Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

To rozpoczne sierpniowe pogaduchy :) Softis ale mialas jazde, troche sie przestraszylam, kurcze 5dni, jak ja nie lubie szpitalu uuuhhh ale dobrze ze wszystko wrocilo do normy i ze malenstwo rozrabia! ktory to juz tydzien? musisz na sibie uwazac ale to chyba juz o tym wiesz prawda bo nakopie do puuupci i zobaczysz! widze ze tez do aktywnych nalezysz, jak nie w domku to na ogrodku szalejesz! tez tak robilam jak bylam w ciazy, no i teraz to juz co innego - czyli to samo :P Fisia dwie dolne jedyneczki!!! wow! poprosze o fociaka! Cora sie domaga :P funfla w pelnej okazalosci chce zobaczyc! :D :D :D Minia dziekuje ciociu za caluski - Laura 😘 a tak ode mnie to sierpien nalezy do Ciebie! trzymamy kciuki! Roburku tyz prowda! Jak corenka? co nowego u Was? Kamilka z ty usg tez przerabialam temat, tak juz mamy, przyszle niedoszle mamy, zwlaszcza po przejsciach. Dori zdaj relacje z wizyty, mam nadzieje ze wszystko klar. A mnie stronke o moich dwoch kreseczkach odnalazla Banitka!! Martus jeszcze raz wiieeeelkie dzieki!!! poryczusialam sie ja zwykle! :)) 🌻 dla Ciebie za wywolane takich emocji w moim serduchu! A wlasnie macie od Banitki pozdrowienia, zapomnialam dodac we wczesniejszych postach, podczytuje nas ale czasu nieco brak... :( Bartus rosnie jak na drozdzach :) :D Mam pytanko do mam cietych: p.dr kazala mi zakupic miekka szczoteczke by masowac okolice blizny, tak by rozmasowac istniejace grudki i zgrubienia, czy tez cos takiego stosowalyscie? podobno pomaga w wygladzie i pozniej okolica nie odcina sie od reszty... stosowac ten trik czy nie? aaaaa i temat antykoncepcji... tabletki czy spirala? spirali nigdy nie mialam...i teraz nie wiem co wybrac... jakies doswiadczenie i sugestie? dziekowac dziekowac z gory :) kuniec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roburku wlasnie doczytalam..Koszalin, no to duupke sobie spieczesz :P Karoolinka ciesze sie ze urlopik sie udal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TiTusio:** kochana:) a kiedy wstawisz jakies zdjątka nowe Laurusi?:) ....i wogule powiedz jak Maleństwo?:) A nasza Kamus26:* chyba już wrocila z wakacji:) no niech sie pojawi na topiku:) Pozdrawiam was dziewczynki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja:) Titus;) ja nie musiałam blizny masowac nikt mi nie mówił o czyms takim;) a co do antykoncepcji to lekarz twierdza ze spirala jak sie juz nie che miec dzieci bynajmniej mój a ja mu ufam:) polecam plastry evra":) dobrze sie je toleruje i działaja:) dziewczyny mój mały dzis zrobił 6 kupek ale tylko jedna wodnista!! i nie wiem czy sie martwic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też blizny niczym nie masowałam i teraz też nie zamierzam,po prostu mi się nie chce a w niczym mi jej wygląd nie przeszkadza.W końcu kto mi będzie do majtek zaglądał oprócz męża,no i niestety lekarza.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka wedle zyczenia fotki na NK wstawione :) a tak to Malusia w porzadeczku, je robi kupale i puszcza mase bąków hehehhe robi sie coraz zywsza nozkami i raczkami wywija, zaczeła się udzieac, teraz 5h na dzien, bo wczesniej to tylko spala, jak to a wczesniaczka, sama sie juz przekreca z boczku na plecki i strasznie gadatliwa tzn postekuje i takie odglosy z siebie wydobywa hihi miny trzaska tez nie lepsze! Validku i Roburku szczerze to ja leniwa jestem na to masowanie :( jak i do cwiczen, jak