Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Szczęśliwego Nowego Roku!!!! U mnie staranka były 10 d.c., 13 d.c., 16 d.c., dzisiaj pewnie też coś będzie :) Ale widzę, że były one co 3 dni hihiih Dzisiaj jest 17 d.c. ale pewnie też coś będzie zobaczymy :) Sylwia trzymam kciuki :) I już po świętach, teraz jeszcze 3 króli :) Pozdrawiam wszystkie dziewczyny, Sylwia a Tobie życzę 2 kresek na teście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy wam się to sprawdziło??? Nie wierzę w takie rzeczy ale mnie zainteresowało.... http://jolmys.webpark.pl/ Trzeba mieć pełne lata czyli jak masz 32 urodziny 10 stycznia to dopiero po tych urodzinach masz pełne 31 lat....itp. jak patrzysz przed urodzinami to masz pełne 30 jeszcze... I podobno wtedy się sprawdza....Sprawdźcie jak było u Was>>????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina mi się nie sprawdziło:) wg tej tabeli powinnam miec syna:) Dzisiaj idę do lekarza z Hania bo się pochorowała, ma gorączkę, katar i marudzi przez to bardzo. Ale z miłych wiadomości to to,że ma już 2 ząbka:) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U mnie dziś 25 d. c. Odczucia zupełnie jak na okres, lekki dyskomfort w dole brzucha i żyłki na dekolcie. Za kilka dni wszystko będzie jasne. Malwina - u mnie się sprawdziło:-) I wychodzi, że jeśli grudniowe starania okazałyby się owocne, będę miała syna;-);-);-) Pożyjemy, zobaczymy... Haniu, dużo zdrówka dla maluszka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ekscytujące to czekanie na brak okresu, no nie?:) Hania dostała syrop i coś na nosek. Na szczęście nasza pediatra jest przeciwna pochopnemu podawaniu antybiotyków! No i ma aftę na języku i mamy smarować fioletem. Jak któraś z Was go używała to napiszcie jak to najlepiej smarować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwio jak na moje oko to chyba moge Ci pogratulowac ;p jak masz nie tylko zyłki na piersiach to wskazuje na ciaze ;p ja tak mialam Haniu zdrówka dla Twojej małej :) ja jutro zaczynam prace. dzisiaj złozyłam podanie i jutro juz mam przyjsc :) heh ale to tylko dobra wiadomosc a zła ze pracuje 10 godz dziennie ;/ ehhh mam stresa przed jutrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyllka gratuluję pracy. Chociaż godzin faktycznie dużo. A jaka to praca jak mozesz zdradzic? Hania czuję się lepiej nie ma gorączki i katar tez zmalał. Robie pizze na obiad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Haniu, dużo zdrówka dla maluszka:-) Malwina, gdzie uciekłaś?:-) U mnie dziś 27 d. c. Odczucia nadal okresowe, żyłki na dekolcie, poza tym wszystko normalnie. Sama jestem ciekawa, co z tego wyniknie. Natalkę udało nam się ustrzelić za pierwszym razem:-) Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sylwia, cześć dziewczyny!!!! Jestem jestem;) Jak się czujesz Sylwia????? U mnie dzisiaj 29 d.c staranka były 4 razy pamiętam o tylu jak nie 5, były 10 d.c., 13 d.c. 16 d.c. i 17 d.c. :) ... Zobaczymy na razie nie mam sygnałów poza tym że ciągle bym jadła śledzie ale pewnie dla tego, że nie pofolgowałam sobie na święta, u teściów śledzi prawie nie było na święta, a święta bez śledzi hmm.... SYLWIA!!! Trzymam kciuki, jakie masz objawy????? Mam nadzieję, że zaowocują testem na 2 kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyliczyłam, że jednak 20 d.c. wczoraj był ostatni dzień owulacji chyba że mi się przedłużyła.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) U mnie 21 d.c. Synek już nas obudził:( Tzn. mąż sobie drzemie a ja już musiałam wstać..... W ciąży chyba nie jestem bo nie mam podwyższonej temp. a to chyba jeden z objawów prawda?????? Mam 36,8 max, chyba że termometr zepsuty.... Pozdrawiam z samego rana, Sylwia jak się czujesz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Malwina! U mnie typowo przedokresowo:-) Brzuch ćmi i fochy zaczynam strzelać;-) Dziś już 28 d. c. ,test w pogotowiu, zobaczymy. Mam wrażenie, że lada moment dostanę okres. Pozdrawiam! P. S. Ja nie śpię już od 7:-) - to tak na pocieszenie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia u mnie jeszcze 9 dni do okresu bądź ewentualnej ciąży..... Zobaczymy :) czas pokaże, testu jak na razie nie mam. Od wczoraj mam dziwną białawą wydzielinę z pochwy, której zwykle nie mam, czyli pojawiła mi się po owulacji. Dzisiaj jest 21 d.c. spodziewany czas @ to ok. 28-30 d.c. Wg cyklu tak to wygląda. Poza tym nic innego nie odczuwam, ale to jeszcze za wcześnie, a ta wydzielina może to jakaś infekcja? hmm ale raczej mam nadzieję, ze jest przejściowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, ze poza Sylwią rzadko która tutaj zagląda.... A gdzie Dziubassek, Validos, schering i innych koleżanek.... Idziemy spać zaraz, dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda 23
