Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

dzięki dziewczynki za miłe słowa🌼 wziełam zwolnienie i mam zamiar odpoczywać:-) jade do Mamy na obiadek, choć te Fisi knedelki wpierniczyłabym wszystkie:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulko wszystko będzie super.zobaczysz.skoro przy Nadii też tak miałaś to widać taki już Twój urok.Nadinka zagnieżdziła się to i ta fasolinda też miejsce sobie znalazła.widocznie tam jest najwygodniej.wypoczywaj nam i oszczędzaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde_no, płatnikiem zasiłku (po 33 dniu) ZUS jest zakład pracy pod warunkiem, że zgłosił do ub.chorobowego w listopadzie ubiegłego roku powyżej 20 ubezpieczonych lub bezpośrednio ZUS w przypadku, gdy płatnik nie spełnił tego warunku. ZUS właściwy (czyli ten do którego trzeba dzwonić w sprawie ZLA-b.L4) to ZUS w którym rozlicza się pracodawca. Sprawdź u konkretnej osoby w wydziale zasiłków (nie daj się spławić) na jakim etapie są twoje dokumenty i na kiedy planowany jest termin wypłaty. Nie martw się kurde_no, zasiłek nie przepadnie, zostanie wypłacony z dokumentów jakie są w ZUS. Być może pracodawca popełnił błąd w zaświadczeniu Z-3 (podstawy do zasiłku) lub są inne przeszkody formalne, które da się wyjaśnić. TYLKO SIĘ NIE DENERWUJ !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania ,Validos,Agi,Fisia zaraz zacznie wam sie 4 m-c ciąży 😭 a ja?????? EJJJJJJJJJ poczekajcie na mnie coo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do mnie nie dochodzą filmiki, bu... :( Mój do Was doszedł? Ten z nauką angielskiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku spokojnie ja niedawno zaczęłam 3 mies,czekam z niecierpliwością na 2 trymestr i ustąpienie mdłości.Dziś po raz pierwszy od kilku tygodni ugotowałam sama obiad,oczywiście bez mięsa,nie mogę znieść zapachu np.smażonego kotleta brr!Jak jem u mamy to wcisnę w siebie kawałek mięsa na siłę ale samodzielnie nie jestem w stanie przygotować.Najgorsze są wieczory-odbijania,zgagi,mdłości i niestety skłonności do kłótni.Dobrze,że mój Piotr ma ostatnio do mnie dużo cierpliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulko nie martw się!Ja miałam 2,5 cm krwiaka 4 tyg temu a teraz jest wszystko ok,oszczędzałam się ale bez przesady a teraz mogę nawet wrócić do pracy.Dzidziunia jak jest silna to poradzi sobie nawet w niesprzyjających warunkach!Będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi - jakbym słuchała siebie 4 miesiące temu :) też miałam wstręt do mięsa inne objawy - bardzo podobne. Ale jeśli będziesz miała tak samo jak ja, to nie ma zmartwienia - uruchomił mi się mega apetyt! Przytyłam już 8 kilo! - łolaboga! Zawsze byłam wrażliwa na punkcie wagi - odchudzałam się itp. jednak teraz chyba musze to zaakceptować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam! Fisia!!!!!!!!!!!! masz te jeszcze knedle czy juz wszystkie wrabalas? bo ja tez sie o nie upomne! :p ogolnie to ja tez ze 6-7 wciagam za jednym razem! Cebulcia widcznie taka Twoja natura... ale nie stresuj sie na zapas, wiem co czujesz, bo sama pewnie tez bym tak to odbierala... ale wiedz ze tym razem sie uda, w tej sytuacji potrzeba duzo milosci i wiary, a ja taka mam - co do Twojego przypadku i swojej najblizszej przyszlosci, bo przeciez inaczej byc nie moze! ❤️ ❤️ Anus a TY gdzie sie podziewasz??? az sie martwie... :( wiesz mam cos fajnego i pomyslalam sobie rowniez i o Tobie... kolezanka przeslala mi link na kojec i lozio w jednym, fajne bo ladne kolorki i funkcjonalne, jak ja bede miala swojego babelka to sprezentuje jej/jemu/im :D :D takie cudo - fajna sprawa, oferta dostepna tylko na terenie irlandii pln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello , a ja bylam dzis u lekarza, termin porodu wyliczył mi na 8 stycznia, nastepne usg mam 19 czerwca , w urodziny mojego meza:)od poniedzialku ide na zwolnienie ,w koncu sobie odpoczne i ponadrabiam zaleglosci z uczelni , buziak dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sąsiadeczko i wszystkie pozostałe psiapsiółki :) Nie martw się kochana u mnie OK jeśli to można tak nazwać mdłości zawroty głowy itd :( dziś odrobinkę lepiej ale wolę głośno nie mówić Co do łóżeczka to Kochana mam prawie takie samo po Weronisi :) tyle że bez daszku, jest super i mamy zamiar rozłożyć je na dole a u góry w sypialni to tak jak mówiłam muszę coś wykombinować ze stolarzem bo powierzchnia mnie ogranicza. Pozdrawiam Was Dziewczyny bardzo serdecznie i życzę lepszego samopoczucia niż moje. Przepraszam ale teraz to większość czasu spędzam leżąc na kanapie a jak czuję się lepiej to już Weronisia dba o moje rozrywki :) ale czytam Was na bieżąco i kibicuję wszystkim. Buziaczki dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki u mnie dziś spadek formy jestem jakaś taka senna i ogólnie snuje się a nie chodzę;/ ale co najważniejsze to powiedziałam w pracy o ciąży i o