Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Gooosha gratuluję dwóch kreseczek, ja też miałam nadzieję że po Nowym Roku będę mieć niespodziankę ale niestety nic z ztego ,@ przyszła do mnie 4 stycznia, mija szósty cykl, grunt to się nie poddawać, no to Tituś ma plecki ogrzane :) może Goooshu ja ogrzeję Twoje Dziewczyny kojarzycie ile może kosztować badanie na chlamydię we Wrocławiu? Muszę jutro zrobić bo mojemu lekarzowi rodzinnemu nie podbają się częste infekcje gardła, z góry dziękuję za informacje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Was czytam i czytam i widzę, ze tyle słodkich maleństw przyszło na świat, Malwinko, Agi, Banitko, Aniu, Kołderko, moje GRATULACJE!! zostałyście mamusiami, takie zmiany strasznie się cieszę i tzrymam kciuki za wszystkie dziecaiczki, by zdrowo rosły i dawały wiele radości swoim rodzicom buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gooosha, no to pięknie rozpoczęliście nowy rok! ech pamiętam rok temu jak było fajnie... zrobiłam test 6. stycznia. A w Nowy rok już poczułam, że jakoś mnie odrzuca od alkoholu. Lampkę szampana , którego nalał wujek wylałam do zlewu, bo nie chciałam mu robić przykrości. głupie, wiem... ale tak było. nie mogłam tego przełknąć. okazało się potem dlaczego. :) Kama! próbujcie dalej :D koniecznie musisz ogrzać plecki Gooshi! :) pamiętaj, ze jastesmy umówione na kawusię we Wrocławiu, ale to jak się ciepełko zrobi, co? :D u nas dziś byli goście.Znajomi z 2-letnią dziewczynką i jeszcze jedni z 10 miesięczną. Ale Karol ma koleżanek! było fajnie, ale trochę zamieszania i hałasu. Przygotowaliśmy dzieciom zabawki i fajnie się dziewczynki bawiły. Karol nie uczestniczył w zabawie. ;) Jedynie się przyglądał ze swojej maty edukacyjnej. Mieli być jeszcze dwaj chłopcy 2 i 4 latka, ale ich mamusia jest w ciąży, niedługo termin i podejrzewamy, ze to może już... bo nie przyszli bez żadnego uprzedzenia. strasznie się dużo dzieci rodzi w moim otoczeniu. I bardzo dobrze! :) nikomu nie mówimy, ze chcemy drugie - jak się uda będzie niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gooosha gratuluje! Kama jeszcze przyjdzie czas,ze zobaczysz 2 kreseczki, to bedzie wielka niespodzianka dla ciebie Dafodilek kurcze jestem pełna podziwu dla was:)obyś jak najszybciej zobaczyla pozytywny wynik testu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry śpioszki piżdzioszki melduję sie po weekendzie.Miałam małą awarie kompa i szag mi trafił połowe danych buuuuuuuuuuuuuuu.A nieobecnośc na topiku usparwiedliwiam kolędowaniem.wkoncu fucha mi się trafiła:P:P Agi wielkie buziaczki dla Paulinki.Podeślij nam kochana jak możesz jakąś foteczke malutkiej Roburku kochana Ty przerąbane masz bez tych drzwi:D:D:D:D odpoczywaj kochana odpoczywaj jak najwięcej bo do marca nie dlako a póżniej to już wiesz jak jest ze spaniem Tituś ja po tej kolędzie z koug chodzę.wprosiłam się a co:D:D a co do wina to wierz mi .łeeeee tfuuuuu bleeeeeeeee nie dobre to mszalne ale z koug dajemy rade.troszkę goździków i innych doopereli i grzaniec jak ta lala Dziubassek kochane kirczak jak się czujesz dizisiaj mamuśka???? Validosku Ty jasna chłoliro jedna ja Ci dam tu podkradac mi synową.Dla Twojego Maksa przypada Barbaritka Anulkowa a nie Emilcia. Koug ja poprostu wymiękam za każdym razem jak oglądam zdjęcia małej ale te ostatnie to poprostu przeszły same siebie.Powiedz kochana jakim cudem udało Wam się je zrobić?Czyzby to były czeste minki Emilci i mój mąż poprostu pograsował troszke z aparatem? Wiolcia fasolcia jaka Ty organizatorka jezdeśśś.Ja polowałam na wolontariuszy.chciałam dać drobniaki na WOŚP no ale wyobraź sobie ze nie dałam.Bo pod TESCO stała jakaś banda z puszkami i serduszkami ale oprócz puszki na pieniązki mieli jeszcze procentowe puszki z piffem.no i nie dałam.bo towarzystwo było już nieco wstawione a ja im fundowac piwska nie bede Malwinka cieszę się ze u Was oki.zadradzisz nam imię swojego synusia???? Gooosha wielkie GRATULACJE .