Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

A agencje nie pobierają prowizji od znalezienia pracy?? Moja znajoma pracowała w Spar na deli właśnie od 6.00 do 14.30 i była zadowolona bo miała całe popołudnie dla córki. teraz ma inna prace w city centr :P no więc i czasu zdziebko mniej... Zgadzam się z Tobą że czasem trzeba odpuścić i trochę zwolnić. my właśnie po to przyjechalismy do Irlandii bo tu jakoś tak spokojniej życie sie toczy, choć czas mi zasuwa jak potłuczony... jescze niedawno było 2 miesiące do naszego wyjazdu do Polski a juz zostało tylko 15 dni! Myślę, że znajdziesz pracę swoich marzeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skro juz jestesmy przy temacie pracy za granica to ja zrobilam ogromna kariete w UK mianowicie pracowalam az jeden dzien hahaha i sie zniechecilam tzn nie musialam pracowac bo przyje chalam na 2 m-ce do ammy w odwiedzimy ale chcialam sprobowac i tak mi dali wycisk ,ze ucieklam z tamtad gdzie pieprz rosnie mam wrazenie,ze polacy sa tam traktowani jak u nas rumuni:O tam czarni sa bardzo wazni a my to smieci? ehh nie do przezycia dla mnie jak mozna sie ta zachowywac😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia agencje biora prowizje, zleceniodawca daje stawke, agencja UUUUczknie sobie na swoje drobne wydatki a Ty dostajesz reszte, ale od czegos trzeba zaczac, mam dobra koleznke, znalazla prace jako recepcjonistka w AIG, i wczesniej tez pracowala w biurze, teraz przechodzi do innej, w kadrach payslipy bedzie wyliczala, a szczerze nigdy nie byla w ksiegowosci podatkach i wynagrodzeniach... gdzies doswiadczenie trzeba pozyskac, moge dac sepom czesc swojego dochodu, ale z perspektywy czasu zyskuje cos wiecej niz pieniadze, ale i praktyke, jak sama wiesz nie koniecznie w swoim zawodzie...slyszlam tez ze jedna znajoma znajomej w banku znalazla posadke, przeprowadzali testy ulamki procenty obliczenia podstawowe jak dla nas Polakow, byla w nich najlepsza i dostala pracke, sama rozumiesz poziom irladzkiej edukacji... moja doklejana-corcia :-) hehe chodzi do tutejszej szkoly, we wszystkim prawie najlepsza, matma tu a w Polsce - 2 lata do tylu, w Secondary School nasze gimnazjum i liceum w jednym, ma 14lat i jest w 1wszej klasie a wciaz ucza tabliczki mnozenia i nawet na testach pozwalaja korzystac z kalkulatora! banał jak cholara! a oni jeszcze bledy robia! z kalkulatora czujesz baze?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku to zalezy na kogo trafisz...ogolnie fakt cenia nas za dobra prace ale dobrze za prace to nie chca placic, zawsze ziomal dostanie wiecej, no ale... dzieje sie tak wszedzie... karierke fakt zrobilas hehehe! Twoja mama nadal w UK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki, ja nie zdołam tyle czytać codziennie ;-) Pozdrawiam Was serdecznie i piszcie, piszcie, poczytam w wolnej chwili!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola30 sorka ostatnio cie wpisalam jako Wenus w tabelke ale juz sie poprawiam ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Validos27 ....27 ....Kraków -...................8 cykl....19.01 🌻Fisia .........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...7 cykl...11.02 🌻Dziubassek..22.....Trójmiasto.................0 cykl....18.02 🌻Maliwina29...30.....Warszawa..................5 cykl...05.02 🌻Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel..2 lata.5 cykl...27.01 🌻Agi37...........37....Warszawa................5 cykl...23.02 🌻Schering.......35....Wrocław....................2 cykl....22.01 🌻Basiunia*......28.....