Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Dziubassku znam glodówki z autopsji, pierwszy posiłek w biegu robiony i w biegu jedzony około 12, a potem cos na spacerku chapnę z ciastkarni lub sucha bułeczkę z piekarni, tak, tak kochana widzisz takie uroki :) serwuję więc dla poprawy humoru ciepłe bułeczki maślane z miodem i dżemikiem, któraś reflektuje??? co do chrztu to ja też chciałabym miec kameralne przyjecie dla najblizszych. a co z alkoholem? bo toczę polemikę z ukochanym flimonikiem o byt alkoholu na stole. ja twierdze, ze absolutnie nie powinno go byc, bo to w sumie uroczystosc dziecka i sa granice.... oczywiscie ON ma odmienne zdanie i kłotnia gotowa :D dobra, spadam bo czekam na mame i tate - stesknili sie za wnusiem!!! AHA! obalam mit o tym, ze długie włosy u dziecka to okropna zgaga w ciązy!!!! Miałam raz, przez godzine, po placku wegierskim :))) a zobaczcie jak mój mały Bruno zalatuje małpiątkiem :))))) buziole pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D I SIE USMIALAM Z VALIDKA! TO NAPRAWDE MUSIALO WYGLADAC SMIESZNIE :D Cebulcia zapomnialam o tej flaszce! cholerka! sorka! no masz do wyboru, w zasadzie my tu wszystkie mamy! :P A wiec laseczki proponuje: Albo rum Albo winko polwytrawne I mam jeszcze Absente takie cus co daje kopa, jeszcze z wakacji przemycone. Albo soczek pomaranczowy dla tych co nie moga :) To wszystko co mam na stanie :P :P Wiec jak zmiksujesz to wszystko Cebusiu to z pewnoscia glowa bedzie Cie bolala na dzisieszy wieczor:D :D :D no ale karmisz wiec nie wiem co z tym fantem zrobisz! :P Fiska wpadnie i powie znowu ze my jakies AA! :D :D :D :D Halllo! Jetes tam???? bo zabralysmy sie za rozlewanie! :P Dziubalku Dajesz sobie super rade z Kubusiem, wdzialam fotki na NK, cudny chlopaszek! a jaki Malusi! Kamilko to super ze wszystko w porzadku! widzisz a tak sie obawialas! a do dr.Polaka to idz reczywiscie swoja droga :) Widze ze potrzebujesz masazu nozek po wczorajszym staniu w pracy, mamy tu jaka terapeutke spa czy cus takiego???????????? Kamilka w potrzebie! Koug Ty spac nie mozesz? kurna mac? skad Ty bierzesz tyle energii? :P no jak sie jedzie na dodatkowym wiblatorku to tak jest! z muzyczka dodam i swiatelkami :P :P :D Manius Szymus jeszcze lada moment a bedzie calym alfabetem operowal, jak to musi fajnie wygladac takie gaworzenie te usteczka..... Ojej ja juz chce moja dzidzie juz!!!!!!!!!!!!!!!!!! psytulac kohcac papu dawac dupke przewijac :) Softis Witamy w naszych progach, sluchaj, ja uwazam ze i tak dluuuuugo wytrzymalas tak samiutenka bez wsparcia, pol roczku to szmat czasu, z nami bedzie CI lepiej zobaczysz! Napisz cos o sobie co bysmy mogly wkleic dane do tabelki. Zobaczysz ze ujrzysz szczesliwe wkrotce dwie kreseczki, i bedziesz tu z nami smokale i woziaki kupowala :) A z mezami to tak jest, pochwal Go za cos i mu przejdzie :P Anus no to sama widzisz ze moj umysl rozwiniety jest na poziomie 3latki :D :D :D ciagle to powtarzam ze ze mna cos jest nie tak :P normlanie ja nie wiem! A co do widoczkow kurcze pozazdroscic, a gdzie to bylo dokladnie bo szukam na mapie i nie moge znalezc to cale Killester. Matyysha milej pracki! Basiunia to juz naprawde bliziutko! widzisz jestes chodzacym prykadem dla starajacych sie dziewczyn ze mozna w pierszym cyklu miec zdrowo dzidzie! To fajusio ze Szymus tak i zaciekawiony i calym serduszkiem jest z Wami, i ze tak czeka :) A co do panow Mezow to wiesz z nimi roznie, moj czasem tez ma fazy innosci, a pozniej przychodzi za pupe lapie, obejmuje w pas i juz mowi co kupimy dla dzidzi jaki wozek,jakie lozeczko i tam takie. Wiec sie nie stresuj! :) OKI IDE JESC! aaaa i wczoraj moj maz przytulajac sie juz na dobranoc