❤️❤️ dziewczyny mój Bartek to taki zarłok,że zaczynam się niepokoić.On cały czas chce jeść.oszukuje go już herbatkami ale cwaniak troszkę pomlaska i dalej głodny.robie mu 90ml to mało a nie chce robić mu więcej bo później ulewa.cholerka chyba zadzwonię do lekarza jak tak dalej bedzie ooooo i znowu głodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł baby:-) ja tez się melduję po weekendzie gratulacje Gosha, dużo zdrówka i mało rzyganka Ci życzę:-) Kama i ty niebawem zobaczysz pozytywny teścik:-) Fisia a do mnie z kolędą to zajrzycie z Koug, u mnie wina pod dostatkiem:-) i przegryzkę Wam jakąś zrobię:-) a mi dzisiaj mąż odebrał wyniki, morfologia cud, miód w życiu takiej nie miałam:-) ale za to w moczu mam ślad białka, a wiem, że nie powinno raczej go być. Miałyście tak????? dobrze, że jutro idę na ktg to wejdę i zapytam doktorka bo z tego co wiem to jak białko występuje w moczu to od razu kierują do szpitala:-( a nie chciałabym tego:-( kochane zaczynam 38tc nie wiecie jak się cieszę, Mój M nadal nie gotowy na przyjście drugiej córki:-) :-) :-) :-) rozbawia mnie tym tekstem. Wszystko mamy już prawie gotowe:-)swoją torbę też już spakowałam bo Dzidzi jeszcze nie. idę ogarnąć chaos jaki zapanował w domu po wyjściu M i Nadii:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulko,nie martw się tak tym białkiem w moczu,ja też z Danielem miałam (nikły ślad białka) i lekarka kazała brać Urosept i tyle.NO,chyba,że u Ciebie jest tego białka dużo,ale też mogą dać antybiotyk do domu i po sprawie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, nie mam za duzo czasu by do zagladac, Szymonek bardzo absorbujący i poza tym czesto ktos mnie odwiedza takze na necik czasu nie starcza, ale oczywiscie o Was wszystkich pamietam na poczatek oczywiście wielgachne gratulacje dla kołderki i banitki :) kolejne mamusie moga utulic swoje cuda :) gooosha--- gratulacje 2 kreseczek :) zycze spokojnej ciazy, łatwego porodu a przede wszystkim zdrowego dzidziusia :) kurcze mały juz szlec zaczyna i musze zaraz spadac nawet was nie poczytam dalej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejusia! tu mowi Titusia rzygusia! kurcze dziewczyny w tamtym tyg zmulilo mnie 3razy, wczoraj jeszcze mialam ochote na budyn waniliowy, zjadlam z apetytem, pozniej go zwrocilam...wybrazacie sobie zapach sfermentowanego w zoladku mleka uuuuuuuuhhhhhhhhhhh, no ale fakt pomagalo to w cofaniu :P Dzis wstalam zrobilam sobie jajecznice z trzech jajeczek o dziwo! popchnelam kanapka z serem zoltym i popilam goraca czekolada :) Goosha gratuluje! lekkeigo ciazowania zycze! Kamus przyjdzie czas a Ciebie! moze musisz przzejsc tu nasza topikowa ciaze najpierw, jak kilka z nas, ja chyba tez tak mialam i pozniej 2 krechy wyskocza! a te badania sobie zrob, bo wiesz jak miewasz czeste zapalenie gardelka i jeszcze tak silne, to lepiej zbadac co i jak. :) Fisiolku! wino grzane zaaaaaawsze! takie z pomarancza i bakaliami! mamy taka restauracyjke w Pabianicach co podaja zajebistego grzanca, ja ze licha lepetyna, po jednym mi sie jezor platal! :D :D Koug minki to nasza Emilcia ma obledne! dzieki za focie! taka ona sliczna i popitasna! sluchaj proponuje wydrukowac w wiekszym formacie te jej minki i tak jedna po drugiej przywiescic nad jej lozeczkiem :) Roburku ja zawsze chetna jestem na ogladanie katow :P :P ludziom zagladam w okna :P ja taki podgladacz jestem! hehehe polecam stronke deccoria.pl fotki roznych uzytkownikow. Malwinka no nareszcie napisalas, Hubercik je duzo! to dobrze! a mama jestes z pewnoscia cudowna i nie boj sie kontaktow, mama wie zawsze najlepiej co maluszkowi dolega :) Validek Cebus Ania Manius? gdzie Wy? Cebus 38tydz! wow! Wiolus