Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

ja też jestem za młoda i piękna by umierać;-) heloł baby Tituś szczegóły napiszę ci w mailu, ale co do kuchni to właśnie biało czarna wybrałam, nie wiem czy to dobra decyzja bo wziełam to w połysku, będę latać ze ścierą i chuchać na mebelki;-) Koug, Aniu mam nadzieje, że się spotkamy Dziubasku już ząbki Kubusiowi wychodzą?, u Normy narazie nic nie widać. Kamila bądź dobrej mysli, ja to samo przechodziłam a dziś juz przewijam drugie kupsko:-) Fisia no to pięknie z tym zalaniem:-(walcz o odszkodowanie!:-) Maniu a co z Szymonkiem? już lepiej? buziaki dla Was ide kochane kąpiu kąpiu narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki🌼 Ja już wrocilam z Kazimierza;))) oj odpoczelam:)) jeszcze tydzien w domku urlopuje:D taaa juz wszystkie okna umylam i posprzatalam:D a co tam u was?? Tesknilyscie? :D Wiadomosci od Kamy26:)) Odpoczywa:)) i bawi sie swietnie;) wraca w piątek:)) Pozdrowienia od niej:** Pozdrawiam dziewczynki i sle :** buziaki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Laski!!! No faktycznie topik coś przysypia:( Ale to lato w końcu, więc ja tez nie miałam dużo czasu żeby tu coś napisać!:( wczoraj był wielki dzień mojej chrześnicy!! Ale przespała całą mszę, tylko jak ksiądz polał wodą to troche pogrymasiła:) oj to cudowna dziewczynka....nosiłam ja na rękach kilka godzin:) i już za nia tęsknię!! Pozatym to u mnie wszystko ok:) Pozdrowienia dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie w te słoneczne (przynajmniej narazie) dni ;) Mam pytanie do dziewczyn, które urodziły i być może potrafią mi odpowiedzieć :) Na początku ciązy zawroty głowy to normalne, przynajmniej tak myślę :] i takie zawroty głowy miałam, ale przechodzily po chwili kiedy tylko usiadłam Niestety moje zawroty głowy przerodziły się w słabość, bo nie wiem jak to nazwać, a mianowicie jeżeli stoję nieruchomo lub siedzę w jednej pozycji przez ok 10min nagle zaczyna brakować mi powietrza, robi mi się ciemno przed oczami i zaczyna boleć tył głowy razem z karkiem, jedyne co mi wówczas pomaga to położenie się mój lekarz twierdzi, że nie ma czym się martwić ale mimo wszystko zaczynam się martwić ponieważ im dalej w ciązy tym silniejsze są to objawy już nie ma mowy o tym, żebym poszła do osiedlowego sklepiku chociażby po chleb, nie mogę dłużej siedzieć przy stole, nie mówiąc już o póściu do kościoła bo wytrzymuję tylko 10 min nie kręci mi się w glowie, nie trzęsą się ręce ani nogi, po prostu robi mi się słabo, nie doszlo nigdy do omdlenia ale wydaje mi się, że tylko dlatego, że do tego nie dopuściłam i w porę zareagowałam zauważyłam, że przed takim objawem pojawia się ziewanie dla mnie to raczej nie jest normalne, może mam problemy z krążeniem albo coś innego, ciśnienie mam od poczatku ciąży niskie, mierzę też w momencie kiedy mam takie objawy i też jest takie samo co Wy myślicie na ten temat? będę wdzięczna za pomoc bo sama już naprawdę nie wiem co robić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie umieramy :) My dzis po wazeniu 3590g znow ponad 330g suuper! Laura idzie ladnie do przodu, pielegniarka sprawdzila na moja prosbe sztywnosc glowki i jezorek i pepunio... Wlasnie laseczki mameczki mam gorace pytanko: Otoz pielegniarka powiedziala (Laura ma nieco wydety ten pepek) ze jest ok i ze on sam sie wchlonie bardziej do srodka, ja natomiast slyszalam o jego uciskaniunp, plasterkiem, przykleic, czy cus tam , ale nie wiem czy to info jest ok? Jak myslicie? Jezorek ma bialy, ale od mleczka, musze