Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Kamilko :) Czytam, że torbę masz już spakowaną i trochę się przeraziłam. Oczywiście nie tobą kochana, ale sobą, bo u mnie w sumie zaczął się 30 tc, ale oprócz czapeczki, którą dostałam w szkole rodzenia nie mam nic więcej... Postanowiłam, że wyprawkę zacznę kompletować od lutego, a więc jeszcze trochę czasu zostało. Tym bardziej, że pod koniec stycznia idę na USG i wtedy będziemy mieć potwierdzoną płeć dzidziusia, więc będę wiedziała jakiego kolorku kupować ciuszki :) To nie znaczy, że już nie odwiedziłam sklepów dla dzidziusia. Przyznam, że teraz jest pełno wyprzedaży i ciuszki same wpadają w ręce, a le mój mąż zachowuje zdrowy rozsądek i mówi, że do szaleństwa jeszcze trochę czasu :) Wczoraj byłam u lekarza i w sumie jest wszystko ok. Choć od czasu do czasu czuję parcie w dole brzuszka i nieraz mnie trochę dół pobolewa, szczególnie jak trochę pochodzę. W związku z tym gin kazał ,mi brać 2 razy dziennie nospę. Pozdrawiam i całuję Was dziewczyny. Piszcie co u was słychać, bo wydaje mi się że odkąd spadł śnieg, to tak jakby nasze forum zostało nim przysypane :) Jeszcze raz całuski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Softis, Matysha GRATULUJĘ z całego serca zdrowych, ślicznych maleństw. Aż trudno mi sobie wyobrazić co przeszłaś, ale na szczęście masz to już za sobą, powoli dojdziesz do siebie a okropne wspomnienia będą się zacierać z każdym uśmiechem Twojego synka. Duży 🌼 dla Cebie i dla Softis 🌼. Pozdrowienia dla wszystkich i spóźnione życzenia Szczęśliwego Nowego Roku ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka...to masz już wszystko?? U nas 28tc:) i nie mam w sumie jeszcze nic... od lutego zaczynamy zakupy... ale mniej więcej wiem co chcemy... co do wózka to najprawdopodobniej Roan Marita - miała któraś z nim do czynienia? a łóżeczko to najprawdopodobniej zamówimy takie: http://www.allegro.pl/item877946194_lozeczko_venge_super_cena_i_jakosc.html to z tłoczonymi szczebelkami w kolorze orzech.... no ale muszę póki co poślęczeć nad książkami bo sesja się zaczęła... Pozdrowienia dla Wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanna myślę, że ten wózek to znakomity wybór, sama wybierałam miezy nim a Jedo Bartatina Alu Plus Freeline, ale ostatecznie zdecydowałam się na ten drugi, w zasadzie to przeważyły malutkie szczególy typu inny styl kosza pod wózkiem czy alumieniowe podwozie. Więc Dzidziusiowi w wózku, który wybrałaś napewno będzie dobrze :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, Po pierwsze to gratuluję Matyshy! Buziaki dla ciebie. Podziwiam :) A ja jeszcze nie mam spakowanej torby do szpitala, dopiero część rzeczy przygotowałam. POdobno za 3 tygodnie mam termin.... ech. Na razie wyszliśmy z choroby Karolka, od 2 tygodni niemożemy się pozbyć kaszlu - coś mu siedzi na oskrzelach. Na szczęście własnie nastąpiła poprawa. Jednak Inhalacje i leki antyalergiczne ma brać jeszcze przez 2 tygodnie. Tego się boję, ze jak mi dzieci zachorują to będzie przegwizdane - w życiu nei dam sobie sama rady. Jak Karol jest niezdrowy to ledwo wyrabiam tylko z nim. Niestety ja się tez przeziębiłam i od 2 dni leżę w łóżeczku - musze to wygrzać, żeby mi się nie pogorszyło. Tak się kiepsko czułam i pomyślałam, ze jakbym teraz miała rodzić, to kondycyjnie po prostu nei dam rady... Liczę jednak na to, ze Zosieńka przyjdzie bliżej terminu :) Hanna, Maritę ma brat męża, już2 dziecko w niej jeździ. Gondola jest bardzo wygodna, nosidełko samochodowe do kompletu też. NIestety spacerówki nie używali zbyt długo,szybko kupili inną, lżejszą i