Hej Można sie dołączyc?? Starac sie łatwiej jest wspólnie A ja juz wriuje od myśli o ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda 23 - zapraszam w imieniu całej gromadki:-) Malwina, masz rację, właściwie to teraz jest miejsce naszych prywatnych rozmówek:-) A kiedyś tak tłoczno tu było... U mnie dziś 29 d. c. i okresu póki co nie widać. Brzuch raz ćmi, potem przestaje i tak w kółko. Wzdęta jestem jak balon. I czakam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Wanda napisz coś o sobie i witamy... Sylwia! to kiedy testujesz???? Jak się czujesz? U mnie 22 d.c. dzisiaj po południu rozbolał mnie brzuch tak jak na @ ale przestał teraz mnie delikatnie tak pobolewa, lekko. Nie nakręcam się jak będzie tak będzie. Jakbym teraz była to rozwiązanie byłoby pod koniec września wolałabym aby było trochę później, ale jeśli będzie 2 kreseczki też będę się cieszyła :) Sylwia zdawaj relację a Wanda czekam na wiadomości o sobie, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!\ Malwina, ja mam z tym brzuchem identycznie - raz pobolewa jak na @, a potem zupełna cisza. Od 24 d. c. pobolewał, potem coraz rzadziej, wczoraj zupełnie nic, a dziś od rana znowu. Do tego zaczęły mnie delikatnie pobolewać same sutki - jest to raczej lekki dyskomfort pojawiający się przy dotyku, takie wrażenie jakbym miała tam siniaki. Poza tym wszystko normalnie - śluzu praktycznie wcale nie ma, a jeśli już to bardzo niewiele i jest biały. Dziś mam 30 d. c. , wcześniej postanowiłam ze to właśnie tego dnia wykonam test, ale jednak jeszcze poczekam, może po weekendzie? Pozdrawiam serdecznie, idę świętować:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Sylwia!!! Dziewczyny gdzie jesteście? U mnie 23 d.c. :) Brzuch mnie pobolewa delikatnie, piersi mam jakieś nabrzmiałe tak jak na @, podobnie jak Ty Sylwia śluzu nie mam, tylko jakieś białawe upławy ale niedużo. U mnie jeszcze trochę do testowania ale Ty Sylwia mam nadzieję, że na teście u Ciebie pojawią się 2 kreseczki. Idę robić śniadano bo niedawno wstaliśmy :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hj kochane:) Sylwia jak dla mnie jestes juz zafasolkowana ;p rob ten test i tyle :P malwinko a ciebie trzymam strasznie kciukasy:) Haniu pytałas jak w praacy h.jowo. ta praca to masakra. pracuje w sklepie odziezowym.ktos by powiedział nie szkodliwie sie zapowiada.aaaa jednak. pon-pnt od 9-19 w sobo. 9-16 i w niedziele od 10-16! niby mamay dwie przerwy po 15 minut a tak naprawde mamy 2 razy po 5 minut a reszte "prZerwy" mamy chodzic p sklepie! ehhh koreanka sie tylko czepia i nawet jak cos jest dore powiesone złozone itp to i tak mowi ze zle i kaze poprawiac. 10 godzin na nogach ja po protu nie daje rady i zakaz rozmów i siedzenia itp. to jest gozej niz oswiecim !! a u nas to co : ehhhhh. małemu idziedruga górna jedynka i jest strasznie marudny ;/ po nocach se budzi i strasznie placze ;/;/ a ja nie wiem co ostatnioze mna ;/ rano i wieczorem mam mdłosci po zjedzeniu czegos i boli mnie brzuch i jest jakis taki wzdety. nie wiem o co kaman . konczy mi sie okres mam ostatnie plamienia ale brzuch wzdety jak przed @ i piersi tak samo nie wiem czemy normalnie juz maleje i brzuch i iersi. nie wiem co jest grane miał ktos tak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana! U mnie dzis 31 d. c. i okresu nadal brak. Samopoczucie jak przed @. Czy to możliwe, żebym drugi raz w życiu starała się o ciążę i żeby po raz drugi udało się za pierwszym podejściem??? Tamtego cyklu nie liczę, bo starania były już po owulacji. Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co sie ze mna dzieje?