wiecej Ja dopajac. To na tyle...o nas. Choc musze to napisac, juz sie nie smutam, ale wczoraj sie splakalam na maksa :( 😭 Otoz wpadli do nas z wizyta znajomi, niby pogadac i Laure zobaczyc, no i ta laska mama 12letniego chlopaka, lat ile to nie wiem, nie jest moja ulubienica przyznam, jakas dziwna kobita troche jak dla mnie, tyle mi uwag dala odnosnie wyhowania mojego Laury w godzine ze polozna w szpitalu tyle mi nie powiedziala, zebym nie wychowywala metoda irlandzka, bo stopki gole i zimne, i to i tamto, i ze ona tak chowala, najlepiej babcinym sposobem chowac, i ze papmpersy zmieniac przez cala noc nie trzeba... no qfaaaaaaaaaa!!!! jak nie zmieniac nie trzeba!!!!! ja swojej zmieniam co karmienie, bo jak pomijam jedna zmiane to pampers ciezki jak cholerka, na pampersyu mnie jeszcze stac i nie zamierzam kisic dziecka przez 8h! debilka jakas!!! i to ze slaba herbatke z cukrem mam podawac, smoczki zmieniac tzn miec kilka roznych przy butelkach, i zebym zmieniala proszki do prania i zmiekczacze, by dziecko sie nie przyzwyczajalo za bardzo do jednego zapachu... A ja qqqwwwwaaaaa lubie sama jeden i mi malpa nie bedzie namawiac do zmiany bo sama zmian nie lubie i tak samo jak ide spac do innego lozka to tez zasnac nie moge i uwazam to za naturalne, a jestem dorosla 😠 I wiecie po tym jak pojechali, przystapilam do karmienia Laury, jakos mi wypluwala tego smoczka i po calej brodzie cieklo to mleko, ze sie rozplakalam, normallnie lzy mi ciurkiem lecialy, bo sobie to wszystko przypomnialo, i miaam wrazenie ze jestem najgorsza matka na swiecie przez ta kretynke!!!! BOSZSZSZEEEE CZY TE BABY NIE SLYSZA CO PIERDZIELA???? Wypowiadala sie tak jakby mega doswiadczenie miala!!! uuuhhh Tez Wam sie trafila kiedys taka bratnia dusza co w depresje toksyczna wpedza? Niby rady, ale ja dziekuje za rady w takim wydaniu, wszytko qqqfafa na nie i nie i nie!!!! Cebus te z polyskiem jak najbardziej! bo takie bym sama wziela, kuzynka moja ma je od wielu lat, nawet z nia mieszkalam :) i powiem ze sa latwe w utrzymaniu bo czysci sie je rewelacyjnie, lepiej niz matowe, wiec nie stresuj sie ze bedziesz non stoop ze sciera latac :) czekam zatem na maila! a mnie o taka zabudowe chodzilo, na jeden scianie, a po drugiej stronie widzialabym biale szafki dolne, i wtedy bez zadnych gornych... http://n-design.pl/galeria/zoliborz18.jpg Matysha nie umiem Ci pomoc w tej sprawie, moze na necie cos sie poszuka...kurczelepiej skonsultowac to z innym doktorkiem, uwazaj tam na Was ok? i nie przemeczaj sie...buziunie! Fisiolku imieninki u tescioweczki, mniam mniam to sobie podjesz specjalow, a ta rura to chyba pekla od nadmiaru wyplywajcej wod z Twojej pralkowej chyba :P :P heheh nie daj sie wykukac i niech pokryja awarie w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubalku zdrowiej kochana 🌻 Karoolinka welcome back! wypoczeta? jak tam bylo, pisz tu predko! Hanna no to chrzesnica z pewnoscia fluidki niemowlece przekazala i czekac tylko jak sama bedziesz takiego szkraba swojego trzymala i bawila na raczkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titowa nie przejmuj sie kochana na moje oko ty jestes najlepsza i najwspanialsza mamusia na świecie!!!! a ta debilka sie nie przejmuj:) bo nie ma sensu mondralinka sie znalazła jedna..... a u mnie lipa @ przyszedl jak co miesiąc nie mam juz słow do mnie samej i nerwów mowie ze ma byc dobrze ale kurde sama siebie nie słucham i ciagle sie nakrecam ach taka juz wariatka jedna ze mnie wiem jakie jest na moje zmartwienia lekarstwo ale