Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Witam! AniaK.81 ale zrobiłaś super zestawienie! Normalnie niczym główna księgowa bilans... Tak naprawdę ja też jestem Ania K. Wg moich obliczeń wynika, że dzidzia urodzi się w marcu, no ale zobaczymy co pan doktor na to. Jeśli będzie z marca to tatuś będzie dumny, bo to też marcowy ludzik. Chciałabym mieć Blankę albo Ingę, a chłopca- Olafa lub Miłosza. Bez zdrobnień i na całe życie! Jutro wracam do swojej Legnicy, a w piątek znowu frrruuu nad morze! To jest życie, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooo jak ja sie ciesze!!!!! :D :D :D :D no normalnie jakbym czula... 22.10 Martynka przyszla na swiat a ja kilka minut po 23 napisalam ze mam nadzieje ze juz po wszystkim! Avi 🌻 GRAAAAAAAATULUJE! jak to przeszlas? ja bylo? jak wrocisz to skrobnij troche! mam nadzieje ze lekarze dobrze sie Toba zajeli... Koug no tak tak!!!! o \"te\" robotki reczne jej chodzilo!!!! :P Kasia wie co pisze!!! :D :D dlatego chodzisz po nocach i spac nie mozesz! jak sie malenstwu \"hustaweczke\" funduje to tak jest! hihiih Cebus zadnym ekspertem nie jestem ale lubie to co piekne, jak znajdziesz chwilke przeslij mi Wasz projekt. dziekowac dziekowac! Caluski dla reszty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak przypuszczałam nie było Aniulce łatwo i mimo ze miała ZZO straciła duzo krwi a przy tym sił.Napisała mi ze po porodzie zemdlała z wycienczenia a teraz dostaje zastrzyki jakieś na wzmocnienie i nie wolno póki co jej wstawać.. Myślę że sama napisze coś więcej jak juz wyjdzie i bedzie miała chwilkę by z nami usiąść.Buziaki w każdym razie przekazuje. P.S.....od Fisiowej też.Mówiła że w poniedziałek wraca i skrobnie coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no gratuluje córeczki:) a ja ma nadzieje ze szybko wrócisz do formy:) zycze duzo zdrówka:)i siły Demi trzymam kiciuki aby wszysto juz teraz było dobrze:):):) Koug :) ja mam pomysł na bezsenne noce:) trzeba mi zaprojektowac kuchnie:) ułozenie wszystkiego:) Fisiu:) czekamy na Ciebie:) A gdzie Dziubasek i Majek:( ja od rana najpierw jechalam zamówic kanape :) niestety nasza Zakopianka to masakra i spózniłam sie na ofladanie mieszkania na szczescie nas wpóscili i cos tam sobie pomierzyłam! teraz zjadłam i mnie spanie meczy:) wiec chyba sie połoze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale u nas masakra!!! Normalnie leje od ponad dwóch godzin i powoli zalewa Dublin. Po południu pojechaliśmy do Tesco i nagle jak nie lunęło normalnie ściana deszczu. Tesco zaczęło zalewać bo dach nie pierwszej jakości a połowa samochodów stała w wodzie wysokości opony!!! jak udało nam się już wyjechać to okazało się że droga do domu zalana z resztą nie jedna więc zrobiłam sobie rajd zalanymi ulicami ja się nie poddaję :P momentami trzeba było nawet chodnikiem jechać. Ja uwielbiam takie ekstremalne wyzwania ale nie wygląda to ciekawie bo ciągle leje... Avi wracaj szybko do sił i do nas wielki 😘 dla Ciebie. Normalnie jak przeczytałam ten opis porodu to przypomniało mi się jak Weronikę rodziłam... bardzo podobny scenariusz (tyle że bez ZZO) :( Życzę Ci Kochana byś szybciej doszła do siebie niż ja ❤️ Najnajnaj co do podsumowania czyli naszej szczęśliwej tabelki to muszę tu cześć oddać Dziubasskowi która tą tabelkę skonstruowała. ja tylko jestem jej naśladowczynią no i staram się naszą przyszłą mamusię odciążyć zwłaszcza teraz gdy męczą ją pierwsze ciążowe dolegliwości. A właśnie Dziubassku jak tam na wyjeździe? Szybko tu do nas wróć wypoczęta i opisz jak tam było. Na relację Fisi też nie mogę się już doczekać a te moje długaśne posty ostatnio to specjalnie dla niej :P Buziaczki dla Was wszystkich i miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;)))))) A ja zjadłam nektarynkę, poczytałam Was i idę lulu pa zaraz....;)))))) Ciekawa jestem co z tą ulewą w Dublinie, mam nadzieję , że już ustała...i wszystko wróci do normy. Ja to jak słyszę powodzie to ciarki po mnie przechodzą.....Nigdy nie przeżyłam ale jak widzę, jakie nieszczęścia ludzi spotykają i to z nadmiaru wody to szkoda mówić....;( Idę spuńkać ala taka refleksja mnie dopadła w środku nocy.... Brzuch mi rośnie jak oszalały, i jest twardy ;) Już dzieciaczek się mój rozpychać zaczyna, jak mam coś ciaśniejszego na brzuchu to czuje, że delikatnie wali w to miejsce (ale to przyjemne przynajmniej na razie) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i będę uciekała, do zobaczenia jutro czyli w niedzielę.....;) Pewnie wszystkie smacznie śpicie.....;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku do zobaczenia dzisiaj czyli w niedzielę ......;))) taka mała pomyłka się wkradła......