Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

A tam na dole nie powinien być 2008 zamiast 2009?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie w cyklu 26 dniowym wychodzi 1 styczeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki zmykam już do domku-odezwę się niebawem-jakby co to alarmować !!!!!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy kalkulator jest inny...tak czy siak w okresie świąteczno-noworocznym będzie ciasno na porodówkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego ja mam tak długo chodzić w tej ciązy?Zaszłam razem z Validoskiem a mam termin wg tego suwaczka na 2 tyg póżniej,chyba jest coś nie tak...Dzidzia od terminu ost @ ma 46 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi:) ja nic z tego nie wiem:) usnełam na biurku w pracy:) ale kolega miał ubaw:) jak tu zyc kiedy zasypiam na siedzaca:) przy kompie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg różnych kalkulatorów powinnam urodzić najwcześniej 25 grudnia a najpóżniej 1 stycznia.Tak czy inaczej raczej to będzie koziorożec-znak dla mnie średnio fajny-ciężko mi się dogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam urwanie głowy, jutro raczej wcale mnie nie będzie. No i brzuch tak boli, ze na nospie jade. I jesć nie mogę, bo muli strasznie. Zawsze tak mam 1-2 dzień, a dzisjeszcze gorzej, bo niewyspana jestem na dodatek. Co do kremów - ja w ciąży uzywałam czegoś z apteki, nie pamietam nazwy,ale było ok - rozstepy pojawiły się doopiero w 7 m-cu, jak dostałam zatrucia ciazowego i spuchłam od wody zatrzymanej w organiźmie. Na dupsku, na udach i trochę na piersiach. Na szczeście niewiele, a na brzuchu wcale. W sumie to nie dziwne, skóra nie wytrzymała napiecia, zawsze byłam chuda, nigdy nie tyłam, skóra nie przyzwyczajona do rozciągania. No i geny - moja mama ma rozstępy. Co do peelingów - uzywam kawy naturalnej z cynamonem i jakimś balsamem pod prysznic, ew. mydłem w płynie. Plus rękawica do masażu i powiem Wam - jak się tylko pojawi trochę celulitu, to masuję się i znika. Dodatkowo uzywam balsamów - rózne, czasem z avonu, czasem vichy(najlepszy moim zdaniem), czasem eris, a teraz mam jakieś olejki z oriflame - nie testowałam jeszcze, dziś mam zamiar pierwszy raz. Pozatym mam balsam brązujący z dave, dziwnie pachnie,ale dobrze nawilża. I ładnie brązuje, nie robi zacieków,ale ja do niego dodaję trochę zwykłego balsamu - bo dove ma dosc gęstą konsystencję. No i depiluję się - na gładkie nogi lepiej smarowac. Tyle na temat poprawiania urody. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie jajnik nawala:O co za wstreciuch:D wy macie swoje fasolinka ja janika co mi zyc nie daje hehe zaraz sie zmywam na zakupy i na badanko pochwy mileo dnia kochane🌻 p.s. mnie sie tylko wydaje czy rzeczywiscie jestem marudzaczka topikowa? :P najwieksza zrzeda to JA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi czy można depilować nogi w ciązy depilatorem na prad???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodzacych w swieta moze byc wiecej:) ja zaraz do mojej przyjaciólki na obiad;) przespałam sie w pracy i odrazu lepiej:) ale padne dzis szybko yo wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zupka pomidorowa poszła w 5 minut :) dobra co??? :) agi --- ja nospe biore 3 x dziennie od 1 wizyty u ginka i duphaston. jak dostłam plamien kazali brac nospe cały czas i zwiekszyli duphaston na 3xdzien. co do suwaczków ja mam ten co ty i wpisałam pierwszy dzien oststniej @ wejdz na ta stronke http://babystrology.com wybierzBaby Tickers i tam mozesz sobie skonfigurowac, ja wpisałam trrmin oststniej @ i potem wklejasz skrócont kod od http, i zobacz jak Ci wyjdzie z daty oststniej @ bo mi koug tez zrobiła wczesniej ale chyba uwzgledniajac date porodu i tez sie dni ciazy nie zgadzały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie mi niedobrze cały czas i słabo, czuje sie jakby dopadła mnie choroba lokomocyjna, do tego do kibelka mnie gania.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolu, ja przeczuwałam, że mogę zajść w tym cyklu, bo się niezabezpieczaliśmy, tak więc gdy tylko 5 maja @ się nie pojawiła to zrobiłam test no i zobaczyłam niezbyt wyraźną kreskę, dlatego chce powtórzyć. Wam w Polsce w razie wąpliwości polecam betę niby jednorazowo drożej niż test ale jak trzeba test powtórzyc raz lub dwa to wychodzi na to samo a beta się nie pomyli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki , u mnie 35 dzien cyklu i okresu brak , strasznie mnie od rana boli brzuch i krzyż wiec pewnie dostane , chociaz codziennie mnie boli a @ nie widać , kurcze narobilam sobie tylko zbednych nadziei ze moze jednak sie udalo...jesli nie dostane do jutra , to w sobote zrobie test . Pozatym chcialam sie pochwalić ze od dzis jestesmy szczęśliwymi posiadaczami działeczki, od przyszłego roku ruszamy z budową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja sobie wyliczyłam na 5-6 ale nie wiem bo jeszcze mam nie regularną @ jak nigdy zawsze jak sobie wyliczyłam to co do dnia była ... mam nadzieje że przyjdzie dziś nawet na wszelki wypdk nie pojechałam na USG nerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kołderko no to gratulacje z powodu działeczki a co do @ to życze ci by juz nie przyszła jak dopiero za 9mieś.i grubaśnych 2 krech przy testowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
__oo_______o#$#o __o##o______o####o _o#$###o__o#$#$#$#o o#####$o@@o########o o#$#$#o@@o##o#####o _o##__o##o_o##o ____o#$#o___o#$#o __o#$$#o_____o####o __o#$#o_____o######o _o###o_______o#o#o#o _o#o#o________o###o __o###o________o#o ___o#o#________o ____o#o# ____o### _____o#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kołderko a nie lepiej Ci zrobić jutro betę?? Bedzie pewniejsza. Wiesz ja pamiętam jak sobie wkręciłam ciążę w grudniu i okres dostałam dopiero po 66 dniach :( Beta wtedy rozwiała moje wątpliwości, wyraźnie pokazała brak ciąży. Nasza psychika potrafi spłatać nam figla niestety. Życzę Ci powodzenia i oby wszystko rozwiązało się po Twojej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie robie bety bo czekam az samo sie rozwiąże ,mysle ze na dniach dostane okresu , pewnie jutro lub pojutrze a jak nie to w przyszłym tyg zrobie bete:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki jak dzionek? Ja to nie moge doczekac sie jutra , ale juz po pracy:) Wysłałam wam moje zdjecie.Kogo ominełam to dajcie znac to wyśle.Aha babeczki i czekam na odzew zdjec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kołderko ja mam nadzieję, że jednak nie dostaniesz @ ;) Trzymam za Ciebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×