Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

czołem kochane Anucha kochana moje gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻 a gdzie reszta dziewczynek.co tak cicho na topiku??????????????????? Ja dzisiaj jade zaszczepić Bartusia.Przy okazji dowiem się ile przybrał na wadze i jaki diużi już jest pozdrawiam kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć , pisze w przerwie lezenia.Za 2 dni ide do lekarza i zobaczymy co jest, żyję nadzieję że wszytko w porządku :) Dziekuję Wam wszystkim za słowa otuchy i dobre rady :) Leki zajadam. leżę,czytam oglądam TV i modlę się....ot tyle tak wygląda mój dzień.Mąz na szczęscie spisuje się znakomicie sprząta, gotuje i robi jeszcze 1000 innych rzeczy. Przy sprzątaniu okropnie przeklina ale ...no cóż taki jego urok. Udaję że się oburzam a tak naprawdę okropnie mnie to śmieszy. Weronika u mojej mamy na \'\'turne wyjazdowym\'\' więc tęsknię za nią okropnie, tak bardzo chiałabym żeby miała tego swojego dzidziusia za którym tak tęskni... Dziś zjadłam a raczej pożarałam ,wchłonęłam czy jak to zwał ....bardzo dziwny zestaw, mąż wraca dopiero po 15 i nie dałam rady już czekać na jego obiadek:( w domu pustki w lodówce znalazłam jedynie makaron spaghetti połączyłam to z podgrzanymi na oleju w jakiś tam ziołach szprotami w sosie pomidorowym do tego pomidorki wćwiarteczki sałatka zielona dużo pieprzu no i wymiotować mi się teraz chce tym zestawem. Dlatego musze kończyć... a , jeszcze jedno Anucha 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anucha gratulejszyn:) Softis wypoczywaj ...a Twój powyższy wpis taki jest mimo wszystko pozytywany:) buziaki A gdzie reszta naszych ciężarówek??? ja zmykam do pracy!!! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może Zenek ma pieska który Ci pomoże i jego wyręczy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug jednak działa, w pracy muszę coś mieć nie tak, dziekuję bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano tocze sie dziewczynki :) Koug Dziubalku i reszta czuje sie jakos chorobowo, w domu mi pokasluja, ja sama mam 36.9stC ale moja normalna tempka to 36.5, jutro ide do rodzinnej nasprawdzonko moczu i cisnienia, gardelko lekko zaczerwienione, licho i w glowce sie kreci. Lauryś moja pipsiocha jedna, tak sie uklada ze watrobska nie czuje, ostatnio tak kopnela mame ze az podskoczylam :) urwisek moj kochany. I tak juz zlecialo pelnych 7mcy jeszcze dwa i moze sobiekopac w kołderke :) Czesto uklada mi sie poprzecznie, bo czuje ruchy symetryczne po bokach. U nas jak co roku w domku zapanowal sezon na malosolne ogorkasy! :D :D :D jeszcze nie takie a ja juz wcinam! :DD Koug Moszna??? :D :D :D dla sietego spokoju musze podejrzec w Google bo jakos mi sie z jednym kojarzy heheheh Softis ale ta juz Twoja dzidzia duza 4mm no no! trzymaj sie i badz dobrej mysli! a mieszanka kulinarna no calkiem w porzo! Anucha gratuluje fasolinki!!!! bardzo sie ciesze!!! 