Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Malwinka jak jesteś w terminie spodziewanej @ to nie ma różnicy o jakiej porze zrobisz test. Ja robiłam chwile przed @ i to o 4 nad ranem i wyszedł więc spokojnie. Udanej zabawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety jedna kreska się zrobiła :( Więc będę mogła pić moje drinki ulubione ;) dzisiaj. Miłego wieczoru, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Malwina, przynajmniej masz jasną sytuację:-( A ja wczoraj dostałam okres. Nareszcie. Bałam się , że będzie gorzej, a tymczasem przebiega jak zwyczajna miesiączka. Wczoraj było tylko minimalne plamienie, myślałam, że na tym się skończy. A dzisiaj już normalna miesiaczka. Uff, organizm wraca chyba do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia cieszę się, ja wczoraj nie ładnie się zachowałam :( na imprezie. Poszłam usypiać synka o 23 i zasnęłam ale mąż sobie poradził, ja jestem przemęczona i godzina przychodzi a ja niech się pali i wali zasypiam...:( A później mam wyrzuty sumienia, że przyszli a ja poszłam spać... Miłego dnia, pap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!Dawno mnie tutaj nie było,ale zrobiłam test i jest pozytywny!Chciałam podzielić się z Wami tą wiadomością.Pozdrawiam Was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Agi, wspaniale!!!!!!!!!!! Życzę aby ciąża przebiegała książkowo, przyjemnie i żeby wszystko było dobrze :) A ja wstałam po 10 godzinach snu, znów poszłam usypiać ok. 20 mojego szkraba i zasnęłam a tak przyjemnie miał się zapowiadać wieczór, mąż powiedział, że nie chciał mnie budzić tak smacznie spałam. Niestety nauczyliśmy go, że usypia na naszym łóżku z którymś z nas i później przekładamy do łóżeczka. Miłego dnia! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cisz!A U mnie wszystko ok. Od wczoraj czyli od 11 d.c. zauważyłam śluz płodny :)))))))) Taki jak powinien być rozciągliwy i długi przypominający białko kurze. Nie miałam go ok. 4 cykli ostatnich (przynajmniej nie zauważałam) więc duża niespodzianka. Czyli owulacja tuż tuż :))))))) Zastanawiam się czy brać ten duphaston (progesteron) od 16 d.c. tak radził mi lekarz, podobno nie zaszkodzi w staraniach, co o tym sądzicie? Dzisiaj 12 d.c. więc za jakieś 4 dni powinnam rozpocząć branie. Muszę kończyć odzywajcie się :) Tylllka miałaś mieć dzisiaj wizytę!!!!!!!!! I coś sie dowiedziałaś? Napisz koniecznie!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Ale mam zaległości...tyle się u Was dzieje, muszę poczytać dokładnie. Pewnie mnie już nie pamiętacie, bo to trzy lata jak do Was dołączyłam... u mnie bez zmian, powoli przyzwyczajam się do myśli, że będziemy we dwoje (boli coraz mniej) a zaglądam rzadko, bo jak czytam Wasze starania, to sobie uświadamiam, że my nie robimy nic, żeby zminić naszą sytuację, mnie się już skończyły nerwy żeby przekonywać meża do badań..nie mam siły Żeby nie było tak smutno beznadziejnie- w końcu wiosna przyszła - zminiam po 7 latach pracę, za moment jadę na 2 tygodniowe szkolenie do stolicy i na tym się skupiam, może nie wszystkim pisane macierzyństwo.. Pozdrawiam Was mocno - będę zaglądać 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane wieczorkiem :) byłam wczoraj u lekarza. zrobiła mi usg brzucha chyba wszystko w normia. mowila ze widzi pecherzyk czyli jakos teraz mam owu. ale sluzu jakos nie widze;/ a po za tym dala mi tylko na wyniki na ten hormon jak on sie nazywał ten od mleka w piersiach bo badała mi je ale nic nie znalazła. Po za tym ok :) Gratuluje naszej kolejnej cieżarówce widzac, ze wiosna idzie ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny dawno ale to dawno mnie tutaj nie było przeczytałam 10 stron wstecz więc trochę w temacie jestem :) -- u nas Filip rośnie w oczach, waży już ponad 12kg i bardzo wysoki jest i pomyśleć, że jeszcze nie tak dawno Go rodziłam :) niestety od grudnia nie opuszczają nas choroby, a to zapalenie oskrzeli, krtani i skończyło się zapaleniem płuc i nie wyrażeniem zgody na pozostawienie Go w szpitalu. Wyleczyliśmy się ale niestety od 3 tygodni znowu jest katar a i przyplątał się kaszel :( Filipek większość czasu niestety spędza z nianią, ku mojemu smutkowi. Bardzo chciałabym mieć więcej czasu na zabawę z moim synkiem ale niestety obowiązków w pracy przybyło :( Pozdrawiam Was wszystkie gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi Gratulacje !