narazie brak mi motywacji, i chyba i sil takze, ale sprobuje ta szczoteczka choc raz dziennie, w sumie blizna ladnie wyglada, cieniutka, tylko tak ok 1cm nad nia pod skora wyczuwam lekka opuchlizne, nie wiem czy to sa te zgrubienia czy wlasciwie opuchlizna, bylam u dokorka w piatek i powiedziala ze jest w porzadku tylko o tym masazu wspominala... jesli chce, bo ona sama po swoim cieciu tak robila... A co do spirali Validku to sama nie wiem, podobno traci swe zastosowanie juz nastepnego dnia po wyjeciu i nie trzeba czekac jak po tabsach na oczyszczenie organizmu by zafasolkowac. Tak powiedziala mi ta moja rodzinna co u niej bylam...a plastry u mnie odpadaja, bo rzygusialam po nich i objawy byly naprawde beee, najlepiej znosze (ze wzgledu na swoje dolegliwosci jelitkowe) tabsy o niskim stezeniu progest. te jednoskladnikowe co bralam to maja go 75mg i tego pozostalego 25mg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valdiasku kochany👄 i jak nawiedziała cie @??? Titus👄 Widziałam Fotki:) musialam komenta wstawic:) Zdjęcia piekne,Laurusia śliczna:) Kobietka mała:) a to zdjecie podczas kapieli:) poprostu cuudo:)) piekne oczka ma Laurusia ehhh;))) aż sie nie moge napatrzec na to foto:) cieszę się ze maleństwo jest zdrowe,i ze wszystko jest ok:)) A gdzie nasza Kamus26:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziewczynki jak ja się za Wami stęskoniłam:) Kamilka gratuluję potwierdzonej ciąży 🌼 Melduję się grzecznie, wróciłam w piątek ale nie byłam w stanie włączyć komputera, po tych nasych drogach strasznie sie jeździ, wracaliśmy ponad 9 godzin wrrr.. a w sobotę cały dzień biegałam po sklepach z teściową, musiała sobie jakąś kreację kupić, mamy w najbliższym czasie 2 wesela, zrobiłyśmy chyba ze dwadzieścia kilometrów na pieszo, a wieczorem byliśmy zaproszeni na grilla i impreza przeciągnęła sie do 2 w nocy. Urlo był super, duuuużo spacerów, słońca, plażowania, pięknie się opaliłam (tak mówi mój mąż), ale niestety przytyłam 3 kilogramy, chociaż nie rzucałam się na każdego napotkanego gofra, więc nie wiem czemu, nadmorski klimat bardzo mi służy, spałam jak zabita, tylko przez tydzień miałam dziwne mdłości późnym wieczorem. Ze staranek chyba nici, bo mi się owulacja przesunęła i wypadła akurat na powrót i wczorajszą imprezę więc myślę że nic z tego...ale zobaczymy za dwa tygodnie... Karilnko dziękuję za przekazywanie relacji z topiku :* Gorące buziaczki dla wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Mój mężczyzna wyjechał więc siedzę sama. Siedzę w domu bo na dworze ponad 30 stopni więc o cień trudno. Mam okrutną ochotę na kogel mogel, ale wiem ze nie wolno więc wybiorę sie po loda w zamian. Miałam pojechac na jeden dzien na Woodstock, ale mój luby jednak stwierdził, że bezpieczniej zostać w domu. Ciekawe co Wy robicie w ten upalny dzień. Poza tym gratulacje dla naszej Laury-rośnie jak na drożdzach. Kama 26 witaj po urlopie. Ciesze sie ze wypoczęłaś i jesteś w dobrym humorze. Tituś synek kopie az miło, zresztą mam już taki brzuszek jak niejedna pani w 9 miesiacu więc ma gdzie robić koziołki. Softis nie choruj i dbaj o siebie. Buziaki dla reszty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Laseczki witam w duszny, pochmurny po weekendowy dzień U nas jakoś leci bez zmian większych Motylku ten skwar chyba wszystkim dał w kośc.My całymi dniami gdzieś w plenerze bo w domu wysiedzieć się nie da. Tituniu mój zębolek nie da sobie w