Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Beata🌻 Validosku🌻 Titek🌻 nie umiem wyrazic tego w slowach ale brak mi tchu :) jestem taka szczesliwa ,ze pamietacie a ty wymyslilas przepiekny wiersz:D DZIEKUJE😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 LAT DZIUBASSKU :-) SPEłNIENIA MARZEń, WIELKICH I MAłYCH....Toś TY Baran jak ja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titowa z Ciebie to poetka:) a ja mam doła:( - meza wyniki zadna rewelacja:( - nie wygrali przetargu w rudzie i nie wiadomo gdzie Go rzuca do pracy:( :(:( wiecej nie pisze bo po co:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to dopiero wszyscy odpoczywają po świętach. Ja póki co mam wolne, i nie wiem czy mam iść jutro do pracy, bo nic nie dzwonią, ja tam się nie będę wyrywała, a nóż jeszcze troch poodpoczywam. Wiecie, że mi normalnie już brzuch rośnie, chyba za dużo pije, bo to nie możliwe przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie za oknem zima na maksa, jezdna biała, drzewa oblepione sniegiem, gdzie ta wiosna... validos--- głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Mania,Titowa Dziś już krwawię zupełnie normalnie,nie biegam co godzina ze zmianą podpaski,więc pewnie już będzie OK.Może przyszły okres okaże się normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku nie smutkaj sie:( bedzie dobrze, musi byc! dziekuje naprawde dziewczyny bez was moje urodziny byly by smutne:(:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titek Ty świnko ale masz wene twórczą:-) superowa:-) ja już wykąpana, maseczka na ryjku i spadam do wyrka. zaraz You can dance. Buziaki i owocnej nocki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczeta! Validosku nie smutaj sie :( wszystko bedzie dobrze, a mezowi zapodaj mase cytrusow, chinszczyzne z ryzemprzez tydzien to go zbiotoksuje :p , \"pisanki\" masuj i miziaj :( musi byc dobrze! az tak bardzo niepokojace sa te badania, czy w normie? Dziiubassku moje zyczonka na urodzinki, a dodam ze to najszczegolniejszy dzien, ktory obchodze, zawsze sa inne, nie lubie pospolitosci i tych slow dla wszystkich do wszystkich, zawsze tworze indywidualna urodzinowa poezyjke, dla Ciebie rowniez. A ze ja mam duza rodzine to mam coraz czesciej klina, bo tyle swiat bylo, ze glowie sie i troje, co by zyczeniami nie dublowac... :) Cebulcia a z czego ta maseczka? z tego co mysle? hihihihihihihi :) :) :) Robur dobrze ze sprawy wracaja do normy, ja tez jestem ciekawa nastepnego cyklu...ooojjjj dam popalic, a pozniej tylko tescik i dwie kreski! oby, oby! jestem swiezej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku ta buzka po pisankach miala byc o taka :) a nie :( :) :) :) :) alem sie zakrecila!!!!!!! chooooooo chooooooooo! Fisia halo?! zon niech idzie juz spac... no chyba ze "dzialacie"... to w takim razie pardonsik i nie przeszkadzam i nie nalegam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):):): titowa specjalnie FOR YOU:) hmmm badania nie tragiczne ale odbiegaja lekko od normy! wiec zobaczymy co lekarz powie! obiecuje poprawe:) dziewczynki bo nie dajecie mi sie smutac:) cAŁUSKI I PIEKNYCH SNÓW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, poproszę o zmianę w tabelce, cykl 3 ostatnia @04.03 buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki:) Dzis już mam drugi zastrzyk za sobą;/ są bolesne ale jeszcze tylko jutro...ciekawe ile bede czekać na okres?Miłego dzionka koleżaneczki:) Ja sie wybieram do mojej przyjaciółki na kawusie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bac24
zapraszam na nowe przeniesione forum ciaza, www.twojaciaza.nmj.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bac24
zapraszam na nowe przeniesione forum ciaza, www.twojaciaza.nmj.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiunia wytaj:) z Validoskiem wyprobowujemy kremy na cellulitis:P ona Nivea a ja Oceanic AA zobaczymy czy beda efekty za m-c :D macie jakies dobre doswiadczenia z taki srodkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