wygodniejszą, McLarena. Jeszcze jedno, pojechali z Maritą nad morze i im zardzewiały koła i stelaż chyba też. Reklamacja była uwzględniona. My mielismy Jedo Bartatinę i niestety ta sama historia, co prawda po nadmorskich wojażach nic nie zardzewiało, ale spacerówka jest do kitu! U nas jeszcze gorsza, bo oprócz tego ze ciężka i niezgrabna, to Karolek zjeżdżał w niej i nieanatomicznie siedział. My kupiliśmy Arię Pegperego i to jest fajna lekka spacerówka - 6,5kg. akurat mi się sprawdziła, bo nie musiałam dźwigać tylu kg, co jak wiadomo w ciąży bardzo się liczy. Jedyne co fajniejsze w Bartatinie to duże kółka, które sprawdzają się w gorszych warunkach np. dziury, piasek, śnieg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila, a dlaczego tak szybko do szpitala? Przecież to bedzie 34 tydzień. Niech nie rodzi się jeszcze, bo będzie wcześniaczkiem! A ja miałam w środę USG i dzidzia ma już 3 kg :) Kto ma wiadomość od Majek? Pamiętam ją ile przeżyła wczesniej i tak o niej czasmi myślę... No i teraz ma termin blisko mojego. Mam nadzieję, że tam wszystko w porządku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie chciałam serdecznie pogratulować nowym mamusiom -życzę Wam i waszym maluszkom dużo zdrówka. U nas czas biegnie jak szalony, Julcio w grudniu skończył 18 miesięcy, a z każdym dniem większy z niego łobuziak. Rozbawia nas każdego dnia- czasem rozśmiesza nas aż do łez. Taki mały szaleniecz niego- wszystko robi w biegu, jedynie na co ma czas to jedzenie, na to nie możemy narzekać,lubi prawie wszystko i ładnie sam wcina swoje obiadki. Dzisiaj zbuntował się że musi siedzieć w wysokim krzesełku i siadł z nami przy stole, zabrał mi duży widelec i zjadł pół mojego obiadu(widać uznał że talerzyk z krówkami jest dla malutkich dzidziusiów). Niestety nadal nie mówi, ale od 2 dni widzimy jakieś postępy. A tak pozatym mój mały duży chłopiec 5 dni temu wyprowadził się z naszej sypialni do pokoju Wikusi. Kupiliśmy dzieciaczkom piętrowe łózko i Wiki śpi na górze a Julcio na dole i o dziwo nie ma tam problemów z zasypianiem. Swoją drogą to na szczęście zrobił się z niego śpioch. Spać idzie o 20 i śpi do 7-8 rano a potem od 12 do 14-14:30. No dobrze to tyle co u nas. Pozdrawiam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dafodilek ja ide sie tylko tam zameldowac tz naniesc papiery zeby potem juz w trakcie porodu czy cos miec z glowy :) U nas juz 33 tc leci :) Ja juz gotowa wszystko od wyprawki po moja torbe wszystko czeka juz na niunie :) Coraz mi ciezej i juz nawet staram sie za bardzo nigdzie nie wychodzic a gdzies daleko to tym bardziej .Jak cos za duzo porobie to brzusio boli dlatego duzo odpoczywam :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Melduję, że u nas wszystko dobrze...czuję się świetnie. Nasza mała waży już 1300 i ma się dobrze, to już 29 tc:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM koleżanki Na początek Gratulacje dla świeżych mamusiek🌼🌼 Melduje,że u nas jakoś leci.Młody to wielki urwis i trzeba mieć oczy w tyłku przy nim.(cebulka wie o co mi chodzi :)).ostatnio powyrywał mi przyciski z laptopa więc klawiatura była do składania zaczął mówić pojedyńcze słowa takie jak "cześć""daj" u Młodej dzisiaj w przedszkolu dzien babci i dziadka.ciasta popiekłam i na 11.00 idę z dzadostwem na impreze.Mam nadzieję ,że Bartolini da rade wysiedzieć bez większych szkód całuje Was kochane i dziecka Wasze hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc widze że mrozy zamroziły tez i ten topik:( wstyd wstyd wstyd !!!!!!!!!!ja tylko na chwil parę ... chciałam poczytać ale nie ma co :( chyba Wam palce pozamarzały:( u