buźke kuknąć ale zębolki stukają jak ta lala.Laurunia już taka duża dziewczynka a oczka ma tak piekne ,ze nie jednego faceta zwalą z nóg:) Koug umówie się z Anią gdzieś na trasie i razem zajedziemy brykami pod Twój dom:D:D:D:D juz się nie moge doczekać Kama superowo,że wróciłaś.Nie przejmuj sie kilogramkami bo jak pobiegasz jeszcze z teściową po sklepach to zgubisz je napewno Roburku ja też blizne mam taką mało widoczną więc nie szaleje specjalnie ,żeby się jej pozbyć Validosku daj znać jak tam Maks z kupeckami?mam nadzieję,że to nic poważnego widzę ,że padł temat antykoncepcji.Ja jade na ostatnim opakowaniu tabletek a potem jestem umówiona z lekarką na założenie wkładki.Powiem szczerze,że mam dosyć już tych tabletek i się cieszę ,że przy wkładce będę miała luzik muszę kończyć bo mi syn po domu biega:D:D:D:D:D:D Buziolki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) Długo mnie nie było tutaj a to dlatego, że mój brat był u nas na wakacjach i nie miałam czasu nic skrobnać! Spędziliśmy miły i aktywny tydzień we Wrocławiu:) weekend z rodziną a w sobotę na weselu więc teraz muszę dojść do siebie:) Za chwilke zmykam do pracy:( ale mi się nie chce!!!! Pozdrawiam Was Wszstkie i życzę miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Gdzie się wszystkie podziały? Ja od rana w pracy, ło matko nie moge tu spac ja chce nad morze, duszno, a jak otworze okno - głośno :( Próbuje nadrobic zaległości w pracy ale jest problem bo się z kolezanką nie mogiem nagadac po urlopie ;) Dziś zaczełam stosowac dietę oczyszczającą - 3 dniową, dzis przez cały dzień pije kefir, kubek co dwie godziny, jutro zamiast kefiru sok jabłkowy - swieżo wyciskany a w środe gotowane na parze warzywa - ciekawe czy wytrzymam, ale musze coś zrobić bo jak mierzylam kiecki w sobote to się okazało że mam dwa rozne rozmiary - od pasa w dół większy a wgóre mniejszy i jest problem żeby kupic coś ładnego :( Trzymajcie kciukasy za mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laseczki:) A ja już w pracy :-/ od 3 godzin prawie... ehhhh i juz chce do domu:D Nc mi sie niechce....:( Miłego dnia Wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Pierwszy dzień po urlopie zaczął się dla mnie bardzo nerwowo. Otóż rano miała dzisiaj leciutkie plamienie, więc oczywiście zaczęłam panikować. Nie poszłam do pracy tylko do lekarza. Całe szczęście przyjął mnie, zrobił USG, dał leki i kazał odpoczywać. Oczywiście dostałam zwolnienie chorobowe, a więc siedzę w domciu i odpoczywam... Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hannus 👄 Miło cie widzieć:)) kochana... Kamus👄 Piękna:** Jeszcze jedna godzinka i 10 minut:D i do dommciu:( wogule coś dziś znowu niemam humoru:(( i jak narazie bede musiala wstrzymac sie ze starankami:((( ehhhh..... to wszystko jest do d******:((( Buuuu...... Wogule musze sie komuś wyzalić bo mnie to wszystko bleee...:(( ehhhh.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tylko 2 godzinki byłam w pracy:( źle sie poczułam i wymiotywałam:( mąż zaraz mnie z tamtąd zabrał i juz odpoczywam w domu:) I tutaj mam dla Was nowinkę:) zrobiłam test i II:) co prawda druga słabiutka ale co dwie krechy to nie jedna!!! Jestem szczęśliwa!!!!!!! ale po ostatnich przejściach poczekam z całkowita radością do dnia szczesliwego porodu:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wstepnie! Haneczko!!!! 🌻 gratuluje dwoch kresek!!!!!!!!!!! 