Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

hej dziewczynki:) oświadczam że żyję i mamy sie dobrze ja i moje chłopaki:) to juz 24 tc ale zleciało i 5kg na plusie, czuje sie niezle choc gorzej niż z Maksiem! brzuch mnie częsciej boli i musze wiecej odpoczyac co przy dwulatku nie jest łatwe i mezu w delegacji:( juz 2 miesiac siedzi pod łodzia ale mam nadzieje ze niedługo bo bedzie mi coraz ciezej Tylka:) kochana trzymam kciuki ! bardzo mocno !!!! oj ciezko mi nadrobić co tam u Was ale postaram się;) wszystkim strajacym sie zycze dwóch kreseczek i szczesliwych 9 miesiecy:) a tym zaciazonym hmmm niskich temperatur za oknem;) haha Maksio ma angine wiec lipa siedzimy w domu ! od marca chodzi do przedszkola i super sobie radzi:) tylko wiecznie cos przyniesie..... mam nadzieje ze kiedys sie wychoruje w koncu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VALIDOS kochana !!!!!!!! leci szybciutko hi hi hi :) no to ładnie przytyłas ale kochanego cialka nigdy dosc :) odzywaj sie częściej :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyllka GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Będzie dobrze :) Na pewno, trzymam kciuki!!! Rano nie za bardzo mogę się odzywać jestem w pracy :( I niestety dużo jej jest.... Ale ja coś podejrzewałam, że Ty jesteś w ciąży.... Dziubassku odzywaj się częściej :) Validos fantastycznie jak to szybko minęło, dzielna jesteś kobieto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Przy 2-latku:) Wczoraj byłam u lekarza, późno byliśmy w domu bo po 21 a mając małe dziecko, które na drugi dzień ma wstać o 6 rano do żłobka do bardzo późno. Byliśmy w odwiedzinach jeszcze i się zasiedzieliśmy po tym lekarzu. Jesli chodzi o wizytę miałam usg transvaginalne, czyli monitoring moich jajeczek. W 9 d.c. lekarz nie mógł znaleźć jajeczka dominującego, czyżby kolejny cykl bez owulacji??? Czy jeszcze będę ją miała???? W tym miesiącu? Cykle mam 28 dniowe i zwykle na 29 dzień mam już @. Mam jak w zegarku....Teraz mam pójść w czwartek czyli 12 d.c. może coś będzie widać innego mam nadzieję. To duże jajeczko. Zaczynam się martwic bo to jest może przyczyna tego, że już z 9 miesięcy nie udaje nam się... Z pierwsza ciążą było błyskawicznie, natomiast tutaj jest trudniej....:( Nie wiem czy uda się je jakoś powiększyć wywołać ta owulację???? Zakładam tak choć jeszcze nic nie wiadomo jak w tym cyklu ponieważ w tamtym cyklu byłam na takim usg u innego lekarza mój stwierdził, że w połowie cyklu to bezsensowne ale inny zrobił mi w 12 d.c. i wtedy powiedział, że obserwacje wykazują cykl bezowulacyjny. Oj rozpisałam się, muszę iść zupkę robić tzn. mam rosołek a teraz może pomidorową zrobię. Miłego popołudnia, Fajnie, że częściej się odzywacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwinko ja nie miałam naturalne owolacji nigdy:( hmm nio prawie nigdy bo teraz stymulowana byłam 9 miesiecy lekami i nie udawało sie zajsc w ciaze lekarz juz chciał drożnosc badac kiedy ja sobie odpusciłam leczenie bo jakos tak sie kłopotów nazbierało iiii w pierwszym cyklu zasżłam w ciaze! dostaniesz leki a ja polecaj zioła ojca Sroki:) na owulacje zarówno z Maksiem jak i teraz je piłam i jak widać pomagaja :) nie zdazyłam wypic całej porcji i z bezowulacyjnych cykli mam dwójke dzieci:) a po piciu ziółek zaczełam czuc ze mojej jajniki zaczeły pracowac:) jak chcesz moge wysłać ci skład mieszanki na maila:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinko no miejmy nadzieje ze przy nastepnej wizycie beda lepsze wieści tego Ci życze :) Co Ty podejzewałas hhahaha ;p Ja problemów z owu nie miałam wiec nie wiele moge powiedziec. moje problemy to utzymanie ciazy ;(ale z tego co wiem puste pecherzyki płodowe ma coraz wiecej z kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos bardzo chętnie chciałabym te ziółka zażywać e-mail: mendork@wp.pl, dzięki, może coś pomogą a ile brałaś?????? Zanim zaszłaś w ciążę????