Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Aniu dziekuje za rade byla dzis polozna a jutro ide na sciaganie szwow rzeczywiscie maly otwiera dzioba i krzyczy przy tym przerazliwie wiec ja wpycham butle albo smoka a on nadal nie chce wiec nie wiedzialam co mu jest jak mi sie serce kraja jak on tak wyje:( jutro kupie to co mi Validos polecila na kolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoł hejoł! Kamilko dzieki za zaproszonko na NK! FAJNA BABECZKA Z CIEBIE! Jak po wizycie i po depilacji :P ? Kto to pisal o ladnej pogodzie bo juz nie pamietam :( u nas tez ladniusio! Kamus ❤️ no wreszcie sie odezwalas juz mialam pisac na NK co z Toba, ale widze ze dizalassz ostro i bardzo dobrze ze idziesz na ten monitorowany cykl, tak lepiej i wieksza szansa, widzisz nasz Validek przy pierszym podejsciu z jednego pecherzyka ma ciudownego Maksia! Wiec zawijaj kiece do gory i dzialaj! :) :) trzymam kciukaski! Matyysha to Ci sie udalo poleniuchowac! Fisiaczku Ty a czasem Ty nie pomyslilas chomika z wieprzowinka :P :P ale bylaby jazda! Basiunia no a jzu myslalm ze nie wejdziesz na topik, bo sie mi tu opierdzielasz! ile to sie jeszcze Ci zostalo do rozpakowania? :) Banitka i po jablkach kurcze ale mi zrobilas ochote! no nieeeeeeeeeeee! a Twoj Bruno to taki przystojniak z pelna czupryna na glowie ze pozazdroscic! sama bym takie chciala :P pewnie zgage mialas w ciazy co niemiara :) Cebus Normusia suuuperancka dziewczynka! tyle spac! a co do diety pewnie powolutku jedz sobie to i tamto przyzwyczajaj do innych smaczkow, bo wcale Ci sie nie dziwie obrzydzenia do gotowanego, ja jak mialam problemy z tym i owym i musialam byc na scisklej diecie, no to szlak mnie trafial zero tego i owego, gotowane parzone prawie papki wpierdzielam. Anus dzieki za na miary, smska wyslalam bo tak sie domyslilam ze jestes zajeta, a co do wozu to niedlugo na autokar przejdziesz heheheh Mamma czekoladki sie odezwala no prosze! A z Babsiuni to juz kawalek kobitki! 😘 Koug ale ruch co? :P :P normalnie nie wyrabiam! Validku Maksik szal ciag dalszy? :) a niech da tatcie popalic, grunt zeby mamcie oszczedzal! :P Dafi dwa zabale no to prosze! siekacze juz sa! :P :D To sie mowisz bedziesz marcowac :P heheheh tylko nie za glosno bo Karolek uslyszy! :D :P kibicuje na maksa! bo my tu wszystkie chemy Cie widziec w srodkowej tabelce :) Tyllkaaa no ja tez czekam na potwierdzenie, choc przyznam ze naprawde bierze mnie teraz tak na slodkie ze ciezko mi sobie odmowic :P :P Czyzbym przeistaczala sie w sloniatko :D :D :D Jadziunia no wlasnie ppodasz emaila do siebie to przesle ci namiary na moj profil na Naszej Klasie. Fajnie ze masz takiego wyrozumialego pracodawce! nalezy to do rzadkosci bo my tu roznie mialysmy z tymi naszym bossami ku**** no juz nie powiem do czego to sie rymuje :D :D Ja w przerwach dogladam obiadku, i biegam po schodach jak sarenka, jeeeeeeeeeeeeszcze! :D :D gora dol dol gora! by mi sie nic nie przypalilo :P dzis ziemniaczki kalafiorek i kurczakowy... Ale z mila checia zamienie sie na pomidoroweczke Cebulci! 😘 ... end uffffff! aaaa wlasnie nasza Mania to gdzie na wakacjach czy co?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubalku Dobrze Kubus ma sie dobrze, podasz mu preparaty na kolki i bedize spokojniejszy, a za sniadanko w poludnie to dostaniesz przez dupencje! Papusiac mi tam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO....CYKL....OSTAT.@ 🌻Schering.......36....Wrocław................................................ 🌻Majek123......23 ....Zakopane.............................................. 