Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Ania uwazaj zeby Ci z USA jakiegoś tornada nie przysłali:D:D:D:D:D u mnie swieci słoneczko a rano padało.nie zdziwie się jak rano wstane a tu śnieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to faktycznie 3 pory roku w jeden dzien!!!!ale Wam wesoło a ja mam kiera:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassek Stefek burczymucha co mu wyłazić spod brzucha :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos a jak ma kiero na imię??? to mu cebulka ksywke wymyśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
według smiesznego znaczenia imion PAWEŁ TO:Jego cel zyciowy to toczenie kuli. Pawel zawsze donosi. Stara sie ogladac zabrudzone czajniki. Ma wydete policzki, slabe i wypadajace wlosy i szpiczaste uszy. Notorycznie zaklada welniane czapki przed komenda policji. Z premedytacja podpala biurowce. Pawel wedlug starych legend oznacza male nieszczescie. Pawel codziennie zanudza innych opowiesciami o przemarszach wojsk. Idiota warczy. Natychmiast po zakonczeniu lata ujawniaja sie jemu rogi na glowie. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D zaraz sprawdze moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee tego kopiowac nie będę:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiu kopiuj:) o Pawle boskie:)dawaj swoje i moze moje:) aaa sprawdz mi Arka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje Jej ulubione zajecie to wypasanie krów. Jej konkubentem zostaje zwyczajowo truten. Kobieta tak nazwana to prawie zawsze debilka. Znajomi daja w prezencie jej przedpotopowe nocniki. Swoje wywody przerywa niespodziewanym niestosownym mruczeniem dla checy. Chce nosic czarne rynny. Ma bez wyraznej przyczyny brudne nadgarstki. Raczej pod koniec kolacji ujawniaja sie jej kopyta zamiast stóp. Czasami konczy jako psychopatka. Czasami pali cygara o smaku konskiej kupy i szybko ucieka. Twoje Duzo czasu spedza w ogrodzie sasiada i zaprasza tam innych. Ma brudne nogi, czesto tluste wlosy i siwe brwi. Joanna - w jezyku potocznym oznacza konski zad. Joanna ciagle wyglasza odczyty o latajacytch spodkach. Dla draki tupie nogami i szybko ucieka. Frajerka tak nazwana to czasami swirnieta. Kobieta brudzi. Nie panuje nad naglym mlaksaniem i uwaza to za powód do dumy. Znajomi daja w prezencie jej bezwartosciowe prostowniki. Kiedy sie nacpa rementuje male hotele. a Arek Krewni w spadku zostawiaja jemu wyrzucone wiadra. Stwarza pozory, ze certyfikuje w urzedach streszczenia i opracowania lektur okazuje sie jednak, ze na codzien boi sie o nie swoje motocykle. Samemu podpala lombardy. Dla draki próbuje zmienic bielizne i szybko znika z pola widzenia. Po czterdziestce niekiedy porzuca rodzine. Ma zawsze nieksztaltne uszy. Jego zona staje sie bez powodu wiesniara. Arkadiusz bez wyraznej przyczyny siedzi w wiezieniu. Ma swinskie oczka, czesto tluste wlosy i za szerokie ramiona. Pechowiec mlaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KPB
Cebulka i Koug dziękuję za odpowiedzi Nie wiem chyba poproszę o jakieś skierowanko do endo a na pewno powtórzę te wyniki jeszcze za jakiś czas A te opisy imion to niezłe są;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na plotach byłam w dziale obok ;) niezłe te opisy imion !!!!!!!! :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaK -- czyli Tako - śmako odpada... dobrze, jedna z pozycji na liście mniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paweł to moj maz😠 hehehe ale troche sie zgadza;) ja juz szamam obiadek golabki z maaronem i sosem pomidorowym:P dodam,ze golabki robila babcia;) Zocha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu 35min czytania...mowie mam dzis popoludnie wolne wejdde na chilke na kafe a tu chwilka dla debilka, no ale dalam rade! Moje Pierdulinki! Fisia powiem