🌻 booszszsze jak ja dlugo czekalam na ta nowine tu na topiku! Sluchaj zycze szczesliwej zdrowej ciazy i jeszcze bardziej szczesliwego zakonczenia :) Motylku a mozesz jakies fotki brzuszka mi przeslac :) titowa@op.pl Kamus welcome back! wygladasz zjawiskowo! widzialam NK to taka czekoladka! widac ze wypoczelas! za dwa tyg bedziemy sie testowac i zobaczmymy, ale pamietaj nic na sile... 😘 Fisia no to niech sobie Bartus zabkami zgrzyta! wspomnialas o wkladce...no wlasnie ja tez sie nad tym zastanawiam, bo te tabsy znowu brac :( pilnowac, a i to i to mam tu refundowane w calosci. Karoolinka no wierze ze w pracy usiedziec trudno, a co to za dolinki lapiesz co? nakopac czy nie naklopac? :P Dori i slusznie oszczedzaj sie i mnostwo odpoczywaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam urwanie głowy Kubus jeczy, chyba widze juz biale kreseczki na dolnych 1 mam w domku mame i siostrzuyczke i maz ma urlop pelna chata i latam z mama po miescie:) Titus ja slyszalam o krazku Nuvaring wklada sie go 1 dnia @ i po 21 dniach wyjmuje on wydziela hormony wyglada jak wieksza zwinieta prezerwatywa i latwo sie go aplikuje ja takie cos sobie sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny:) na razie bedziemy z M milczeć, wizytę u lekarza mam dopiero na 11 września bo teraz jest na urlopie, więc dopiero wtedy jak wszystko będzie OK to powiemy rodzicom i najbliższym!!! Więc Wy jestescie tutaj pierwsze:):) Karolcia nie dołuj mi sie tutaj:)!! Miłego wieczoru!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Hanna - gratuluję 🌼 ale super, normalnie chyba tam przyjadę do Ciebie i Cie wyściskam :D, teraz spokojnie nic nie zapeszamy, poczekamy do USG, ale ja wiem że wszystko będzie dobrze :) Karolinko nie dołuj się, wszystko się ułoży, zobaczysz 👄 Motylku brzuszka to Ci zazdoszczę :) ja w sumie też mam ale pusty w środku - jeszcze :P Woodstok to faktycznie nie byłby dobry pomysł Dori uważaj na siebie, lepiej dmuchać na zimne Dziubassku, niech te zębale szybciutko wychodzą, dobrze, ze masz mamę i siostrę do pomocy, wykorzystasz do noszenia na rękach :) Kamila Na pewno wszystko będzie dobrze, nie denerwuj się, rozumiem Twoje obawy 🌼 A ja dziś miałam taki ruch, że jutro zaczynam od zaległości, myslałam że będą pustki bo wszyscy na urlopie a tu sporo klientów i w dodatku konkretnych :D Jestem bardzo zmęczona i w dodatku na diecie a teściowa upiekla udka z ziemniazkami mmmmmmmmmmmmmmm.... Jutro cały dzień na soku jabłkowym - dam radę, dam radę, dam... ;) Fisia jakie Ty masz fantastyczne zdjęcia z wakacji, marzę o tym by kiedyś pojechać na Lazurowe Wybrzeże Zmykam z mężusiem pogadać bo wrócił z pracy papappapa dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanna Gratuluję II kreseczkek. Dori Leż do góry brzuchem i odpoczywaj. Karolina Głowa do góry,nie zamartwiaj się tak. U mnie Ok.Ja używam prezerwatyw i jakoś to idzie.Po pigułki nie idę,bo nie chcę iść do lekarza (nie byłam nawet na wizycie kontrolnej po porodzie) a wkładki nie założę,bo boję się bólu przy zakładaniu.W ogóle jak najdalej od ginekologa,tak strasznie się boję każdej wizyty.Może jak dojrzeję do myśli o poważnej antykoncepcji to odwiedzę lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tituś tak wcześniej czytałam, tej pseuo znajomej pokazałabym chyba drzwi i podziękowała za dobre rady. A co do opalenizny, mam nadzieję, ze się długo utrzyma w końcu wesela mnie czekają za chwilę :) A co do testowania -chyba nic z tego w tym