musze sie uzbroic w cierpliwość a na dzis poprosze od wszystkich dziewczynek zaciązonych FLUIDKI tylko takie mega mega od serca i mocne bo ich potrzebuje jak nikt inny :) wiecie cio ostatnio zaczyłam czytac na temat wrogości śluzu do spermy i boje sie ze ja jestem moze uczulona na sperme mojego meza ponoć organizm sam sobie moze wytwarzac takie przeciwciała i nie wpuszczac plemniczków od jakiegoś czasu podczas zbliżenia....:) czuje pieczenie takie strasznie nie przyjemne moze to od tego... nie wiem co myśleć o tym.....a do gienkologa tez mi nie po drodze bo jak on jest to ja w pracy brrrrrrrrrrrrrrr.. violidasku kochana moja potrzebuje cie:) mianowicie mam pytanko odnosnie closti.... ty pisałaś ze brałaś a czy brałaś je w połączeniu z innymi lekami czy samo clo???? bo ja biore 2 cykl lipa .... i chce odstwaic estrofem ale nie wiem czy tak mozna pozdrawiam spadam kolacje robic bo jutro znow dzien ciezki dzien.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;) wóciłam :)ale tydzien zdeydowanie za mało:( na wakacje:) pogoda sie udała:) ale ja mam 2 kg na plusie:) przez te grile i piwko! mały szedł spac o 20 a my na grilu do rana:) niania :) moja kochana czuwała nad małym taka elektroniczna:) a my lambada;):):):) mały spisał sie na medal;) fotki na NK:) juz 60 dzien nie mam @ i juz robiłam test bo wiadnomo ze róznie bywa i nic i znowu mi sie zaczyna wszstko krecic:( czeka mnie wizta u gin!! minia ja brałam Clo i progesteron po clo ale najwazniejsza rzecz to monitoring czy pecherzki rosna! i ile ich jest:) a co do nietolerancji spermy to z mezem robilismy przeiwciała antyplemnikowe:) to z krwi sie robi wogle ja badan za 800 zł zrobiłam przed ciaza!! titus kofana nie przejmuj sie:)jakas wredna babura:) najwspaniajsa mama na swiecie sama wie co dla jego dziecka najlepsze miłosc jej wszystko podpowiada;) a TY taka jestes:) Ania K;) juz niedługo sie zobaczymy:) reszte poczytam jutro bo od wczoraj nic nie robie tylko piore i sprzatam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba osiwieje:P Kubuś tak daje czasem popalic,ze masakra krzyczy w nieboglosy! Titek powalona na glowe baba, tez niecierpie \"dobrych rad\" jesli o nie sama nie prosze:O staram sie puszczac je mimo uszu ale jak ktos jest natarczywy to tylko wytargac za wlosy przed porodem sie marwtilam,ze nie bede dobra mama i ktoras mi w tedy napisala\"bedziesz najlepsza mama jaka tylko moze byc dla swojego synka\" i jak moge ci to samo napisac:) Validosku 60 dni? z jednej strony to dobrze, przynajmniej nie musisz znosic bolow menstruacyjnych i takich tam:P no chyba,ze chcecie jak najszybciej zmajstrowac siostre dla Maksika:) ciesze sie ,ze wakacje sie udaly, widzialam fotki:) Cebulko no wydaje mi sie,ze to zęby ma spuchniete dziaselka na dole(jedynki) baaaaaardzo sie ślini, wklada wszystko do buzi,smoka nie ssie tylko gryzie i jest meeeeeeega marudny, nawet zdarza mu sie obudzic w nocy i plakac czego wczesniej nie bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Cosik nas mało ostatnio. Ja wróciłam z krótkiego wyjazdu. Wczoraj odebrałam wyniki glukozy-wynik 134. Niewiele brakowało, ale jednak udało sie załapać w granicach normy. Odetchnęłam. Poza tym mam nadzieję, że jutro będzie chłodniej bo mam ambitne plany sprzatania. Tituś ja tez boję sie takich doradców, którzy wiedzą wszystko lepiej, ale ja podobnie jak inne dziewczyny jestem pewna, że jesteś świetną mamą:) MAtyysha u mnie nie było takich objawów, mysle ze dobrze byłoby to skonsultować z lekarzem. Minia nie poddawaj