🌻 Odzywaj sie czasem i dawaj znać jak przechodzisz ciąże. Malwinka ten śluz to bardzo dobry znak:) wykorzystaj ten czas hihi Moj mały też chory, ma zapalenie oskrzeli no i natybiotyk, ma mega katar, straszny kaszel i marudzi :( ehh Validos chyba juz zna płeć ale najlepiej jak sama wam napisze :) pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) byłam wczoraj na usg genetycznym dzidzia zdrowa:) nio i na 90% lekarz powiedział ze to dziewczynka;):):):) a ten lekarza to najlepszy specjalista w usg w małopolsce:)wiec raczej sie nie myli i podobno jak nie jest pewny to nie mówi;) zobaczymy czy jej cos nie urosnie:) Agi:) gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku GRATULUJE :) Cieszę się strasznie napisz który to tydzień :) Jak fajnie, że będziesz miała dziewczynkę :) U mnie cykl do przodu się sunie....Zobaczymy światełko w tunelu, że śluz się pojawił w tym cyklu. Zaraz obiadek mąż poszedł po składniki, bo w lodówce pusto :( I czekamy z synkiem, chociaż on to już po kilku posiłkach w żłobku w tym dwóch daniach. Dzisiaj coś nam zachrypł od rana ale zobaczymy, homeovox na niego działa więc będę mu dawała... Dziubasku teraz taki wredny okres z tymi chorobami!!!! Miłego popołudnia!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolerka37
Cześć Kama, pewnie że pamiętam. Ja dołączyłam chyba trochę wcześniej. Jesteś mistrzynią po 7 latach taka zmiana. Gratuluję i życzę dobrej zabawy w Stolicy. Jak znajdziesz chwilkę to daj znać, zabiorę Cię na super lody do Wedla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany, to było tak dawno, że nawet swój nick zapomniałam ;) Ale już pozbyłam się tej czerwieni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tu pusto, co się dzieje?????????????? Znów zaczynają się wakacje..... Witaj Bolerka!!! :) Co U Ciebie??? Ja właśnie muszę coś zrobić do pracy i siadłam aby Was zobaczyć, co u Was itp. A tu wielka olbrzymia CISZA! Ja jestem na duphastonie czyli progesteron od 16 dnia cyklu na rozruszanie cyklu do 25 na rozruszanie moich hormonów... Czuję jak we mnie wszystko buzuje, piersi bolą przy dotykaniu są wrażliwe, brzuch jak balon, ale to wszystko wina tego hormonu. U mnie 19 d.c., zobaczymy czy się przyczyni do 2 kreseczek na teście w tym cyklu czy tez nie :( Czy któraś brała w takim celu ten lek????? Synek w domu biegunka od niedzieli ale już dzisiaj jedna kupa więc szybko opanowaliśmy, mam swoje sposoby wypróbowane na nim :) Odzywajcie się wszystkie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak smutno na tym topiku, żadna nie odwiedza!!!!! I znów pochmurne szare dni zagościły, no cóż..... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że ja monologi prowadzę, dobrze, że z Sylwią mam kontakt :), którą serdecznie pozdrawiam z forum, bo żadnej się nie chce, co innego jakbyście się starały o dzidziusia, prawda? :( :)Ale rozumiem może Was :0 Ja dzisiaj siedzęw domu wykorzystuję zaległu urlop, do końca marca miałam wziąść... U mnie dzisiaj 22 d.c. nadal biorę duphaston jeszcze do poniedziału włacznie, czuję się dziwnie ale chyba przez te hormony.. Dzisiaj brzuch mnie mocno bolał aż musiałam kąpiel zrobić ciepłą, i czasami delikatnie zakłuje ale to już kilka dni, myślę że to sprawka progesteronu... Pozdrawiam Was... Będę zaglądała pomimo wszystko, aby nam nie zniknął topik :) i coś naskropbię co jakiś czas, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina, a nie mówiłam, że cisza?;-) Jak już masz monologi prowadzić, to napisze parę słów, żeby się z tego jakiś dialog wywiązał:-) Jak się czujesz w nowej fryzurze? Ja już się oswoiłam;-) Pozdrawiam Cię serdecznie - co u mnie, już wiesz, a skoro nikt poza nami tu chwilowo nie zagląda, nie będę się uzewnętrzniać:-) Dobrego weekendu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja skrobnę cos... Moj maly byl chory 1,5 tyg wiec bylo ciezko bo strasznie kaszlal i goraczkowal w nocy. Nie odzywam się bo mam kłopoty rodzinne i jakoś nie mam nastroju. Gdzieście