Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

kupiłam sobie spódniczke i bluzeczke;) takie na lato beda:):) rybko witaj:):):) u nas to dziewczyny maja takie tempo ze na wiosne bedziesz mamusia:) tituś:) ja tam Ci wróże dwupak:) robur wg mojich objawów to progesteron:( ja tak miałam ale koniecznie do ekarza dostaniesz tabletki i pomoze:) cebulko:) a co chodujesz na działeczce?? Bolerko:) hmmmm udanej i stosunkowo udanej nocki:) zmykaj do meza:) oki ja tez zmykam:) :) dziubasku wyganiam Twoja @@ a kysz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko sie melduje i wskakuje do lozeczka:) Validosku nici z dzidzi bo szykjka jest zamknieta i twarda a przy ciazy powinna byc miekka... milej nocki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebus do Ciebie post nie dotarl bo Koug prosila Cie o zrobienie czystek w skrzynce bo nie docieral od niej do Ciebie juz zaraz Ci przesle Robur oj to kochana niezaciekawie mialas... idz do ginki o porade. Validosku moj Ty Vali mani muni moje skarby!!!!! dziekowac dziekowac za dwupaczek! dziekowac ❤️ ❤️ ❤️ dobranoc i pchelki na noc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie chyba pójdę sprawdzić ten progesteron (robi się w 21 dcyklu to akurat za tydzień).Jak znowu wyjdzie niski to pobiegnę do lekarza.Pa.Idę spać,bo jestem zdechła.Na szczęście dziś brak jakichkolwiek plamień,również po seksie nic się nie dzieje.Aha,i mam bardzo niską temperaturę,rano 36,2.Bardzo ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka z rana jak śmietana :) Właśnie pożegnałam mojego M :( Wraca jutro i weekend, suuuuper :) Lecę po śniadaniu się opalać bo słońce znów przypieka i nie wygląda żeby miało się coś dziać z pogodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde dziewczyny ale jestem zła, wczoraj bylam taka wkurzona ze na wet nie chcialo mi sie pisać, otóż; powiedzialam swojemu pracodawcy o ciazy , i zeby było śmieszniej to chcialam byc uczciwa i powiedzialam jej tydzien przed pojsciem na zwolnienie i wiecie co? zazadala ode mnie zaświadczenia w którym miesiacu jestem bo UWAGA - nie wierzy ze tak wczesnie , mysli ze to jest z 6 miesiac , śmieszna jest poprostu, aha i pozniej powiedziala do naszej dyrektorki ze ludzie to potrafią być swinie, szok , myslalam ze ta kobieta ma krzte chociaz kultury i zachowa sie normalniej , pol dnia przeplakalam, bo nie dosc ze pwoiedzialam jej wczesniej , to jesczze jej żle, życie mnie nauczyla , juz nigdy taka nie bede , sprawdza sie przyslowie - kto ma miekkie serce musi miec twardą Dupe!! strasznie zle sie wczoraj czulam , bolało mnie całe podbrzusze i mialam zawroty głowy, na sczescie to ostatnie 2 dni i moze mnie cmoknąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helołłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłł śpioszki Witam rybke nowa koleżanke🌼 Kołderka a ta Twoja szefowa to jakaś rodzina z szefową kurde no???????? bo zachowanie to samo kochana nic się nie martw głupim babsztylem.może Ci naskoczyć a jak bedzie fikać to pójdziesz na L4 odezwe sie jak wróce z przedszkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Kolkderka, u mnie z szefka bylo IDENTYCZNIE! pipa wiedziala 3 miechy ze ide na L4 pod koniec 6ego-poczatek 7ego miecha. I im blizej sie ten czas zblizal tym wieskze fochy mi strzelala, i tez zazadala zaswiadczenia w ktorcm miechu jestem i na kiedy termin mam bo 6 miesiac TO ZA WCZESNIE ABY ISC NA ZWOLNIENEI!!!! ucieklam juz dnia