Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

To mój się nie kłuci jak ja się denerwuje to pyta się co zrobił nie tak, i że się poprawi po prostu nie widzi powodu abym się kłuciła. Taki model po prostu jak mu mówię, że to czy tamto mi przeszkadza to od razu mówi, że trzeba było wcześniej powiedzieć itp. teksty. Ale ja już przywykłam. On też czasami mi mówił, ze pieniędzy nie ma. A ja na to, że na głupi kwiatek nie ma albo że prezentów nie oczekuję, ze liczy się gest i pamięć, TO JEST WAŻNE itd. Oj on chce dobrze ja wiem, po prostu to inna glina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie to
ciekawe... niby niż demograficzny w Polsce a tu tyle ciężarnych lasek... jeszcze trochę to wejdziemy w 2 fazę cyklu demograficznego, że zgonów mniej a urodzeń żywych więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyllka ale o co chodzi napisz.. Czy to już się dzieje długo? Czy teraz, musicie porozmawiać, oczyścić sytuację. To jest ważne bardzo. Zmuś go do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co się dzieje czuję się strasznie jest mi zimno mam dreszcze, a mierzyłam temp. pół godziny temu i mam 36,9. Za wcześnie nawet na spadek bo dopiero 25 dzień cyklu. Nie wiem co się dzieje. Każdą kosteczkę czuję, mięśnie mnie bolą itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jutro będzie znów wzrost to nie wiem o co chodzi. Może kąpałam się w bardzo gorącej wodzie a to podobno zbija temp. na jakiś czas. Jedno jest pewne czuję się masakrycznie, dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu:) ale sie ciesze:) gratuluje;) ja czuje sie chyba lepiej:) mdłosci mniejsze;) pije herbate z imbirem:) i chyba to pomaga:) albo juz najgprsze za mna:) nio dzis przeszłam sama siebie:0 rano pojechałam na badania;) i odczytałam wynik toxo : wynik ujemny ponizej 0,50 watpliwy 0,50-0,59 dadatni 0,60 ja mam 0,130:) i co prawiem Wam ze prawie sie poryczłam ze mam toxo:( jakos mnie przycmiło:( ze 130 jest wieksze od 60:) masakra odejmuje rozum ciąza:)a maz powiedział aby dzieko było madre:0 mały Maks jest przedszkolakiem siedzi tam od 8-15 i dzielnie sobie radzi:) a ja ładuje baterie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki. Ja dziś mam siłę coś napisać do Was...jak dowiedziałam się że mam fasolkę w sobie to chyba z tego podekscytowania brakło mi energii. Bardzo szybko się męczę i ledwo po schodach wchodzę ale nie poddaję się :) idę w piątek do ginekologa,cieszę się że tak szybko mnie umówiła bo ze względu na poprzednie poronienie lepiej dmuchać na zimne :) Ja pamiętam Malwinko jak jednej nocy mąż okrywał mnie ciałem bo tak mi zimno było a teraz to mówi że parze. Nie mogę dotknąć moich piersi bo bolą strasznie,bolą mnie też w nocy jajniki i nie bardzo się wysypiam...no i dziś wylazłam z domu rano na zakupy nie jedząc śniadania bo rano jakoś apetytu nie mam i myślałam że zwymiotuję w samochodzie. Macie kochane jakieś sposoby na mdłości? bo pewnie będzie coraz gorzej. Gin. przez telefon powiedziała że to prawdopodobnie 3-4 tc. Wysyłała mnie na badania hormonalne 2 miesiące temu , ale nie miałam na nie kasy,kupiłam sobie kwas foliowy a mężowi witaminy dla mężczyzn z cynkiem i nie wiem czy to pomogło ale się udało :) Validos27 a u Ciebie który to tc? Twój syn ma ślicznie na imię tak jak Ś.P. mój dziadziuś którego nie poznałam nigdy bo zmarł jak mój tata miał 19 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj 33dc. i nic piersi jeszcze bardziej bola... ehhh. ąż