się wszystkie podziały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam.Ja Was cały czas czytam.:) Ch oć się już nie staram.U nas też ciężko,bo panowała u nas jelitówka.Mała nadal ma biegunkę i mega odparzenie. Validos i Agi Gratulacje z powodu ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, postanowiłam usiąść i widze że kilka z WAS się odezwało :) U mnie weekend wspaniały :) wczoraj zoo, dzisiaj grill nad wodą :) Wspaniale wyhasał się mój synek na świeżym powietrzu :) U mnie 24 d.c. i jutro ostatni dzień z duphastonem. Zauważyłam że nie boli mnie brzuch tak jak na @ tylko tak jakbym miała dostać zatwardzenie tzn. jakbym miała, takie dziwne uczucie (myślę, że to z progesteronu). Mam napięte piersi, co mnie zdenerwowało bardzo to to, że nacisnęłam sobie bardzo za brodawkę i wycisnęłam z jednej piersi kroplę przezroczystego płynu tak jakby z mlekiem, od tej pory pieką mnie końce brodawki. Aż się boję co to? Może to dlatego, że biorę ten duphaston? Przecież to za wcześnie na taki objaw jakim jest wyciek siary :( Pomyślałam, ze to może hiperprolaktynemia :((((((((((, ale to tylko jak mocno nacisnęłam i z jednego otworu. Zrobiłam to dzisiaj wieczorem, wiem że TYLlka coś takiego miała i nie był to objaw ciąży. Natomiast Basica uspokajała, że jej mama tak miała na samiutkim początku ciąży. Dobrej nocy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny nie bylo mnie jakiś czas... nie bede juz na topik zagladac.. :( kolejnej ciaży nie mozemy na razie planowac i bardzo mnie to przytlacza... i cięzko mi pouszac sie po tym topiku bo rozpamietuje starania o Szymonka i wzrasta cheć zostania po raz drugi mama.. ale pozdrawim Was wszystkie bardzo serdecznie,wszytstkim staraczką kibicuje i życze szybkiego zaciążenia i potem zdrowych pociech Validos,Agi---a Wam szczesliwego rozwiazania i zdrowych dzieciaczkow :) Asiu-- fajnie ze bedzie parka :) pozdrawiam cieplutko Mania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny nie bylo mnie jakiś czas... nie bede juz na topik zagladac.. :( kolejnej ciaży nie mozemy na razie planowac i bardzo mnie to przytlacza... i cięzko mi pouszac sie po tym topiku bo rozpamietuje starania o Szymonka i wzrasta cheć zostania po raz drugi mama.. ale pozdrawim Was wszystkie bardzo serdecznie,wszytstkim staraczką kibicuje i życze szybkiego zaciążenia i potem zdrowych pociech Validos,Agi---a Wam szczesliwego rozwiazania i zdrowych dzieciaczkow :) Asiu-- fajnie ze bedzie parka :) pozdrawiam cieplutko Mania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochane:) oj mnie dawno też tutaj nie było. Miałam masakryczny tydzień! Byłam chora, jeszcze na kilka dni mam przepisane antybiotyki. Szykowalismy roczek dla naszej córeczki. I tutaj tez było różnie, bardzo dużo pracy z tym było. Impreze mielismy w domu dla 20 gości: obiad, ciasta, kolacja....pierwszy i ostatni raz robiłam tak szumna imprezę. Następnym razem albo do lokalu albo catering! Pomimo to było ok, ważne, że dzieciaczki sie dobrze bawiły. Hania dzielna imprezowała do 21! Kilka zdjeć wrzuciłam na NK:) Ogólnie jestem bardzo zmeczona i fizycznie i psychicznie - taki czas. Za długo jestem w domu z teściami:) i cieszę się, że juz w środę jedziemy na kilka dni do Zakopca odpocząć i pobyć ze sobą. Mąż ostatnio dużo pracował i nie miał dla nas czasu. Tym bardziej się cieszę, że wreszcie pobedziemy tylko we trójkę!:) Potaram się regularnie coś naskrobać na topiku. Pomimo tego, że sie nie staramy jeszce o drugie ale bardzo Was lubię i zawsze z przyjemnoscią czytam co u moich topikowych koleżanek:) Malwina:) ciekawe czy tym razem sie udało?:) Tyylka jak ty się czujesz? Nasze cieżarówki: Validos, Bolerka...itd:) co u Was? Sylwia jak samopoczucie? Mam nadzieję, że lepsze? Mania? Zmartwił mnie Twój post? Co sie stało takiego strasznego, że nie chcesz nas odwiedzać?:( smutno tu będzie!!! Weź ze mnie przykład:) nie staram sie i zaglądam tutaj:) Bardzo Was przepraszam za błędy w pisowni....ale już zasypiam! Dlobranoc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania Wracaj na topic i to już.Ja się nie staram,a też tutaj zaglądam i czytam co słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×