🌻Gooosha.......25.....Ballymena............................................. 🌻Anucha26......27.....Śląsk................................................... 🌻Wiola30........30.....Kuj.-Pom........Angela 7lat....................01.01 🌻Anna6889......40.....Kłodzko......Gosia 18l..Ola 11 l.................... 🌻Bolerka34......34.....Warszawa............................................. 🌻Karla31.........31.....Warszawa............................................. 🌻Kama26.........26.....Jelcz-Laskowice......................7 cykl....04.01 🌻Dafodilek ......29......Wrocław.....Karolek 5 m-ce.......3 cykl....21.02 🌻Tyllkaaa........19.....Dzierżoniów...........................1 cykl....19.02 🌻Matyysha.......28.....lubelskie...............................5 cykl....08.02 🌻Hanna22........23.....Wrocław...............................1 cykl....19.02 🌻Minia 24........24.....Częstochowa........................................... 🌻Kamila220579..29.....Niemcy................................................. 🌻Asik79...........30......................Kacperek 4 l.......................... ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE...........................termin porodu 🌻Basiunia*.........29.....śląsk..........Szymon 5 lat......ciąża.....22.04.09 🌻Titowa1..........28.....Irlandia............................ciąża.....20.07.09 🌻MM_Jadziunia...32.....Opole...Jan Pawełek 4 l........ciąża....30.08.09 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.................Planowane imiona dla dzidziusiów........................... 🌻Basiunia*...............Miłosz 🌻Titowa..................Laura ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.........................SZCZĘŚLIWE MAMUSIE................................... 🌻Mar—gerita....26..Warszawa................synek ur. 16.06.08 🌻Madziulek81...27..Gdańsk...................Kacperek ur.17.06.08 – 2380g 45cm 🌻Sylwia .........29..Trójmiasto...............Natalka ur. 20.06.08 – 3690g 54cm 🌻Demiluna......26..Anglia......Wiki 4 l......Julian ur. 27.06.08 – 3640g 🌻Harbatka......29..Warszawa.................Bartuś ur. 27.06.08 – 3300g 54cm 🌻Agital..........27..Żywiec.....................Piotruś ur.18.07.08 – 3450g 58cm 🌻Avinion........30..Kraków....................Martynka ur. 08.08.08 – 3700g 54cm 🌻Koug...........35..Opole..Michał 11,Ola 8..Emilka ur. 23.08.08 – 3245g 54cm 🌻Dafodilek .....28..Wrocław...................Karolek ur.12.09.08 – 3400g 🌻Kasika1........23..Rzeszów...Kacper 2l.....Karolinka ur. 22.10.08 – 3300g 50cm 🌻Mania23........24..Warszawa................Szymonek ur. 17.11.08 – 2600g 52cm 🌻Fisia**..........30..śląskie....Marta 4lata...Bartuś ur.10.12.08 – 2640g 52cm 🌻Validos27......28..Kraków....................Maksymilian ur.18.12.08 – 3480g 56cm 🌻Maliwina29....30..Warszawa.................Hubert ur. 28.12.08 – 2700g 50cm 🌻Ania.K_81.....27..Dublin...Weronisia 3l....Basia ur. 28.12.08 – 2910g 49,5cm 🌻Agi37...........38..Warszawa.................Paulinka ur. 31.12.08 – 3000g 52cm 🌻Banitka27......26..Koszalin...................Bruno ur. 03.01.09 – 3700g 57cm 🌻Kołderka*......24..