obejmuje mnie w pasie i mowi: no Ty sie juz gruba robisz! Fajnie co??????????? jakie to romantyczne! i ubieranie rzeczy w meskie slowa! Ja na to, ze gruba w brzuszku, ale tak to jestem calkiem normalna! :P a łun: no wlasnie to mialem na mysli :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część Wszystkim:) od wczoraj tak się napisałyście...:0 ale juz poczytałam! Koug cierpisz na bezsenność?:) Póki co mam jeszcze problemy z zapamiętaniem imion, nicków ale własnie spisałam sobie wszystko na kartce i mam ściągę:) U mnie wszystko ok, dzisiaj mam wolne od pracy więc w całości poświecę sie pracy edukacyjnej..oj chciałabym mieć już tego mgr za sobą. Pozdrawiam Was serdecznie i życze miłego dnia:)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demi no to bylaby nooooowina!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D Banitka Bruno to suuuper przystojniaczek, do malpki mu daleko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo ale Anus napisala! Co Ty dzieciaki w toalecie przetrzymalas czy cus??? :D :D :D no takiego posta! To fakt, widzisz jak jajniczki postraszylam ze beda pod kontrola i zaczne brac tabsy, to jak sie sprezyly! :P Haniu i na imiona dasz rade, Tobie i Wam nowym jest nieco trudniej, ja sama mam problemy z zapamietaniem tych kilku :) bo wczesniej to sie pisalo z opaska na oczach taka wiesz co do znu sie zaklada, do kompa sie podchodzilo lunatycznym krokiem :P wszystko w pelni zmechanizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tituś a co! Dzieciaki pousadzałam na karnych jeżykach jak mi tu Fisia radziła i heja do kompa :P Dziś tez się miałam położyć ale moja Księżniczka jeszcze śpi i ja ciągle czekam bo powinna juz na karmienie sie budzić a ona nic. A co do Killester to Dublin 5 kojarzysz tereny Clontarf, Marino, Artane dalej jest Coolock. A najlepiej to zobacz sobie jak Dart jeżdzi w kierunku Malahide lub Howth i tam jest stacja Killester :) Fajna dzielnica, bardzo spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kuku jestem prawie trzy godzinki na spacerku byliśmy.No i pogrzeb był mojej świnki.spoczywa mój prosiaczek pod drzewkiem na pół zakopany i przysypany liściami i tym błociskiem posniegowym. Softis zgadzam się w 10000000000% z Anią.teraz tylko pogodzić się z małzonkiem trza.Sexić kiedy ochota najdzie a po seksiku dupencja w góre i relaksik z 15 minut Validosku a To Ci Maksiorek Terrorysta mały Bin ladenek.Nic sie jednak nie martw kochana jak co to super nianie Ci zafundujemy:D:D:D:D Koug Koniec spania kochana. Demiluna upsssssss.czyżby wcześniejsza realizacja planów????:):) Banitka no właśnie ja soebie przeglądałam wczoraj na NK zdjęcia Twojej perły i tak mi do głowy przyszło ze tą zgage to musiałas mieć wieeeeeeeeeeeeeeeeelką Tituś flachę zawsze można chlupnąć.Ja tam pić moge:P:P:P:Pa ,że się wszystkie prawie znamy to Anonimowe to my takie do konca nie jestesmy Hanna jeszcze troszkę i ściąga pójdzie w odstawke bo bedziemy się znać jak łyse...........kobyłki :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za miłe słowa przywitania, do dziś \'\'działałam\'\' na forum ciąża martwa i na początku bardzo mi ono pomogło teraz mam już dośc płaczu i widzę że tu z Wami będę mogla wziąć się w garść. Ania K 81 I titowa 1 nie wiem o jaką tabelkę chodzi i nie wiem jakie dane podac bo jestem tu zielona jak hmmm...tak tematycznie lecąc ...trawka na wiosnę (bo u mnie już prawie wiosna) Co do męża to wiem że jest on niezbędny do spełnienia moich marzeń o drugim dzidziusiu ....ale cóż cięzka sprawa...oboje jesteśmy uparci jak dwa osły ....na razie czekam kto się przełamie pierwszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