🌻 Matysha a co tam u naszej mamy slychac? Jadziunia sa juz kopniaczki? Dziubalku jak Kubus? grzeczny chłopok? Validku juz 5mcy! ale czas leci! Mania dobrze sie sie odezwalas :) ucalowania dla Szymonka Roburku Ania i mi wspominala o tej metodzie usypiania, sproboj, bo wiesz to nasza specjalistka od dzieci! :P :P dobrze radzi! Jak kogos pominelam to psieplasiam :( trzymajcie sie w zdrowiu 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł lejdis oj nie mam ostatnio czasu na nic, budowa, budowa i ciągla bieganina:-) Anucha kochana gratulacje masz podobny termin do mojego:-) ja urodziłam 21.01. dbaj o siebie Maniu z Szymonkiem bedzie co raz lepiej, trzeba troszke czasu. Validos jeju juz 5 miesięcy! moja Norma jutro konczy 4, moja psiocha śmieszka. No i Maksik duzi 8 kg.! Normusia teraz waży ok. 6, no ale to kobietka:-) Koug Moszna mówisz, hmmmm chyba każdemu skojarzy sie z jednym hihihi czekamy na Was 👄 Titus no to odliczamy powoli dni do porodu, Laurys pewnie juz duzia kózka:-) ucałuj Ją ode mnie. wczorajj mielismy wylewki, juz jest piknie:-) oooo obudziła sie psiocha, zajrze potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej normalnie zmieniłyście topik czy cuś??? bo tak tu cicho Wczoraj byłam z moim tygryskiem na szczepieniu i doopa blada.remont placówki i szczepienie przełożone na przyszły wtorek moj synalek nauczył się pełzać:D:D:D:D:D kłade go na podłoge w pokoju(na kocyk) no i młody szaleje.pełza z jednego kąta w drugi kąt.do tego jeszcze się turla z pleców na brzuch z brzucha na plecy spadam pranko powiesić i na spacerek z urwipołem buziuje Was gwiazdencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my po spacerku, piekna pogoda az chce sie spacerowac, po zrobieniu obiadku idziemy drugi raz fisiu--- jak ja bym chciała by mój Szymus tak sie turlał, nie moge sie doczekac, wiem ze dzieci sie nie porównuje ale to jakos tak samo przychodzi cebulko---oj Normusia tez ładnie wazy jak na pannice :) wiem kochana ze tzreba czasu do wszytkiego ale jak tak czytam ze juz młodsze troszke dzieciaczki sie przekrecaja i turlaja a moj szymus nie to tak sie martwic zacynam mimo wszytko :( titku--- duzo zdrowka, kurcze juz lada moment Ty bedziesz tuliła córeńke to zleci nie wiadomo kiedy softis--- trzymam kciukasy za wizyte u lekarza 🌻 super ze mężulek dobrze sie sprawuje, oby tak dalej :) poza tym bylismy wczoraj na kontroli, Szymus wazy 8540g i ma 71cm długości :)infekcja przeszla, ale kaszel został i musze maluszka inhalowac :(, bo dodatkowo swiszcze mu w nosie jak oddycha i pani doktor stwierdziła ze ma lekka obturacje, nie wiem dokładnie z czym to sie u takich maluszków wiaze ale uspokoiła mnie ze tak czesto jest u niemowlat po chorobie bo nie umieja poradzic sobie z odkrztuszaniem wydzieliny z płuc, ale oczywiscie ja juz sie na zapas martwie :( wogole to oststnio sie dołuje wszytkim, strasznie martwie sie mojego synka, moj mąż mowi ze to obsesyjne sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha mam pytanko do karmiacych piersia ktore juz wprowadzały kaszki??? czy podawałyscie te na mleku modyfikowanym czy podawałyscie na swoim odciagnietym, ja mam problem bo ciezko mi odciagnac pokarmn, a doktor na razie zabroniła podawac z modyfikowanym i zaleciła nestle sinlac bo jest na wode. co prawda do tych kaszek to jeszcze jakis tydzien, bo na razie walcze z marchewka której Szymus nie za bardzo chce jesc i sie złości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja:) mój mały wczoraj 39 stopni miał wiec zaraz do lekarza :( niby nic powaznego ale goraczkuje i marudny do tego dałam mu za duza dawke nurofenu na noc i maił 35.8 :( ok i tak !!!!!!!! mam szpital w domu!1 Fisiu sprytny ten Twój mały:) po mamusi hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validku--- duzo zdrowka dla Maksia, oby goraczka juz nie wracala a