Żyrardów..................Julia ur. 07.01.09 – 4200g 54cm 🌻Nuczka.........28..podlaskie..................Zosia ur. 20.01.09 🌻Cebulka30.....30..Piotrków Tr...Nadia 7l...Norma ur. 21.01.09 – 3350g 54cm 🌻Robur..........31..Zach.pom...Daniel 8 l....Milena ur. 26.02.09 – 3550g 🌻Dziubassek....22..Trójmiasto................Kubuś ur. 27.02.09 – 2530g 47cm ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ to wszystkie informacje jakie wyczytałam . jesli cos sie nie zgadza lub mam cos dodac wzglednie wykreslic to czekam na sygnał :) fajnie ze taki ruch na naszym topicu sie zrobil i znowu bedziemy przezywac te wszystkie staranka, tesciki, wstretne @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ! Kobitki ale Wy macie tempo!!! Niestety nie mam zbyt duzo czasu w ciagu dnia i wieczorami musze nadrabiac zaleglosci... Ania.K 81 mozesz dodac ze jestem z Trojmiasta :) Matyysha Pracujemy w tym samym zawodzie :) Hanna22 Zaraz wejde na NK i wysle zaproszonko fisia** Ty emanujesz tak pozytywna energia, duzy buziak za to :) Dla wszystkich kobitek pozytywne fluidki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik to jestes z Trojmiasta jak nasz Dziubassek ona tez z tamtych rejonow fajnie! na kawe bedziecie mogly razem wyjsc albo na spacer z dzieciaczkami :) tak po plazy! oooo matko jak ja chcialabym mieszkac nad morzem, zawsze o ty pragnelam, lubie spacery po plazy :) a z drugiej strony miec widok na gory... i siobie palucha drzwiami od samochodu psitsiasnelam buuuuuuu i paluch lobi mi sie fijoletowy! 😭 ja to mam szczescie! kulna mac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik ja tez poprosze zaproszenie na nk lub link do twojego profilu :) tabelke juz uaktualniam :) milego wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Aniu.K_81 za pamięć:) tituś dokładnie do rozpakowania zostało mi 7 tygodni ...mam nadzieję że mniej:) co jestem u ginki mówi że jej to wygląda na szybsze rozpakowanie...cóz mam nadzieję że tak będzie -nalezy pamietać że zaszłam w ciażę zaraz po pierwszej @ po poronieniu i sama Bozia wie kiedy dokładnie była owulka:) przyznaję że bardzo bym chciała ciut wczesniej - oczywiście bez szkody dla maluszka_ aby był jakiś tydzień;) wcześniej:) Poza tym Szymuś jest cudny w tym czekaniu na braciszka...ciągle głszcze brzuszek, mówi do niego że go kocha......nakłąda mi kremik na brzuszek..(dla mnie to mega gigant brzuch:))Jest wspaniały. Za to M jakiś taki jest bez wiekszego entuzjazmu....ale mam nadzieję że z czasem przyjdzie mu wiekszy zapał:) Torby jeszcze nie pakowałam...ubranka i reszta tylko kwestia uprania i poukładania...no i czekania:) Dla nowych dziewczyn powiem tylko tyle aby sie nie poddawały...mogę sie pochwalić że dzieki laską z tego topiku udało mi sie przezwycieżyc doła po pierwszym poronieniu, a po drugim postanowiłam walczyć o swoje szczęście....a dzis...odliczam tygodnie do rozpakowania:) Buziaczki i miłego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tituś taki numer z paluchem to moja Weronika wywinęła prawie miesiąc temu :P ale ona ma 3 latka... ;) co do widoku to mielismy tak jak mieszkalismy w dzielnicy Killester - z jednej strony morze a z drugiej góry było widać... to był najpiękniejszy widok jaki mieliśmy, szkoda że już tam nie mieszkamy, teraz nie mamy juz takich widoczków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amellliaaa
POZNAJ http://www.kobiecesztuczki.pl http://forum.kobiecesztuczki.pl Kobiece Sztuczki - Poznaj sposoby na facetów. Są sposoby na facetów. Zmień marzenia w rzeczywistość • twórz dobre relacje w Twoim związku • unikaj potknięć i błędów • uwolnij swoją siłę w pełni Tego możesz się nauczyć ! Więcej na http://www.kobiecesztuczki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titus jem jak tylko czas pozwala:) dzis znowun walczylam z malym ponad godzine bo nic mu nie pasowalo ehh a co bedzie jak maz pujdzie do pracy? to juz w ogle głodówka:) dobrze,ze mam was i moge sie poradzic w kazdej sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko, ale tu u nas sie ruszyło :) nie było mnie troszke a tu takie nowinki i