dawaj dawaj grzac mnie razem z Goosha bedziecie! bo ja zmarzluszek! a stopki to tez mozna mi wygrzac :P nie meldzą hihihi tos Ty alergik jestes, wiosna masz doslownie przekichane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubuss z tym grzaniem to co wiem, mamy jedno mieszkanko bez centralnego ogrzewania w Pabianicach, planujemy je wyremontowac w tym roku, w lazience taki ziab, ze siki zamarzaja, chodzi grzejnik przed kapiela, nie korzystamy z niego przeszlo 3lata, a jak cieplusio to cieplusio, zwlaszcza nam z problemami pecherzowymi :) Dafi no to mala dzieciolandia u Ciebie w domu! jak dlugo musisz czekac na cytologie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynny! cebulka, ale fajowo! juz 38 tydzień. Lada dzień będzie was więcej ;) fisia, co się wpychacie z Bartusiem w kolejkę? Karol się pierwszy ustawił po rękę pięknej Emilii ;) no nic, najwyżej maksia, bartka i karola wpuścimy na ring i niech walczą rycerze o rękę królewny :D Malwinka! Jakbym siebie słyszała! na nic czasu.ale nie martw się, będzie o wiele lepiej :D Karol śpi coraz mniej, ale ja mam jakoś coraz wiecej czasu! Czuję się dumna z siebie, bo nawet mam czysto w domu i obiad ugotowany. Oczywiście mąż mi pomaga :) ale nikt więcej. dziewczyny, jutro mam kolędę. proszę o radę. U nas na wsi jest tak, że trzeba przygotować wodę święconą, kropidło, krzyżyk i świece. Czy tak jest wszedzie, czy tylko u nas? bo ja tu we Wrocławiu nie mam żadnej z tych rzeczy i nie wiem, czy trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titek, ale mi Cię szkoda,ze tak Ci niedobrze :( jedz często i małymi porcjami! trzymam kciuki za Twoje zdrówko. na wynik cyto czekam niestety 2 tygodnie. maż zaraz bedzie z pracy, ale się cieszę!! :) teraz jest super, bo nie robi nadgodzin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) jestem jestem:) miałam gosci:) mały usnoł wreszcie ale wczoraj wieczorem straciłam cierpliwosc:( chciałam aby spał w łózeczku wreszcie a onco 2 min wypluwał smoka i w ryk wiec juz go wziełam do nas o spokój spał!!!! pj musze zaczac walczyc z tym moi mały bo mnie cos w konia robi:) wiec dzis trzymajcie kciuki za spanie:) w łózeczku Dafi wiec czekamy na dwie kerseczki:) Gooosha gratul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urwało mi posta:( wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Fisiu hmm najwyzej krew sie poleje bo tak łatwo nie odpuscimy:) Emilki:)a co do zarłokato mam takiego samego cały dzien przy cycu a herbatki tez nie pomagaja:( Dafi wiec czas działac trzymam kciuki za dwie kreseczki:) titus:) niech Cie juz wiecej nie muli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek No i mi dziewczyny sunusia do bitwy chcą zabrać.oj nie dobrze Dafi jako starszy ministrant:(:(:( przypominam o najwazniejszej rzeczy ktora ma sie znalesc na stole obok krzyza,kropidla wody..................KOPERTA dla ksiedza:D:D:D:D:D:D:D i drobne dla ministranta na piwko. cebulko nie do wiary.jeszcze dwa tygodnie Ci zostało.ale ten czas zapitala a dopiero co Koug mi skakała z radosci w smsie jak pisala ze zaciazyłas:) Dzisiaj ide lasencje do Ginki na wizyte.niech mnie obmaca i zbada czy wszystko w porzadeczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lasencje podrzemałam jeszcze z rana:-) Fisia tak to jest rodzic syna, musisz pozwolić iść mu na wojnę:-) :-) :-) no rochyba że któryś odpuści, w sumie troche kobiet jeszcze się urodzi;-) Tituś a ty co z tym jedzonkiem? co to za mieszadełka? a co do grzańca to ja też lubie, szczególnie w mroźne dni:-) jak tam mała Niunia w brzusiu? Koug nic tylko zachodź w ciąże bo twoje córki mozesz sprzedać za więcej niż jednego wielbłąda:-) :-) a ja zaraz szykuję się na ktg do gina, piękne słoneczko za oknem może jakiś spacerek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ale dostalam wycisk od małego z rana, nie dał mi spac i atakował od środka:) jem sniadanko a potem jakies zakupki dziewczynki nie kłocic mi sie tu o Emilke:P bo biedna sie przestraszy i nie bedzie chciala zadnego pana:P Validos powalcz powalcz bo bedziesz miala dodatkowego lokatora do swojego wyrka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeti1