śląsk......Szymon 4 lata............18.02 🌻Yennyfer.......31...Lublin.....Wojtek 12lat..2 cykl....01.11 🌻Cebulka30......30..Piotrków Try.Nadia 6lat..2 cykl...11.02 🌻Gooosha........24...Ballymena...................2 cykl....05.02 🌻Majek123.......22 ...Zakopane...................0 cykl..28.01 🌻Titowa1........28....Irlandia.....................2 cykl....06.02 🌻Anucha26.......27....Śląsk.......................1 cykl....26.01 🌻Ania.K_81......26....Dublin..Weronisia 2lata..1 cykl..27.01 🌻Mania23........23...Warszawa.................2 cykl.....19.02 🌻MamaZuzi.....20....Bytom......................1 cykl.......19. 01 🌻Wiola30......30....Kuj.-Pom..Angela 7lat.1 cykl......04.02 🌻Zuza-82........25....Pomorskie..................1 cykl....... 🌻Gargamelka...........Chorzów...................1 ykl........ ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE.........................ter.por. 🌻Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża....13.06.08 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa................ciąża....30.06.08 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto . .............ciąża....30.06.2008 🌻Harbatka ....28.....Warszawa...............ciąża....05.07.2008 🌻Agital..........26.....Żywiec................ ..ciąża....20.07.08 🌻Avinion........29.....Kraków..................ciąża....02.08.08 🌻Wiktoria80...27.................................ciąża....22.08.08 🌻Dafodilek .....27....Wrocław..................ciąża....12.09.08 🌻Koug..........34...Opole..Michał 11,Ola 7...ciąża...20.09.2008 🌻Kasika1.....23...Rzeszów..Kacper 21m-cy.ciąża ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszelkie zmiany i aktualizacje danych prosze zglaszac to poprawie:) Titek tak moja mama jest tam 3 lata wraz z siostra i jej ojecem. ja zostalam po maturze sama z dziadkiem no a teraz mam meza:) chociaz to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Validos27 ....27 ....Kraków -...................8 cykl....19.01 🌻Fisia .........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...7 cykl...11.02 🌻Dziubassek..22.....Trójmiasto.................0 cykl....18.02 🌻Maliwina29...30.....Warszawa..................5 cykl...05.02 🌻Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel..2 lata.5 cykl...27.01 🌻Agi37...........37....Warszawa................5 cykl...23.02 🌻Schering.......35....Wrocław....................2 cykl....22.01 🌻Basiunia*......28.....śląsk......Szymon 4 lata............18.02 🌻Yennyfer.......31...Lublin.....Wojtek 12lat..2 cykl....01.11 🌻Cebulka30......30..Piotrków Try.Nadia 6lat..2 cykl...11.02 🌻Gooosha........24...Ballymena...................2 cykl....05.02 🌻Majek123.......22 ...Zakopane...................0 cykl..28.01 🌻Titowa1........28....Irlandia.....................2 cykl....06.02 🌻Anucha26.......27....Śląsk.......................1 cykl....26.01 🌻Ania.K_81......26....Dublin..Weronisia 2lata..1 cykl..27.01 🌻Mania23........23...Warszawa.................2 cykl.....19.02 🌻MamaZuzi.....20....Bytom......................1 cykl.......19. 01 🌻Wiola30......30....Kuj.-Pom..Angela 7lat.1 cykl......04.02 🌻Zuza-82........25....Pomorskie..................1 cykl.......... 🌻Gargamelka...........Chorzów...................1 ykl........ ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE.........................ter.por. 🌻Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża....13.06.08 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa................ciąża....30.06.08 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto . .............ciąża....30.06.2008 🌻Harbatka ....28.....Warszawa...............ciąża....05.07.2008 🌻Agital..........26.....Żywiec................ ..ciąża....20.07.08 🌻Avinion........29.....Kraków..................ciąża....02.08.08 🌻Wiktoria80...27.................................ciąża....22.08.08 🌻Dafodilek .....27....Wrocław..................ciąża....12.09.08 🌻Koug..........34...Opole..Michał 11,Ola 7...ciąża...18.09.2008 🌻Kasika1.....23...Rzeszów..Kacper 21m-cy.ciąża ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak są jakieś dane do wpisania bądź poprawki to piszcie. Madzia miała dłuższą przerwę w uzupełnianiu i mogły dane gdzieś umknąć. mi proszę termin zmienić na 18.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug widzę, że w moje urodzinki celujesz ;) Dziubassku Titek ma rację, zależy na kogo trafisz. Z tym traktowaniem nie jest tak najgorzej, choć muszę z przykrością stwierdzić, że nasi rodacy często wyrabiają nam złą opinię. :( Znam takich (osobiście!) co to pretensje mają do szefa że nie rozumie po polsku i mówią że jak szef chce się z nimi dogadać to ma się polskiego nauczyć! Czaisz?? Dla mnie żenada... Ogólnie jeszcze nie spotkałam się ze złym nastawieniem tubylców i mam nadzieję, że tak zostanie :) Titek, tak wiem cos na temat poziomu edukacji... uczą czytać 4 -5 latki a potem to już tylko luzzzz :P Może to i dla nich dobre, nie wiem. Masz rację z tym doświadczeniem, gdzieś je trzeba zdobyć, oni tu przychylniej patrzą na tutejsze doświadczenie :P Trzymam kciukasy za Ciebie. A w bankach to \"naszych\" z otwartymi ramionami biorą :) w matmie lepsi jesteśmy, fakt haha (chyba lepiej euro liczymy, co?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubass :) popraw mi w tabelce na 28 lat. Dziewczyny, dzięki za życzenia :) jestem taka zmęczona, że szok! a nie mogę jakoś zasnąć... tragedia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochany dziubasku mnie można wpisać 1 cykl starań bo.....jestem pierwszy miesiąc bez tabletek, a wiec co za tym idzie jakaś szansa jest (Dodam że juz 4 miesiące po starcie...wiec ;).....niestety troszkę martwię sie tym ze nie mam zielonego światełka od lekarza (wizyta 12.03) ale do tej pory wszystkie zalecenia wdrożyłam w życie wiec może już można ....starańka;) Pozdrawiam wszystkie koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Anus moze My pojdziemy z zyciorysami pod sciane, moze z czasem po opanowaniu wszystkigo maly rabunek? hmmm... FISIA PRZYJEDZIE POMOZE, KOUG WYWOLA PANIKE ZE WODY ODCHODZA ZE DZIECKO W DRODZE HEHEH! odciagnie uwage... Cebulka podszyje sie za pania cukierenke, paczkami i ciastami oczy zamaze, tortem w oczy przypierdzieli, Ty z fartuszka uniformuszka aparat wyciagniesz, w oczy lampa poprawisz, ja wezme workasy pelne kasy, jeszcze Dziubasska i Validoska wkrecimy, zwlaszcza Dziubasska co by miala juz na ten lekki remoncik i kieszonkowe i mogla spokojnie fasolkowac! dla wszystkich znajdzie sie praca w napadzie i bedziemy mialy OCEAN14 ! hoolywood flesze... heheh :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Titek, ja Cie kochana niedoceniałam :P A na koniec będziemy zwiewać prze Garda ?? Wiesz oni maja tylu tajniaków na ulicach... wiem mam pomysł zrobimy to w przerwie na lunch! u nich to święty czas więc nikt nie zauwazy bo beda sobie szamać te swoje frytki z octem bleee :P No i dorzucimy im słodkości od Cebulki... to ich zbije z tropu na 100% :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Validos27 ....27 ....Kraków -...................8 cykl....19.01 🌻Fisia .........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...7 cykl...11.02 🌻Dziubassek..22.....Trójmiasto.................0 cykl....18.02 🌻Maliwina29...30.....Warszawa..................5 cykl...05.02 🌻Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel..2 lata.5 cykl...27.01 🌻Agi37...........37....Warszawa................5 cykl...23.02 🌻Schering.......35....Wrocław....................2 cykl....22.01 🌻Basiunia*......28.....