nas ok ale dzis młoda wstawała co 40 minut w nocy do cycora i jestem tak jakby mnie nie było mam dośc ale jestem szczęsliwa :) pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł lasencje:-) no mroxno się zrobiło i nie odpuszcza, ja mam w domku napalone w kominku i grzeje dupencje;-) Normusia skończyła roczek, ah jak sobie przypomnę okres ciąży i poród to mi się łezka w oku kręci:-) Powolutku zaczyna sama chodzić choć jest bardzo ostrożna bo guzów Jej nie brakuje, ostatnio wlazła mi do zmywarki no i z niej wypadła jak to Fisia mówi wścieku dupnego dostała;-) ;-) Temperamentna z Niej kobieta, wie co chce ;-) Nadia dzielnie znosi dokuczanie młodszej siostry choć ostatnio na drzwiach do jej pokoju widnieje napis 'zakaz wstepu" ha ha widze że duzo mamusiek się rozsypało i kilka jest jeszcze przed, życzę wszystkim lekkich porodów i przespanych nocek:-) buziaki laski i zmykam moze coś rozgrzejemy nasz topik, co ?! Fisia, Tituś, Koug, Dziubasek, Validos, Ania, Mania, Malwina, Robur i reszta mamusiek!!! buziaki i do napisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) oj fajnie by było wskrzesić topik:):) jestem za bo mam sporo wolnego czasu i mogłabym duuużo pisać ale ostatnio już zwątpiłam bo nie wiem ile z Was tutaj jeszcze zagląda:( Buziaki dla wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanna Ja cały czas podczytuję topik ale nie ma co czytać,nikt nie pisze.:( Cebulka Miło,że się odezwałaś.Moja też już sama chce chodzić ale boi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaglądam caly czas ale niestety nie mam czasu pisać Maluszek zajmuje mój cały czas a jak nie On to zawsze jest coś do zrobienia w domu, poza tym jeszcze mam anemię i osłabienie organizmu, ciągle trzyma się mnie przeziębienie i nie chce puścić :((( już mam tego dosyć jutro a filipem jedziemy do ortopedy i może przy okazji uda nam się załatwić peditarę, bo mój synek ma zatkany nosek, ciągle mi powtarzano (położna, lekarz), że to nic złego ale On już zaczyna kaszleć, poza tym strasznie niespokojnie śpi a to płacze przez sen, wymachuje rączkami a to się śmieje, no i czasami mam wrażenie, że ten nosek przeszkadza Mu w spaniu i czasami przestaje oddychać a później gwałtownie łapie powietrze :((( już nie wiem co mam z tym robić Więc piszcie Dziewczyny bo bardzo miło było kiedy nie wyrabiał się człowiek z czytaniem Waszych postów ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja probowałam szczęścia na innych topikach ale jakoś nigdzie nie potrafiłam dłużej zagrzac miejsca....bo tylko tutaj panowała wyjątkowa atmosfera...hmmm ojej nie chcę się wypowiadać w czasie przeszłym więc dziewczyny postarajmy się ocieplić klimat:) Czas tak szybko zasuwa, że masakra a w mojej głowie tyle spraw... dzidziuś rośnie zdrowo, ciąża przebiega książkowo i jestem szczesliwa pomimo tego, że kręgosłup mi siada i ból budzi mnie nawet w nocy:( Na studiach sesja, w weekend ostatnie egzaminy no i ostre pisanie pracy mgr, żeby do porodu ja skończyć i w czerwcu wstawic sie na obronie... W domu gdzie trwa ostro remont, juz za miesiąc przyjadą meble do naszej sypialni i zacznę przygotowywać miejsce dla córeczki... No i być może szykują sie jeszcze takie zmiany, że mój M zmieni pracę i pożegnamy się z Wrocławiem?? duzo sie dzieje i najblizsze tygodnie będą decydujące co do naszych planów.... Ale zobaczymy, żeby nie zapeszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jest kolejny szkrab !!! asik79 urodziła 13 stycznia Filipka :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Asik:) oj to miałysmy jakieś nieścisłości w tabelce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Przede