tyle nowych kolezanek sie dołaczyło :) dziubasku--- przede wszystkim to gratulacje dla Ciebie, Kubus jest cudny :) podejrzałam go dzis na NK :) 🌻 duuuzo zdrówka dla Was ❤️ witam wszystkie nowe kolezanki 🌻 lece teraz nadrabiac spoooore zaległosci i mam nadzieje ze zdarze napisac pare słów do kazdej z Was za nim Szymonek wstanie na cycusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyllkaaa, hanna, matyysha--- ja tez witam Was serdecznie, tak samo ja Wy straciłam swoje poprzednie maleństwo, ciąża obumarła w 10tc :( i powiem Was ze ten topik baaardzo, ale to bardzo mi pomógł. razem z dziewczynami sie wspierałysmy, czekałysmy na wiesci o naszych wstetnych @ i o nadziejach na 2 kreseczki, poza tym zawsze tu mogłam podzielic sie swoimi obawami co do przebiegu ciazy, a u mnie działo sie oj działo brr, a teraz kochane pomagaja mi w opiece nad moim Szymonkiem służąc radą. takze mam nadzieje, ze i dla Was topik okaze sie szczesliwy i szybciutko zobaczycie 2 kreseczki :) Hanna--- ja mam niedoczynnosc tarczycy ale atpo zawsze miałam ok, w ciązy z Szymonkiem brałam eyhtyrox coraz wieksze dawki i robiłam co miesiac badanka, aha i endokrynolog zabroniła mi przyjmowac preparaty z jodem. poza tym tez musze zabrac sie z pisanie swojej pracy mgr, wprawdzie powinnam miec juz za soba obrone ale pobyt w szpitalu i zagrozona ciaza mi to uniemozliwiły, no teraz tez na pewno łatwo nie bedzie bo Szymonek jest bardzo absorbujacy ale jakos musze za to sie zabrac robur--- duzo zdrówka dla Milenki :) kochana współczuje strasznie cc, ze nie zadziałało to znieczulenie kurcze jaki niefart, dobrze ze szybko narkoze podali minia--- witaj kochana, współczuje 2 nieudanych ciaz, teraz to kurcze juz musi byc dobrze inaczej byc nie moze 🌻 koug---dobrze to ujełaś kochana, u nas babiniec dokładnie jak w Lejdis :) cebulko--- ja u gina byłam 8 tyg po porodzie, @ jeszcze nie ma, karmie piersia to moze jescze troche jej nie bedzie :) choc brzuch czasem mnie tak pobolewa jak na okres, a własnie czy to normale wogole?? bo ja juz mam paranoje ze to cos po cc sie tam zlego dzieje MM_Jadziunia---witam i Ciebie, przykro mi z powodu blizniaków, ale super ze teraz wszystko ok, duzo zdrówka dla Ciebie i maleństwa pod sercem 🌻 demulina--- ojej to i Ty zaraz dołaczysz do grupy staraczek :) wiola--- na rescie sie pojawiłaś :) kamila--- wiem ze teraz nie jest łatwo ale zobaczysz czas szybko minie i na tesciku znów beda 2 kreseczki 🌻 zagladaj do nas, tu dziewczyny zawsze pociesza i rozweselą motylek--- 🌻 fisiu--- moj Szymonek je oststni posiłek o 22 i spi do ok 5 rano :) titku--- oj to bedzie mała pani titowa, superr!!! 🌻 no rownowaga musi byc bo u nas to prawie same chłopy, suuuper! asik--- 🌻 trzymam kciuki ze przyszłe staranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banitka--- my tez chcemy chrzcic Szymonka na Wielkanoc i tez nie mam pojecia co i jak, najchetniej to nic po chrzcie bym nie robiła i chciałabym by byli tylko dziadkowie i chrzestni i tyle, bez zadnych spedów rodzinnych, cebulko--- ja jem surowe jabłak, banany i brzoskwinie z puszki i jest ok, pomidora czasem ale nie za dobre sa teraz to sobie darowałam o cholera, ale tu u nas galimatias, nie nadarzam z imionami itp, rzadko zagladam wiec teraz to totalnie sie pogubiłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam Wam napisac, moj Szymonek jaki rozgadany sie zrobił od niedzieli, gada aguu, la, aaaa i wydaje po swojemu jakis okrzyki :) suuuper sie ciesze :) no i niestety musimy 2x w tyg jezdzic z małym na cwiczenia, ma przykurcze miesni karku :( i jak łapie sie go za raczki