Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

motylku:):) super, no to teraz tatuś bedzie dumny...:) bo synuś:) Tituś na razie musimy się wstrzymać z powodu kilku czynników:( póki co nowej pracy nie znalazłam, ale musze przeczekać do listopada wtedy w mojej obeccnej robocie dostanę kolejną umowę już na okres 3 lat. Teraz gdybym zaszła to przedłużyli by mi tylko do dnia porodu...a zalezy mi by miec świadczenia. Ale teraz mam te kilka miesiecy, żeby sie przygotowac do odmiennego stanu:) folik i te sprawy... Czytam was czytam.... dużo fajnych wiadomości:) ale ja juz musze lecieć, do biblioteki a potem prosto do pracy.... Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko:) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia, wiem o co chodzi! takie kołysanie w przód i w tył. Karol też to robił. No to Bartuś niedługo ruszy do przodu :) Teraz Karol raczkuje wspaniale i już się podciąga na nogi, jak jest się czego chwycić. A ostatnio jak słyszał taką muzyczkę z tańczącej lali to też się kołysał i mruczał pod nosem. Tzn. tańczył i śpiewał! ale on muzykalny. ;) Anucha, a byłaś już raz u lekarza, czy to będzie pierwsza wizyta? Jesteśmy na podobnym etapie ciąży :) Tituś, termin chyba będę miała na początek lutego. Tylko ze owu była przesunięta i na prawdę nie wiem czy dobrze liczę. Hanna, chyba chciała zmieniać pracę i dlatego odkłada staranka. Ale Haniu, łap też fluidki! ~~~~~~~~~~~~~ możesz je sobie zostawić na potem ;) Koug, czekamy na koleżankę, aha i dzięki za smska - sprawił mi radość ;D DIewczyny, trochę się boję, bo byłam chora i brałam lekarstwa, na których jest napisane, nie brać w ciąży. Jeszcze nie wiedziałam, bo to było tydzień po owu. Trzymajcie kciuki. Buziaki, pozdrawiam dzieciaczki, brzuszki i staraczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Babińcu:P Ahhh jak ten czas leci sobie szybciutko.... Choc powiem wam, ze jak dla mnie i tak za wolno :P Tituś jeśli chodzi a malucha to jeszcze go tak WYRAŻNIE nie czuć:P własnie zaczełam 16tydz :D Jestem szczęśliwa że badania moczu nie wykazało zadnych nieprawidłowości :) i już nawet nie było piasku w moczu. Tylko ja dalej nie wiem czemy mnie od czasu do czasu boli podbrzusze no i po bokach ;-/ ale cóż .... jak bede 16 nha wizycie u ginia to siem jego podpytam :P Ale powiem Ci jedno nie iem czy po prostu ja jestem przewrażliwiona ale jak położe dłoń po lewej stronie mam wrażenie ze tam raz na jakiśczas jest takie pojedyńcze udeżenie... nie wiem co o tym myślec czy mi sie wydaje czy nie ;-/ Hanna kofana jeśli chodzi o ślub to wszystko jak na ten moment załatwione jeszcze kilka rzeczy w przyszłym tyg:) ahh ale nie powiem to tempo mnie powala :Pn tylko mam problem pewien, nie wiem czy to ze stresu czy jak ale jek przymierzałam sukie ślubna miałam wrazenie ze normalnie sie dusze i nie moge oddychac buuu a jak tak bedzie na śłubie to ja nie wytrzymam .... Kochana ja tobie przetrzymam fluidki sie nie bój nawet już traz kilka prześle _>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>+_>>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_> A zresztąfluidki też dla wszystkich starających sie _>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_>_->_>_>_>_> Ide cos wszamac bo rzusio sie dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki napisałam taaaaaki długi post i go wcięło wrrrrrrr...teraz