Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Nam przez to, że mamy kredyt i płacimy miesięcznie prawie 1800 zł + opłaty....to każdy grosz sięliczy, zwłaszcza, że wizyty u ginekologa bardzo drogie, teraz doszedł stomatolog.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania, ze boli brzucho to NORmalne! NIE PANIKUJ:) zazyj nospe. Albo Asmag (to magnez). ja to biore przez 9 miesiecy po 6 tabsow na dzien a co do roboty to NIE WOLNO ci sie teraz zwalniac! ucielaj na L4 jak ci zle, ale NIE ZWALNIAJ SIE! teraz ci sie 100% wynagrodzenia nalezy i masz ochrone, zwolnic cie nie mozna.chyba ze masz jakas do duuu umowe typ zlecenie lub dzielo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1500 zł, wiec jest w sumie co zaoszczędzic dzięki temu mogłabym w sumie poszukac czegos innego potem zreszta pewnie tak zrobie jak maluszka odchowam, ale do tego czasu ile bym mogła chciałabym pracowac, jestem w sumie dopiero po studiach i ta praca pozwala mi zdoyc doswiadczenie bardziej ze tak powiem w zawodzie, niz te prace które do tej pory wykonywałam, wiec nawet dla doswiadczenia chciałabym tam troszke pracowac albo miec przynajmniej papier na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu ja też tak mam, raz nie boli wcale raz mam bóle.....ale takie delikatne jak na miesiączkę......narazie nic nie bioręchociaż w pogotowiu nospa i duphaston są....oby się nie przydały..... Może to i ten stres na Ciebie tak działa, ja jak pomyślę o tym, że mam szefowej powiedzieć to mnie dwa razy bardziej boli.....;( To wina stresu, napweno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem.....no to rzeczywiście a nie możesz pójść na zwolnienie ale ty chyba masz jeszcze umowę na czas określony prawda? Po studiach przez rok czasu jest taka umowa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za dużo tabletek też chyba nie można, w bardzo koniecznych sytuacjach, po co truć dzieciątko......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no--- no własnie nie mam umowy o prace i maz chce bym pogadała własnie o tej umowie, ze skoro jestem w ciazy zebym to podkresliła ze mi zalezy na swiadczeniach a jak co to ona i tak za to nie bedzie płacic tylko zus, poza tym pensji tez nie mam jakiej wygórowanej, zreszta mogłabym sie z nia tak umówic ze np na umowie na reke miałabym 1000 zł a reszte to co mam z pacjentw (pracuje jako dietetyk i dodatkowo zajmuje sie koordynacja badan i recepcja po trochu z kolezanką) mogłabym miec jako premie lub na zleceniu nadal bo to raz jest 500 zł a raz 400, to zalezy. poza tym mam dobre relacje z szefowa takie kumpelskie ale i tak jakos nie wyobrazam sobie tej rozmowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwinko--- ja no spe mam brac czy boli czy nie 3xdzien i duphaston 2x, tak ginek kazał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w takim przypadku bierz....ja mialam brać ten sam zestaw bo tydzień temu z rana mialam jakieś plamienia ale się skończyły i nawet nie zaczęłam ale brzuch mnie troszkę pobala czasami.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę poleżeć chyba może jeszcze usnę bo mnie moży.... Powidzenia Maniu w rozmowie i daj znać co i jak....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz co ja mysle ze to faktycznie dlatego ze rosnie, ale np zanim byłam w ciazy to wydawało mi sie ze brzuch nie boli ze nie powinien wogole. czasem wieczorami to mam wogóle taka jakby kolke. poza tym ja to wogole jakas panikara jestem i zaraz boje sie ze to moze to tardnienie macicy albo jakies skurcze, lub szyjka sie skraca albo co innego brr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania, powodzenia na rozmowie z szefowa. Jak jest ludzka, to wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu ja też taka miałam wieczorem kiedy się nachodziłam, któregoś dnia....mialam kolki wzdęcia i po prostu jakoś tak niewygodnie mi było z tym brzuchem pomimo, że jeszcze dużego nie mam.... To wina przeciążenia i przechodzenia.....zmęczenia....to wiem, zauważyłam..... Kiedy odpoczywam nawet w domu za dużo się nie kręcę jest zupełnie inaczej i dlatego chcę darować spbie narazie to pojście do pracy, zwłaszcza, że ginekolog mówiła, że do 18 tygodnia ciąży mogą się plamienia pojawić.....więc kazała mi uważać pomimo, że od początku mialam tylko raz jedyny tydzień temu.....z rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w domu się relaksuję.... Mam też taki