softis na stronie 678 naszego topiku znajdziesz tabeleczke gdzie wpisane są wszystkie dziewczyny z naszego topiku. jak kukniesz na nia to będziesz wiedziała o cio chodzi dobrze,że trafiłas do nas.Nie ma się co dłużej dołować.życie jest zbyt krótkie i zbyt skomplikowane ,żeby tkwić w jednym punkcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anus to juz wiem gdzie uuffff, karne jezyki powiadasz :P Basiunia widcznie pojadla sobie ostatnimrazem i teraz spi smacznie, jak inne dzieci na karnych jezykach to dziewuszka nam sie boi tu ocknac bo mysli ze pewnie ja tez tam wyslesz :P Sofcik widze ze Wy uparciuchy jak my :D :D :D :D spoko moj i tak zawsze pierwszy przychodzi :P :P bo nie ma wyjscia! :D :D Widze ze Ty taki Sofcik to nie jestes :P co tak dla zmylki co? Fisiuania u nas tu piekna pogoda, swinka mialaby lzejszy pochowek, ziemia w sam raz do kopania, to co? mam rezerwowac miejsce dla tesciowki :P na ogrodku mam polozony torf to mieciutko ze hej, normalnie luksus lezenia :) A ja dzis sciagam obiadek po Cebulce! Jak to dobrze miec cafoowe-psiapsioleczki! :P dzis pomidorowka z makajonem! :D Zaraz uderzam w miacho, wczoraj nawiedzila mnie kolezanka z 2letnim Dawidkiem, jaki on super, taki ladny! i jeszcze sra w pieluchy! :D no tak sie sfajtolil, a ta wpadla tylko w sumie na chwile i nie wziela ze soba \"przewijaczy\" i mi w calej chalupie smierdzialo ponim chyba ze 2h heheheh Dzis spotkanko z dwoma innymi laseczkami! Idziemy na kawke, ladna pogoda to mi sie na rajdy piesze zebralo! Po drodze wstapie po 6pak pączkow! :D :D :D Juz wczoraj moj K pytal sie czy je kupilam, no nie!! codziennie ich kupowac nie bede! bo sie w ramy drzwi nie zmieszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Softis Ty na tamtym topiku siedzialas 6mcy??? boszsze to Cie podziwiam, ja siedzilam miesiac i znalazlam sie tu gdzie jestem, juz niebawem minie mi tu rok i dwa mce. I powiem ze waaaarto! Fisia A kuku! Gdziez Ty byla? 3h spacer no no, ladna pogode chociaz tam macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki! Mam wolna chwilke w pracy wiec skrobie kilka slow. Powiedzcie mi czy ktoras po stracie brala tabletki hormonalne? Mi gin kazal wziac aby wyregulowac cykl. Teraz koncze drugie opakowanie mam zrobic miesiac przerwy i mozna zaczac staranka. Ale od kilku dni bije sie z mysla czy dobrze zrobilam ze zdecydowalam sie na te tabletki... Mam mieszane uczucia, moze niepotrzebnie :( Pozdrowionka,pa :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
softis -31-Podkarpackie- Weronika 6 lat- @28.02 no to pewno tyle? a co do ''softis'' to bardzo soft ale w środku, na zewnątrz staram się byc bardzo hard zwykle z marnym skutkiem. Omordowałam sie na tamtym topiku ze hej, całe szczęscie że mam Weronikaska bo bym chyba padła po 1 miesiącu a co do upartości to niestety juz wymiękam, chociaż obiecałam sobie że tym razem to nie ja wyciągnę rękę do zgody.A o co w ogóle poszło? kurcze sama nie wiem. Dziś idę na aerobik omorduje sie a potem będę dlugo siedzieć w wannie, następnie przeparaduje się przed nim tylko w ręczniku żeby go podrażnic i zobaczymy kto się złamie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik ja nic w sumie nie bralam i zanim zaszlam minelo sporo czasu, pierwsze 3mce to i tak odpuscilam, bo mieszkam tu gdzie mieszkam i na wszystko trzeba czekac przerazliwie dlugo, cale te badania i szukanie dlaczego, wiec masakra, z jednej strony to nie glupi pomysl, powiem Ci ze ja w tamtej ciazy w zasadzie zaszlam wlasnie w tej przewie, czyli w nastepnycm cyklu, w tym co odstawilam tabletki zaszlam. Nie wiem co lesze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, jestem w małym szoku tak z rozpędu po wejściu na ten topik chciałam się zapisac do gin. na wizytę no i do tego co chciałam to najwcześniej mozna na koniec maja . OBŁĘD!