sie!! Czasem są gorsze dni, ale trzeba wierzyć. Wysyłam Ci fluidki i to prosto z serca --------->-------------------> ---------------> ------------------> ------------------>--------------------> Validos witamy po urlopie:) Buziaki dla reszty dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczynki za solidarnosc i za cieple slowa 😘 ale wiecie jak mozna zareagowac na takie cos ahhh kij jej w oko... Dziubalku moze to faktycznie zabkli ida Kubusiowi, zwlaszcza jak budzi sie z placzem czasem i w nocy, boooziiieee i mnie to czeka :( A Ty co bierzesz zeby sie wykurowac? Validku super ze wrocilas!!! no to Maksio zuch chlopak! i dobrze ze i Wam rodzicom udalo sie odreagowac i dobrze zabalowac, a wiem ze potrafisz heheh :D :D 2kg co to jest!!!! raz porzadnie pojdziesz do toalety i po kilogramach hehe :D :D :D :D 60dni i nic coz jedziesz na tym samym wozku co ja po stracie cykle od sasa do lasa, no ja tez czekam i czekam dzis 38dc, ciekawe kiedy przylezie... 6tyg minie w ten piatek, umowiona mam wizyte z rodzinna, ktora jest rzekomo od wszystkiego...ciekawe jak bedzie wygladac moja wizyta kontrolna, bo Laurysi to wiem, ale jak rodzinny moze badac ginekologicznie, brrrr chyba wystrzele jak torpeda z gabinetu...moze lepiej umowie sie z ginka w dublinie :( Minia sluchaj a mozena monitorowany cykl sie przejdziesz? moja bliska znajoma wlasnie przerabia taki przypadek, dziewczyna w moim wieku od wielu lat jest mezatka, pragna dzidzi, ale nie toleruje meza \"materialu\" tak mi Jej szkoda, bo jest wspaniala kobietka! a swoja dzidzie to by chyba wycalowala i wypiescila do utraty tchu... Wiesz jaj mysle ze nie ma co czekac, marnowac cykle, nakrecac sie, wyszukiwac objawow, psychicznie tonac w niespelnieniu...trzeba sobie pomoc ja naturka leniwa, a tak monitoring, dopalacze i pozniej dwie kresusie :) Ja taki mialam , szczerze i tak nie wyszlo, ale to przez mego reproduktora, glowa go rozbolala :P a jak juz przestala to o godziny sie spoznilismy. Motylku no sama widzisz jak to z doradcami, i kretyniada sie lepiej nie przejmowac :) a jak sie czujesz? Synus kopie mame? dobranoc dziewoje! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dori78
Cześć dziewczyny! Jak już wiecie jestem w ciąży. Dzisiaj robiłam badanie bety i wyszło 3232 jednostek a to dopiero połowa 5 tygodnia, więc raczej jest ok. Martwię się jednak trochę, ponieważ pobolewa mnie podbrzusze, a raczej w pachwinach. Biorę nospe forte 1 -2 dziennie. Nie wiem czy to dobrze, ale czytałam w necie, że nic więcej mi nie wolno brać. Co o tym sądzicie??? Pozdrawiam!! Uciekam spać! Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
violidasku witaj po urlopie:)) dziekuje za wiadomość titowa masz racje dzwoniłam wczoraj dl lekarza i umowiłam sie na przyszły wtorek bo tylko ona we wtorki przyjmuje a ja mam właśnie okres...... ale bedzie wtedy 10 dc wiec moze nie za pożno chce pomonitorowac troszeczke moje jajeczka:)) zobaczymy moze po tym sie uda nie trace nadziei ...:) dziekuje za wszystko i dam znac motylku 555 jak to z samego serduszka to na pewnio mi pomogą:) wierze ze juz nie długo ci za nie podziekuje bardzo bym chciała...... zobaczymy nie spoczne nim nie zdziałam dzidzi obiecuje:))) buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyneczki u mnie za oknem już taka parówa ,że chyba oszaleje. cebulko dla Twojej wiadomości to j u Ani też będę:D:D:D bedziesz skazana na moje towarzycho:D:D:D:D:D Minia nie tracić nadziei.Brak @ to nadal dobry znak Dori jeszcze raz Gratulki Titusiu co Lauruni dajesz za