tak corcia Twoja tez z wrzesnia tak? ja z 26 , Cebulus z 15, Andzia z 18, dodam ze na drugie mam Justynka, a na trzecie Joasia wiec wkrecamy tez i Validoska! z wierszykow sie usmialam! Koug to ze My tu pojechane jestezmem to ja juz dawno wiem! swoj swego zawsze znajdzie, dlatego tu jetem i mnie to taaaak wciąka, se calna jula wysiada, ujkąt belbucki pikolandia, a miec takie uzdolnione dziecko tylko pozazdroscic! przeciez to artysta malarz plastyk ządny swiata nieokielznany charakter, tak po troszu z kazdej Nas! nie ma co jutro zapierdzilam do specjalistow i sie zapytam czy jake mixy genetyczne moga przeprowadzic, bo ja Wasze tez bym dodala, by miec takie odjechane suuuuper dziecko!!! :-) Andzia nie wiatrakiem po oczach! hihi :-) ja 20min zapierniczam do pracy wiec jak odpalisz wiatrokretka zajde po godzinie! :-) A co do asystowania Koug podczas porodu, zapraszam! przy Tobie byloby mi latwiej, w zasadzie to Ty bys urodzila je za mnie! ;-) Wiec Validosku kiedy masz owulke?! moze uda sie cosik w kalendarzu ponaciagac i zafasolkowac jednoczesnie... Koug bylaby przy Nas, Cebulcia czekalaby juz z ciasteczkami, co bys z pelna buzia nie przeklinala, a jak chcesz ja to moge robic za Ciebie, jak bedziesz blisko mrugniesz Łoczkami i ja wtedy do akcji wskocze i powiem i tak i siak i na wznak! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooo a to opis mojego imienia... Znajomi daja w prezencie jej poniszczone lokówki. Duzo czasu spedza w meskiej szatni owijajac sie folia bombelkowa. Ma bardzo czesto odpychajace stopy. Samemu rementuje domy drewniane, bardzo czesto jara szlugi. Zawsze wyglada jak kanalia. Juz po zakonczeniu zimy wyskakuja jej szramy na policzkach, wedlug biblijnych przypowiesci jest imieniem oznaczajacym peknieta lyzke, jezeli okolicznosci sprzyjaja, mysli o rózowych sloniach. Jej partnerem staje sie bardzo czesto zlodziej. no troszke przerysowali ale co do pieknej lyzki, to bardzo interesujace, ktoras chce rozwinac ten temat? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Titowa! Ty to dopiero zakręt jesteś :P Nie martw się tym wiatrakiem to tak zakręcę żebyś z wiatrem miała do domku ;) A gdzie teraz pracujesz?? W Carlow?? Bo Ty jeszcze do niedawna w Dublinie na chlebek zarabiałaś (choć do tutejszych wypieków słowo chleb to nadużycie...), prawda?? No dobra kochana, to co zgadzasz się żeby koleżankom w Ojczyźnie trochę słoneczka przesłac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anus a wiesz Ty co, zaistne , byla to peknieta a nie piekna, i faktycznie myslalam o peknietej a napisalam o pieknej, czyzby narcyzm? nieee! a czy w ogole ktos widzial piekna lyzke? heheh nieeee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pokrecona to fakt jestem, ale nie az tak zanadto...sa wieksze krezolki, ooooooooo chocby Fisia! Cebulka! a ja Anus pracuje w Spar, mam teraz wiecej czasu, pracuje 40h tyg, 4dni 8-14 i 2dni 6.30-15 pasuje mi to bardzo! widzisz ja mieszkalam i pracowalam 2lata w Dublinie, postanowilismy sie przemiescic, mimo tego dalej kontynowalam prace w stolicy, dziennie 160km w dwie strony pokonujac tak przez kolejne 2 latka, szczerze nie wiem jak to zrobilam, czas leci nieublagalnie szybko, a i ze znalezieniem pracy trudniej zwlaszcza jak pracujesz na fulla to nie masz czasu zorganizowac sobie interview, no bo jak... zmiana niby na lepsze i na gorsze, na lepsze bo wiecej spie i spedzam w domu przed komputerem {jezyk} heheh gorsza bo finanse nie te same co w stolicy, ale sie tym nie zrazam, bo czas zbastowac tempo i zyc po ludzku a nie jak przedtem po 5tej pobudka powrot o 18-19! ale mysle o zmianie pracy, moze pomoze mi w tym agencja... kolezanka znalazla robótke w biurze turystycznym, fajna praca i wdzieczna! ale przyjdzie dzien i na Nas! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×