ja mam problem, musze inhalowac malego a nigdzie nie moge dostac nebulizatora, do tego strasznie drogie to cholerstwo ale coz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem Dziewczynki, ale Wam dobrze, pogoda cudowna, słoneczko świeci,a Wy sobie spacerujecie z dzieciaczkami, ja musze siedzieć w pracy bbbuuuuuuuuuuu - chyba muszę jakieś chorobowe wykombinować;) Ale za to weekend zapowiada mi się dobrze - jedziemy z mężysiem i synusiem na wycieczke z mojej pracy w Pieniny. Troche sie stresuje bo nie wiem jak Jasio sobie da rade, jeszcze nigdy z nami nie jeździł na wycieczki - ewentualnie do rodzinki samochodem, a tu autokar, inne osoby no i na szczęście dzieciaki. mam nadzieje, że będzie ok. Zdam relację po powrocie ! Nie wspomne o pakowaniu, cicuhy dla Jaśka w wiekszej ilości, jakaś zabawka, maskotka, książeczka - chyba z niezła waliza pojedziemy na te 3 dni hihihihihihihh. Tituś dzidziuś rusza się a jak, ale jest raczej spokojny, jak go podkarmię to daje znac o sobie. Wczoraj zjadłam duuuużżżzyyy kubek lodów - mężuś mnie uraczył o 22 to do razu maluszka zmroziło. Koug - Moszna jes śliczna ;) a szczególnie jak kwitna azalie i rododendrony, polecam Dziewczynki !!! W poniedziałek idę na badanie glukozy brrrrrrrrrrrrrr, nie należy to do przyjemnych. Pozdrawiam Was Wszystkie Softis trzymaj się. A gdzie Tylka nasza maturzystka ????? jeszcze wkuwa????? Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj Ci Ty Babincu! no to tak - po kontroli... cisnionko 112/86 gardelko zainfekowane ale oskrzela czyste, pani przepisala witaminke C i homeopatyk na gadelko, ale nie wykupilam, bo mam podobny z zeszlego przeziebienia, witaminka C to ja sobie z pomaranczy wchone a mam w domku 3kg. Siusie rewelacyjne, i tak mi sie lekko na serduchu robi, bo ani zelaza nie biore ani innych witamin dla ciezarnych tyle co z jedzonka wchlaniam, az jestem zaskoczona :) Wlasnie tak sobie siedze przed kompem i pisze do Was, a tu szybkie lukniecie na moja tunike ciazowa i cala upruta w cukrze i drzemie! :D :D :D wrocilam z miasta i tak mnie na slodkie wzielo ze dwa pączki wpitoliłam, ze az mi sie tylko uszy i cycki trzesly heheheh z waga to u mnie nie wiem jak jest, ale w biodrach mam 107! a brzunio 95cm no to czuje ze za dwa mce bedziem sie czolgac jak Wasze dzieciaczki! heheheh Cebus ciesze sie ze prace zasuwaja ino ino, widze ze zes zapracowana bo chyba poczty nie sprawdzalas co? bo wyslalam Ci troszke czasu temu :P :P Normusia galanta kobitka! 6kg! Fisia Bartus umknał wiec iglicy! :P Manius Szymus daje sobie wysmienicie rade, nie staraj sie porownywac dzieci, maz ma racje, nie stresuj sie bo i na Szymciao przyjdzie pora, i zacznie Ci z szuflad wszystko wyjmowac, zobaczysz! nie nadazysz nad jego urwisowaniem! :) Jadziunia zycze wiec szerokiej spokojnej drogi, uwazaj na siebie tzn na Was! Jasio zuch chlopak jak wsiadzie do autokaru to oczaruje wszystkich. oki uciekam na malosolne! :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy temp ciała w ciąży 37,1 jest ok? na początku taką miałam, później był spokój a teraz od soboty znowu to samo :/ już nie wiem co myśleć o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania moja siostra jak byla mala to miala aerochamber koszt cos ok 120zł nie malo ale pomagalo Validku ojej biedny Maksio pewnie zęby sie szykuja:P Titus wcinaj puki mozesz po pozniej to tylko przez szybe