Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Aniu K Czy bedac w Uk nie moge pojechac do polski do polskiego gina? kupujac bilet z wyprzedzeniem zaklepalam wizyte i tyle, a ubezpiecznie kochana mam \"na mame\" ze tak powiem. korzystam z mamy ubepiecznia a lekarz nawet nie wie ze jestem w uk bo niby po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu K Czy bedac w Uk nie moge pojechac do polski do polskiego gina? kupujac bilet z wyprzedzeniem zaklepalam wizyte i tyle, a ubezpiecznie kochana mam \"na mame\" ze tak powiem. korzystam z mamy ubepiecznia a lekarz nawet nie wie ze jestem w uk bo niby po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie. Pojawiłam się i zniknęłam, bo... zaraziła mnie tu któraś fluidkami i moje drogie w dwa tygodnie od mojego pierwszego wpisu tu w temacie już podejrzewałam, że jakoś coś inaczej. Ale nie zapeszałam. A dzidzia jest :) Jesteśmy w 8 tygodniu już. Przesyłam więc dalej fluidki ~~~~~~~~~~ innym chętnym. Proszę łapać kto chce. No i dziękuję za te które mnie zafasolkowały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no Nie martw się tak bardzo tym niezdanym egzaminem.Ja też za I razem oblałam na manewrze,który umiałam najlepiej: na kopercie.Za pierwszym podejściem wjechałam na belkę,za drugim pomyliłam biegi z nerwów i zamiast wrzucić wsteczny wrzuciłam jedynkę.Strasznie to przeżyłam,ale za miesiąc zdałam drugi raz i było dobrze.Trafiłam na strasznie upierdliwego egzaminatora (całą jazdę marudził jaka to beznadziejna jestem,że jeżdzę jak Otylia Jędrzejczak,co to za dureń mnie uczył jeździć,nawet kazał zgasić samochód na środku jezdni i poszliśmy razem obejrzeć w którym miejscu na jezdni stoi samochód,później sam mi zahamował samochodem aż mi zgasł) a jak dojechaliśmy do ośrodka egzaminacyjnego powiedział,że należy mi się marne 3 z dwoma minusami i że mam się zgłosić za miesiąc po odbiór prawa jazdy.Wysiadłam z samochodu i z pół godziny jeszcze płakałam tak mnie zdenerwował,ale prawo jazdy mam.Więc się nie martw,zdasz następnym razem tak jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlatego korzystam z mamy ubezpieczenia poniewaz wciąż studiuje w Polsce zaocznie :D tak w ramach wyjaśnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropo egzaminu na prawko, mi udalo sie za pierwszym razem, zdawalam na odlewniczej w warszawie. Test zrobilam bezblednie bo od paru miesiecy cwiczylam pytania i odpowiedzi w domu, bo mialam plytke z pytaniami na egazmin. A z praktyka nie było tak źle, mialam fajnego egzaminatora, dzideczek ok 70 lat (ciekawe czy spódniczka w czymś tu pomogła?;) plac zrobiłam bez zastrzezen, na miescie tez ok, kiedy podjerzdzalam za blisko srodka jezdni to tylko odchylal mi lekko kierownice (inny ham juz za to mógłby oblać), wiec naprawde miło sie zaskoczyłam jak po egzaminie powiedzial, ze za (powiedzmy) miesiac mam sie zglosic do swojego wydzialu komunikacji po prawko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gargamelko gratujacje!!!!!Poproszę o fluidki!!!!!A jakie miałaś pierwsze objawy ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>aga: Właściwie to po prostu jakoś tak wewnętrznie czułam, że jest i już. Piersi zamiast jak zwykle na kilka dni przed miesiączką zaczęły mnie boleć dopiero w dniu w którym planowo miałaby się pojawić. No i bóle podbrzusza podobne do takich przedmiesiączkowych, tak mierziło i lekko ściskało, ale nie stale tylko jakby od czasu do czasu. :) Wysyłam Ci fluidka z całego serca ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug ❤️ kochana moja gratuluje kopsańsów w bziusio Gargamelka gratulacje.łape fluidki cebulcia wkońcu wróciłaś😘 przespałam pół dnia.kawy z wami nie wypiłam :( i pewnie dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gargamelka -- gratulacje i dziękuję za fluidki, przydadzą się ❤️ Na kiedy masz termin to wciągnę Cię do tabelki zaciążonych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK.........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO....CYKL....OSTAT.@ 🌻Validos27.......27.....Kraków.............................10 cykl....18.03 🌻Fisia.............29.....śląskie...........Marta 3lata......7 cykl....14.03 🌻Dziubassek.....22....Trójmiasto...........................0 cykl....18.02 🌻Maliwina29....30.....Warszawa............................2 cykl....03.03 🌻Michelle........21....kuj.