jeśli któraś z Was nie podpisała to prosze o głos pod petycją do naszego rządu o zmianę projektu ustawy bioetycznej (regulującej kwestie zapłodnienia in vitro) www.petycje.pl/3700 dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!Wreszcie mam internet i chwilę żeby z Wami popisać.Podobnie jak większośc nowo upieczonych mamuś nie mam na nic czasu a zajmuję się tylko dzieckiem-Piotr sprząta a teściowie gotują.Paulinka jest grzeczniutka ale wczoraj bolał ją brzuszek i była bardzo marudna przez całą noc i przedpołudnie.Validosku ja na razie łóżeczko sobie odpuściłam-nie mam siły wstawać i przenosić malutkiej-gwiazdeczka śpi z nami,daję cyca i idziemy dalej spać.Na szczęście baby bluesa nie mam ale czasem chciałabym,żeby Paulinka na trochę wskoczyła do brzuszka-marzę o w pełni przespanej nocy...Titku brzuch po cesarce mnie nie boli,tak naprawdę to tylko po szwie widać,że urodziłam dziecko-brzuszka już nie mam wcale,waga sprzed ciąży ,nie myślałam ,że w moim wieku tak szybko dojdę do siebie.Piotr mówi,że widać jestem stworzona do rodzenia dzieci i zaraz robimy drugie-dobrze,że po cesarce nie można tak od razu...Cieszę się Titku,że Twoja dzidzia zdrowa,Banitko gratuluję syneczka,Goosha super,że będziesz mamusią,Dafi fajnie,że myślicie o drugim dzidziusiu.Cebulka czekamy na malutką Cebuleńkę...Pozdrawiam Was Wszystkie,postaram sie bywać regularnie a w czasie weekendu wyślę wam fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi zazdroszcze powrótu do formy :) u mnie niestety zbedne kg sa ale bede walczyc!!!! co do przespanej nocy mam takie same mysli :) zeby mały wrócił na jedna nocke do brzuszka;) wczoraj była próba siły! mały przespał noc w łózeczku i bez smoczka oj ciezko było płakał chyba godzine a ja prawie z nim ale maz był dzielniejszy i wytrzymalismy!!! dzisiaj bylismy na spacerku:) w słoneczku jest bardzo ładnie!!! Fisiu moze kawke zrobisz dla młodych mamusiek które marza o przespanej nocy:) KOug to kiedy walka o małej rekę:) Dziubasku ciesz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allo :) Czy Wyście powariowały? Toż Emilka jeszcze nie gada a WOLAŁABYM żeby sama też się wypowiedziała czego oczekuje od przyszłego męża:):):) Co do teściówki ...to biorę Was wszystkie :D Już się nie mogę doczekać porodu Kasi może tez 23go się uda odczarować? Agi i Dafi no moje drogie jak widzę Wasi mężowie pozytywnie podchodzą do bycia tatą więc CZEMPRĘDZEJSIE zabierajcie :D -tyle ze tym razem Pawełek i Karolinka by się przydała ;) Fisia-kupiłam kopertę :) buziam Was wszystkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Dziubassku, Dafi dziękuję za słowa otuchy :) wiem że tym razem na pewno się uda. Dafi co do spotkania ja baaaardzo chętnie, kawusię uwielbiam ale to faktycznie jak się cieplej zrobi, bo teraz ziąb nieprzyjemny, często bywam we Wrocławiu więc nie będzie problemu :) Tituś badanie zrobiłam, ciężko było jak mi pani pielęgniarka dłubała patykiem głęboko w gardle ale jakoś dałam radę (na szczęście byłam na czczo bo w innym wypadku mogłoby być ciekawie), po wynik jadę w czwartek rano, będe wiedziała co i jak. Validos - podziwam, ja zzawsze się zastanawiam jak będe reagować w sytuacjach kryzysowych, czy starczy mi na tyle sił by wytrwać i tak jak Ty z mężem przeczekać cięzki okres i osiągnąć cel (zwłaszcza, że na dole mam teściów i nie wyobrażam sobie próby sił z dzieckiem i dodotakowo z nimi) Zrobiłam sobie suwaczek i się zastanawiam czy zadziała...uwaga uwaga url=http://slub-wesele.pl/suwaczki]http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20040904650123.