popatrzysz na rozne smakolyki:P hihihi Matysha nie martw sie podwyzszona temp jest normalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Titus - Ty masz 7 miesiącu 107 cm w boderkach a ja w ciąży nie jestem i w biodrach mam 102 ;) Anuś dla Ciebie ogromniasty 🌼 ciesze się :) Maniu ani się obejrzysz a Szyminek dogoni rówiesników 🌼 Softis wszystko będzie dobrze :) A ja jutro mam konsultację u onkologa, zobaczę co powie, trzymajcie za mnie kciuki moooocno :) Zmykam popracować buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu puchy! Dziewczeta do klawiatur marsz! :P Dziubalku no ja wlasnie to robie, jem co popadnie, wczoraj trzy pomarancze, sliwki sok pomaranczowynastepnie malosolnym popchniete, a pozniej sie dziwic ze córcia takie szopki w brzuchu odpierdziela! :P :P Kamus to mozemy sobie pogratulowac heheh u mnie wyglada to tak jeszcze 5 latek temu w bioderkach mialam 97cm, no ale sie jakos przytulo w duplandii i tak doszlo do 102cm, pozniej przeszlam na rabarbarowo-truskawkowe ciasteczka w ciescie francuskim, jadlam tego codziennie w pracy po 1-2, bo dostep latwy i prosty, prosto z pieca ... mniam mniam ile razy pyszczek sobie oparzylam z łakomstwa, i tak doszlo do 104cm, pozniej w pierwszym trymestrze spadek wagi i zjechalo sie na 101-2, a teraz 5teczka znow przybyla :P :P :D :D :D i tak nam sie matematycznie zrobilo heheh A ile masz wzrostu, bo ja 171cm, pewnie dlatego ze jestesmy wysokie mamy ponad stoweczke :P :P Czekam na opis z poradni onkologicznej, trzymaj sie Gwiazdulinko! Cebus adhd jakos ostatnimi czasy cos modne na naszym topiku :P :P spoko Malenka rozumiem :) Ide sprzatac mieszkanko, bo jutro na big shopping, w sobote rodzice z bracholkiem przylatuja, slodka kapustka z koperkiem juz ugotowana i zamrozona, teraz modly do nieba co by w weekend pogodnie nam tu bylo bo nici z grila beda. :( I w dodatku moj tatko w ta niedziele ma urodziny i mam klina co mu kupic... podpowiedzcie mi please... 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny u mnie beta wyszła 261.92 mlU/mL, nie wiem czy to prawidłowo, lekarka mnie uspakajała że każda kobieta może mieć inne stężenie, ale ogólnie bardzo ładna beta, we wtorek powtórka, to był moj 17-18 dzień od owulacji, jak myślicie czy to dobrze, sama nie wiem bałam sie żeby nie wyszła za niska a tu takie coś. Lekarka mi zrobila usg, nic jeszcze nie było widać, mała czarna kropeczka, zacątek prawdopodobnie łożyska, w czwartek następna wizyta. Pani doktor była na tyle mila że nie musialam placic za usg, gratisowa wizyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anucha, no to faktycznie beta jak złoto, chociaż nie znam się na tym dobrze, ale bardzo wysoka, to chyba wszystko ok :) Titku ja niestety jestem sporo niższa od Ciebie 163cm i mam budowę klepsydry, czyli sporo w biuście i sporo w biodrach w talii na szczęście mniej ;) Dam znać jutro co i jak ale coś czuję, że czeka mnie zabieg a do tego szczepienie przecwi WZW, teraz sobie w brodę pluję, że 6 lat temu nie wzięłam 3 dawki, po opeacji olałam sprawę i teraz będę musiała zaczynać zabawę od początku.. i najwcześniej za 6 tygodni zabieg. Jestem podenerwowana powinnam pojutrze dostać @, i już czuję że nadchodzi, w pracy miałam spęcie z koleżanką, wyskoczyła na mnie bo nie spodobał się jej mój ton ( a ja nigdy nie krzyczę, może nie powiedziałam z uśmiechem na twarzy, ale bez przesady) Ok zmykam prasować i szykować jakąs kolację Co myślicie o ziołach, specjalnych mieszankach np. od ojców Bonifratrów w celu poprawy parametrów nasienia? Podobno zioła są skuteczniejsze niż witaminy w tabletkach, macie jakieś doświadczenia? Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie tak jak pisałam wcześniej, temp od soboty utrzymuje się na poziomie 37,1 a od wczorajszego wieczora boli mnie prawa strona gardła i okolice prawego ucha, poszłam dzisiaj do laryngologa i okazało się, że do końca tyg nie przyjmuje no więc wybrałam się do rodzinnego, a rodzinny mi mówi, że gardlo narazie czyste ale to początki anginy, bo teraz taki wirus panuje :/ i żadnych leków nie dostałam, bo niedawno skończyłam brać antybiotyk i co ja mam teraz robić :( kupiłam tantum verde w areozolu ale to chyba za mało :( może ta temp to też od tego :( no i znowu pod górkę kurczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek Na początek KAMILKO WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ NAJLEPSIEJSZEGO Z OKAZJI URODZINEK.❤️❤️❤️🌻🌻🌻😘😘😘❤️❤️❤️🌻🌻🌻😘😘😘❤️❤️❤️🌻🌻🌻😘😘😘❤️❤️❤️🌻🌻🌻😘😘😘❤️❤️❤️🌻🌻🌻😘😘😘❤️❤️❤️🌻🌻🌻😘😘😘❤️❤️❤️🌻🌻🌻😘😘😘❤️❤️❤️🌻🌻🌻😘😘😘❤️❤️❤️🌻🌻🌻😘😘😘❤️❤️❤️🌻🌻🌻😘😘😘❤️❤️❤️🌻🌻🌻😘😘😘❤️❤️❤️🌻🌻🌻😘😘😘❤️❤️❤️🌻🌻🌻😘😘😘❤️❤️❤️🌻🌻🌻😘😘😘❤️❤️❤️🌻🌻🌻😘😘😘❤️❤️❤️🌻🌻🌻😘😘😘 Kochane coś się ostatnio opierdzielacie w pisaniu no ale rozumiem -ładna pogoda więc grilujecie i imimprezujecie u mnie oki.młody właśnie zasął a ja nie wiem w co ręce włozyc.obiad na szczescie juz mam proszę się meldować bo w doope nakope buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hajke koffane koleżanki dawno mnie nie bylo bo miałam problem z netem a w pracy nie mam niestety...... gratuluje nowym dziewczynkom zaciązonym :)) wysyłajcie duzzo fluidków ciążowych dla tych starających sie:)) na przykład dla mnie.......:)w sumie u mnie nic nowego sie nie wydarzylo rytyna ,,,,,,, pozdrowionka dla reszty buziaki papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wrócilismy od lekarza:) mały miał typowa trzydniówke:) dostał dzis wysypkę ale jutro mozemy wyjsc juz na spacerek:) Fisiu ja dzis fasolke robiłam po bretonsku:) oj jak dawno jej nie jadłam:) MAŁY MI USNOL WIEC JESTEM CIEKAWA CO BEDZIE ROBIŁ W NOCY A WOGLE NAUCZYŁ SIE PLUC JEDZENIEM i miał dzis na sobie króliczka z jagodami i ja tez miałam kolorowe plamy na sobie:)oj ten mój synek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w sobotni poranek widzę, ze pierwsza dzis zaglądam. Z moim lekarzem wczoraj było tak -napatrzylam się na biednych chorych ludzi, czekających w kolejce w końcu kiedy weszłam pan dr nawet na mnie nie spojrzał przeczytał opis z badanie (na zdjęcia USG tez nie spojrzał) i zlecił by siostra wypisała skierowanie na badanie weryfiakcyjne, cała wizyta 3 minuty, zatem w przyszłym tygodniu znów musze brać urlop (nota bene wolnego urlopu zostało mi 2 dni, nie liczę oczywiście wakacji), póxniej znowy rejestracja do leakrza, błędne koło... Validos, dobrze że Maksio już sie dobrze czuje, a z jedzeniem to dopiero będzie zabawa jak sam bedzie próbował trzymać łyżke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się nie odzywacie? U mnie ostatnio niezbyt wesoło,mała płakała kilka dni.Nawet na spacerze dawała koncerty,krótko jadła,w nocy tez spała krócej.Nie wiem,może coś jej było,może głodna itp.Za to ze 3 dni nie dawała koncertów wieczornych.No,dzisiaj spała 3 godziny na spacerze i była bardzo grzeczna ale właśnie ją