trik wciągania brzucha mialam to od zawsze, tak mi wygodnie i tak robiłam...wiele razy się natknęłam, że wciągam i to dół brzucha a tak nie powinno być.....i próbuję go wtedy rozluźnić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina, Magnes nie zaszkodzi. on przeciewdziaal skurczom i nerwowosci i napięciu w ciazy. Ja tez nie chcialam tego tyle brac, ale jak zacząl mi brzych twardniec z nerwow to lekarka kazala brac tego wiecej. Nie wiesz ze laskom daja magnez przez kroplowke jak sa na podtrzymaniu w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dafodilek --- :) tak jak pisałam relacje mam z nia dobre, a to rozmowa zweryfikuje czy były one szczere :) malwinko--- ja to powiem Ci ze własciwie nie zaleznie od tego co robie lub nie robie czasem ten bol sie pojawia, czasem nawet troche ruchu np spacer mi pomaga, jakos to napiecia mi sie rozchodzi jak ja to mowie po kosciach,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to wciagania powietrza to nie wciagaj brzuch, tylko wlasnie wypelniaj go powietrzem przy wdechu, tak zeby robil sie balon. Rob taki wielki wdech noskiem, a wydech buźią. To jest dotlenianie dziecka. Uczyli nas tak w szkole rodzenia.ja tylko tak ostatnio oddycham.A to sztuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no--- wyjasnij mi prosze na czym polega to twardnienie brzucha i co to własciwie jest, oststnio na wizycie lekarz jak mowiłam ze pobolewa mnie brzuch pytał mnie sie o to twardnienie ale ja jakos nie umiałam tego okresli czy to mam czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kurde no....będę tak robiła, może mi minie to wciąganie,,,wiem, że tak nie można ale sama się łapię, że nieświadomie to robię.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam iść poleżeć ale wczytalam się w takie artkuły o ciąży.....i podglądam was....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwina--- ja powiem Ci ze probowłam kiedys wciagnąć brzuch to własciwei nawet sie nie dało :) tez mam juz malutki zaokraglony :) i smieje sie do męża ze juz nie pamiatam jaki był wczesniej a miałam własciwei wklęsły :) i on mowi mi ze ten który mam teraz przy tym moim kiedys wklęsłym to mozna powiedziec jest ogromny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki tez chciala bym miec takie problemy jak wy:P tzn. bolacy brzuszek,powiekszajace sie dziecko :) Maniu nie martw sie to macica sie rozrasta:) mnie brzuszek boli jak na @ juz 8 dzien... a do @ jeszcze kilka dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu ale ja mam brzuszek duży już tylko ten dół brzucha zauważyłam, że wciągam atkie triki może nerwowe, nie wiem...ale często zauważyłam , że mam...Na górze to norma....mam jaki mam i nie udaje mi się wciągnąc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha ja mialam NK - 1mm, i kość nosowa widoczna była.....nie zdecydowałam się na ten test papa rozmawiałyśmy, zresztą pani dr powiedziala, że gdyby podczas tego badania usg u niej było coś nie tak albo usg by wykazało NK powyżej 2,5mm to sama by mnie skierowała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, dotleniaj brzuszek i dziecie. Wciagaj powietrze tak aby z brzuszka robil sie balon.Tylko spokojnie ;) co do pytania o twardnienie - ja to mialam jak pojawily sie ruchy dziecka, w 5-6 miesiacu, mialam wrazenie ze mi sie kamienie w dole brzycha robia, musialam usiasc. Robi sie tak srasznie ciezko i twardo, no i brzuch jest tak twardy ze palec nie robi wglebienia jak sie nim dotkniesz. Jest jak kamien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZMalwina troche mnie pocieszylas ta wypowiedzia "Maniu ja też tak mam, raz nie boli wcale raz mam bóle.....ale takie delikatne jak na miesiączkę......" bo mnie tez delikatnie pobolewa jak na @ zobaczymy co z tego wyniknie bo moze niepotrzebnie sie filmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. mnie Dziubassku pobolewało też lekko.....i mialam taki kamień hmm ciężkość w dole brzucha...wiem, że nie każda to ma ale ja wiedziałam i nie zapomnę tego jak poczułam to w autobusie wracając z pracy..... A test robiłam jeszcze za pare dni....chyba 4 dni..i wyszedł od razu z dwoma krechami...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ten brzuch mnie bolał inaczej niz na @ bo też raz bolał raz nie nie było ciągłości a kiedy bolał to delikatnie.....była różnica jeśli chodzi o stan mój przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×