to nie ciagnie wcale główki tylko wrecz odwrotnie robi tj dociska ja w str pleców, mam nadzieje ze bezdzie ok, dojda nam prawdopodobnie jeszcze masaze karku, ten moja mały biedczek. ten kark to prawdopodobnie pozostałosc po ułozeniu w zyciu płodowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szaleju najadłyście się czy cuuś? pół dnia mnie nie było i tyle postów Kama monitoruj się kochana monitoruj a zobaczysz ze zlecisz na dół tabelki raz dwa Dafi udanych i owocnych staranek🌼 Dziubassku uściskaj Kubunia od Fisiwiem co to koleczki u dziecka i szczerze wspołczuje titusiu moj chomicek był miniaturowy wiec na grilka poszedł Basiunia ja Ci do porodu odliczac nie bedę bo nie gniewaj sie ale dziubassek wzieła sobie do serca moje odliczanie i skonczyło się falstartem:D:D:D:D:D:D:D:D:D Ania a Ci roboty teraz masz z tą tabeleczką hihi Asik79 złą energię zrzucam na teściową :D:D:D:D:D Kamilka mam nadzieję ,że @ przyjdzie szybko i jak szybko przyjdzie tak szybko pójdzie w piźdźiec na min 9 miesięcy Maniu zdyscyplinowane te nasze chopaki.dają mamuśką pospaćBartuś jest teraz na etapie pokazywania języka i mówienia guuu buuuu a jak się chichra na głos to zawsze kończy się to mega czkawkąchyba go dziąsła też zaczynają swędziec bo wypluwa smoka i wpycha nerwowo dwie pięści ide spać:):) kupiłam w auchan pyyyszne bułeczki z serem więc na śniadanie serwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby któraś nie umiała spać to jestem do rana ;) gg lub kom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość softis
cześć witam Was wszystkie mam nadzieję że moge sie do Was przyłączyć...? Pół roku temu straciłam swoje maleństwo w 8 tygodniu ciązy, mam już dość płakania, dość użalania się nad sobą chcę spróbować jeszcze raz. Mam nadzieję że się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zaspałam :D:D dzień doberek już robie kawe Softis witaj.pewnie ,że możesz dołaczyć do nas tylko zaczernij nicka ,żeby żadna szantrapa się nie podszywała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja tez dopiero wstalam :) Wprawdzie kawy nie pijam ale dolączam sie z goraca czekolada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry a może mleczka i rogalika z nutella? To mój adres palacma@poczta.onet.pl - prosze o Wasze fotki i w miare mozliwości prześlę Wam swoje. jesli chodzi o nk to w pracy nie mam dostepu a w domu brak czasu. Ale postaram sie skopiowac link i Wam przekazac. Validosku dziekuje za fotki śliczny synuś i mamusia równiez :)))) Pzdr Miłego dnia Dziekuje równiez za miłe słowa od wszystkich dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł lejdis Maniu nie denerwuj sie rehabilitacja szybko przyniesie dobre efekty, moja koleżanka tez chodziła z synkiem bo przy porodzie źle go wyciągneli i uszkodzili mu bark, ale szybciutko doszedł maluszek do siebie. Buziaki dla Szymonka🌼 Ja tez nie spamietałam jeszcze imion wszystkich nowych dziewczyn :-) nie wiem jeszcze co, ktróra, gdzie;-) Fisia jak Martusia zdrowa juz, moja Nadia też coś wczoraj zaczeła kasłać aż zwymiotowała wczoraj:-( jak nie urok top sraczka, tak nie lubie chorób:-( A ja dzisiaj do gina mam zamiar iść ale tak się boje jakbym dziewicą była, mój mąż czeka na dobre wieści co by można już była bara bara, na co ja jakos nie specjalnie mam jeszcze ochote. Wczoraj mi zapowiedział że połóg właśnie minął i że wykręcać moge sie już tylko bólem główki:-) :-) :-) :-) chyba dzisiaj właśnie mnie będzie bardzooooo bolała hihihihi Tituś ja cały czas czekam na tą półmetkową flaszkę;-) Ania a Basia jak śpi w nocy? co do diety to nawet wczoraj