Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Harbatko ty rodzisz latem wiec zastanów sie czy gondola jest Ci niezbędna. Ja rodziłam w grudniu to co innego, dziecko musi byc zabudowane. Moja koleżanka rodziła we wrzesniu i miała taki wózek chyba gracco który mozna było rozłozyc na leżąco dla noworodka a potem lekko go podnosiła i słuzył jej przez 2 lata. Był bardzo funkcjonalny. zreszta teraz jest taki wybór że hoho:-) A o ubrankach to juz nie wspomne...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co to za choroba , ale mam doskonałe antyprzykłady w rodzinie, kobietki, które czekały/bały się/ etc .... i nie doczekały :( więc może wyolbrzymiam, ale po prostu mam schizę na punkcie wczesnych wizyt u lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem macie racie jestescie kochane dzieki ....a co do wozeczka to ja mysle ze napewno musi byc bezpieczny a ta gadolna tylko wsuwana to troszke malo bezpieczne ale decyzja dalezy do Ciebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulko -- jest taki wybór, że niedobrze się robi... wiem z tą gondolką cały czas się zastanawiam, ale z drugiej strony zimą małe będzie miało ok. pól roku... i co w spacerówkę je włoże... taki wkład gondolkowy może być dobrym rozwiąznaiem. A spacerówka w tym wóziu rozkłada się właśnie na płasko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Wiolciu -- taka nie wpinana ona jest, tylko wkładana i sobie leży, nie dopytałam czy ją się jakoś mocuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola będzie Git.zobaczysz.trzymam kciuki gdzie kawa dla mnie??? i relaniumek raz poproszę.najlepiej 5mg bo wnerwiona jestem jak diabli. dzisiaj jazdy koszmarne.moj pan kochany się nie wyspał i miał małe gule na cały swiat.czepiał sie wszystkiego.na domiar złego w czasie jazdy fon mi zaczął dzwonic.wcześniej mu to nie przeszkadzało ze cos mi buczy w kieszeni a tym razem z nerwami ze mam zjechać i wyłaczyć ten telefon bo go to denerwuje.ch***J głupi i tyle ale ic mnie tak nie wnerwiło jak parkowanie parking pusty ja sobie obrałam już cel a on mi szarpie tą kierownicą a za chwile\' aaaaaaa to tu chciała pani zaparkować a to przepraszam\" no wyżaliłam się Wam i mi teraz lżej.i nawet bez relanium się obejdzie.dwa dni wolnego od chłopa sobie wzięłam kolejne jazdy w sobote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojojjjj Fisiulku.... no jakiś dzień marudny taki ;) ale że chłopy marudzą.... eh. Kawusia raz! jakie chcesz ciasteczko, dzis wybór duży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harbatko ale ja mówie o takiej spacerówce bardziej masywnej nie jakiejs parasolce:-) one są po bokach tez zabudowane i maja porzadne pokorowce na nogi, a poza tym czy półroczny bobas ulezy Ci w gondoli? jak juz powoli będzie sie rwał do siedzenia:-) a tak to leciutko podniesiesz mu zagłowek i bedzie w wygodnej pozycji dla niego:-) ja miałam jak na tamte czasy niby super wózek z delfina gondola i spacerówka. cholernie cięzka ze skretnymi kołami. Myslałam że mi przepuklina wyjdzie jak miałam ją wnosic na 3 pietro i zawsze musiałam sie prosic o pomoc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia trzeba mu było powiedzieć jedziesz dalej czy wysadzic Pana na najblizszym przystanku...?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbatko to jest problem bo wezmy blachostke bedziesz wjezdzac wozeczkim na schody i co z gorki gondolna bedzie leciec mysle ze to powinno miec mocowanie i naj wazniejsze bezpieczeństwo a potem wyglad zewneczny bo to tez wazne bys dpbrze sie z nim czuła...a ubranka to nie srednowiecze dzis mamy wybor w sklepach az pułki sie gna zdazysz, ale cie rozumiem usciskaj maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisia dzieki za słowa otuchy... mogłas go zapytac kto tu jest kierowca ja czy pan jak kierowca prowadzi to sie go nie stresuje ,a kawka jasne jaka chcesz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O taki mi chodzi konkretnie: http://www.allegro.pl/item318566804_nowy_wozek_nosidlo_abc_design_6s_najtaniej.html Cebulko -- a no właśnie nie wiem jak półroczne bobo będzie sie zachowywało... to moje pierwsze i doświadczenia nie mam :( w ogóle bym ta gondolkę odpuściła. No my mieszkamy w domu, więc ciężar w sumie jest drugorzędną sprawą. Wiolciu -- masz rację, sprawdzę czy gondolka nie wyjeżdża! Malutek uściskany od cioci Wiolci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Wam fajnie etapy wózków:) jak bede w ciazy to na pewno mi pomozecie:) w dobrym wyborze! póki co nie znam sie:) ale chetnie sie dowiem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno cos slicznego wybierzesz:-) ja napewno chciałabym mieć teraz czerwony wózek, a co!!:-) Validos pomaluj sobie paznokcie w pracy hihhii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbatko a ja znów bym sie przyczepiła do tego wózeczka jest ładny fikusny ...ale jest jedno ale ma trzy kółeczka i kiedy dzidzia będzie juz silniejsza i ciekawsza swiata bedzie wychylać sie za wózeczek i w kazdej chwili moze sie przechyli na jedna ze stron i co wtedy jednak wózek to nie taki prosty zakup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko kolor mi się nie podoba, ten co widzieliśmy był grafitowy. Validosku -- ucz się za wczasu, tego jest tyle, że hoho ;) Cebulko -- czerwone ferrarii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validos ty tu znami i nazekasz na nude mi po rozmowie z dzioewczynami odrazu lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie Wiolciu -- on ma 4 kółka! a nawet 6, bo przednie podwójne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia do monopolowego:-) ja uciekam na spacerek, cos na obiadek kupic i pobiegac z małą:-) wróce na kawke:-) Harbatka co do aut lubie czarne a wózki czerwone:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbatko jako spacerowy tak jest 6 kołeczek ale głeboki wózeczek sa 2 sprzodu ale blisko siebie ...poprostu trzeba to sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ta sama rama! na 100 %, widać zdjęcie kiepskie :( jeszcze pewnie z 5 razy zmienię zdanie na temat wóziora. No i ta cena taka trochę tego... Fisula!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIOLA30 widze,ze szarpiesz sobie nerwy tak jak ja:O tez niestety musze korzystac z hydroksyzyny w stresowych momentazr bo nie daje rady... z tym to napewno musisz isc do psychologa lub psychiatry to zaden wstyd! nie zdajesz sobie sprawy ilu mlodych ludzi tam chodzi z problemami. Harbatka super wuzeczek ,taki funkcjonalny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubassek... no tak jakos wyszło ze jest nie bardzo ze,mna i myslisz ze psycholog tu juz jest potrzeby jak psycholog ti i kardiolog bo me serducho boli a naj gorsze to gardlo cos mi tam siedzi laryngolog nic nie widzi a ja cos czuje mysle ze wszystko sie kumuluje i kiedys peknie .... ale jeszcze chodze .. a rozmowa dzis z dziewczynami dalam mi wiele ze nie mysle o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolciu -- może tarczyca? nie pamiętam, czy coś w tym temacie pisałaś. No i tradycyjnie będę nudziła o ciśnieniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbatko do porodu jeszcze troszcze czasu i napewno nie raz zobaczysz wozek ktory bys chciala miec... a fisia poszla po kawke ona pewnie dzis stawia:-) fiiiisiiiiaaaa hop-hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×