nie wiem czy czegoś nie zapomnę napisać :/ no więć od początku Titusiu po weselu tak bardzo czułam się zmęczona, że dwa dni odsypiałam, jakby czołg po mnie przejechał a wesele dosyć ciekawe było: kelner się poślizgnął, dziecko poparzenia 2 stopnia, uczulone na leki więc za bardzo leczyć nie mogą, młody złamał nogę ale ogólnie było ok ;) Kofane moje tak się zastanawiam czy to badanie przezierności karku jest konieczne? rozmawiałam wczoraj z mężem i stwierdził, że przeciez jeżeli okaże się, że dziecko jest chore to i tak z tym nic nie zrobimy. u Nas dzisiaj pogoda śliczniutka, baaaaaaaaaaardzo ciepło, ale po południu podobno mają być burze więc korzystając z okazji zaraz zmykam na słoneczko, chyba pierwszy raz w tym roku :] przesyłam promyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjień bobly! Otoz tak: Cebulcia i cala reszta, jak chcecie odbyc wirtualna podroz po tropikach zapraszam na moj profil, siedzialam wczoraj na necie i tak sobie pare rzeczy znalazlam: http://deccoria.pl/galeria,id,18257 http://deccoria.pl/galeria,id,18273 Jak Cebus jestes na etapie ogrodu to fajno popatrzysz sobie i moze kilka rzeczy przeniesiesz, wiesz chocby drobiazgi, co do wazonikow, kurcze to Ci sie okazja trafila! bomba! no ja wlasnie przechodze lekkie zmiany stylow, nowoczesny-modernistyczny bardzo mi sie podoba ale wlasnie wymieszany z orientem badz z unga bunga :D :D :D czyli afrykanskim. Wiesz drewno wazony figury obrazy kolory zawsze cos co mozna zmienic jak sie stylowanie znudzi. Minia mam nadzieje ze z autkiem jednal uda sie jakos przyzwoicie zalatwic, i Ty rowniez mi sie tam nie denerwuj 😘 bo przyszla mama zasluguje na odpoczynek tak samo jak zafasolkowana :P :P Haniu no to poczekamy na Ciebie, ale fluidki to lap kochana za wczasu przydadza sie w chwilach ataku na partnera! :D :D jak ich ostre strzaly poleca to wszystko przeleca! :P :P :P hihihihihi Fisia no to mamy w domu hiphopowca!!!!! bujaka bujaka! jak w kawalku Ali G :D :D :D :D ahhh te dzieci! slodkie pynie! Motylku no to gratuluje jajusiątek! duma pewnie dom rozsadza! suuuuuuuuuper! i z małym mezczyzna wszystko dobrze widzisz my przyszle jak i obecne mamy zawsze sie martwimy na zapas :) Demi drugi zabalek no to ladnie! juz mozna poprzycinac wszystko dookola :D Dafi 7tydz zobaczymy na pierwszym usg do 24tego jeszcze troszke pozostalo i kurcze nie moge sie doczekac! heheh Tylka ja swoja pindusie wlasnie poczulam pierwszy raz na lewym boku, i tez w 16tyg takie musniecie jakby od srodka cos sie przesuwalo, ojejej jakie to fajne bylo, a pamietam ze bylo to 5 lutego pare minut po 23, i tak Jej pozostalo do dzis, wariacje akrobacje urzadza miedzy 23 a polnoca, i pozniej miedzy 5-7rano no to chyba bedzie mi sie tak budzic na papu :) Teraz ruchy sa bardzo silne i juz bolą mamę, przy gotowaniu obiadku tez Jej sie przykopuje, zapachy widac Ja rozweselaja hihi Pytanie do MAMUŚ: Sluchajcie jak to wyglada z tymi ubrankami rozmiar na 56cm to taki akurat czy jest troche luzu? ja w zasadzie taka sie urodzilam i sie zastanawiam czy to aby nie na styk bedzie...choc maja tu rozmiarowke 0-3mcy to chyba na to bede musiala patrzec... za dwa tyg wybieramy sie na zakupy...o matuniu to jest niemozliwe ze to nadchodzi - jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mnie zjadlo posta :( cd. ... jeszcze 6tyg zostalo... Ide zjesc loda waniliowego z dwoma sosami bita smietana czekolada i owocami a co!