tym że muszę się bardzo oszczędzać....koleżanki mnie wyściskały i gratulowały:):):):):)bałam się troszkę reakcji:) Ja do lekarza idę w czwarte i mam nadzieję że bedzię już widać na USG:):):):):)- jak mówi mój M \"mój kruszek\":) Cebulko Kochana Wszystko bedzie dobrze Twój Kruszek znalazł sobie najlepsze miejsce i już sobie tam wymościło najlepiej jak mogło...Będzie dobrze Pamiętaj Tym razem nam sie UDA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku Kochany nic sie nie stało:):):):)...o pięknych grubych dwóch kreseczkach pisałam tydzień temu:):):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moje pocieszycielki:-) jak dobrze, że Was mam. Zrobię Wam kolacyjkę, pasta jajeczna, sałatka warzywna i ciuciu na deser:-) serca z cynamonem dla kazdej z Was👄 ale zmywac nie będę:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiuniu a w ktorym cyklu sie tobie udalo bo mam skleroze:D Ania duzo zdrowka i lepszego samopoczucia!🌻 Titus łozio super! ja tez bym chciala kojec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dziewczeta spadam myju myju i lulu... pewnie jak wroce jutro okolo 16 to juz bedziecie trzaskac 500strone! :p a wiec trzymajcie sie cieplutko i zdrowo i bez mdlosci i zawirowan mi tam prosze! a ja nie moge sie doczekac czwartku i co sie ta mi uchodowalo... czy mam jakies jajeczka czy tez nie... jak myslicie kofane?????? a wiec zamowienia na zaklady otwarte! :D ja obstawiam dwa, bo jak nie bedzie jak pisze monitor o sciane babeczce rozlupie! :D :D :D heheh na powaznie ile bedzi etyle bedzie ale pofantazjowac zawsze mozna :p dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisia dziubasek nie wiem czy mnie pamietacie... pisalam z Wami ale juz dos dawno temu cos w okolicach stron 380... staralam sie wtedy o dzidziusia... a teraz jestem juz w 6 tygodniu ciazy takze udalo nam sie... cieszymy sie zizmiernie ze mozemy miec dzidzie bo juz na powaznie zaczelismy sie martwic :) bede tu czesciej zagldac teraz bo mam juz internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorunieczka witaj ciesze sie ogromnie i za razem zazdroszcze:) GRATUKUJE upragnionego dzidziusia:) pobudka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać Śpiochy :P Kolejną zaciążoną mamy na topiku :) Super Lorunieczka G🌼R🌼A🌼T🌼U🌼L🌼U🌼J🌼Ę🌼 !!! Dziewczyny która jest administratorem naszej tabelki bo trzeba ją zaktualizować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Administrator tabelki Ania i Dziubassek DZiubdziu jak bedziesz wklejać tabelke to nie zapomnij mi poprawić terminu porodu na 21.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
larinuieczko:) gratuluje:) ❤️ Titus na pewno sie jajeczka wychodowały:) moze beda bliźniaki:) tego jeszcze u nas na topiku nie było:) Fisiu:) 21.12 pieknie moze zdazysz przed Swietami:) ja dopiero termin sie dowiem za tydzien! dziś zaczynam 11 tydzien:) Bolerko jakie spiochy:) ja juz w tesco na zakupach byłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to przepraszam... Co dla nas kupiłaś dobrego do jedzenia? Ja planuję na obiad kalafiorową taką wiosenną. Też ostatnio nie mam ochoty na mięso, ale to z powodu upałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIń DOBEREK!!! Cebuluś wiem co czujesz i bardzo dobrze Cię rozumiem ...ale nie bądz od razu złej myśli pewnie tam małej fasoleczce naj naj wygodniej a znając nasze pociechy od chwili poczęcia lubią nas stresować trzymam kciuki za ciebie i Twą fasoleczkę kkórą nosisz pod swym serduszkiem lorunieczko super nowinki wielkie GRATULACJE dla Ciebie i Twej dzidzi a ja nadal każdego popołudnia jestem w szpitalu u mej koleżanki wracam to jestem padnieta i musze być silna za nas dwie jest szansa ze dzis wyjdzie do domku pod warunkiem że na badaniu nie okaże sie ze znów rozwarcie idzie do przodu ...przez ten stres i nerwówkę ma częste skurcze razem chodzimy oglądać maluszki narodzone i widzimy szczęsliwych rodziców a mi serce pęka bo pewnie i ja już była bym po wszyskim i tulkiła bym już swą dzidzie jest mi ciężko ale jakoś się trzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola❤️ mnie sie tez wczoraj ciezko na serduszku zrobilo jak ogladalam zdjecia mojej siostry jak byla niemowlakiem taka slodka,ze chciala bym ja wziasc na rece i przytulic... ale kiedy przyjdzie pora i na nas:) ja dzis mam WOLNE tzn siedze caly dzien w robocie i gapie sie w neta bo poczta strajkuje i w zwiazku z tym jestem jakby bezrobotna:P co ja bede robila:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubassku pewnie i że i na nas przyjdzie kolej ...ale wszystko w swym czasie trzeba troszke cierpliwosci i wiary ....to jednym słowem nudzisz sie dziś w pracy to ja mam pomysła ;-);-)jeśli chcesz to o 11:15 grupa mojej córci robi przedstawienie dla wszystkich którzy odwiedzają nasza szkołe w dniu dzisiejszym !!!i co ty na to ??? masz ochotkę się posmiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×