sterydy,że tak laseczka nam rośnie????a co do rad \"życzliwych\" koleżanek to kochana już Ty lepiej wiesz jak wychowywać swoją córunie. motylku nie przemęczaj się z tym sprzątaniem.Jakby co to służę pomocą Dziubek głowa do góry.Jak patrze na zdjecia Kubusia to On taki aniołeczek ,że aż cięzko uwierzyć ze taki dopolony Validosku zdjęcia supie.Fajnie ,że odpoczęliście. Kochane mykam popracować w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaaaaaaaa.donoszę ze moje dziecko tak zapierdziela na czworakach ,że już nie ma miejsca gdzie by nie wlazł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dori78
fisia Na razie nie dziękuje za gratulacje, niech dzidziuś rośnie a podziękuje jak się urodzi. Przyznam się, że troszkę Ci zazdroszczę tego biegającego szkraba po podłodze :) Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczytalam strone na ktorej napisalam,ze zrobilam test i wyszly dwie kreski az sie lezka w oku kreci tak niedawno a wydaje sie kope lat temu...piekne chwile dopuki nie zaczelam rzygusiac:P Tituś biore Fervex na noc i Tamtum verde na gardziołko niekoniecznie twoja Laurka musi tez tak przechodzic zabkowanie...😘 Fisiu Gratulejszyn pełzającego synka:)kochen kirczak:) ale wam zazdroszcze spotkania w realu!(nie mam na mysli sklepu:P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki , nie było mnie kilka dni bo niestety byłam w szpitalu:( ale po koleji.. w piątek czułam się ok wiec trochę posprzątałam poprasowałam nastwiłam pranie, poprzycinałam tuje ( ale takie malutkie nie myślcie sobie że fikałam z drabiną i nożycami po jakiś drzewach) wieczorkiem zaś zachciało mi się przytulania z mężem no i niestety w trakcie poczułam że coś jest nie tak bo w yczułam zapach krwi ( a nos mam strasznie wyczulony).Jak zobaczyłam że chusteczka którą przesunęłam między nogami jest zakrwawiona myślałam że umrę, zaczęłam płakać histeryzować modlić się żeby Bóg nie zabierał mi kolejnej kruszynki nie wiedziałam co robić bo było już pożno po 24 h i wiedziałam że jechać tak na noc do szpitala nie ma chyba sensu. Zadecydowaliśmy ze pojedziemy z samego rana do mojego gin i tak zrobiliśmy. Lekarz zrobił usg i na szczeście okazało sie że dzidzius zyje ale to co przeszłam czekając aż coś powie to ehhhhh.....szkoda pisać zobaczył tez że coś jest nie tak z łożyskiem że znowu sie odkleja no i oczywiście szpital.W szpitalu na szczęście krwawienie ustało leżałam 5 dni żrąc duphaston i po kolejnym usg które pokazało że dzidziuś ma się dobrze i łożysko się zagoiło wypuszczono mnie dzis do domku A od 2 dni czuję ruchy mojego skarba nie miałam sił żeby więćej napisać pozdrawiam Was wszystkie Minia głowa do góry :) Tituś całusy dla Laury i olej tą"wszystkowiedzącą damulkę'' Fisia cmoki dla Bartusia Ania , Karolinka .Kamilka 👄 idę odpoczywać pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Laseczki ;)) Titus👄 Kochana odpoczelam troszke:) tylko szkoda ze tak malo dni:( ale dobre i to:)) Odpoczelam najważniejsze:) Pogode mialam super:) opalilam sie troszke:) polazilam po Kazimierzu tylko strasznie dużo ludzi (sezon) i wogule:) Imprezki zaliczylam:D Życ nie umierac:)) ps.. i niestety @ mnie nawiedzila:(( buuuuu.... softis👄 A nasza Kamus26 👄 odpoczywa:)) i wraca w piatek:)) bawi sie super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