mnie przeprosił, ale i tak musiałam najpierw wyjsc z domu i dopiero wtedy dotarło do niego. Dzisiaj były przytulanka ;p to zawsze działa na przyspieszenie @ chociaz nie czue bóli brzucha tylko piersi bola i bola;/;/ Malwinko jak Tam u ciebie ?? Basiu przepraszam ze zapomniałam Ci pogratulowac fasolki :)🌼 Życzę Ci aby Ta ciaza ładnie i zdrowo sie rozwijała :):) nooo i spokojnych 9 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja niedawno wróciła z pracy, wczoraj z okazji dnia kobiet dostałam piękne tulipany :) Także mój mąż nie zapomniał. Jeśli chodzi o mnie to mija 26 dzień cyklu, czuję delikatne pobolewanie w dole brzucha ale sporadycznie. Cały dzień mnie nie bolał teraz troszkę pobolewa. Temp. nie mierzyłam jeszcze. Testu nie robiłam. Pewnie w weekend się wyjaśni. Wg ostatnich cykli w sobotę powinnam dostać @ bądź nie :) Żyję jeszcze nadzieją, chociaż jestem już przygotowana na leczenie ewentualne duphastonem, więc jak nie będzie 2 kreseczek, to wszystko jasne coś nie tak z jajeczkowaniem a na pewno ze śluzem płodnym (nie zauważam u siebie od 3 miesięcy). Trzymajcie dziewczyny kciuki i poproszę zafasolkowane o fluidki :) Basiu :), Validosku uśmiecham się do Was :) Chociaż o to powinnam w okresie owulacji prosić :) ale zawsze to coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma żadnej, dziwnie mam z temp. ponieważ wczoraj po południu miałam 37,5, wieczorem miałam 36,9, ale pomimo spadku cały czas miałam dreszcze, połączyłam ten spadek z gorącą kąpielą którą robiłam wieczorem, bo też słyszałam, że tak temp. się zbija u dzieci małych. Dzisiaj przed południem miałam 37,2 a teraz znów 37,5. Nie wiem co oznaczają te skoki. Cały czas czuję się jakbym miała grypę, poza tym zmęczenie, senność i zmniejszył mi się apetyt. Przepraszam, że Was zanudzam ale lepiej mi się wygadać przed Wami i może posłuchać Waszych opinii na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki pogratulujecie mi za 9 miesięcy :) Malwinko ja dwa tyg,temu jak jeszcze nie wiedziałam że mogę w ogóle być w ciąży( bo nie wierzyłam już że się uda) mogłam spać na stojąco,mama mówiła że jestem osłabiona żebym magnez łykała a to dzidzia zabierała mi już siłę. Zrobiłam test 17-ego lutego i nic nie wyszło a @ ostatnią miałam 31 stycznia. Teraz piersi też bolą mnie bardziej niż dwa tyg.temu. Myślałam że tak na @ bolą :) no i te 3- dniowe plamienia 24-ego dc które u mie wystąpiły to też była oznaka fasolki :) Kochane ja za Was wszystkie trzymam kciuki bo nikt nas tak nie zrozumie jak my same siebie nawzajem :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinko.. co do tempki to jesli chodzi o badanie to sie robi rano przed wstaniem z łozka. budzisz sie masz przyszykowany termometr i mierzysz bez wstania. a w ciagu dnia to jest róznie z tempka a wieczoem o juz cąlkiem jest wysoka. u mnie dalej bez okresu. pierci bola jak bym miała zakwasy. ehhhh strasznie mnie bola dotknac nie moge;/;;/ Basiu jak juz minie 9 miesiecy to bedziemy ci gratulowac po 10000000 kroc:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja widze że mi poosta wcieło oj nie ładnie ;/ Basiu jak urodzisz bedziemy Ci gratulowac po 10000kroc :):) Malwinko jak chcesz wiedziec na 100% to temp mierzy sie z rana o tej samej porze i przed wogole wstaniem z łózka. bo juz powstaniu temp sie zmienai. wiec tymi temp sie nie przejmuj bo sa nieadekwatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, u mnie 27 d.c. :) Dzisiaj dostałam od