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie do końca mi wyszło z tym suwaczkiem ;) zastanawiam się skąd bierzecie te kwiatuszki i serduszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawać śpiochy melduje,że mam popsiuute gg i do odwpłania jestem na nim niedostępna nie pamietam czy dzisiaj w nocy spałam czy nie.Maly popoludniu dostal wscieku duupy i cala noc przemarudzil.pierdziochy sa,kupka jest a maly sie prezy i steka.dalam mu plantex i wode koperkowa ale troszke mu tylko ulzylo. teraz spi a ja sie zastanawiam czy isc spac czy nie Agi super ze wrocilas do formy.mnie kilka kg zostalo.szycie po cieciu sie wygoilo i wogole go nie czuje wczoraj bylam u ginki.niestety mam jakis stan zapalny i dostalam globulki dopochwowe.pozatym wszystko oki koug kochana jestes validosku jak juz raz dasz dyda to pozniej ciezko zabrac.moj synus tez zasypia ze smokiem ale jak usnie to go zaraz wypluwa.w lozeczku spi calą noc.nad ranem go biore do siebie bo nie wiem czy pisalam ale mojemu szkrabowi o 4.00 odechciewa sie spac i zbiera na dyskusje z mamusią.co prawda On milczy ale ja musze do niego gadac:D:D:D:D:D ohoooooo czas spadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) Fisiu ja tez nie wiem czy spałam:) niby mały sie budził o 24, 3 i o 6 ale ja taki sen z przerwami traktuje jakby go nie było;( wiec podawaj kochana kawe:) dziewczyny jak sie pozbyc brzucha:(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie moge na siebie patrzec!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł na wstępię robię kawusię dla niewyspanych, oj moje drogie same się prosiłyście:-P Validos co do brzuszka to wiesz kwestia elastyczności skóry, ja niby zawsze szczupła byłam ale juz po Nadii w tym właśnie miejscu skóra była juz inna, a co będzie po drugim to nawet nie chce mysleć!! wiem jedno że jak nie miałam czasu na jakieś ćwiczenia albo mi się poprostu nie chciało to chociaż starałam się chodzic na wciągniętym brzuchu no i dużo smarowania. Ucałuj Maksika od koleżanki z brzuszka;-) Fisia a może nagraj się na płytkę i puść Bartoliniemu jak go weźmie na konwersację a ty idź w kimono:-) :-) Agi no faktycznie tylko pozazdrościć formy:-) buziaki dla Malej. Koug wiesz, że to byłoby odczarowanie tego dnia, zobaczymy może chociaż wyceluję w dzień Babci albo Dziadka:-) zaczynam masować sutki bo nie ma na co czekać;-) chociaż wczoraj na ktg tylko 1 100% skurcz akurat wtedy gdy mała się wypieła. A w nocy to takich wypięć bolesnych to miałam co 15 min. i nie wiem czy to są skurcze czy traktować to jako bolesne wypinanie się Małej. trwają króciutko wiec nie wiem... Tituś jak Dzidzia daję mamusi popalić, żyganko czy miodzik ze śledzikiem? zaraz biorę sie za sprzątanie i prasowanie, choć ostatnio mam gorszego lenia, chyba organizm zaczyna zbierać siły na maraton na porodówce:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebus sledziki to byle najlesze we swieta! a tak jade obecnie na kanapce z serem zoltym na goraco, albo inne stwory przejadane chrzanem bo inaczej nie wejda! Dzis nawet wypilam czarna herbate! CHYBA NIE PILAM JEJ OD STU LAT! :D :D nawet po niej jest mi niedobrze uuuhhh. I nie jem menska! :( bo tysz nie wchodzi! W poniedzialek lece na panstwowe usg i sobie podpatrze mojego rozbujnika poraz nastepny :D :D chultuś jeden! badz chultajka! w poniedzialek mija pelne 14tyg i rozpoczyna 15ty! kurcze! ale ja w tyle z porownaniem do Was jestem :) Kamus no ja to nawet chyba na czczo pania bym obrzygala :( jak myje zabki to mnie wykreca a co dopiero glebsze zagladanie! Fisiu Validku spijcie ile sie da! w nocy w dzien i tak na okraglo! bo odespac w koncu swoje trzeba, zwlaszcza to co łobuzy Wasze w nocy zabraly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×