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kurna maciu! skladajcie wiec zamowienie bo pozniej moze zabraknac! heheh buziole dla wszystkich! Matysha no to wesele jak u rodziny Soprano hehehe bozie kochany nikt go z pewnoscia nie zapomni! a usg na przeziernosc zrobilam, wolalam dla swietego spokoju, zwaszcza ze stracilam wczesniejsza kruszynke, zreszta tak samo jak Ty...chcialam spac spokojniej, w tej ciazy poszlo troche kaski na dodatkowe monitorowanie sprawdzanie i wizyty, i mam swiadomosc ze nie pominelam tematu, wiesz to sprawa indywidualna, zwlaszcza jak podchodzicie z mezem do tego jak podchodzicie, takie decyzje zawsze sa trudne... Ja wierze ze z Waszym malenstwem jest wszystko w porzadku, sle dla niego cialusiatka! i niech nam tu zdrowo rosnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titusiu moja Marta urodziła się 57cm i muszę Ci powiedzieć ,że niektóre ciuszki o rozmarze 56 były nawet z luzikiem więc to chyba zależy od producenta.Z doświadczenia wiem ,że nie warto kupować dużo ciuszków w tym rozmiarze bo dziecka tak szybko rosną ,że ani się nie obejżysz a mała będzie już w 62.Ty masz to szczęscie ,że malutka będzie w lato więc kiecuszki i inne bodziaki z krótkim rękawkiem założysz. spadam bo Bartolini Tańcuje na łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dafodilek ja juz byłam na 3 wizytach 1 wyzytę byłam potwierdzić u lekarza z betą, to mnie wziela na usg ale nic nie byłlo widać, 2 wyzyta w 5 tygodniu i był pęcherzyk 11 mm tylko 3 wyzyta u innego lekarza i ten zostaje do porodu, bedzie mnie prowadził, to był 6 tydzień i był zarodek 0,44 mm z widocznym tętnem, kolejna wizita 24 czerwca, to bwedzie 9 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! włączycie mnie może do swojego grona? Właśnie dziś dowiedziałam się , że jestem w ciąży i to jest dla mnie totalny szok...jestem przerażona...mój chłopak jeszcze nic nie wie i czeka mnie wieczorem poważna rozmowa ... Nie mam pojęcia który to tydzień...od ostatniej miesiączki licząc to byłby to jakoś piąty chyba...a wizytę u gina mam dopiero na połowę lipca umówioną...zamawiałam ją jak jeszcze nie wiedziałam o swoim stanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dawno tabelki nie było :) ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO....CYKL....OSTAT.@ 🌻Wiola30........30.....Kuj.-Pom........Angela 7lat........................ 🌻Kama26.........26.....Jelcz-Laskowice.....................12 cykl....24.05 🌻Hanna22........23.....Wrocław..............................1 cykl....25.03 🌻Minia 24........24.....Częstochowa........................................... 🌻Kamila220579..29.....Niemcy................................1 cykl....23.03 🌻Asik79...........29.....Trójmiasto......Kacperek 4 l.......1 cykl....13.04 🌻Della.............30.....Opole / Anglia........................2 cykl....26.03 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE...........................termin porodu 🌻Titowa1..........28.....Irlandia............................ciąża.....20.07.09 🌻MM_Jadziunia...32.....Opole....Jan Pawełek 4 l.........ciąża.....30.08.09 🌻Motylek55555...29.....Poznań..............................ciąża.....13.11.09 🌻Tyllkaaa.........19.....Dzierżoniów........................ciąża.....26.11.09 🌻Softis............31.....podkarpackie...Weronika 6 l.....ciąża.....04.12.09 🌻Matyysha........28.....lubelskie............................ciąża.....28.12.09 🌻Anucha26.......27.....