wieczorem zjadłam kawałek pizzy bez sosów i dodatków, w sumie tylko ser:-) ale jaka pyszna byłaaaa:-) a właśnie po jakim czasie jedzenie pojawia sie w pokarmie, co bym wiedziała kiedy mała płacze? sorki ze nie odniose sie do nowych dziewczyn ale to dlatego że was jeszcze nie spamietałam:-) a zazwyczaj pisze jedną reką bo na drugiej trzymam moją Królową;-) robie inke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulko Marta dalej kaszle ale już mniej .Mam nadzieję,że do końca tygodnia jej przejdzie i od poniedziałku pójdzie do przedszkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilkę żeby się przywitać i uciekam do pracy...jejku też o mało dzisiaj nie zaspałam :/ wybaczcie, że tak mało piszę ale ostatnio po prostu w pracy mam urwanie głowy...niemalże Sąd Boży i to prawie w dosłownym znaczeniu, dziękuję Bogu że nie nade mną ale przeklinam los, że muszę w tym brać udział :/ mam nadzieję, że zakończy się wszystko w niedługim czasie i będę miała czas żeby pisać tu częściej, bo czytać to czytam Wam regularnie :) miłego dnia uciekam papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam , udalao się :) Cóż ja jestem w pracy , nie mam zupełnie nastroju do pracowania, dobrze że praca mi pozwala na taką niemoc:) Chce zacząc ponowne starania o dzidziusia, czy ktoś mi mógłby poradzic co powinnam zrobić Zaczęłam chodzić na aerobik, wyleczyłam wszytkie konieczne ubytki, zrobiłam podstawowe badania i .... a jeszcze mały drobiazg, musze pogodzić się z mężem bo nie rozmawiamy od 3 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od wczoraj szkole syna:) czytam jezyk niemowląt:) i powiem Wam ze skutkuje:) polecam goraco;) od dwóch dni mój syn wprowadzał terroryzm tylko usypianie albo na balkonie spanie !! oj nie bedzie on nami rzadził! Dziubasku jak malutki:) Kamila220579- to do dzieła kochana:) i ani sie obejrzysz a beda dwie piekne kreseczki:) Maniu:)zazdroszcze Ci ze Szymek tak ładnie spi:) ja musze go pózniej kapac i ostatni posiłek tez pózniej:) bede testowac na synu:) co do chrzcin to my tez na wielkanoc juz mam lokal zarezerowany! a na chrzcinach mini rodzinki a wiecej przyjaciół:) Dafi:) kochana trzymam kciuki za dwie piekne kreseczki:) Fisiu mój od paru dni tez ostro reke wkłada;) nie wiem czy to mozliwe ze juz zeby!!? Koug a Ty kochana nie masz spania:) Softis witam:) i zapraszam gorąco do naszej rodzinki:) i konieczny bedzie mąż do dzidzi:) MM Jadziunia:) dziekuje za miłe słowa;) Cebulko co do bara bara:) to na pewno bedziesz mogła:) oj wiem jak to jest człwiek wiecznie zmeczony:) u nas było bardzo smiesznie ze wzgledu na to ze zawsze brałam tabletki to była nasza antykoncepcja:) teraz póki karmie nie biore nic bo lekrz mówi ze to szkodzi chłopcom ! ze za duzo damskich hormonów wiec oki:) i co czytalismy ulotke z prezerwatyw:) nawet nie wiesz jak było smiesznie:) jak za pierwszym razem:) haha az sie mały obudził z naszego smiechu! 12 lat razem:) synek 3 miesiace prawie a my jak gówniarze:) hahaha FISIU kawy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 matyysha miłego dnia w pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wpadłam się przywitać i zameldowaćże poranne obowiązki wykonane :) Dzieciaki w szkole i przedszkolu :) Moja Księżniczka jeszcze śpi (ale to niedługo się skończy niestety) no a potem mam zamiar ją nakarmić i położyc się odrobinkę by zebrać siły na popołudnie. Koug Ty to spać nie możesz czy w pracy kazali siedzieć po nocach?? Kamila super wieści od gin!!! To nic tylko zabierać się do roboty ;) Ja kwas foliowy brałam w zestawie witamin zarówno przed ciążą