softis kochana dobrze ze wszystko z malenstwem juz oki:) dbajcie o siebie!! karoolinko;) mogłas mi @ podrzucic ja chetnie wezme a tu nie ma nadal:( kurde bede musiała isc do lekarza znowu!!!!!!! dziubasku jak zdrówko?? kurcze ja tez musze odnalesc ta strona na której napisałam:) o kreseczkach!:) jak zabkowanie:) mojemu juz 4 zabek wychodzi:! Dori78 zaczernij nick i zapraszamy szczesliwa ciezarówke;) kamilko:) to juz nie fasolka tylko wielka dzidzia :) fisiu mój narazie pełzac nie chce chyba za ciezki:) albo za leniwy:) ja dzis byłam u przyjacióki na obiadku:) potem u kolezanki na kolacji:) i cały dzien zleciał! czekam teraz na tatusia;) jakos jestem zmeczona;) wiec ide pomyc podłogi i spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Softis Dobrze,że wszystko dobrze się skończyło,odpoczywaj. Titek Nie sluchaj wrednych bab,Ty jesteś matką i wiesz co dla dzidzi najlepsze. Karoolina Mnie też nawiedziła @,pierwsza po porodzie.Miałam istną fontannę,nie nadążałam ze zmianą podpasek. Kamila Ja też się tak bałam każdego USG,po poronieniu tak niestety już jest. A ja wypoczywam już 2 tygodnie w Koszalinie,codziennie latam na spacery,synek zapiernicza na placu zabaw grając w piłę a ja jeżdżę z młodą w wózku.Wczoraj byłam na grilu u znajomych,było super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minia Kiedyś rozmawiałyśmy o ewentualnym spotkaniu w Częstochowie.Czy jest to nadal aktualne,wyjeżdżam około 10 sierpnia i będę tam minimum 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka roburku oczywiscie ze aktualne :) jak tylko bedziesz w cz wie to sie spotkamy w realu:) fajnio by było na poczcie zostawie ci moj nr tel to sie zgadamy:) sofciku dobrze ze wszystko u dzidzi w porzadku ojjj powiem ci ze stracha mi narobiłaś nie wyobrazam sobie co ty bidulko musiałas przeżyć ..... najważniejsze ze wszystkko u ciebie i dzidziolki w porzadku kamila ciesze sie ze dzidzia rosnie nio to teraz poprosze od swieżutkiej mamusi fluidki - w sierpniu juz chyba dopadac bede męza codziennie zeby sie w koncu udało:) nie nio zartuje ..... ale musze myslec pozytywnie wiec mowie sobie w sierpniu mi sie uda:)))) zobaczymy nadzieja to podstawa słyszałam ....:) violidasku a moze to ciąza:)) titek buziaki dla cudnej lauruni od cioci mini:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie "zrobiłam" czarny nick, zobaczymy co z tego wyszło. Dzisiaj wpadłam w panikę, bo wydawało mi się że plamie, na 11.40 jadę na USG i wierzę, że wszystko będzie ok. Wczoraj odebrałam 2 betę i wynik książkowy 7060 jednostek, więc myślę, że to fałszywy alarm!!! Trzymajcie kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validos27👄 Kochaniutka to bylo wcześniej powiedziec:P ..napisz mi nk twoj numer gg:)) i wogule jak urlopik?? robur🌼 daj spokoj:(( masakra.. ehhhh.... Dziewczynki:D biore sie za pranie:)) :D eheh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł heloł donosze,że mamy dwa ząbki.dwie dolne jedynki Minia widzę ,że nastrój znacznie lepszy u Ciebie.Tak trzymaj kochana🌼 roburku odpoczywaj jak najwięcej bo jeszcze miesiąc i po wakacjach :P Validosku czyżby brak @ oznaczał rodzeństwo dla Maksa:D:D:D:D:D:D:D a co do raczkowania to nic się nie martw z dznia na dzień jak Ci wypruje to sie nawet nie zorientujesz. softis cieszę się ,że u Ciebie i maleństwa wszystko w porządeczku.Dbaj i Was kochana Kamilka naprawiaj kompa i wracaj spadam kochane.mam troszkę roboty w domku.a pogoda piękna to trzeba jak najwcześniej wyjśc na dwórek cawowuski dla Wszystkich😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy mnie tu nie straszcie ciaza:) robiłam testa i negatwny poprostu znowu mam jazdy jak przed ciaza:) karoolinko napisze numer gg na NK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×