męża cudną koszulkę nocną :) Kolejną :) Powiedziałam mu że już mam dużo koszulek, dostałam jakieś 2 tyg. temu :) 2 koszulki :) Zapomniałam wiecie że dzisiaj dzień FACETA ??????? Coś mi wyskoczyło. Biorąc pod uwagę ostatni cykl @ powinna przyjść w sobotę. Ale mam nadzieję, że nie przyjdzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Basiu84, 17 lutego zrobiłaś już test to rzeczywiście wcześnie miałaś przeczucie ciąży. Ja nic nie czuję, nie czuję bólu podbrzucha, dzisiaj nic nie czułam przez cały dzień. Temp. mam 37,2 w dalszym ciągu, ale cały dzień mi zimno. Plamień wcale ale ja biorę te leki jeszcze co Wam mówiłam, że mam brać i to w razie czego nie jest szkodliwe dla dzidziusia :) Więc ufam lekarzowi i biorę. Upławów wcale ale ja nie miała przez całą ciążę pierwszą pamiętam, aż mnie zdziwiło że mam wtedy 2 kreseczki, bo było sucho strasznie. I tak do końca ciąży, bo miałam cc. Oj wszystko może być. Chociaż teraz nie miałam śluzu płodnego a wtedy się zemnie lało kiedy miałam owulację ehhhh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 34 dc i co nic piersi bola .... oj bola.... mokro sluz przezroczysty nic troszke cmienie podbrzusza i nic po za tym... kolejny tes i nic nie wyszło ale nie z rannego moczu ;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyllka słyszałaś że testy wychodzą nawet po tygodniu od spodziewanej @??? Jak nie dostaniesz to popraw za jakieś 4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinko wiem słyszałam ale tez zastanawiam sie czy mze miec cos wspolnego ta mleczna wydzielina z sutków z brakiem ciazy ;/;/ jeszcze jak cos jutro zrobie test z samego rana. po całej nocy jak cos ma byc to chyba bedzie noo i zmierze rano temp ... nie wiem coie dzieje a brodawkach mam widoczne żyłki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rzeczywiście zastanawiające. Ja bym na Twoim miejscu poszła do lekarza i to bym nie czekała. Jak masz późniejszą wizytę u ginekologa to idź do internisty. Zrób badania krwi, moczu kiedy robiłaś???? Nie słyszałam, że tak na początku może wypływać już siara z piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź i się nie zastanawiaj!!! Dobrze Ci radzę, a czy wogóle masz jakąś temperaturę teraz? Tzn. podwyższoną, sprawdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o brodawki to też mam olbrzymie żyłki na sutkach. I mam jakieś krostki ale niewiele. W tym tygodniu miałam olbrzymią ochotę na ryby. Codziennie jadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wizyte hmmm w nastepną środe do ginia. temp powinnno sie mierzyc rano teraz nie bedzie miarodajna! wiec co najwyzej rano zmienie. w srodku mam mokro przezroczysty śluz na brodawkach mam żyłki któe widaz bardzo i bol piersi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli to jakaś huśtawka hormonalna. Musisz iść do ginekologa a najlepiej ginekologa - endokrynologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba coś wcięło a ja znów zmęczona zaczynam się czuć. Chętnie bym poszła spać ale mąż przychodzi ok. 21 więc kicha. Mięśnie całego ciała bolą, a brzuch wcale. Dziwne. Wczoraj jak się położyłam o 20 to wstałam o 5;30 na budzić do pracy. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie czuje zmeczona... ehhhh.... straznie od jakiegos czasu o 21 juz praktycznie spie ...ehhh u mnie nie ma tekiego gin.-endokrynologa poczekam i zobacze do środy albo jutro pojde do szpitala do por K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×