przez całą ciążę i teraz też witaminki łykam :) Ale tu zdania są podzielone kiedy i czy należy brac wit więc pogadaj z gin i sama podejmiesz decyzję :) Maniu cieszę się, że Szymonek robi postępy. Od razu czuć radość z Twoich postów a rehabilitacja szybko przyniesie efekty i w mig zapomnicie o tych wszystkich kłopotach. Trzymam za was kciuki. Asik poproszę gorącej czekolady uwielllbiam. Mam nadzieję, że mi moja Basia wybaczy :) Softis 🖐️ podaj dane do naszej szczęśliwej tabelki to Cię dopiszę :) Widzę, że przygotowania pełną parą, teraz tylko sprawa z m. zostaję, bo jak juz Validos wspomniała przyda Ci się mąż by zrealizować ten plan ;) A co mogę polecić? Kompletny luz i sex dla przyjemności, na bok kalendarze, termometry i inne takie 99% z nas zaciążyło tu właśnie wtedy gdy odpuściła i wrzuciła na luz. A Titus nasz kochany to nawet o antykoncepcji przebąkiwała, że niby nie czas chyba na dzidzię a zaraz potem na teście piękne krechy zobaczyła :) Życzę powodzenia MM_Jadziunia wyslę zaraz fotki i link na NK do mnie no i oczywiście będę oczekiwała rewanżu :) Matyysha - miłej pracy 🌻 Fisia, Cebulka duzo zdrówka dla Martusi i Nadii. moja Weronika tez nie całkiem zdrowa :( Oj kiedy juz ta wiosna przyjdzie i ciepełko tak co te dzieci nam chorować przestaną Cebulko Basia śpi różnie czasem budzi się na karmienie co 3 godziny (to najcześciej) a ostatnio śpi od 22 do ok 3.00 a potem nad ranem się budzi tak po 6, mam nadzieję, ze tak zostanie bo to pozwala mi sie wyspać :) Jak pierwszą noc tak przespała to ja o tej 3.00 obudziłam sie taka wyspana że potem zasnąć nie potrafiłam przez godzinę! Oj jaka byłam zła na siebie :P Niestety nie wiem jak to z tym naszym pokarmem jest różne są teorie. Najlepiej jak rozszerzasz dietę to dawaj Normusi profilaktycznie coś przeciw kolkom co pomoże jej strawić i odgazować się no i obserwacja tylko zostaje. Ja zauważyłam że jak podjem więcej czekolady to Basia dostaje krosteczki na buźce takie jak tradzik a poza tym to nić więcej się na szczęście nie dzieje. Woda koperkowa i Infacol na zmianę pomagają a raczej skutecznie zapobiegają. Validos ja też polecam język niemowląt. Przy weronice sprawdziły mi się prawie wszystkie rady i miałam mało kłopotów z nią a i teraz stosując zalecenia Tracy Hogg nie mogę narzekać na swoją córę bo jest dość grzeczna (dobra nie chwalę się tak bo jeszcze coś się odmieni :P ) A ten Wasz \"pierwszy raz\" hihi to na serio musiał być zabawny ale przynajmniej mieliście powrót do tych chwil gdy sie dopiero poznawaliście i wszystko było takie nowe a Wy jak dwa nastolatki... Miłego dnia Kochane 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ale tutaj ruch, jak za starych dobrych czasów. U nas ok, mały zrobił mi dzisiaj niespodziankę i spał od 20 do 6 rano bez przebudzenia. Ale sie wyspałam. A ja dziewczyny coraz bardziej zestresowana jestem bo @ powinnam dostać w sobotę a tutaj czwartek i nadal nic. Ostatnio tez spóźnił mi się o 4 dni, ale teraz to już 5 dzieńi echo. Fakt myślimy o 3 maluszku ale tak za 2 lata najwcześniej. Myślę jednak że coś mi sie poprzestawiało, bo w czasie owulacji bardzo boli mnie podbrzusze tak że zgięta w pół chodzę i teraz jaki i w poprzednim miesiącu jakoś póżno było. Ale jak nic się dosoboty nie wyjaśni to chyba teścik pójdzie w ruch. Fisiu dużo zdrówka dla twojej królewny. Dziubassku cierpliwości już niedługo wszystko sobie poukładasz a i maluszek wpadnie w rytm i da ci więcej czasu. Valodos nie daj się małmu terroryście :-) mój też próbowałale mu nie wyszło. Pozdrawiam i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×