Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

dzien doberek:) POBUDKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wstawac leniuchy:) kawusi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doopa szczypie bardziej niz wczoraj:O Fisia powiedz"a masz ci babo placek" ;) Validosku wykop tego szefa wstretnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a siedzi i swoje racje przekazuje!!wrrrrrrrr szef!!hahahahahaha ale olac GO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrý den dziubassek -Gienia moszzzzz babo placek. niestety lub stety ale oparzenia nie są mi obce:D:D:D:D proponuje panthenol.pomaga. zróbcie mi kawyyyyyy bo nie chce mi się iśc do kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos weź szefa za fraki i go wywal z pokoju.niech sobie chłopina zrobi wcześniejszy weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek kobietki...🌼 juz tyle tu naplodzilyscie tych postow a ja miala,m chwilowa przerwe teraz czytam zwolnijcie tepo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola 🌼 oki jużżż nieeee bęęęędzieeeemmmmyyyy taaaaakkk szyyyyybkooooo pisaaaaać. zwaaaaallllniaaaaaam teeeeemmmmppppooooo. :D:D:D:D:D wiola piszesz się na kawe?????ide zrobić bo tylko herbatą mnie tu częstuje Gienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela w przedszkolu chłopina bije biznes, a ja tu do was bo rażniej:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiska skoro juz serwujesz napoje to ja poprosze cos zimnego zebym mogla swoja doope tam wlozyc i sie troche schłodzic/ochlodzic :D nie obrazaj Gieni bo zaraz ci pokaze gdzie raki zimuja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hello :) Validosku nie chwal się marcheweczką bo ja tez mam :P Jak się dzisiaj czujemy? Ja już po małej kawusi i humor mam lepszy niż wczoraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dobra ide tą kawe robić bo w życiu jej nie wypije. moja mała jeszcze śpi.boszeeeeeeeeeeee jaka cisza w domu. Gienia a zimnego na Twój tyłek nie poświęce bo mam Cole.:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara82 widze ż tez chcesz byc w tabece powiem Ci ze to miłe uczucie ale to dzieki naszej...... dziubassek🌼🌼 ale teraz widze ze ma inne plany hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agitalku jak sie czujecie :) ??? Fisia to chociaz miske zimnej wody !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie rob tego Gieni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolus wybacz,ze teraz nie mysle o niczym innym jak moja biedna doopa :D hehehehe ale nie daje mi nawet siedziec spokojnie tak szczypie i piecze... tylko nie mowcie nic mojemu mezowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha ... nasz biedny dziubassek biedna ta ta Twa d.... ale jest lekarstewko mężuś zaradzi i przyniesie ulge hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola w tym problem,ze poszlam potajemnie na solartke a nie chce mu mowic i pokazyuwac bo powie,ze mam to an co zasłuzylam:P od wczoraj sie sprytnie ukrywam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jednym słowem popazyłas sobie małe co nieco haha....to moze okład ze smietany mi kiedys pomogło na takie opazenie ale nie w takim miejscu :-):-)dobrze że to nie.... jednym slowem czujesz w d... raj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubassek to nawet tam chciałas byc ponętną i wabić biednego chłopine ... to teraz masz za kare post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem Łukasz lub Leon jakby co! Mój jest wrogiem solarek - niestety. Ja lubie pogrzać się na słoneczku.:-) nawet w solarium. Ale nie powinnam - problemy z wątrobą - i niestety - kiedyś oprócz oparzeń dostałam plam na buzi. jeszcze jedną trochę widać. I dlatego mój nie pozwala mi chodzić. teraz chciałam ze dwa razy isć na chwilkę - by opalić się przed slubem. Ale dostałam akategoryczny zakaz + dove brązujący z propozycją wcierania go tu i ówdzie ;-) I wcieramy. Ale wczoraj mnie wkurzył, bo mu się sukienka nie podoba - tzn. kolor wrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziubassku czujemy sie świetnie, a Ty faktycznie wsadź d... w maślankę jak radzi Validos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny no moj tez nie jest zwolennikiem solariow ale ja tez ludzie to ciepelko w chlodne dni nie lubie tez byc blada jak sciana bo sie zle czuje ale nie jestem "solarem" tak jak nie ktorzy czarniejsi niz murzyni:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agital chyba wsadze ale jak wroce do domu bo z tym moczeniem zadka pod biurkiem to chyba nienajlepszy pomysl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×