śląsk...Szymon 4 lata..1 cykl...18.02 🌻Yennyfer.......31...Lublin.....Wojtek 12lat..2 cykl....01.11 🌻Cebulka30......30..Piotrków Try.Nadia 6lat..2 cykl...11.02 🌻Gooosha........24...Ballymena...................2 cykl....05.02 🌻Majek123.......22 ...Zakopane...................0 cykl..28.01 🌻Titowa1........28....Irlandia.....................2 cykl....06.02 🌻Anucha26.......27....Śląsk.......................1 cykl....26.01 🌻Ania.K_81......26....Dublin..Weronisia 2lata..1 cykl..27.01 🌻Mania23........23...Warszawa.................2 cykl.....19.02 🌻MamaZuzi.....20....Bytom......................1 cykl.......19. 01 🌻Wiola30......30....Kuj.-Pom..Angela 7lat.1 cykl......04.02 🌻Zuza-82........25....Pomorskie..................1 cykl.......... 🌻Gargamelka...........Chorzów...................1 ykl....... ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE........................ .ter.por. 🌻Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża....13.06.08 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa................ciąża....30.06.08 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto . .............ciąża....30.06.2008 🌻Harbatka ....28.....Warszawa...............ciąża....05.07.2008 🌻Agital..........26.....Żywiec................ ..ciąża....20.07.08 🌻Avinion........29.....Kraków..................ciąża....02.08 .08 🌻Wiktoria80...27.................................ciąża....22. 08.08 🌻Dafodilek .....28....Wrocław..................ciąża....12.09.08 🌻Koug..........34...Opole..Michał 11,Ola 7...ciąża...18.09.2008 🌻Kasika1.....23...Rzeszów..Kacper 21m-cy.ciąża ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ wybaczcie,ze czasem cs zaomne,przecze albo przekrece ale nienadazam czytania postow na kafe, tabelki i boga ehh dzien jest za ktortki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titek ogolnie ludzie sa zyczliwi tam, nawet bardzo albo i bardziejjjjjjjjjjj :) ale jesli chodzi o prace t gonia jak psa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulka hehehe nio to juz nie mja wina,ze nie podalas ale to chyba nie jest rubryka matrymonialna hihihi słuchajcie po pracy poszlam na solarke bo zadko chodze i jakos mnie tak naszlo ,ze troche odswierze karnacje:P wlazlam do nowego lozka ktore gadalo do mnie z reszta:P a teraz tak mnie pieka nogi z tylu,ze musze stac jak pisze na kompie ałałałałałałałała ale mnie poparzylo:( chyba za cos mnie pokaralo;( wskakuje d lozka i czekam na mezusia buziaczki:*:*:* papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy którejś z was udało się donosić ciążę z b.niskim progesteronem? Ja w poprzednim cyklu miałam 0,15 a norma od 5,5 - 36.Norma na menopauzę poniżej 0,2 i wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Dziubassku ja tez bym chciała być w tej pięknej tabelce :-) prosiłam już wcześniej, ale pewnie gdzieś się zapodziało..... jeszcze parę dni 25 lat, Podkarpacie, tak bliżej Rzeszowa niż gór, ostatnia @ 24 luty, ze staraniami czekam przynajmniej do maja.... Dzięki wielkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez prosze bardzo:) i przepraszam jesli ominelam ale nie bylo mnie ostatnie kilka dni🌻 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Validos27 ....27 ....Kraków -...................8 cykl....19.01 🌻Fisia .........