nastepnego ;) i do dzis nie wrocilam. TOBIE TEZ TAK RADZE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem lepiej nie mowic ze sie idzie na zwolnienie, po prostu pewnego dnia isc i tyle. A jak beda pytac dlaczego to sie ZLE CZUJESZ i basta. ja nadal chce zmienic swoja prace, pod koniec macierskiego bede szukac innej. Bo caly czas wraca do mnie jak mi dawala w dupe przez te bite 2 lata prawie. Zwlaszca ze interesuje mnie pracka na pol etatu tylko, caly odpada, nie zostawie malenstwa na 10 godzin z kims innym. No i nadal nierozumnie marze o wychowawczym, ale biorac pod uwage nasze wydatki raczej sie to nie uda ;( ech, zeby tak wlasna firme zalozyc, to moje marzenie po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! bylam u gina i widziałam moja slodka,9 mm fasolinke iserduszko bije!!!! od pn na zwolnienie!!!! ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kołderka bidulo aj to bym odrazu po takich tekstach zalal sie łzami i juz nastepnego dnia nie wrocila! poprostu świnia ale nie przejmuj sie i miej ta satysfakcje ,ze nie bedziesz jej musiala ogladac:) wczoraj przekopalam pol ogrodka,mam pecherz na paluszku:D taki ze mnie robotnik:) hehe cos mnie naszlo i sie wreszcie zabralam za chwasty:) no to czas na śniadanko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko przywitac sie chcialam przed praca bo dzis dla mnie dluuugi dzien! myslalam ze juz bedzie500str! kolderka Ty sie kochana wcale a wcale nie przejmuj! Banitka gratuluje duuuuzej dzidzi!!!! a dla wszystkich po buziaku na dzien dobry! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banitko gratuluje 9 mm szczescia:) titus dzis bedzie 500:) zrobimy kołuderko olać pracodawce:) ja sama nie wiem czy na zwolnienie troche nie pójde kregosłup mi wysiada!! wrrrrr ostatnio kolezanka do mnie mówi wypoczywaj i zbieraj siły! ja byłam głupia teraz odrazu bym posżłam na L4 a ja mam lenia:) kiera nie ma bede sie lenic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widze dzis znowu cisza na topiku:) odpoczywajcie... ja nie dlugo sie zbieram do dentysty łeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kołuderko, czy ta Twoja szefowa ma dzieci, bo jakaś taka chyba nieszczęśliwa jest. Nie znam przebiegu rozmowy, ale powiem tylko tyle, że to smutne i należy tej pani współczuć... Jestem od wczoraj przygnębiona, chodzi o śmierć Agaty Mróz i jej córeczkę. Patrzcie jakie to życie jest przewrotne. Jest to dowód na to, że nic nie dzieje się bez przyczyny i dzieci znajdują swoich rodziców w najmniej oczekiwanym momencie, który wybierają same...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam witam Banitka no to już ta Twa fasoleczka duzia z własnym serduszkiem cudowny widok GRATULUJE!! kOłDERKO nie martw sie bez duszną szefową myśl o dzidzi i o sobie i jak najszybcjej zmykaj na L-4 pozatym jaka to znieczulica żeby kobieta nie umiała zrozumiec drugiej kobiety..... a zapomniałam szefowa to nie kobieta tyż prawda dziś moj braciszek pojechał przeswietlić sobie płucka bo pani doktor nie podoba sie jedno płuco ma jakieś plamy i znów myślenie i troska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolerka powiem Ci że i mnie chwyciła za serce śmierć AGATY było mi przykro a zarazem byłam dumna że postanowiła urodzić dziecko mimo iż wiedziała że odwlekanie przeszczepu może nie być kożystne postanowiła pozostawić po sobie żywy slad swą córeczkę LILJANKE mimo wszystko ona wygrała tylko , to czas nie