(jutro to poniedziałek a jeszcze cała niedziela przed nami )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek śpiochy :) Co to za strajk?? Na szczęście jutro Fisia wraca to Was zmobilizuje :P Miłej niedzieli i odezwijcie się co tam u Was :) P.S. Ulewy się skończyły dziś mamy na przemian błękitne niebo z małym deszczykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochana ... juz mi smutek troszkę przeszedł ... szykuje sie do kolejnego dzialania tutaj w Danii w piatek mam wizyte u lekarza razem z moim M na badania ale on juz przebadany ... mam nadzieje ze nie bede musiala czekac w dlugiej kolejce do IUI ?? wszystko dowiem sie w piatek trzymajcie kciuki :)) Agi - dziekuje - recepty doszly .... moze przydadza sie na nastepny cykl ?? przesyłam buziaczki i gratulacje dla Avi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochana ... juz mi smutek troszkę przeszedł ... szykuje sie do kolejnego dzialania tutaj w Danii w piatek mam wizyte u lekarza razem z moim M na badania ale on juz przebadany ... mam nadzieje ze nie bede musiala czekac w dlugiej kolejce do IUI ?? wszystko dowiem sie w piatek trzymajcie kciuki :)) Agi - dziekuje - recepty doszly .... moze przydadza sie na nastepny cykl ?? przesyłam buziaczki i gratulacje dla Avi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avinion GRATULUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE !!! 🌻🌻🌻 wyjezdzam jutro na tydzien, zycze mi8lego wieczorku trzymajcie sie buziaki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku to Ty dopiero jutro wyjeżdżasz? A ja myślałam że Ty już wypoczywasz bo ostatnio tak rzadko tu zaglądałaś... Jak się czujesz Kochana? Odpuściło trochę? Miłego wypoczynku 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej..wpadlam sie pozegnac...prosze o usuniecie mnie z tabelki..nie chce juz dluzej zabierac miejsca innym..dziekuje Wam za wszystko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek po pierwsze nikomu miejsca nie zabierasz bo dla KAŻDEJ jest tu miejsce a po drugie dlaczego się z nami żegnasz? Wiem Kochana że los okrutnie Cię doświadczył, nawet nie jestem w stanie wyobrazić sobie co czujesz w sercu ale przecież trafiłaś do dobrych lekarzy i teraz miało już być tylko lepiej. Nie trać nadziei i nie opuszczaj nas jeśli możesz bo każda z nas wnosi tu niepowtażalność swoją i bez Ciebie to już nie będzie to samo❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anus 🌻 dopiero teraz looknelam w tel i odcztalam sms... dzieki! Majus ❤️ nawet mi tego nie rob! odezwe sie dziewczyny jutro wpadlam tylko na moment... Avi jeszcze raz gratuluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majuś co się stało?????? Czemu nas opuszczasz??????? Zostań z nami!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majuś:) słonko ja ja Cie dorwe w Krakowie to sie rozprawimy:) prosze Cie nie pouszczaj nas:) teraz kiedy zaczeliscie sie leczyc macie zielone swiatełko :) i razem na pewno bedzie nam razniej:) prosze:) Dziubasku wypoczywaj słonko:) a rzcej wypoczywajcie:) malwinko:) u mnie tez póki co kopniaczki przyjemne:) nawet w sobote tatus dostał pierwszego kopniaka od synka:) ale miał mine:) schering:) trzymam kciuki i powodzonka w starankach:) FISIU WRACAJ TRZEBA TU PORZADEK ZAPROWADZIC:) KOPNAĆ MAJECZKA:) I NIEKTÓRE DZIEWCZYNKI OBUDZIC:) a my dzis o 13 wizyta u lakarza ja zwykle moje kochane czeroniczki prosze o kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) No i gdzie ta nasza Fisia?? Zaczytana czy utknęła w rozpakowywaniu praniu i sprzątaniu?? Fisia daj znać jak tam po wakacjach. Validos już trzymam kciuki :) Miłego dnia kochane. P.S. Majek mam nadzieję, że przeczytasz nasze posty i