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sofcik Pomysl genialny z tym recznikiem :) A co do sprzeczek, to zazwyczaj czlowiek drazni sie o szczegoly. Z drugiej strony jakby bylo non stop kolorowo byloby nudno, a tak to chociaz w reczniku pochodzic :) Dobrze ze masz corcie, to o wiele lepsze niz, miec stracic i nadal nic nie miec. Na ktora ten areobik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sofcik to rzeczywiscie obled! mam nadzieje ze znajdziesz kogos rownie dobrego na wczesniejsza wizyte, bo do maja czekac to absurd, 2.5 mca nieee nonsens! Ja wlasnie umowilam sie na ta wizyte do Dublina do swojej ginki na 30marca, rozpoczne wtedy 25tyd wiec spoko jak na to 4D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już tak w zasadzie od 15 lat z nim się przekomarzam i nadal go nie urobiłam ( chyba jakaś niezdolna jestem czy co?) aerobik na 17.50 i już się cieszę:) poruszam się troche bo prace mam siedzącą 8 ha na d...pie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Softis My ponad 6latek, z tymze tylko rok przed slubem, ciach bach i po zawodach :P spontan... Ja myslam o basenie i areobiku, moze aquaareobik, ale to juz po urodzeniu Maluszkowej, w sumie basen mam 10min na piechotke od domku wiec lokalizacja jak najbardziej mi pasuje, inne troszke dalej kolejne 10min na piechte, ale tam juz masz wlasnego instruktora, kolezanka jak tam chodzila, mowila ze jeden instruktor to calkiem galanty :P no wiesz reklama czyni swoje i sie zobaczy, gdzie mnie natchnie poezja. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my 8 lat przed i po slubie 7 lat czyli mamy pełne prawo do kryzysu. a co do twojego basenu, to super pomysł sama bym poszła gdybym umiała pływac hihihih, ale jestem ofiarą rodziców tj. nie idz na łyżwy bo sięlód załamie, nie jeżdzij na nartach bo nogi połamiesz, nie pływaj bo się utopisz....itp.itd, dlatego chcę zeby Weronikasek był inni jezdzi na nartach i łyżwkach uczy sie pływać....oj bez niej to by było ciężko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i udalo mi sie zarejestrowac do innego gin na 16 marca :) opinie o nim różne z przewagą dobrych ale tak zawszejest że komu pomoże to jest chwalony bądz komu nie pomógł no to opinie negatywne,Ostatnio chodziłam do niby super ordynatora i nie uchroniło mnie to przed stratą maleństwa.Więc jeżeli ma byćdobrze to będzie niezależnie od lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valodos27
softis z kąd dokładnie jesteś:) ja tez z podkapacia:) byłam w banku a raczej w dwóch bo w pierwszym kolejka wielka wiec do iinnego oddziału pojechałam a z małym to istna wyprawa:) ale załatwiłam teraz czekac na nowa karte:) u nas wieje i pada:( masakra Fisiu oj super niania by sie przydała!!1 haha mam ochote na pierogi z jabłkami!! moze zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja chwilkę mam wolną w pracy więc wpadłam :) asik79 mi gin nie kazał brać tabl jeżeli w dalszym ciągu chcę mieć dziecko i jeżeli zaczęliśmy starania od razu miesiąc po zabiegu. powiedział, że takie tabl na wyregulowanie trzeba brać jeżeli w najbliższym czasie nie chce się być w ciąży softis ja na tym to piku co Ty siedziałam 5mc więc doskonale rozumiem co czułaś, tutaj zjawiłam się też niedawno i jest o niebo lepiej :))) przynajmniej uśmiech wrócił :) a i dziewczyny dzięki za życzenia miłej pracy ja zaraz jadę na miasto bo na niedzielę jestem zaproszona na chrzciny i przydałoby się kupić jakiś prezent i zupełnie nie mam pomysłu:((( przyznam się Wam, że trochę się boję i nie wiem jak to przeżyję, bo może wyda Wam się to głupie