miesiącu, ale w piątek mam wolne i pojadę do braciszków, ojców bonifratrów po ziółka dla mojego lubego, trzeba wszystkiego spróbować :) zobaczymy, choć na razie szukam tematów zastępczych, żeby się czymś zająć i nie myśleć..na razie dobrze mi idzie, będzie dobrze, kiedyś musi :) Buziak dla Ciebie i Laurusi 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna a jak myślicie kiedy warto zrobic pierwsze usg, żeby przekonać się czy wszystko jest na swoim miejscu? Ostatnia @ była 6 lipca więc?????....może już w przyszłym tyg się gdzieś wybiorę bo chyba dłużej nie wytrzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMILKA KOCHANIE JAK JA SIE CIESZE !!!!!!!!!! 👄 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Fisia ja też już nie moge sie Was doczekać :D Buziaki dla ciężaróweczek,staraczek,mamusiek i dzieciaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanna gratuluję serdecznie co do usg to bym się tak nie spieszyła, tzn ja się pośpieszyłam a później był tylko niepotrzebny stres, najlepiej idź w 6 tygodniu od pierwszego dnia @ a nawet później, żebyś się nie stresowała jak zarodka nie będzie widać a ja dzisiaj pierwszy raz poczułam takie mocne kopniaki aż brzuch się ruszał i w końcu zrozumiałam, że mam tam dziecko ;) a poza tym jestem juź na półmetku :D:D:D:D to tyle z chwalenia się :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, nie było mnie przeszło miesiąc wszystkim nowo zaciązonym GRATULUJE i życze spokojnej ciązy i zdrowego dzidziusia 🌻 u nas sie oststnio porobiło, 2x bylismy z Szymusiem w szpitalu, najpierw na poczatku lipca przez tydzien i drugi raz w zeszłym tyg przez 2 dni. wszytko to przez te jego duszności :( caly czas sie z nimi nie mozemy uporac, za pierwszym razem Szymon sie zaraził od nas i mu sie nasiliły a teraz po prostu mimo barania leków nie było zadnej poprawy. no i tak cały czas inhalujemy małego, na razie jest ok ale czasem mały i tak sciezko oddycha. jutro bedzie miał robione testy alergiczne z krwi, ale i tak takim malucha to zadko co wychodzi podobno, lekarze zakłądaja ze to ma podłoze alergiczne ale ja sama nie wiem, jestesmy ooboje na diecie bez mleka i nabiału i wielu innych rzeczy i nie ma super poprawy a to juz przeszło miesiac. mowi tez ze to moze byc przez wczesniactwo i co za tym idzie niedojrzałosc układu oddechowego. poza tym okazało sie ze na usg przezciemiaczkowym ze mały ma poszerzone komowy w mozgu i w szpitalu ogladał wynik nawet neurochirurg, na razie powiedział by sie nie martwic, kolejne usg za ok 3 tyg i mam nadzieje ze bedzie ok i ze nic tak sie nie bedzie dziao i ze nie beda te komory sie powiekszac... sam stres, normalnie schizuje juz strasznie ale poza tym Szymus ma sie dobrze, siedzi juz poadzony i zaczyna sie chyba zbierac do razkowania :) wazył tydz temu 10 kilo 650g :) mowi juz ma ma ma ma, ba ba ba ba i czasem ta ta ta ta :) bardzo w tym miesiacu skoczyl z rozwojem :) zebow brak na razie ale chyba juz ida bo maksymalnie sie slini i okropnie marudzi, az nie daje czasem rady pozdrawiam was wszytkie, trzymajcie sie, postaram sie regularnie wpadac, ale poza tym odbieramy niedługo mieszkanko i teraz latamy w poszukumaniu mebli i sprzetów :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, nie było mnie przeszło miesiąc wszystkim nowo zaciązonym GRATULUJE i życze spokojnej ciązy i zdrowego dzidziusia 🌻 u nas sie oststnio porobiło, 2x bylismy z Szymusiem w szpitalu, najpierw na poczatku