wszystkim GRATULACJE!!!! dla Asik. Niech Filipek zdrowo się chowa i będzie największym skarbem dla rodziców :) :) :) Dzisiaj byłam na USG 3D :) Chłopak rośnie jak na drożdżach, waży już 1600. Wszystkie parametry, narządy i pomiary są jak najbardziej prawidłowe :) Choć nasz Szymuś jest dość mocno wstydliwy, bo zasłaniał buziaka rączką, ale udało się zrobić zdjęcie :) Super wrażenie!!! Obydwoje z mężem jesteśmy bardzo szczęśliwi :) Teraz tylko mąż zaliczy sesje egzaminacyjną i zaczynamy szykować wyprawkę dla maluszka. Już się nie mogę doczekać tego buszowania po sklepach :) A jeśli chodzi o pisanie na topiku, to piszcie kochane co u Was słychać, bo ja często wchodzę i nie mam czego czytać. Nie piszę często, bo nic się u mnie nie dzieje. Ale byłoby bardzo fajnie dowiedzieć się co u Was Pozdrowienia i buziaki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pierwszy raz tutaj
http://przeczytamwszystkich.pl/przyjmij-zaproszenie?it=7dda86af705d4cd7b7adeab4631c6613 polecam wam fajną stronkę. wiadomo ze zalezy mi byscie rejestrowali sie z tego linka :) zbieracie punkty i odbieracie nagrody. w zasadzie strona ta robi sie dosc popularna wiec predzej czy pozniej i tak na nia traficie, wiec czemu nie teraz:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dori:) fajnie Wam synuś rośnie... myślę, że pomiedzy naszymi dziećmi będzie mała różnica, może ok 2 tyg? nam na ostatnim usg lekarz powiedział, że mała waży ok 1300 g. i wszystkie parametry wskazywały na datę porodu pomiedzy 4 - 13 kwietnia:) już się nie moge doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widze ze w kominku ktos w koncu rozpalil i od razu sie zlecialy :)) Hej laski ASIK WIELKIE GRATULACJE My mielismy wczoraj kontrole i mala w 34 tc wazy 2630 :-O szok Ale to tylko pomiary a oni tez moga sie mylic i gin powiedziala podczas badania ginekologicznego ze moze dotykac glowke tak nisko juz mala jest co moze swiadczyc ze juz nie dlugo . Gin mowi ze mysli ze tak 3-4 tg i Marcysia juz bedzie a przecierz termin mial byc na 14.03 :/ ale ponoc 10dzieci na /100 rodzi sie w terminie reszta wczesniej lub pozniej . No zobaczymy kiedy Marcysia bedzie chciala do nas przyjsc :) Juz 34 tc i oby tak do 37 i potem niech sie dzieje co chce :) Fajnie ze piszecie . Hanna a jak cos to polecam ci BB www.baby bomm .pl Swietna strona i kliat tez . Jestem tam od dawna i jest fajnie ,ja jestem na marzec 2010 ty chyba masz na kwiecien ? jesli masz ochote zagladnij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Gratuluję jeszcze arz nowym mausiom :) Niech dzieciaczki zdrowo się chowają. Ja nic nie piszę bo nie mam o czym, chociaż podczytuję Wasze perypetie. U mnie wszystko stoi w miejscu, jest kryzys więc nie ma kasy na konkretne leczenie, zatem musze sie pogodzić z tym, że na dzidziusia jeszcze długo poczekam, jesli sie wogóle kkiedyś doczekam. Nie pojawiam się więc i nie smucę :) Pozdrawiam Was wszystkie jeszcze raz 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Pewnie czesc z Was mnie nie pamieta...Ale wine ponosze ja bo sie nie odzywalam przez caly okres ciazy... Jednak caly czas Was czytalam i jestem w temacie. Jak tylko dowiedzialam sie ze nosze pod serduszkiem malenstwo zaczelam panikowac...Balam sie ze kolejny raz bede przechodzic przez to samo. Tak wiec odizolowalam sie od swiata, a o moim stanie wiedzieli tylko najblizsi.Cale 9 miesiecy byl stres, tymbardziej ze juz od 16 tc musialam miec zalozony pessar. Jednak dzidzia byla tak silna, ze przetrwala wszystkie trudne chwile (a bylo ich sporo) m.in. ospe czy rumien zakazny mojego synka. Dziewczyny