrzyli na zegarek i czekali jak ja w końcu skończę,bo chcieli iść do domu.Może ja tak emocjonalnie do tego podchodziłam.Położna mnie przekonywała,że oni też gdzieś się muszą nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabelinka
Czy jest wśród Was tak kobietka co poroniła i jest w ciąży albo urodziła już zdrowe maleństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no -- napewno są CC na życzenie. Koszt to coś ok. 600 zł ??? zależy jakie miasto i który szpital. Ale musisz to umówić wcześniej ... i zapłacić, bo niestety na kasę lekarze czekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak chyba warto wydać te 600 zł i urodzić godnie po ludzku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie wiem w jaki sposób chcę rodzić, nawet nie wiem w którym szpitalu... mam dwa na oku, ale w jednym z nich nie dają zzo, a na tym by mi zależało. Może nie na samej CC ale na zzo to tak :) wszystko zalezy od tego jak szybko mi pojdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie 600 zł ale 6 tyś
takie są ceny w dużym mieście. Niedawno koleżanka urodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow, to jeszcze lepiej, trzebaby po forach poczytać... za zzo na życzenie od 400 zł biorą... chyba muszę zacząć kasę zbierać ;) + poród rodzinny + położna na wyłączność... he uzbiera się ze 2000..... a becikowe tylko 1000 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helołłłłłłłłłll sechering super ,że wróciłaś😘 dla Ciebie o widzę,że tenmat cesarki więc nie omieszkam podzielić się swoimi doświadczeniami.a więc kochane cesareczka to dobra sprawa ale nie jest tak słodko jakby się wydawać mogło.ja zdychalam po cesarce jak diabli.doba\"0\" była dla mnie koszmarna.dostałam skurczy macicy jak nie wiem.byłam non stop na zastrzykach.później mamcica przestała się obkurczać więc dostawałam zastrzyki(bolesne) nie miałam bóli porodowych więc porównać też nie moge.wiecie co mnie najbardziej wkurzało? to,że laski które rodziły naturalnie śmigały sobie po korytarzu z dzieciakami a ja pierwszą dobe przeleżałam jak z krzyża zdjęta.nawet usiąśc nie dali. co do blizny po to jeżeli jest to bikini to jej nie widzać nawet pod skąpymi majtusiami.blizna mała(aż dziw jak oni dziecko przez taką szparke wyciągają) ale koleżanka moja była cięta pionowo i wstrętną ma tą blizne.ale takie cięcie wykonują tylko w przypadkach gdzy cesarka musi być wykonana szybko. kurde no możesz sobie zafundować cc.słyszałam ,że jest to płatne około 1000-1500zł.cena mogła ulegnąć zmianie a nie myślałyście dziewczynki o znieczuleniu zewnątrzoponowym przy porodzie naturalnym????? słyszałam duzo pozytywnych opini na ten temat.fumfela dwie córy rodziła tak i mówi ze poród lajtowy był spadam obiad robic jestem po jazdach.byłooooooo zaj***biście.ale sen dzisiaj miałam taki ,że łuki cwiczyłam na.............cmentarzu aaa jak Dziubassek się dzisiaj nie odezwie to jej wie**ole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowana_
czesc wam... Mam do was pytanie...bardzo wazne :( Słuchajcie brałam przez 2 miesiace tabletki antykoncepcyjne- odstawiłam po dwoch opakowaniach- trzeciego wogole nie przyjełam,... Zrobiłam w srodku cyklu- dokładnie dwa tygodnie temu tyest owulacyjny- wyszedł pozytywny...oczywiscie zdarzyło mi sie dwa razy wspolzyc w trakcie tych dni płodnych.... obecnie powinna sie pojawic miesiaczka- a niestety nadal jej nie ma... zastanawiajace jest to, ze 3 dni temu wyskoczył mi pryszcz a obecnie mam sucho w pochwie ale nie czuje bolu jajników... myslicie, ze jest prawdopodobienstwo ciazy?zawsze wyskakiwał mi przed okresem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teścik prawdę Ci powie Fisiu -- no właśnie ja myślę o zzo (znieczuleniu zewnątrzoponowym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowana_
Harbatka wiem, ze powie mi prawde test ciazsowy, ale nie wiem czy juz moge go wykonac...poza tym czemu pryszcz mi sie pojawił skoro zawsze wystepował tylko przed okresem? nie czuje sie jak bym miała dostac okres... poradzcie mi cos...prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki tak sobie siedze i czytam co piszecie o porodach. Ja córeczkę rodziłam siłami natury i teraz też chciałabym urodzic sn. Nie miałam wtedy zadnego znieczulenia, na salę porodową weszłam ok 12 a mała urodziła się o 19:15 po 15 minutach parcia. Ja osobiście nie jestem za cesarkami bez wyraźnych wskazań medycznych czyli tych na żądanie. Przeczytałam gdzieś wypowiedź jakiejś położnej o tym że jeśli Pan Bóg chciałby żebyśmy dziecko rodziło się przez brzuch to miałybyśmy tam zamek błyskawiczny. Ale to tylko moje zdanie i nie potępiam tych które decydują sie na cesarkę. Ja osobiście zastanawiam sie teraz nad znieczuleniem bo nie wiem czy chcę, ale mam jeszcze sporo czasu żeby się zdecydować. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowana_
prosze- poradzcie mi cos bo jestem załmana...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdezorientowana -- optymalnie w dniu spodziewanej miesiączki, ale czasami testy dziewczynom dopiero po kilkunastu dniach od @ wychodziły... Demi -- 15 minut parcia, oj to krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
harbatko masz rację króciutko- o 19 przyszła zmiana położnych i zaraz na dzień dobry położna się przedstwiła i mówi to do roboty(wcześniejsza zmiana chyba nie chciała już sobie roboty robić i trochę chyba wszystko przeciągały i w sumie bardzo dobrze bo położna do najsympatyczniejszych nie należała - a wydawać by się mogło że będzie miła taka młodziutka jakby zaraz po szkole była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demi😘święta racja do pomarańczowej-pryszcz nie koniecznie jest oznaką spodziewanej@.zmiany hormonalne moga mieć na to wpływ. niektóre kobiety zaciązone często mają problemy z pryszczami niepryszczami wszelkiego rodzaju zmianami skórnymi. proponuje zrobić teścik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśliby patrzeć na oznaki popsutej cery w ciąży i zasady, że dziewczynka zabiera urodę, to u mnie będzie chłopak ;) Teścik już możesz robić. Fisiu -- hehehe "do pomarańczowej" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprosię :) nawet kofeinkowa może być, bo śnięta jestem.. Pożarłam wszystkie kanapki i jestem GŁODNA ! a do 16.00 jeszcze 1,5 godz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harbatka rosołek gorący z makaronikiem już Ci śle.może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo cebulcia.ależ proszę bardzo .kawe czy rosołek???? bo już nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×