ale ja po prostu jeszcze nie jestem w stanie przebywać z małymi dziećmi na dłużej w jednym pokoju...moim sukcesem już jest to, że potrafię na nie patrzeć ale jak narazie trzymam się od nich z daleka :( już zapomniałam jak je zawsze uwielbiałam i potrafiłam godzinami nosić je na rękach :( nigdy bym nie pomyślała. że człowiek może tak się zmienić no ale koniec już tego trucia o mnie :] poza tym chciałam się pochwalić, źe znalazłam fajną panią gin i że ktoś w końcu się o mnie zatroszczył, dostałam skierowania na mnóstwo badań, prawdą jest że prywatnie i kurdę jak się dowiedziałam to będą mnie kosztowały prawie 800zł ale trzymajcie kciuki żeby wyszły dobre no i w sumie to chyba uwierzyłam tej pani i od razu jakoś zauważyłam, że świat nie jest taki brzydki jaki wydawał mi się przez ostatnie 5mc :] uff ale napisałam...i to wszystko o sobie...aż wstyd :/ :)))))) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom jestem juz Laseczki dafodilek nom juz staram sie i wysyłam jeszcze raz mam nadzieje ze sie uda:) softis WITAM :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny właśnie zapisałam sie do tego dr Fuchsa na 8 kwietnia...więc chyba to nie jest aż tak odległy termin?! Ale się ciesz, to jest kolejny krok do przodu:):) idę gotować obiadek..pa pa witaj Softis...pamiętam Cię z tego smutnego topiku ale teraz już będzie zupełnie inaczej 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanna22 ja też Cię pamiętam, teraz będzie już tylko dobrze Zresztą dużo z nas też tam było pamietam Robur ,MM Jadziunia, matyysha. Czekam jeszcze na Sare37 , ona też nie powinna tam siedzieć dłużej... Za 10 minut kończe pracę, jadę po moją córeczkę do przedszkola i już się nie mogę doczekac że ją zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alloha :) Jestem w końcu przeczytałam te elaboraty :P Fisia hehehe w taki sposób mnie nie obudzisz :D witaj sofcik :) hehehe tak czytam co piszesz i cus mi się z naszą cebulcią pokojarzyłaś-widzę że pomysły macie podobne :D tyle że ona jest bardziej sofcik lajcik-ona paradowała w ręczniku przed listonoszem....chociaż tu ją babolki podkręcały żeby na drugi raz próbowała otworzyć mu w samej pianie co do męża i godzenia się to jeśli jesteś hardzik wbrew nazwie i mimo wszystko nie chcesz odpuścić to proponuję sex na supermarket-cebulka Ci wytłumaczy :P Jadziunia mojego maila znasz-poproszę o fotki lub link na NK-ciekawa jestem czy gdzieś czasem się na ulicy nie mijałyśmy.Pamietam swego czasu jak pytałaś mnie o wybór lekarza-napisz na kogo się zdecydowałaś Matysha-jeden test zrobił wczoraj bez jednego zadania-może cos z niego będzie jeszcze ;) Banitka nie będę się powtarzać w ochach i achcach na temat Twojego synusia ale co do czuprynki to słyszałam jeszcze jeden mit jak Ty to nazywasz z tym związany-jeśli to nie przez zgagę to na pewno przez dziobanie tatusia :D tatusiowie kiedy odwiedzają swoje dzieciaczki w tymczasowym M1 u mamy to najczęściej jak to się mówi dziurkują-lm więcej dziurkowania czy tez dziobania tym więcej otworków na włoski. jeśli dziecko rodzi się z dziureczkami na policzkach wtedy mówi się że to za pierwszym razem tata jeszcze nie trafił ;) Aniu-tak wracając do tego auta 7-osobowego to mi tez takie chodzi po głowie.przyznaj się ze powoli skłaniasz się Q spełnieniu marzenia o rav4 ? Dobła idę coś zjeść jakby co to wiecie jak mnie łapać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehheheheh dobre z tym dziurkowaniem :D :D :D :D o takim czymś nie słyszałam, ale to kurczę też nie to ;) hehehehe tatuś za bardzo zainteresowany nie był :) grillowana pierś z kurczaczka i sałatka grecka, ktoś chętny ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×