pozwalił jej cieszyć sie szczęsciem i rodziną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem bardzo przybita śmiercią Agaty.Zawsze jest trudno pogodzić się ze śmiercią,ale w przypadku tak młodej i wspaniałej osoby jest podwójnie ciężko.Jej córeczka urodziła się tego samego dnia kiedy moja dzidziunia się poczęła...Dziubassku szyjka jest twarda i zamknięta w ciąży,przed dniem @ jest nisko,bardzo łatwo ją dotknąć,po terminie@ ucieka do góry-pamiętam jak mówiła o tym Harbatka,u mnie było identycznie,to skłoniło mnie do zrobienia testu.Roburku na pewno masz zaburzenia hormonalne,poleczysz się i będzie dzidzia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:-) i znowu pospałam, dobrze że M odprowadza Nadię do przedzszkola, ja ją tylko rano wyszykuje i zmykam spowrotem do łózia. No tak mi sie chce spać!! dziewczyny ja tez wczoraj oglądałam reportaż na temat Agaty, strasznie niesprawiedliwe to życie. Tak bardzo mi Jej żal. Tituś nic nie dostałam:-( trzymam kciuki za twoje jajeczka:-) Validosku moi teściowie mieszkają 10km za miastem mają tam duzio trawki, drzewek, krzewów i leżaczki dla mnie do odpoczynku:-) Kołderko olej wredną małpę, ja jakoś poszłam teraz na zwolnienie i nikt mi nie robił problemów, wręcz przeciwnie. niektóre baby są wredne. Idę zrobic Inke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tyle miałam napisane i mi sie skasowało miałam szczawiową gotowac i mi się zasnęło Banitka gratulejszyn dużej dzidzi cebulka Ty z tym spaniem to jak ja:D:D:D:D:D:D:D apropos Harbatki to ma ktoś z nią kontakt?????? olała nas:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahahaa właśnie obejrzałam filmik ze starszą, siwą Pania:-) Dobrze obstawiałyście ja dokładnie tak samo bym zareagowała:-):- ):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś mam takiego lenia że nawet nie posprzątałam nie mam objadku nic zupełnie nic tylko łóżęczka poscieliłam a tu czas ucieka zaraz musze iść po pisklaczka do szkoły muszę wymyśleć jakiś obiad taki na szybko ....cholerka a myśli to mam najnaj naj różniejsze i sama nie wiem skąd mi się biorą aaaatam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki. Brzuszek zaczyna coraz bardziej dokazywać - pręży się, jest twardy i ciężki - nie da się nie zauważyć, że poród coraz bliżej. Fisia, napisz mi o cesarskim cięciu, jak to jest. Jakieś dziwne mam wrażenie, że w ten właśnie sposób to się u mnie odbędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki. Brzuszek zaczyna coraz bardziej dokazywać - pręży się, jest twardy i ciężki - nie da się nie zauważyć, że poród coraz bliżej. Fisia, napisz mi o cesarskim cięciu, jak to jest. Jakieś dziwne mam wrażenie, że w ten właśnie sposób to się u mnie odbędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi dni temu moja szyjka byla miekka i otwarta i od wczoraj sie zamyka i twardnieje ale nie przypisuje to ciazy czy tez nie ciazy... nie znam sie na tym wiec nie ebde sie sugerowala.. tak śmierc Agaty przezylam strasznie, mialam wczoraj dola caly dzien na wiadomosciach plakalam jak bobr bo jej kibicowalam przez cala chorobe,ogladalam wywiady i reportarze,tyle ludzi chcialo jej pomoc i z kraju i zagranicy i to wszystko na nic:( dobrze,ze chociaz swoje zycie oodala dzidziusiowy ktory bedzie zawsze przypominal tacie swoja zmarła zone:( Sylwia ojojoj porod sie zbliza:) pokazesz nam swoje malenstwo nie dlugo ,ja mysle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×