-pom.........Daniel..2 lata.....5 cykl....27.01 🌻Agi37...........37.....Warszawa............................5 cykl....23.03 🌻Schering.......35.....Wrocław..............................2 cykl....07.03 🌻Basiunia*.......29.....śląsk.............Szymon 4 lata....2 cykl....29.03 🌻Yennyfer.......31.....Lublin...........Wojtek 12lat.......2 cykl....01.11 🌻Cebulka30.....30.....Piotrków Try....Nadia 6lat..........2 cykl....04.04 🌻Gooosha.......24.....Ballymena.............................3 cykl....04.03 🌻Majek123......22.....Zakopane.............................0 cykl....28.01 🌻Titowa1........28.....Irlandia...............................3 cykl....25.03 🌻Anucha26......27.....Śląsk..................................0 cykl....17.03 🌻Ania.K_81......26....Dublin..........Weronisia 2lata.....1 cykl....02.04 🌻Mania23........23....Warszawa.............................3 cykl....18.03 🌻MamaZuzi......20....Bytom..................................1 cykl....19. 01 🌻Wiola30.........30....Kuj.-Pom........Angela 7lat.........1 cykl....08.03 🌻Sara82..........25....Podkarpacie...........................0 cykl....24.03 🌻Robur...........30....Zach.pom........Daniel 8 lat........1 cykl....24.03 🌻Lorunieczka....24....Anglia..................................1 cykl....20.03 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE...........................termin porodu 🌻Demiluna ......26....Anglia ............Wiki 3 lata....ciąża.....21.06.08 🌻Mar--gerita.....26....Warszawa.........................ciąża.....30.06.08 🌻Sylwia...........29....Trójmiasto........................ciąża.....30.06.08 🌻Harbatka........29....Warszawa.........................ciąża.....05.07.08 🌻Agital...........26.....Żywiec............................ciąża.....20.07.08 🌻Avinion..........29.....Kraków...........................ciąża.....02.08.08 🌻Wiktoria80......27........................................ciąża......22.08.08 🌻Dafodilek........28....Wrocław..........................ciąża......12.09.08 🌻Koug.............34....Opole......Michał 11,Ola 7.....ciąża......18.09.08 🌻Kasika1..........23....Rzeszów...Kacper 21m-cy......ciąża......02.11.08 🌻Zuzita...........25....Pomorskie.........................ciąża......07.11.08 🌻B_eata22........22....Wielkopolska.....................ciąża......21.11 .08 🌻Gargamelka............Chorzów..........................ciąża................. ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ nam się pięknie zapełnia dolna tabeleczka :) Widzę że terminem listopad nadrobiłyście brak terminu październik ;) Cieszę się, bo przynajmniej teraz my staraczki możemy liczyć na duuuużo fluidów od życzliwych ciężarówek :D 😘 dla Was wszystkich i waszych maleństw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorunieczka - to znaczy chodzisz w polsce do lekarza "jako" twoja mama? Czy masz ubezpieczenie na nią jako jej córka i jesteś wpisana do jej książeczki ubezpieczeniowej? Ja już nie orientuję się w wymogach polskiej państwowej służby zdrowia... Odezwe się jak położe Weronikę spać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu K Mam ubezpieczenie na mame jako jej córka bo jestem wpisana do jej książeczki ubezpieczeniowej i idąc do lekarza biorę mamy ksiazeczke a tam jest adnotacja, ze córka.. taka i taka... może też korzystać z tego ubezpieczenia. A w chodzac do gabinetu w Pl nie mam wypisane na czole, ze mieszkam w UK i ze tam tez chodze do ginekologa, wiec przyjmuja mnie jak każdą inna... po przeczytaniu kilku wypowiedzi wiem, ze chyba niepotrzebnie sie denerwowalam na ta babke, ze mi skierowania nie chciala dac na darmowe badania:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi kafe nawala, dobrze, że zorientowałam się wporę i skopiowałam sobie to co napisałam, bo inaczej tyle pisania poszłoby na marne. Lorunieczka teraz już mam jasność :) Nie do końca wiedziałam co z tym Twoim ubezpieczeniem. Jasne, ze możesz chodzić do lekarza polskiego jeśli masz tam ubezpieczenie i w sumie badania co jakiś czas powinny się należeć. Ale z tym skierowaniem, to wiesz jak to jest w państwówce... badania kosztują a im szkoda kasy, zwłaszcza jeśli nie miałaś wczesniej jakiś problemów zdrowotnych. niestety tak to funkcjonuje i powiem ci, że ja nawet będąc w ciąży doznałam szoku gdy powiedziano mi, że przez 9 miesięcy należy mi się 4 x