Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Hey, dziękuję za miłe powitanie :-) Podaje swoje dane do tabelki. nick: Pszczolka_78 wiek: 30 województwo: warszawskie cykl: 2 ostatnia @: 2.05.2008 Ja też właśnie zrobiłam sobie kawkę i pozdrawiam wszystkich :-) P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Pszczolka_78 witaj :) Dziubassku ja miałam przez półtora roku zapalenie pęcherza co chwile i to bardzo mocne i bolesne i badałam mocz i nic nie wychodziło konkretnego aż w końcu u gina wyszło, ze mam lekki stan zapalny (wszystko zaczęło się niestety po wizycie na basenie) po porządnym wyleczeniu stanu zapalnego dolegliwość minęła ufffffffffff Malwinko gratulacje i widzę, ze za Kołderkę trzeba kciukasy potrzymać intensywnie, bo wielkie testowanie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia, ja nie mierzę i nie obserwuję, ale zawsze miałam tak, że na owulkę bolały mnie jajniki. A od poronienia - NIC. Uznałam to za jeszcze jedną z moich dziwnych przypadłości i olałam sprawę. Choć nie powiem - czekałam na objawy ciazy. I nic. A testy dostałam od koleżanki która zaciazyła - i z ciekawości zrobiłam. I drugi cykl nie pokazują owulki. A co do seksowania sie - to akurat na brak nie mogę się uskarżac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemano laski was zostawić na chwile same ...... jak ja za wami tęskniłam teraz czytam i czytam zaległości w naj bliższym czasie nie pisze sie juz na zadna impreze mam dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALWINKO GRATULACJE bardzo ciesze sie Twym szczęsciem :-);-):-) witam nową koleżankę PSZCZOLKA78 :-):-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agital no to nie za fajnie ale na zap. pochwy zapobiegawczo kupilam vagical i lecze i to i to naraz ale siusiu to robie w kolko:( Wiola j imprez tem na dosc:) Validoskowi padl net w pracy kto serwuje sniadanko? ja mam buleczki z kielbaska i rodkiewka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerka znów mnie boli leki już skończyłam na 8.maja ma na USG aaaaa sikam co nie miara co chwilkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dziubassku niestety to niezbyt przyjemne ale jak pójdziesz do lekarza to on coś już poradzi :) A ja się zastanawiałam co ten nasz Validosek tak cicho siedzi a tu awaria netu... myślałam, że weekend sobie przedłużyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooo Malwina gratulejszyn:-) witam po weekendzie Królewny :-) ja się wybyczyłam, a Wy? troche na słoneczku poleżałam, pojechałam z Nadią na konie i inne tam atrakcje. Ogólnie weekend spokojny ale udany:-) a w sobote poszliśmy ze znajomymi do knajpki i tam sie strułam jakąś sałatką, bleeeeeeeee. Tak strasznie bolał mnie zołądek ,myślałam że umre.Dzisiaj jest juz w miare dobrze, ale ból promieniuje mi w prawym rogu brzucha:-( może to wyrostek, bo kiedys przez taki ból wylądowałam w szpitalu ale mnie nie kroili. Robie miętkę ma któraś ochote?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kobietki, jak tam po wekendzie, u mnie tak sobie, natomiast mam jeszcze większy dół, dostałam dzisiaj @, mysłałam że da sobie na spokój, prosze o zmianę daty @ na 05.05., jeju jeju, jestem strasznie smutna, ale to nic kojejny cykl, kolejna szansa, mam nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, i jak po weekendzie? ja mialam dni bez kompa, nawet mi sie go włączać nie chcialo. Dzis w nocy jedziemy a jutro lecimy z lotniska w warszawie. Zla jestem bo ja sie boje tam leciec, ale coz, pozwolenie od lekarki mam. Tak ze pomyslcie sobie o mnie (o nas) jakos cieplej w tym tygodniu ok? dzis ide do tej pipy poloznej zabulic za to USG. Nie obejde sie bez komentarza o odrobinie taktu, kaze sobie rachunek wypisac. Coz, to mi spierniczylo ten weekend, powaznie caly czas o tym myslalam. Bardzo mnie upokorzyła. moze znajde czas jeszcze to cos napisze. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Jestem:) morze piekne czas spedzony bosko tylko My i morze:) Dziubasek to piękna i swietna kobietka:) nio jej mąż też hmmmm jest na czym oko zawiesci:) cały dzie prawie spedziłysmy razem:) gorzej z powrotem 14h:( dzis rano mnie tak muliło ze ledwo dojechałam na badania ale nie wiem czy to od ciazy czy od jedzenia! póki co mietka i jest w miare! ale za Wami teskniłam:) teraz bede czytac co napisałyscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was wszystkie moje kochane :) i witam nowa koleżanke pszczółke78 :) ja kolejny dzień spędzam w łóziu, takze leniuch teraz ze mnie na maksa. jak ma któras ma ochote na pogawedke to ja wiekszosc czasu jestem. a poczestowac Was tez mogę, mam do wyboru soczki porzeczkowy i pomaranczowy, wode mineralna, banany, ciasteczka, wiec do wyboru do koloru :) yenny--- nie przejmuj sie tymi testami, powiem Ci ze u mnie cykle po poronieniu tez były inne niz przed, jedne objawy znikały a inne sie pojawiały. i zgodze sie z fisia ze nóżki w góre po seksiku cuda działają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc validosku, ty nasza podróżniczko :) 14 h ładny kawałek drogi. fajnie ze odpoczełaś. teskniło sie za Toba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu kochanie z ciebie jest piekna kobietka a twoj maz jest super wyrozumialy strasznie dba o ciebie tylko pozazdroscic, powaznie:) czemu wy wszystkie tak daleko mieszkacie:O Kurde no bedziemy myslami z toba powiedz tej babie ,ze zachowala sie jak jedza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu leż kochana ile wlezie:-) powiedz mi czy ty robiłaś jakies konkretne badania po poronieniu? Dziubasku no gdyby nie nasze drogi to bysmy spotkanie napewno szybciej zrobiły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku🌼 a gdzie fotosiki dla nas ?????? Mania leż skarbie i wypoczywaj na maxa ja mam wene do sprzatania.już przeleciałam całe mieszkanie.została mi jeszcze łazienka no i będę miała spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff nadrobiłam:) Mania wypoczywaj słoneczko :) ile sie da:) Fisiu :) hmm u mnie tez znajomi poznali:) nie wiem po czym:) i jak ale słyszałam pytania:) Czy nie jestem w ciazy:) bo jakos inaczej wygladam! a ja od rana masakra! głowa, mdłosci.......... nie wiem co mi jest! mam nadzieje ze szybko minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez juz mam dsoc siedzenia w robocie takie sliczne sloneczko, posiedziala bym na ogrodku na sloneczku i sie ocieplila:) wiezorami nie moge zasnac bo mi niedobrze,na noc najem sie wit C w duzych dawkach i pije herbaty z cytryna i zoladek nie wytrzymuje do tego nie moge zasnac meczylam sie do 24 no i ten pecherz koniec narzekan parafialnych AMENO;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no --- nie mysl o tej małpie wrednej, nie Tobie powinno byc głupio tylko jej ze Cie dreczyła, ale rozumiem Ci bo tez tak mam ze jak cos mnie wkurzy to bardzo to przezywam.... ....np bardzo mnie wkurzyła sytuacja w ta sobote, mielismy jechac na urodzinowego grila i nieststy sie przypałetały do mnie te plamienia. nie mowilismy nikomu o ciazy (chcielismy poczekac jak miną pierwsze 3 miesiace) i w sumie dziwnie wyszło ze tak godzine przed przybyciem odwołujemy sie. wszyscy bardzo sie zmartwili ze nas nie bedzie ale napisalismy po prostu ze nie mozemy i bardzo przepraszamy. jednak moja przyjaciolka bardzo to przezyła ze nie bede i sie martwiała i stwierdziłam ze napisze jej prawde bo i tak predzej czy pozniej powiem o ciazy. i powiem Wam Ze sie wkurzyłam bo ona ze swoim narzeczonym ( juz nie wnikam które z nich) powiedzieli wszystkim o tym co sie stało o mojej ciazy i o plamieniach itp. choc sms był skierowany do nich, i wiedzieli, bo mowiłam ze o nastepnej ciazy nikomu nie powiemy póki nie bedziemy miec pewnosci ze jest ok. tam było sporo osób nie wszyscy sa nam bliscy i po co maja wiedziec o naszych prywatnych sprawach. bardzo mi przykro bo wiedzieli oboje ze bardzo tamta sytuacje w poprzedniej ciazy przezyłam i nie spodziewałam sie ze moga tak postapic, gdybym wiedziała to wolałabym zeby sie martwili i w zyciu bym nie powiedziała. wczoraj przyszli do mnie wieczorem ale to mnie jeszcze bardziej wkurzyło nic nie skomentowałam, wystarczyło ze maz wczesniej im