lipca przez tydzien i drugi raz w zeszłym tyg przez 2 dni. wszytko to przez te jego duszności :( caly czas sie z nimi nie mozemy uporac, za pierwszym razem Szymon sie zaraził od nas i mu sie nasiliły a teraz po prostu mimo barania leków nie było zadnej poprawy. no i tak cały czas inhalujemy małego, na razie jest ok ale czasem mały i tak sciezko oddycha. jutro bedzie miał robione testy alergiczne z krwi, ale i tak takim malucha to zadko co wychodzi podobno, lekarze zakłądaja ze to ma podłoze alergiczne ale ja sama nie wiem, jestesmy ooboje na diecie bez mleka i nabiału i wielu innych rzeczy i nie ma super poprawy a to juz przeszło miesiac. mowi tez ze to moze byc przez wczesniactwo i co za tym idzie niedojrzałosc układu oddechowego. poza tym okazało sie ze na usg przezciemiaczkowym ze mały ma poszerzone komowy w mozgu i w szpitalu ogladał wynik nawet neurochirurg, na razie powiedział by sie nie martwic, kolejne usg za ok 3 tyg i mam nadzieje ze bedzie ok i ze nic tak sie nie bedzie dziao i ze nie beda te komory sie powiekszac... sam stres, normalnie schizuje juz strasznie ale poza tym Szymus ma sie dobrze, siedzi juz poadzony i zaczyna sie chyba zbierac do razkowania :) wazył tydz temu 10 kilo 650g :) mowi juz ma ma ma ma, ba ba ba ba i czasem ta ta ta ta :) bardzo w tym miesiacu skoczyl z rozwojem :) zebow brak na razie ale chyba juz ida bo maksymalnie sie slini i okropnie marudzi, az nie daje czasem rady pozdrawiam was wszytkie, trzymajcie sie, postaram sie regularnie wpadac, ale poza tym odbieramy niedługo mieszkanko i teraz latamy w poszukumaniu mebli i sprzetów :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem cholernice moje Koug wszystkiego Najlepszego dla Mojego małżonka z Okazji urodzinek.Juz nie mogę się doczekać jak dorwe Emilcie i wycałuje ją w te glubaśne policka.A czy Michałek wie ,że babcia przyjeżdża????? Kamila to musiałaś nieźle poszaleć skoro Ci nicka zablokowali Mania zaraz wezme się za sprawdzanie poczty.Wielkie całuski dla Szymonka i życze mu dużo zdrówka Hania wielkie GRATULACJE🌼❤️👄 A widzisz ,że tu się zaciąża wcześniej czy później:P:P Matyysha cierpliwośc popłaca,Teraz to szykuj się na takie kopniaki ,że hoho.Jeszcze będziesz miała dosyć tych kuksańców:D:D Roburku ale mmnie nastraszyłaś z tym bólem przy zakładaniu wkładki.Normalnie nawet nie pomyślałam czy to boli czy nie.:):(chociaż nigdy nie słyszałam od koleżanek ,że bolało a wiem ,że kilka z nich ma.Zdam Ci relacje jak będę PO może i Ty się wybieżesz Kamciu zdjęcia i tak nieodzwierciedlają tego co naprawde człowiek czuje widząc takie piękne miejsca a powiem Ci,że nie ma co zazdrościć tylko wsiadać w auto i jechać.Wierz mi,że taki wyjazd jest niewiele droższy niz 2 tyg wczasy nad polskim morzem Dziubassek no to kochana teraz wiesz co to ząbkowanie:D:D:Dmoj zgredzior ma dwa ziębole na dole i aż strach pomyśleć co będzie jak dostanie dwa zęby na górze.Oj będziemy mieli znaczki na rękach Karolcia co to za dołki fikołki???hmmmm???? Titusiowa gwiazdeczko Ty zostaw tą córunie i nie całuj już jej tak:D:D:D:D Dori nie nerwować sie proszę .Leżeć i odpoczywać mi tu proszę kochane u mnie za oknem pochmurno i deszczowo juz prawie a ci pieprznięci kosiarze traw nie dają za wygraną tylko walczą z trawnikiem juz od 7 rano a mnie łeb pęka.Mój synuś w piżamie siedzi na podłodze i własnie obgryza ksiązke spadam bo muszę cośik ugotowac Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×