powiem Wam jak w cos sie bardzo wierzy to sie spelni :) Itak oto przytulam do siebie mojego synka Filipka. Filipek urodzil sie tydzien przed terminem i mierzyl 60cm a wazyl 4840g. Tak wiec troszku mialam co dzwigac przez te 9 miesiecy. Rodzilam naturalnie i nawet szybko poszlo, bo i lekarze byli w szoku :) A dodam ze usg wykazywalo 4100-4200g, tak wiec pomylki sie zdarzaja :) Pewnie gdyby wiedzieli ze synek bedzie taki spory to zrobiliby cesarke... Dziekuje za gratulacje i zyczenia i obiecuje ze bede czesciej teraz sie odzywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik gratuluję :) najszybsza ciąża jaką znałam ;)) A my z Filipkiem byliśmy dziś u lekarzy, waga 4550g więc Mu się przytyło, wszystko pięknie i dobrze jest :)) Maluszek był wspaniały, grzeczniutki i tylko nie mógł złapać tchu przy badaniu bioderek. Chyba Go bardzo zabolało bo otworzył buziaka, zrobił się cały czerwony i w ogóle nie mógł złapać powietrza, musiałam Go ratować :( szoda mi się Go zrobiło, bo On zazwyczaj rzadko płacze i naprawdę musi mieć powód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babińcu :) To fakt - ciąża Asik to najkrótsza ciąża na świecie haha ;) jeszcze na początku strony widniała w tabelce staraczek a teraz składamy jej gratulacje z okazji narodzin Filipka :) Asik jeszcze raz GRATULUJĘ z całego serca. No fajnie by było gdyby topic przynajmniej troszeczkę odżył :) Czytam (jeśli jest co) prawie codziennie czasem niestety nie mam czasu skrobnąć choć bardzo bym chciała... a swoją drogą to zabawne że każda z nas pisze, że chętnie poczyta tylko nie ma co a sama nie ma o czym pisać bo nic nowego u niej się nie dzieje :P no to co będziemy czytać hehe??? U mnie oczywiście sporo pracy przy piątce dzieciaków ale jakoś ciągnę ;) Basia to niezły łobuziak oj ze 100 razy większy niż Weronika! Będą z nią niejedne chocki - klocki :P Chodzi za jedną rączkę sama troche sie jeszcze boi ale kilka kroczków zrobi. U mnie samej niestety nie za ciekawe wieści... zrobiło mi się coś paskudnego na piersi a raczej w piersi. No i mam wyznaczoną wizyte na 25 lutego w klinice wczesnego wykrywania raka :( Mam nadzieję, że to "tylko" torbiel ale pod kontrolą trzeba "to" mieć nie powiem żebym sie bała... No to czekamy na kolejne wieści o narodzinach pięknych zdrowych maluszków :) Anucha, Dafodilek, Lemurka???, Majek... jak ten czas leci ech. Dobra zmykam bo muszę moją ekipę na taekwondo zawieźć a poza tym Basia robi przegląd mojej torebki... Pozdrawiam Was serdecznie 😘 4 all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ......POTOMSTWO.........OSTAT.@ 🌻Schering.......36.....Wrocław............................................... 🌻Wiola30........30.....Kuj.-Pom............Angela 7lat.................... 🌻Bolerka34......34.....Warszawa............................................. 🌻Kama26.........27.....dolnośląskie.......................................... 🌻KaRoooLiNa22..23.....lubelskie............................................. ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE...........................termin porodu 🌻Anucha26.........27.....Śląsk.................................ciąża.....25.01.10 🌻Dafodilek ........29.....Wrocław.....Karolek 1roczek......ciąża.....07.02.10 🌻Lemurka22.......22.....kuj-pom..............................ciąża.....10.02.10 🌻Majek123.........24.....Zakopane............................ciąża.....28.02.10 🌻Kamila220579....30.....Niemcy...............................ciąża.....14.03.10 🌻Dori78.............30.....Włocławek...........................ciąża.....30.03.10 🌻Hanna22...........23.....Wrocław.............................ciąża.....19.04.10 🌻Minia 24...........24.....Częstochowa........................ciąża.....14.06.10 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.................Płeć / Planowane imiona dla dzidziusiów..................... 