Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

a u mnie słoneczko za oknem swieci ale wiatrzysko wielkie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jajaaaaaa wiecie dziewczyny kiedy facet jest wart 2zł?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sprawie skrótu od Konstancji - Stancja :-) A co powiecie, jak do mnie słuzbowo pisze dziewczyna co ma na imie Marżoletta? I jak to zdrobnic? Marża? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KPB
Witam wszyskie Panie! Widzę kilka znanych mi z osób z topiku "Ciąza obumarła" ale ciesze się że niektóre z nas zmieniły topik na bardziej optymistyczny. Mam do Was pytanko: odebrałam niedawno swoje wyniki TSH i fT3 i fT4 i troche mnie one zaskoczyły - TSH 2,80 czyli dość wysoki a fT3 i fT4 to już całkiem w górnej granicy normy co juz jest całkiem dziwne bo jak rośnie TSH to hormony tarczycy fT3 i fT4 powinny spadac... Kiedyś jako dziewczynka leczyłam sie na tarczycę brałam jodid i euthyrox ale w sumie gdy zaszłam w ciążę to jakoś mi przez myśl nie przeszło zbgadać te hormony a potem było już za późno... Powiedzcie czy taki poziom TSH może być powodem obumarcia ciąży lub problemów przy następnej? Zwykle miałam go w granicach 1,30 - 1,40 a tu taki wynik - dodam, że jest to wynik po dwóch miesiącach od zabiegu więc juz raczej powinno wszystko wrócić do normy... Pomóżcie bo już sama nie wiem co mysleć;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennifer :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ewentualnie żoletta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KPB ważne że jest poniżej 3 :) Fisia-Ty mi tu z Alina nie wyjeżdżaj bo zaraz Ci szczena opadnie jak Ci powiem ze drugie imie tego dnia to....TA DAMMMMMM !! JUSTYNA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug o jejku chyba mam niedobry kalendarz bo w moim nie pisze Justyna tylko Alina Aneta i Benona.a może chcesz mieć na imie Benia??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassek ta Rysia z killera???żona siary????:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Rysia Brysia Harbatka 2 stycznia mamy same chłopskie imiona ale zaraz Ci cos dopasuje Makara??? Mararacjusza? Bazylia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KPB ja akurat w temacie tarczycy jestem na bieżąco.odkryłam ją przypadkiem na kontrolnych badaniach tez po obumarłej ciązy. Miesiąc temu miałam tsh 4 a teraz 2. Nie wiem czemu tak się stało i nie brałam żadnych leków. tydzień temu poszłam do endo i dała mi letrox i jodit bo stwierdziła że lekka niedoczynność jest i to tez mogło byc przyczyną obumarcia Mojej Fasolki:-( powiedziała mi tez że lepiej mieć nadczynnośc przy zamiarze zajscia w ciąże albo tsh w granicach 1. wiec teraz biore i czekam aż spadnie. Głupi przypadek że zrobiłam to tsh bo nawet gin mi nic nie mówił bym robiła. a od tygodnia męczę sie z jakimis dusznościami i gulą w gardle. zrobiłam usg i nic nie wykazało, tylko miinimalny jeden wiekszy płat. ale zero guzków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh to widze,ze zanim zajde muse wicej hormonow przyjmowac:Ow kwietniu mam wizyte u endo to sie dokladnie zapytam jak z tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka!! juz jestem ale u nas wieje az glowe chce urwac i slonce gdzies zniknelo brrrr a wy tu gadu -gadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z 15 wrzesnia i moje imie powinno być ALBINA albina co dupe wypine o nie !!!dobrze, że mamusia nie sugerowała sie kalendarzem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj kalendarz mi mowi,ze powinnam byc Emanuela :O dobrze,ze mama dala takie jakie mam uffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to żeby byłśmiesznie ja jestem z 14 marca i wtedy imieninki ma mattyylda troche dziwnie sie kojazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulko całuj mame po stopach. i idzękuj za ładne imię.mogło Ci sie trafić Kunekunda i co by było? Kundzia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale szalejecie z tymi postami :) Harbatko co do wózka to powiem Ci z własnego doświadczenia - miałam Taco. Nie wiem czy coś w nich zmieniali przez ostatnie dwa lata ale wierz mi że 18kg to stanowczo za dużo! No i niestety kolor okropnie wypłowiał, a używałam go od końca listopada do maja... na szczęście wypłowiał równomiernie ;) Taco mają wkładaną gondolkę i jest to praktyczne, z resztą Weronika wyrosła z gondolki ok kwietnia no i zrobiło się cieplutko, jednak moim zdanem gondolka jest niezbędna dla noworodka ze względu na kręgosłup, gdzyż takie dzieciaczki powinny leżeć na w miarę twardym i równym podłożu. Niezgodzę się z Wiolą że trójkołowiec jest niestabilny. Moja kuzynka taki ma z ABC design i już drugie w nim wozi :) Nie było żadnych wypadków (na szczęscie). Masz jeszcze dużo czasu i na pewno coś wpadnie Wam w oko ;) Najlepiej jednak oglądać na żywo, dotknąć i wszystko sprawdzić bo w necie to nie to samo (pamiętam jak ja oglądałam...) Życzę owocnych poszukiwań :) Dziewczynki moje poszły spać więc zrobię sobie herbatki owocowej i zjem coś słodkiego no i zrelaksuję się trochę... czy któraś chciałaby herbatki malinowej?? A te wichury to macie w prezencie odemnie i Titowej ;) U nas się uspokoiło i dziś piękne słońce świeci. Byłysmy juz z Weronisią na placu zabaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia Kunegunda lubi burgunda, o nie ja lubie martini:-) Aniu My ci bardzo dziekujemy za tą cudną pogode prawie mi łba nie urwało:-P:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o imiona to ja myśle że każde jest ładne jak się je ładnie wymawja a teraz laski uciekam kończyć objade dziś jemy ziemniaczki ,jajka sadzone,kąpocik z jabłuszek i suróweczka jeszcze ne mam planu jaka ......ale minuta osiem i bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu 18 wrzesień wypada na Irme:-) Iremka ma na głowie pasemka:-) ide od was bo mi palma juz bije:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu nie chce Cię martwić ale na 18 września wypada Irena lub Stefania.Stefcia lub Ircia wybieraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się Cebulka, u nas wiało tylko 3 dni :P No dobra, nie będę taka, już wysyłam Wam ta ładną pogodę... choć wiem że będę tego żałowała i zaraz z USA przyslą mi jakieś ulewy... ale co tam znajcie moją dobroć :P UWAGA włączam wiatrak by zagnać do Was dobry front ;) Titek trzymaj kapelusz bo może troche wiać! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×