rozważysz swoją decyzję 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek :) Po pierwsze gratulacje dla Kurde no! świetna data urodzenia :) łatwo zapamiętać. Avi - jak będziesz czytać, to zdrówka dla Ciebie i dzidziusia życzę! Majek, mam nadzieję, że jednak zostaniesz z nami. Myślę o tobie i trzymam kciuki za leczenie! wierzę, że pod opieką fachowców już nie będzie więcej problemów. Malwina - czytałam miłość w czasach zarazy - fajna książka :) jeżeli lubisz kryminały to polecam jeszcze \"utracona cześć Katarzyny Blum\" Heinrich Boll,niby kryminał, ale napisany w ciekawej formie, jakby reportaż. A długo będziesz na zwolnieniu? Do końca? Wrociłam wczoraj w nocy z weekendu u rodziców. Kupiłam u nas trochę rzeczy dla dziecka. Kilka prezentów zrobiła mi mama :) m.in.pościel. Nadal się boję, ze nie mam wszystkiego. ale jeszcze jakieś 4 tygodnie do porodu, więc zdążę jescze kupić. wszystkie myśli krążą mi natarczywie koło jednego tematu: PORÓD. Myślę cały czas jak to bedzie... czy dziecko będzie dobrze ułożone, czy rozpoznam początek, czy zdążę do szpitala, czy mnie natną, czy dadzą zzo, czy będę potrafiła przeć, a przede wszystkim, czy dziecko będzie zdrowe!!Ale jak byłam w domu, to nie myślałam tak intensywnie, miałam inne tematy i na prawde odpoczęłam, choć to tylko 3 dni. niestety już nie pojadę tam przed :( Rodzice nas odwiedzą i przy okazji pomogą przy przeprowadzce. Aha! chyba na nowym mieszkaniu nie będę miała netu, więc nie będę do was zaglądała. buuuuu :( Ale docelowo oczywiście internet będzie, tylko mała przerwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robię zapiekankę hawajską, pół bułki, ser, szynka, ananas. Komu, komu bo idę do domu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, nie załamujcie mnie, dziś tylko ja jestem? fisia miała już wrócić z wakacji... a gdzie reszta? malwina, Ania, titek... gdzie się wszystkie podziały? no nic, ja już w sumie znikam, bo zaraz wychodzę na szkołę rodzenia :) dziś karmienie piersią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dafi!!!!!!!! :D :D :D no komu bo idę do domu!!!! rozbroiłaś mnie tekstem! :P :D :D ja już jestem! na te pyszności zawsze się skuszę! dziś będziesz uczyła sie jak dawac cycuhca tak?! a w dziubek a w dziubek i niech ssie ino zafurczy! hihiii widze że Ty dziś na straży przewodniej! i bardzo ładnie! buziule dla Ciebie ogromniaście wielgache! no właśnie gdzie Andzia??? ja w pracy byłam to rozumiem ale Ania! czyżby dzieciaczki rozrabiają? 😘 i te w brzusiu i te poza? ❤️ jak się dziś czujemy panno Anno? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty mnie tu Titowa nie wywołuj :P bo ja cały czas tu jestem i podglądam no ale tu cisza i pustki dzisiaj jedynie Dafi trzymała straż. No właśnie gdzie ta Fisia, gdzie reszta?? Validos meldować się po wizycie ino migiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł Majuś nie rób tego, z nami będzie Ci raźniej, u Nas można się pocieszyć, wyżalić albo dostać kopa w tyłek jak ma się głupie mysli w główce:-) a ja dziś cały dzień po sklepach, kupiłam Nadii książki do szkoły, moja Mała Pierwszoklasistka:-) Validos co słychac u Maxa? pan doktor wybadał?:-) Fisia wracajjjjjjjjjjjjjjjjjj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello ;) walsnie wrocilismy do domcu z Martynka..;) Jestem wykonczona..porod ciezki, duza utrata krwi, i 3 doby bez zmruzenia oka. Jak znajde chwile wysle fofki i napisze wiecej. buziaczki!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello ;) walsnie wrocilismy do domcu z Martynka..;) Jestem wykonczona..porod ciezki, duza utrata krwi, i 3 doby bez zmruzenia oka. Jak znajde chwile wysle fofki i napisze wiecej. buziaczki!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello ;) walsnie wrocilismy do domcu z Martynka..;) Jestem wykonczona..porod ciezki, duza utrata krwi, i 3 doby bez zmruzenia oka. Jak znajde chwile wysle fofki i napisze wiecej. buziaczki!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avi to świetnie, ze już w domku jesteś, nie ma to jak u siebie. Teraz szybko dochodź do pełni sił i ciesz się macierzyństwem ❤️ :) Czekamy na fotki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×