🌻Anucha26...............Sandra 🌻Dafodilek...............Zosia 🌻Majek123................syn 🌻Kamila220579...........Marcysia ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.........................SZCZĘŚLIWE MAMUSIE................................... 🌻Mar—gerita....27..Warszawa................synek ur. 16.06.08 🌻Madziulek81...27..Gdańsk...................Kacperek ur.17.06.08 – 2380g 45cm 🌻Sylwia .........29..Trójmiasto...............Natalka ur. 20.06.08 – 3690g 54cm 🌻Demiluna......28..Anglia......Wiki 5 l......Julian ur. 27.06.08 – 3640g 🌻Harbatka......29..Warszawa.................Bartuś ur. 27.06.08 – 3300g 54cm 🌻Agital..........27..Żywiec.....................Piotruś ur.18.07.08 – 3450g 58cm 🌻Avinion........30..Kraków....................Martynka ur. 08.08.08 – 3700g 54cm 🌻Koug...........35..Opole..Michał 13,Ola 9..Emilka ur. 23.08.08 – 3245g 54cm 🌻Dafodilek .....28..Wrocław...................Karolek ur.12.09.08 – 3400g 🌻Kasika1........23..Rzeszów...Kacper 5l.....Karolinka ur. 22.10.08 – 3300g 50cm 🌻Mania23........24..Warszawa................Szymonek ur. 17.11.08 – 2600g 52cm 🌻Fisia**..........31..śląskie....Marta 5 lat...Bartuś ur.10.12.08 – 2640g 52cm 🌻Validos27......29..Kraków....................Maksymilian ur.18.12.08 – 3480g 56cm 🌻Maliwina29....30..Warszawa.................Hubert ur. 28.12.08 – 2700g 50cm 🌻AniKa*.........28..Irlandia...Weronisia 4l...Basia ur. 28.12.08 – 2910g 49cm 🌻Agi37...........38..Warszawa.................Paulinka ur. 31.12.08 – 3000g 52cm 🌻Banitka27......27..Koszalin...................Bruno ur. 03.01.09 – 3700g 57cm 🌻Kołderka*......24..Żyrardów..................Julia ur. 07.01.09 – 4200g 54cm 🌻Nuczka.........28..podlaskie..................Zosia ur. 20.01.09 🌻Cebulka30.....30..Piotrków Tr...Nadia 8l...Norma ur. 21.01.09 – 3350g 54cm 🌻Robur..........31..Zach.pom...Daniel 8 l....Milena ur. 26.02.09 – 3550g 🌻Dziubassek....23..Trójmiasto................Kubuś ur. 27.02.09 – 2530g 47cm 🌻Basiunia*......29..śląsk......Szymon 5 l.....Miłosz ur. 14.04.09 – 3750g 56cm 🌻Titowa1.......29..Irlandia.....................Laura ur. 19.06.09 – 2170g 45cm 🌻MM_Jadziunia.32..Opole.......Jaś 4 l.......Maria ur. 27.08.09 – 3160g 55cm 🌻Motylek55555..29..Poznań....................Antoś ur. 22.11.09 – 4560g 61cm 🌻Tyllkaaa........19..Dzierżoniów..............Dominik ur. 03.12.09 – 3520g 55cm 🌻Softis...........32..podkarp..Weronika 6 l..Milena ur. 26.12.09 – 3100g 56cm 🌻Matyysha.......28..lubelskie..................Filip ur. 04.01.10 – 3970g 59cm 🌻Asik79.........29..Trójmiasto..Kacperek 4l..Filip ur. 13.01.10 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pięknie:) jak Was opieprzyłam to od razu widać efekty :) ja dziś pierwszy raz od miesiąca wyspana bo moja gwiazdeczka wstawała w odstępach co 3 h w nocy więc zrobiła mi super prezent. Gratulacje dla Asik wieeeeeeeeelkie chłopisko Ci sie trafiło :) No i piszcie kochane piszcie piszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Filipek urodzil sie duuuuzy i najbardziej obawialam sie czy starczy mi pokarmu...Ale jak na razie daje rady. Synek budzi sie co 3 lub 4 h, tak wiec daje sie wyspac mamusi :)(ciekawe jak dlugo).Przeraza mni pogoda za oknem, kiedy ja wyjde na pierwszy spacer jak tu takie mrozy ? A podobno zima ma byc do kwietnia...masakra!!! Trzymajcie sie cieplutko.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×