powiedział co o tym mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cebulko --- z badan robiłam tylko hormony tarczycy i usg, nic wiecej. nic mi lekarze nie zalecili i na własna reke tez nie chciałam, nie chciałam sie w tym zagrzebywac tylko isc do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Anioleczki! Malwinka gratuluje! Yenny moc niech bedzie z Toba, moze eliksiru i zaklinacza potrzebujesz od Koug! ta kobieta ponoc czyni cuda! :D Anus spotkanko ten tydzien na bank! bo rzeczywiscie schodzi nam i schodzi i mi ten eliksir wywachasz procenty straci.... :p hehhe Dziubuss Ty psiocho moja! hihhi lec do lekarza! a to ze jestes na czubku tabelki to b.dobry znak! i sama tu nie zostaniesz ja jestem na 8 pozycji i co mam tyle czasu czekac? oj co to to nie! sladam weto do zarzadu ciazowych staranek! :p Fisia nie przepracowuj sie zbytnio tylk spij i spij i jedz i jedz i spij i spij i tak w nieskonczenie. 🌻 Koug zeby Ci kochana zafasolkowac to ja nawet i wypije wywacham i jak w galerii w szklane pudlo wstawie, podswietle relikt, podpisze i mi na honorowych miejscu w domu owo cacko bedzie stalo! 🌻 Manius uwazaj na siebie Sloneczko, odpoczywaj i glowa do dory, grunt ze dzidzia rosnie i ma sie dobrze! 🌻 Witaj Pszczolko! 🖐️ Kolderka jak tescik? A ja dzis 41dc i czekam na @ cisza na morzu i wicher slaby jak ja nie znosze tej wstretnej baby.... 🌻 🌻 VALIDOSKU 🌻 🌻 dawaj zdjecia! ciesze sie z udanego wyjazdu! mdlosci a co tam mdlosci bambini niech nam rosnie! a pozniej po wszystkim to jemu badz jej wypomnisz jakie to niesforne bylo ze mame tak bardo meczylo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śpie normalnie śpie;) Titek moiwsz,ze jestem psiocha :D chyba zmienie nick:D ziewanko mam ,ze heja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubuss ale patrz jaki ladny ten nick by byl! :D i co do narzekan parafialnych... usmialam sie jak nie wiem! teksciory to Ty masz na zawolanie! heheheh Maniu a ja Ci powiem tak... ze ja to bym na Twoim miejscu sie nie przejmowala, (fakt, glupio wyszlo, bo powini zostawic to dla siebie, zwlaszcza ,ze zaznaczylas to w swoim smsie) buuu.... ale nie wiem dlaczego mam taki charakter, ze takie sprawy sa dla mnie ludzkie, sprawa i mojego poronienia tez nie jest tajemnica, mowie co mysle, a mysle jak mysle - czyli konkretnie... jesli ktos chce ze mna porozmawiac na te tematy od sprawy technicznej ok...jestem otwarta, a ludzie maja to do siebie,ze lubia sobie porozmawiac, zdobywac bardziej badz mniej potrzebne dla nich informacje, a jak chca to juz niech rozmawiaja z wiarygodnym zrodlem. Nie zamknelam sie na te temat... A Ty nie bierz to tak do siebie...jestes w ciazy i potrzebujesz spokoju, a jak znam Ciebie i siebie rozpamietujemy takie rzeczy bardzo dlugo, zwlaszcza w okresie jakim jestes, bo ma sie sporo czasu na przemyslenia i hormoniaste nam w tym pomagaja...kto wie moze, wrecz jestem nawet i przekonana, ze wszyscy trzymaja teraz kciuki bys zostala szczesliwa mamcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie to się wydaje, że ludzie to czasami paplają tylko żeby paplać. Mania daj sobie spokój z tym, myśl o sobie i Fasolce:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titus dotrzymaj mi towarzystwa bo sie nudze:( w ogoleto poszla bym na lezaczek na drzemke w sloneczku albo pod parasolkiem:) gdzie was wcielo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos zyje:) juz lepiej niz rano:) beta 49746:) moja ostatnia:) huraaaaa teraz stres przed 13 maja:) dziewczynki wysle fotki wieczorem:) a teraz troche popracuje bo od rana dochodziłam do siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tituś ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ fluidki dla Ciebie:) i .......reszty czekajacych na II kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ufff już niedługo koniec pracy i do domku :) ostatnio jak wracam z pracy to normalnie nie mam siły na nic a jeszcze niedawno szalałam, więc Fisiu** korzystaj z weny póki ją masz ale oczywiście bez większych szaleństw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×