Śląsk..................................ciąża.....25.01.10 🌻Dafodilek ......29.....Wrocław......Karolek 9 m-cy......ciąża..... ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.................Planowane imiona dla dzidziusiów........................... 🌻Titowa..................Laura 🌻Motylek555555.........syn 🌻Tyllkaaa.................Krzysiu / Oliwka ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.........................SZCZĘŚLIWE MAMUSIE................................... 🌻Mar—gerita....27..Warszawa................synek ur. 16.06.08 🌻Madziulek81...27..Gdańsk...................Kacperek ur.17.06.08 – 2380g 45cm 🌻Sylwia .........29..Trójmiasto...............Natalka ur. 20.06.08 – 3690g 54cm 🌻Demiluna......28..Anglia......Wiki 5 l......Julian ur. 27.06.08 – 3640g 🌻Harbatka......29..Warszawa.................Bartuś ur. 27.06.08 – 3300g 54cm 🌻Agital..........27..Żywiec.....................Piotruś ur.18.07.08 – 3450g 58cm 🌻Avinion........30..Kraków....................Martynka ur. 08.08.08 – 3700g 54cm 🌻Koug...........35..Opole..Michał 13,Ola 8..Emilka ur. 23.08.08 – 3245g 54cm 🌻Dafodilek .....28..Wrocław...................Karolek ur.12.09.08 – 3400g 🌻Kasika1........23..Rzeszów...Kacper 2l.....Karolinka ur. 22.10.08 – 3300g 50cm 🌻Mania23........24..Warszawa................Szymonek ur. 17.11.08 – 2600g 52cm 🌻Fisia**..........30..śląskie....Marta 4lata...Bartuś ur.10.12.08 – 2640g 52cm 🌻Validos27......29..Kraków....................Maksymilian ur.18.12.08 – 3480g 56cm 🌻Maliwina29....30..Warszawa.................Hubert ur. 28.12.08 – 2700g 50cm 🌻Ania.K_81.....27..Dublin...Weronisia 3l....Basia ur. 28.12.08 – 2910g 49cm 🌻Agi37...........38..Warszawa.................Paulinka ur. 31.12.08 – 3000g 52cm 🌻Banitka27......27..Koszalin...................Bruno ur. 03.01.09 – 3700g 57cm 🌻Kołderka*......24..Żyrardów..................Julia ur. 07.01.09 – 4200g 54cm 🌻Nuczka.........28..podlaskie..................Zosia ur. 20.01.09 🌻Cebulka30.....30..Piotrków Tr...Nadia 7l...Norma ur. 21.01.09 – 3350g 54cm 🌻Robur..........31..Zach.pom...Daniel 8 l....Milena ur. 26.02.09 – 3550g 🌻Dziubassek....23..Trójmiasto................Kubuś ur. 27.02.09 – 2530g 47cm 🌻Basiunia*......29..śląsk......Szymon 5 l.....Miłosz ur. 14.04.09 – 3750g 56cm ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ P.S. Odezwę się później (postaram się przynajmniej) Dafi :) 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam samopoczucie? U mnie się polepszyło z nastrojem. Wzięłam się za sprzatanie mieszkania, ale jakoś szybko się męcze. Wczoraj jak patrzyłam na reakcje mojego narzeczonego to zastanawiałam sie czy cieszyłby sie tak samo jakby była córka?!:) Dla mnie ważne jest, że jest zdrowe, a płeć nie miała od początku znaczenia. Tylkaa miedzy naszymi ciążami są tylo 2 tyg. różnicy:) u mnie zaczął się 18 tydzień i przyznam się, że też czekam na ruchy dziecka. Całuje Was i do jutra bo dzisiaj wieczorem komputer bedzie w rekach mego mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Nie zaglądał raptem półtora dnia a tu taaaaaakie nowinki Dafi GRATULACJE starsznie sie cieszę i oczywiście łapię fluidki, mam nadzieję, że tym razem będą skuteczne :) Titku rodzinką sie nie przejmuj - uważaj na siebie i dzidzię, zdążysz siostrze wszystko wygarnąć, buziak dla Ciebie 👄 Motylku gratuluje synka :) Mayysha to się działo na tym weselu - niezły scenariusz do Thrillera hihi Kurcze mam nadzieję, że w tym cyklu uda mi sie zafasolkowac bo jak tak dalej pójdzie to nietoperzem zostanę ;) wiecie co mam na mysli hihi Oki zmykam zajrze wieczorkiem buziorki dla wszystkich pozostałych dziewczynek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja:) mały usnoł:)a ja jakos ostatnio tez niedospana jestem:) Titus u nas 56 było nawet z luzikiem :) ale faktycznie nie kupuj duzo w tym rozmiarze ciuszków :)lurcze 6 tyg:) czyli juz juz:) ale to zleciało motylku:) gratuluje jajeczek:) Hanna:) nio nio folik i te sprawy:) sama zobaczysz ze listopad juz tuz tuz:) Fisiu Twój Bartolini jakos szybko :) działa do przodu:) mój nie chce siedziec tylko stac i podskakiwac:) a kiedy bedzie sam sam siedzial:) choc wszyscy mówia ze moze od razu chodzic:) Dafi:) to moeloman z naszego Karolka;) a leki na pewno nie beda miały wpływu ja tez zaraz po ow brałam antybotyk bo miałam zapalenia zatok a mój kawał zdrowego chlopa:) tyllka:)oj za chwile to beda ostre kopiniaczki w pecherz:) a mysmy zamówili prezen na dzien taty:) takie czekoladki z których bedzie ułozony napis kocham cie tatusiu; maksio:) nio mały juz na kolanach bo mama nie moze spokojnie nic napisac:) nie moge doczekac sie jutra 4 dni z mezem:) juz wytłumaczyłam tesciom dlaczego nie przyjezdzamy! mam nadzieje ze zrozumieja ze chcemy odpoczac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej witajcie tituś ja miałam sporo ubranek na 0-3 M ale miałam tez na N/B i mimo że julek urodził się 3840 i dośc duży to te na NB były dobre, maluszek na początku ma podkurczone nóżki i jak dla mnie te małe rozmiary się sprawdziły super (ale wiadomo nie za dużo bo szybciutko maluszki z nich wyrastają) bo przynajmniej nic się nie plątało, w tych większych pajacykach i spodenkach to nóżki się chowały i mały sie denerwował bo miał skrępowane ruchy. Większe bodziaki rolowały sie i nie chciałam żeby uwierały w plecki. Juleczek teraz śpi więc mam troche czasu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dawno mnie tu nie bylo a tu takie wspaniale wiesci :D Dafi GRATULACJE nareszcie sie udalo:):):) Aniu widzialam foce na NK alez a twoja pannica juz duza i jak sie pieknie smieje:) w ogole to chcialam napisac cos do kazdej ale nie ogarniam tych zaleglosci takze wybaczcie obiecuje,ze sie postaram bardziej przylozyc do pisania ostatnio po szczepieniu maly sie zrobil troche marudny i juz nie chce zyt duzo spac w dzien a sam tez nie polezy i jak znikne mu z oczu to zaraz ryk wiec zabawa i tulenie musi byc Za 2 tyg podam mu pierwszy deserek:D juz sie nie moge doczekac:P buziaki moje kochane❤️😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i udało mi się wieczorkiem zorganizować chwilkę czasu:) ja dzisiaj to tylko sprzatam i gotuje juz mam dosyc ;-/ teraz musze jeszcze do kilku osóbek muszę cos naskrobac : Anucha gratuluje duzej dzidzi i kary :):) oby te 9miesięcy przeszło Ci : rzygusiająco, zachciankowo i wogóle a ode mnie bezproblemowo :P Dafi nasza kofana gratulujemy Ci zaciążenia :):) to po prostu wspaniała wiadomość 🌼🌼🌼 Motylku to wspaniale ze bedzie synus :) GRATULUJEMY 🌼🌼🌼Motylku jeszcze nie