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinko wysyłam tu cos mi poczta szwankuje Skład: lebiodka - 50gr koszyczek rumianku - 50gr macierzanka - 50gr pokrzywa - 50gr dziurawiec - 50gr rdest ptasi - 50gr ruta - 20gr nagietek - 20gr nostrzyk - 20gr Dawkowanie:łyżke ziółek zalać na 30 min szklanka wody i poć na noc:) ja piłam 2 miesiac jak zaszłam w jedna i drugą ciąze ale po miesiacu czułam jak jajniki pracuja! dodatkowo olej z wiesiołka tez brałam on jest na śluz! wiec nie zaszkodzi:) powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!! Cebulka!!! Jak miło zobaczyć twój wpis :D:D:D Cieszę się, że u Was wszystko dobrze. Może uda nam się jakoś spotkać w wakacje... Ucałuj Nadię i Normusię 😘😘 Validosku dzielna kobieto nasza! Faktycznie prz dwulatku to ciężko o odpoczynek... coś o tym wiem :( Teraz mam dwie dziewczynki ok 2 lat w domu, bo oprócz mojej Basi opiekuję się jeszcze jedną dziewczynką. Oj czasami jest to horror i na prawdę jestem pełna podziwu dla pań w żłobkach i przedszkolach gdzie dzieci w tym wieku jest więcej. Mam co chwilę "to jest MOJEEEE!!!" "ja to miałam pierwsza!!!" Tak to już jest jak dzieciaki są w fazie egocentrycznej... Ale są też chwile kiedy pieknie sie razem bawią i wtedy aż miło na nie patrzeć bo ciepło się na sercu robi :) Basia od września idzie do przedszkola na 3 godzinki tak jak Weronika chodziła zanim poszła do szkoły. Cieszę się, bo podszkoli język i potem w szkole nie będzie miała problemów. Idzie tam ze swoją najlepszą koleżanką Sarah więc może nie będzie aż tak trudno na początku. Tylkaa trzymaj się kochana, dbaj o siebie i staraj się być pozytywnej myśli, tu na topicu wiele "cudów" się zdażało. Trzymam kciuki za Ciebie i maleństwo. Malwina kibicuję twoim starankom. Zioła na prawdę mają wielką moc gdy są przyjmowane regularnie i przez dłuższy okres a że ty jesteś osobą dobrze zorganizowaną i systematyczną to na pewno odniesiesz dużą kożyść z tego. Dziubassku widziałam twoje zdjęcia z Anglii. Kwitniesz kochana! A Kubus coraz przystojniejszy :) Trafiłaś chyba na całkiem ładną pogodę, co? Tydzień temu udało mi się ukończyć mini maraton w Dublinie :) 10km - jestem z siebie na prawdę dumna haha w większości szłyśmy szybkim tempem trochę biegłyśmy. Fajnie było i cel szczytny bo dla organizacji harytatywnych więc za rok powtórka tylko że mam plan by większość trasy przebiec :) Zobaczymy. Całuję Was wszystkie razem i każdą z osobna. Zmykam do obowiązków bo już stoi przy mnie "mała przytulanka". 😘 4 all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika :) hehe jak to była ładna pogoda w Anglii to wam wspolczuje :P jak nie wietrzycho to deszcz, słabe słońce a jak juz slonce przygrzalo mocniej to wywolalo u mnie wysypke :P hehe ale bylo naprawde super:) chwile spedzone z rodzinka bezcenne:) Malwinka probuj czego sie da a ziola ci napewno nie zaszkodza :) Badz dobrej mysli. Validos,Tyllka,Cebilka,Koug :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane :) Ja dopiero co z Wrocławia wrócilam ehhh padam na twarz. Jak bym mogła juz bym spala ... Widze że nas tu coraz wiecej sie odzywa :) nawet nie wiecie jak milo jest was poczytac :) AniKa no ładnie masz ^^ dwie pannice 2-letnie hi hi hi nie zazdroszcze przynamniej nie w chwilach kiedy sie drocza itp. :P Bo tak jak powiedziałas, jak sie ładnie bawia to widok musi być mily :) Nie dziekuje za powodzenie tak jak i reszczie dziewczat zeby nie zapeszyc. Na razie ciesze sie kazdym jednym obiawem, bo przy 2 poronieniach obiawów wogole nie mialam. ❤️ 👄 dla was kochane i odzywajcie sie częściej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Validosku :) Za ziółka :) Jutro idę i kupuję :) i piję jutro 12 d.c. to w tym cyklu i tak nie pomogą ale będę je stosować reguralnie i mam nadzieję, że tak jak Tobie mi dopomogą. Jeszcze do niedawna miałam (rok temu) miałam bóle owulacyjne, śluz wiedziałam, kiedy zaczynam owulację, teraz nadal mam cykle 28 dniowe i w tych dniach co powinnam mieć owulację, mam trochę śluzu ale to jest minimum co wtedy miałam, kruszyna. I ból ustąpił jeszcze do niedawna mnie kłuło, po jednej bądź po drugiej stonie, a teraz nic tzn. dzisiaj 11 d.c. bardzo mnie zakłuło w dole po środku brzucha ze 3 razy w ciągu dnia..... Ok. kończę, Jak miło że tyle z nas się odzywa, jak sympatycznie :) Pozdrawiam, wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinko masz racje od razu przyjemniej sie zrobilo jak tyle Kobiet naszych sie odzywa ^^ Fajnie uslyszec co u was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja zaraZ zmykam spac bo to trzeba rano do pracy wstac hi hi hi tak tak udało mi sie po dluuugich poszukiwaniach znalezc prace :) i jestem taaaka happyyy^^ Dobranoc Babolki i do uslyszenia jutro wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylka, ponownie cieplutko pozdrawiam!!! Ty mi tak ciążowo "wyglądałaś", że wynik Twojego testu jakoś mnie nie zaskoczył:-) Swoją drogą, co się z tymi naszymi okresami dzieje - mi też się spóźnił, o całe 4 dni, co mi się nie zdarza!!! Już kombinowałam, jak, kiedy, i w ogóle:-) no i w końcu @ przyszła. Ulżyło mi, bo byłam w trakcie oczekiwania na wyniki i miałam obawy, że gdyby wyszło coś nie tak, to by się narobiło... No ale wyniki na szczęście są super!!! Kamień z serca, co za ulga. Wszystko na to wskazuje, że w lipcu ponownie podejmiemy starania Co ma być to będzie, a wierzę, że uda mi się po raz drugi zostać mamą. Malwina, serdecznie pozdrawiam - mam nadzieję, że wkrótce razem będziemy się dopingowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja po pierwszrm dniu przed monitorem :P tylko duuzo papierkowej roboty i trzeba uwazac co sie wklepuje do kompa:P Sylwus :* hi hi hi wygladałam ;p haqhah fajie to brzmi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.... A u mnie chyba kicha...:( i znów cykl do tyłu..Co ja mam robić? Dzisiaj 12 d.c. a lekarz powiedział na drugim usg, że pęcherzyk osiągnął wymiary 14 mm a powinien przynajmniej 18-19 mm na takim etapie...cyklu 28-29 dniowe. Kazał mi przyjść w poniedziałek na usg i zobaczymy, nie wiem czy mogę mu zaufać. Ja mówię, swoje on swoje. Ja już tych bóli nie czuję od 4 miesięcy, a śluzu mi brakuje (jest ale mało) od ok. 6 miesięcy może dłużej... Jestem załamana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej i znów tak pusto:( Dzisiaj minął mi dzień bardzo szybko, byłam w pracy na wyjeździe, wpadłam zobaczyć co u Was i już mykam mąż robi obiadek :) Idę jeść...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jak jestem w pracy to mam czas dopiero kolo godz 20. zanim zjem ogarne sie . Takze ja sie o z dmeldowuje ^^ Kolejny dzien pracy za mna ;p A reszta z Was gdzie sie podziała ?? Meldowac sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana :) Komu kawusie komu herbatke ?? Malwinko jak masz jakies zastrzezenia do lekarza moze warto pomyslec nad jego zmiana ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kawusię własnie popijam, i idę sprzątać.... :( Po południu jedziemy na grilla do znajomych i tak minie dzień....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cos do kawusi ostatnio tak sceptycznie. albo nie chce pic albo znowesz mam straszliwa ochote na nia. ;p Ale fajnie ze macie grila ze znajomymi potrzeba Ci tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrzeba mi trochę urlopu i dużo odpoczynku!!! :( Chyba to jest powodem myślę, na urlop idę na 3 tygodnie :))))))))))) Jedziemy w góry może tamtejszy klimat mi pomoże :) Poza tym ziółka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie pozostałe dziewczyny??? Ja robię obiadek dla synka, zupka rybna...My się obędziemy idziemy na grilla więc trochę tam pojemy...Zresztą apetyt mam słaby :( Odzywajcie się, co u Was????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinko ja jestem ale po obiadku (mąż pizzunie ) zrobił poszłam odrazu spac taka senna bylam (2,5 godziny przespałam) Sernik.... Mniammmmm.... ale i tak teraz bym nic nie mogła zjesc, taka pełna jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu cisza, u mnie była rodzinka, teraz kąpiel synka... Serniczek udał się, był przepyszny :) A wczoraj grill też całkiem całkiem :))))))))) Idę się przygotowywać do pracy :( Niestety jutro znów pobudka 5:30 :( ale pocieszające jest to że czwartek wolny :), niestety piątek do pracy....Chociaż jeszcze mam cichą nadzieję, że będę miała wolne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×