__________________________@__ ________________@@@@_____@ _______________@@@@@@___@_ ______________@@@@@@@@@ ______@@@@@@__@@@@@@@@ ____@@@@@@@@@@@@@@@__ __@@@@@@@@@@@@@@@____ _/@@@@@@@@@@@@@@______ __@@@@@@@@@@@@@@______ __@@@@@@@@@@@@@_______ ___@@@@@@@@@@@@________ ___@@@@@___@@@@@________ ___@@@@_____@@@@_________ __@@@@@@@@@@@@@_______ @@@@@@@@@@@@@@@@____ DZIUBASSKU kochany wszystkiego naj naj a słonik na szczesliwe lata !!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻[🌻🌻🌻[kwiat pozatym witam wszystkie panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. U mnie zima za oknem, niech to już sie skończy. Co do kremu na celluit, to ja stosowałam z Avonu te fioletowe, i przy okazji są na rozstępy też, 2 w 1 faktycznie, jak się je stosuje regularnie to pomagają. Teraz wprowadzili nowy, z Anew, mam go u siebie, ale będę stosowała dopiero po ciąży, nie będę maleństwa truła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja znów w świetnym humorku... :) oj biedny ten mój mężulek... napracuje sie w tym cyklu :D dziewuszki ja tez stosowałam kiedys ten fioletowy z avonu i byłam zadowolona, ale tej wiosny ze wzgledu na staranka nic nie kupuje, te kremy zawieraja duzo róznych aktywnych substanji wiec wole nie. używam teraz zwykłego nawilżajacego mleczka, jest onoo dosc geste wiec musze je porzadnie wmasowywac a to tez pojedrnia tyłeczek :) dziewczynki zamiast kremów cud lepiej baraszkować z meżem :D, ja juz pare razy w tym cyklu zaszalałam i mysle ze żarełko świąteczne w dupcie nie poszło i tyłeczek jakis twardszy mam :D takze stwierdzam ze staranka działaja tez antycelulitowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł widze, że rozmawiacie o cellulicie, hmmmmm no ja też go mam. Jak to było w filmie \"lejdis\" chyba tylko na powiekach go nie mam hahahhahaahhaahahaha ja juz próbowaałam tylu kremów, może i jakies efekty minimalne są ale napewno nie zadawalające. Teraz wcieram w tyłek i uda masło z Ziaji czarne w dużym pudełku jakaś nowośc, fajnie ujędrnia i troszke piecze chyba od spalania nadmiarau tkanki tłuszczowej :-) i smaruje też brzuchol bo mam rozstępy po ciąży. Niby tego brzucha nie ma a jakis taki sflaczały, ahhhhh u mnie dziś piękna pogoda, słoneczko świeci że chce się śpiewać:-) kawka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i dlatego teraz bez wyrzutów wcinam ptasie mleczko :) która chce???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cebulko --- ja bardzo lubie kosmetyki zaji, mam własnie mleczko oliwkowe do ciała i do rak kram i maske i jestem super zadowolona :) te kosmetyki nie sa drogie a na prawde skuteczne. a jesli chodzi o to ze cie piecze to dobrze bo pobudza sie mikro krazenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu teraz tez mam taki balsam z Declora bo koleżanka mi załatwiła, niby taki miał być super ale jakiś taki niebardzo, słabo nawilża. Przez zime skóra wysusza się i potrzebuje porządnego nawilżenia. Używałam też z loreala nawet fajny i ładnie pachniał. Trzeba pić więcej wody i wziąść sie za jakiś sport. Bo ja oprócz rolek i łyżew to jestem leniwa do ćwiczeń, kiedyś chodziłam jeszcze na salse. wiosna idzie trzeba sie za siebie wziąść. Może dziewczyny poćwiczymy razem hihihihihiihhi no tak wirtualnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania dawaj mleczko:):) ja chetnie a celluitisssssssssss mam nawet na powiekach! ostatni jak ubrałam sie w strój kapielowy to zdebiałam:( jest wszedzie co do baraszkowania z mezem to je chetnie tylko niech on bedzie w domuw koncu bo jak bez niego beraszkowac:( krem kupiłam NIVEA :) zobaczymy póki co przyjemny i skóra gładka:):):) :):):):):):) tituś dla Ciebie:) ode mnie:):)::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolusia dziekuje:* ja tez stroju nie zaloze ani zadnych krotkich spodenek poprostu sie wstydze:( z emzem nie ma baraszkowania bo lecze zapalenie jeszcze przez 9 dni takze nici:O ale za to mam dzis alerobik a mimo to jest lellulit buu:O co za łachudra wredna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak ja czytam to aż mnie szlak trwfia wy walczycie z celulitem a ja jakos po tym poronieniu tak tyje że nie moge sobie dać rady co dzień to wiekszy pultasek niby dużo nie waze ale jakas taka sie robie :-(:-(:-(zawsze byłam taka sobie a teraz ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krude ogladam dzien dobry tvn, a tu o jakis przyjeciach dla przyszłych mam, ze sptyka sie ona z kolezankami, sa konkursy, upominki itp i wogóle wszedzie o dzieciach, ciazach, ciuszkach, wózkach i jak nie zwariować... jak wrzucic na luz jesli tak bardzo pragnie sie maleństwa :( jak nie myslec o tym czy sie uda w tym cyklu itp. Boże ja odchodze od zmysłow! RATUNKU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×