Witam was serdecznie! Mam pewien problem. Od pewnego czasu obawiam sie ze jestem w ciazy. Stosunek odbyłam 11 dni temu. Pierwszy raz stosunek odbył sie z zabezepieczeniem w postaci prezerwatywy, ktora nie pekla ani sie nie zsuneła. Za drugim razem, nie uzylismy zadnego zabezpieczenia, jednak chlopak nie "konczyl" we mnie . Jakis czas temu pojawił mi sie brązowy pasek na brzuchu, od pepka w doł. Minimalnie zwiekszyly mi sie piersi, dwa dni temu powinnam dostac okres, lecz nawet nie odczuwam objawowo takich jak za kazdym razem to bywalo wczesniej. Dodam ze 2 tygodnie temu, mialam powazna infekcje drog moczowych oraz wysoka goraczke, brałam antybiotyki. Wykonałam 3 testy z czego kazdy był negatywny. Od czasu do czasu odczuwam klucie w kroczu. Od 3 dni wystepuje u mnie biały, plynny sluz. Czy jest jakies prawdopobienstwo ze jestem w ciazy? Czy choroba mogła wplynac na okres? Jezeli nie jestem w ciazy to skad ten pasek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Sylwia zrób ten test, dla mnie na bank jesteś w ciąży:) U mnie w pierwszej ciąży udało się za 2 razem, ale pierwszy cykl wtedy miałam zapalenie pęcherza trwające ok.tygodnia, więc można liczyć pierwszy cykl, miałam wcześniej zabiegi w związku z nadżerką itp. więc tego nie mogę też liczyć.... A teraz tak naprawdę było pierwszy raz tak świadomie, ostatni cykl był też taki sobie w staranka, wcześniej byłam chora prawie 2 tyg. więc ochoty też zero... A teraz były ale to by było niemożliwe, aby się udało teraz, chociaż ciśnienie jest u mnie hihihih. Dzisiaj 24 d.c. więc jeszcze z tydzień poczekam na @ bądź na 2 kreseczki.... Miłej niedzieli,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia kiedy testujesz?:) Malwina potem twoja kolej:) Tyylka, kurde to nie ciekawie... to po prostu wykorzystywanie ludzi! Nie daj się! Szukaj innej pracy, myśle że w każdym innym sklepie będziesz sie czuła lepiej. Ciekawe jak będą płacili? podejrzane jest to, że zatrudnili Cię tak z dnia na dzień.? Robiłas badania do pracy? Czy jakieś inne formalności? Umowa podpisana? Żeby tylko cie nie wykantowali bo róznie słychać o tych Koreańcach:( Trzymam kciuki aby Ci sie powiodło:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze nasz topik podupadł i ze tylko sylwia i malwinka sie udzielaj. to i ja zmykam bo przeciez nie jestem staraczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniuuuu jak dobrzie czytac ;p ehhhh nie roilam badanbo to sklep odziezowy. a mam wypisana cała karte z danymi a czekamy na szefa bo kwatera głowna kierownictwa jet w Warszawie wtedy on wezmie i nam wypisze. ehhhh tylko nie wiem co z moim samopoczuciem sie dzieje;/ np przypomniało mi sie ze przed okresem po stosunku zaczełam wyc było mi dobrze ale same łzy cisneły sie do oczu choc sie smiałam a teraz te nudnosci co jest grane ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banitka sie melduje, tak dawno mnie nie było, że zapomniałam hasła do logowania :( witam Was kochane, mójj syn niedawno skończył dwa latka (3.01), a ja kilka dni temu dowiedziałam się, że jestem w ciąży :)) 4 tydzień! będę zaglądac cześciej teraz, bo poprzednia ciąża upłyneła mi na pogaduchach z Wami i wspominam to bardzo miło... chcę, żeby i teraz tak było :))) mam nadzieje, że przyjmiecie mnie spowrotem /:)) pozdrawiam Was i zostawiam buzaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Banitko, Tyllka, Hanno, Witaj Sylwia! Tyllka współczuje takiej pracy, rozejrzyj się za czymś innym, to czyste wykorzystywanie.... Banitka gratulacje!!!! Fajnie, że Ci się udało a staraliście się? Akurat po 2 latkach od narodzin, extra... :)Wspaniała nowina.... Haniu a co u Ciebie??? Dziubassek gdzie jesteś??????????????????????? Sylwia mam nadzieję, ze jutro podzielisz się z samego rana dobrą wiadomością, ja będę w pracy nie wiem czy będę miała czas wejść tutaj, czasami nawet nie mam kiedy śniadania zjeść ale jak tylko znajdę moment to wejdę i mam nadzieję, że przeczytam o tej dobrej nowinie!!!!!!!!! Trzymam Sylwia kciuki! Pozdrawiam wieczorowa porą, miłej, spokojnej nocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×