słyszę,nie może usnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja dzisiaj sobie popłakałam z bezsilności dzowniłam do gina i ta temp nie jest normalna już w tym okresie ciąży, przeleżałam cały dzień w łóżku a ona ani myśli spaść ciągle 37,2 poza tym czuję już ból w piersiach przy oddychaniu i nie tylko :( ucho już boli mniej, na gardło chyba pomogło tantum verde ale oprócz bólu piersi nie mam żadnych dolegliowści ciązowych i boję się, że z moim Maleństwem jest coś nie tak ;((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ ! No cóż, żyję ... chociaż dawno nie pisałam. Byłam u gin i ....:):):):):) krwi już nie ma wszystko się uspokoiło i widziałam bijące serduszko mojego dzidziulka:) Od razu mi się lepiej żyje :) Chociąż tak naprawdę to ledwo żyję bo okropnie mnie słabi zwłaszcza rano ledwo mogę zejść z sypialni do kuchni zeby coś zjeść, poza tym piersi ciężkie twarde jak kokosy i bolą jak fiks, co jakiś czas rzyganko, zawroty głowy itp itd.Czuję się 1 słowem fatalnie ale cieszy mnie to:) Mąż w dalszym ciągu super wyręczył mnie od gotowania sprzątania i kąpieli Weroniki ale ja naprawdę nie mam na to siły. Wczoraj mało nie zesłabłam w sklepie przy wędlinach , ot taka \'\'padocha\'\' ze mnie. Nie pamiętam żeby z Weroniką mnie taka męczyło, robiłam wszystko, supeer się czułam a teraz to porażka na całej lini. Dziś postanowiłam wziąć się sama za obiad ale jak to będzie to nie wiem może coś dam radę zrobić:( Tituś ja to w biodrach to nawet się mierzyć nie chcę. Nie należę do wysokich kobiet i typowa gruszeczka ze mnie chyba że ćwicze.Przed ciążą katowałam się na aerobiku i to tak na 200% więc trochę mi ubyło no ale teraz to z pewnością przybędzie. W sumie od początku ciązy nie zjadałam żadnego słodyczaka najnormalniej nie czuję takiej potrzeby choc zawsze byłam\'\' pies na słodkie\'\'. Chociąz jkak czytam jak wcinasz pączki to mi się zachciewa werżnąć takiego pączusia. Matyysha uważaj na siebie ...ja w ciązy z weroniką tez byłam przeziębiona i to konkretnie ale leżalam i raczyłam swe ciało domowymi sposobami na gardełko i przeszło bez smutnych konsekwencji , dziś Werula ogląda Skubiego na tv i jest super dziewczynką i Twój dzidziuś tez przetrzyma to przeziębienie. Dobry lek hemopatyczny na migdały i gardełko angin-heel ale oczywiście przed użyciem skontaktuj sie z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochaniutki No normalnie klapsy dla Was za to opylanie się w pisaniu. Komu ja kawe zrobie? Softis a nie mówiłam ,że wszystko będzie dobrze.Mam nadzieje,że już więcej nie będziesz się nakręcać i zamartwiać Matyysha proszę się tu nie dołować.BĘDZIE WSZYSTKO DOBRZE babo jedna:):) Roburku głowa do góry.Milenka może ma ciężkie dni no wiesz jak każda kobitka :P:P:P:P Kama brak słów na to jak lekarze traktują pacjentów.Niektórych to na emeryture trzeba by było już wysłać bo robią wrażenie zmęczonych pacjentami Validosku cieszę się ,że Maks już zdowy.ucałuj urwiska od Cioci i przybij pione od kolegi Bartoliniego a co do fasolki to mniaaaaaaaaaam.dawno nie robiłam .Teraz jestem na etapie TRUSKAWEK Koug Cebulko Imprezowiczki jedne.cawowuje Was U nas piękna pogodynka więc spacery całodniowe.Bartolini opracował nową metodę jazdy we wózku.leży na brzuchu :D:D:D:D:D:D dla zupkowych dzieciaków serwuje zupke brokułową Buziole dla wszystkich dziewczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×