morfologia i tyle samo bad. moczu. Robiłam częściej morfologię z własnej kieszeni. Na szczęscie koszt badań w Polsce nie jest taki wysoki porównując go do zarobków na wyspach i kosztu badań tutaj, tak więc ja skorzystałam z okazji i porobiłam podstawowe badania. Tylko co mają powiedzieć osoby mieszkające w Polsce... A denerwować się na pewno nie ma sensu, choćby tylko dla własnego dobra, bo i tak nic nie zmienimy :( Osobiście radziłabym Ci zrobić sobie podstawowe badania,bo tu masz rację - lepiej wiedzieć wcześniej o ewentualnych problemach. zyczę Ci powodzenia w starankach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, a ja rycze juz drugi dzien bo nie potrafie sobie poradzic z tym co sie wczoraj stalo. Czuje sie upokorzona na maxa tekstem ze \" w moim stanie to sie odpoczywa a nie zdaje na prawko bo dziecku niepotrzebny stres sie funduje\". Powiedzial to po wylaczeniu kamer wiec nie mam jak tego udowodnic. Stracilam pewnosc siebie, jest mi styd przed sama soba i moim instruktorem. Za kilka tygodni zwnou podejde i co? jak uda mi sie zaliczyc plac to obleje mnie na miescie. Zreszta nie mam juz kasy a jazdy podrozaly na 45 zl za godzine..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w niedzielny poranek Kurde no nie dołuj się kochana.prawo jazdy to nie jest najważniejsza rzecz w życiu.zdasz następnym razem napewno.nie denerwuj sie słonko bo dzidziuś też źle to znosi. miłej niedzieli życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm głowa mnie boli:) ale mam kaca a miał byc to zwykły obiad we włoskiej restouracji:) a skonczyło sie drinkam niby takie babskie ale zbójczo głowa po nich boli:( Fisiu moze kawki:) na 16.45 ide na nie kłam kochanie-podobno boski i bardzo nam znajomi polecali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kurde no
Za bardzo emocjonalnie do tego podchodzisz. Jakbym tak zrobiła, to nigdy bym nie zdała. Trzeba sie nie poddawać i małymi kroczkami do przodu. Jak ja zdawałam to prawie wszyscy oblali na łuku. Nawet moi znajomi faceci parę razy oblali za pierwszym razem, czy za drugim razem. To żaden wstyd. Dobrze, że to taki egzamin, który można powtarzać.A na placu nie możesz poćwiczyć ze swoim mężem, żeby nie płacić za lekcję? Dużo osób tak robi.Będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Kurde no wyobrażam sobie co czujesz ale nie załamuj się i nie denerwuj tak. Pamiętaj, ze dzidzia jest teraz dla Ciebie najważniejsza a kasy szkoda no ale cóż czasem trzeba odżałować i poświęcić ją dla celów wyższych. Poza tym przecież nie wszystko stracone zdasz za drugim razem. :) Trzymam kciuki już za ciebie i wierzę, że następnym razem się uda 🌻 Miłego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demiluna kochana wszystkiego naj naj naj z okazji urodzin. wskakuj kochana zgasić świeczki na torciku 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego naj naj dla Demiluny co by miala dzis urodzinowe haluny! ❤️ a ja wpadlam na chwilke, bo do sklepu musze jechac... wczoraj to normalnie ataku serca niemalze dostalam!!! cafe nie dzialalo, error page 501 i takie tam albo brak dostepu do danych i jak tu sobie nie podwyzszyc cisnienia! Dziewczyny od dzisiaj staranka rozpoczete!!!!!!! dzis 12dc ale wczesniej chyba nie zaszkodzi probowac co? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzieczyny te ktore maja juz dzieci albo sa w ciazy -- od ktorego tyg czuje sie ruchy ? bo ja jeszcze nic nie czuje zadnych motylkow i tym podobnie a to juz 20 tydz 1 dzien pomimo usilnego wsluchiwania sie ehh zawsze cos a wizyta u lekarza za 2 tyg pozdrawim i zycze milej niedzieli ps. kurde no nie przejmuj sie te egz nie sa warte stresu zdasz nastepnym razem- glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki koffane, dzieki za cieple słowa. ciezko bylo przejechać łuk bez widzenia linii w lusterku, coz, trzeba byc mną aby probować na ślepo ;/ Vanill co do ruchow to napewno je juz czujesz, jeno mylisz z burczeniem w brzuszku ;) spokojnie poczujesz ruchy, ja tu kilka stron temu tez panikowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demiluna ❤️ Happy Birthday! Sto Lat! i wszystkiego naj naj naj a przede wszystkim pociechy z dzieci :) Validos jak tam główka?? ;) Titowa miłych zakupów, ja też się zaraz wybieram. Buźka dla Was wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×