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...7 cykl...11.02 🌻Dziubassek..22.....Trójmiasto.................0 cykl....18.02 🌻Maliwina29...30.....Warszawa..................5 cykl...05.02 🌻Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel..2 lata.5 cykl...27.01 🌻Agi37...........37....Warszawa................5 cykl...23.02 🌻Schering.......35....Wrocław....................2 cykl....22.01 🌻Basiunia*......28.....śląsk...Szymon 4 lata..1 cykl...18.02 🌻Yennyfer.......31...Lublin.....Wojtek 12lat..2 cykl....01.11 🌻Cebulka30......30..Piotrków Try.Nadia 6lat..2 cykl...11.02 🌻Gooosha........24...Ballymena...................2 cykl....05.02 🌻Majek123.......22 ...Zakopane...................0 cykl..28.01 🌻Titowa1........28....Irlandia.....................2 cykl....06.02 🌻Anucha26.......27....Śląsk.......................1 cykl....26.01 🌻Ania.K_81......26....Dublin..Weronisia 2lata..1 cykl..27.01 🌻Mania23........23...Warszawa.................2 cykl.....19.02 🌻MamaZuzi.....20....Bytom......................1 cykl.......19. 01 🌻Wiola30......30....Kuj.-Pom..Angela 7lat.1 cykl......04.02 🌻Zuza-82........25....Pomorskie..................1 cykl.......... 🌻Gargamelka...........Chorzów...................1 cykl....... 🌻Sara82.........25....Podkarpacie...............0 cykl.....24.02 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE........................ .ter.por. 🌻Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża....13.06.08 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa................ciąża....30.06.08 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto . .............ciąża....30.06.2008 🌻Harbatka ....28.....Warszawa...............ciąża....05.07.2008 🌻Agital..........26.....Żywiec................ ..ciąża....20.07.08 🌻Avinion........29.....Kraków..................ciąża....02.08 .08 🌻Wiktoria80...27.................................ciąża....22. 08.08 🌻Dafodilek .....28....Wrocław..................ciąża....12.09.08 🌻Koug..........34...Opole..Michał 11,Ola 7...ciąża...18.09.2008 🌻Kasika1.....23...Rzeszów..Kacper 21m-cy.ciąża ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titowa hmmm kiedy bede miała owulacje nie wiem trzeba ja wywołac u mnie bed wiedzec po wizycie 6 marca- jestes boska a Twoje teksty swietne:) ja mam neta w pokoju:) nio i koniec ze spaniem-hmmm nocne siedzenia:) hahhaha ale opisy tych imion sa fajne:) Dziubasek -hmm ja czasem tes sie popiekłam na solariub ale buba:( hmmm pewnie zajze:)jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyluzujcie baby z tymi postami:Pnic tylko czytam i czytam.:D:D:D Titowa nie bądź taka skromna bo każda z nas wie ,że to Ty tu jesteś największą krezolką :D:D:D:D:D:D:D Ania niestety ale koug ten jeden dzień wytrzyma i urodzi w moje urodzinki .............19 września moja córa z 14 września.ja piernicze same panny. dziubassku to się napracowałaś.nie ma co:D:D:D:D:D a nie ma się co dziwić ze za granicami państwa traktują nas jak murzynów jak w naszym państwie szacunku nie mają dla pracowników.czasy niewolnicze wracają.tylko ,że wtedy niewolnikom jeśc i pić dawali. Auchwitz jak nic wskrzesimy Hitlera.niech puści trochę gazu gdzie trzeba:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja lubie jak ona cmoka;) KREJZORKA;) Titowa:) zmykam spac padam:( caśłuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nołłłł jak ja siedzę to Wy spać idziecie czytam sobie pierdoły na necie wiecie jaki jest szczyt cierpliwości????? puścic pawia przez słomke:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczyt bezczelności: Zapytać się powodzianina: - Jak się panu powodzi? Czy się panu nie przelewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znałam podobne to był chyba szczyt gracji ...rozwolnienie w strinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×