czulaś?? kurczem ja sie nie moge doczekac i to baardzo. Wozyte mam za tydz wiec też bym sie chetnie dowiedziała Tituś tylko ze ja nie czue dopóki łapki nie połoze ale jak połoze to i tak musze byc baaardzo cierpliwa wiec nie wiem czy to do końca jest to jak myślisz ?? lemurka gratulacje :):): i zapraszamy oczywiście 🌼 Validosku prosze Cie nie strasz, bo mnie czasem boli i nie mam ochoty tego powtarzac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Dziewczyny śpią to mam chwilkę dla Was :) Tituś najpierw do Ciebie żebym nie zapomniała. Co do ciuszków. U nas tutaj te rozmiary są troszkę dziwne jak dla mnie zwłaszcza że obie moje Damy to kruszynki i przy irlandzkich dzieciach to się chowają więc Basia np. długo nosiła rozmiar Newborn a teraz dobre na nią są jeszcze rozmiary 0-3 pomimo tego, że ma już 5,5 mies! Ostatnio kupiłam bodziaki 3-6 i jak na moją Basię to są ogromne myslę, że będą ok do polski na wyjazd :) Tyle, że jak patrzę na irlandzkich rówieśników Basi no to się nie dziwię, że te rozmiary tak wyglądają. :P Tituś pasuje Ci sobota na nalot??? :) W tygodniu nie mogę bo nie swoim dzieciom nie moge zrobić dnia wolnego tutaj mają fioła na punkcie obecności (z resztą popieram to) więc jedynie sobota nam pasuje. Dafi powiem Ci że jak ukazał się mój post to zauważyłam i Twój ale taka ze mnie ciemna masa, że nie zajarzyłam o co chodzi :P dopiero jak Koug napisała to się za głowę chwyciłam haha Cieszę się bardzo Kochana dbaj teraz o siebie bardzo i wytłumacz Karolkowi, że teraz musi być szczególnie grzeczny a że on mądry chłopak to pewnie szybko zrozumie :) A co do lekarstw to nic się nie martw wszystko będzie dobrze, na wszystkich lekach jest napisane że niewolno w ciąży, nawet na tych które lekarze przepisują ciężarnym. Na pewno Maleństwo zdrowo rośnie :) Validosku sprawdziłam bilet mamy i będę w Krakowie 26 sierpnia telefon do Ciebie mam więc się zdzwonimy :) Mam nadzieję, że pogoda dopisze i pospacerujemy sobie po Krakowie z naszymi dzieciaczkami :) Noo Fisia masz szczęście, że nawet sama nie skosztowałaś :P Odpuszczam Ci tym razem ;) Kochana a Ty do Opola podskoczysz na spotkanko? Będziesz wypoczęta po wakacjach pełna energii i do tego jesteś mobilna, prawda? No a Bartolini tylko patrzeć jak zacznie śmigać po domku. Weronika też tak zaczynała :) Minia 🌻 i na Ciebie przyjdzie kolej by spełnić marzenia o macierzyństwie, wierzę w to bardzo. A rodziną się nazbyt nie przejmuj bo nie warto, choć wiem jak to boli... Mam nadzieję, że sprawa z autem się wyjaśniła i zadatek nie przepadł. Cebulko ja będę w Polsce od 21 lipca do 29 sierpnia no i mam nadzieję się spotkać i z Tobą może razem z Koug się wybierzemy do Was? Koug co Ty na to??? A co do braku czasu to ja też jestem dobrym przykładem tego, ze doba powinna mieć co najmniej 40 godzin!!! Ja z Basią w przyszłym tygodniu na szczepienia idę dwa niestety :( Już się stresuję... A Normusia dzielna kobietka ucałuj ją od cioci 😘 Jak tam na rolkach było? Robur pewnie że dzieci reagują na pogodę, z resztą podobnie jak i my. A waga Milenki super, pieknie przybiera. Pamiętam jaki stres przechodziłam z Weroniką a teraz też super, Basia rośnie i wagę ma prawidłową :) Hanna wszystko się ułoży wkrótce i przyjdzie i czas na Maleństwo. Trzymam kciuki by twoje marzenia szybko się spełniły. Softis ano taki już nasz los że nigdy nie przestaniemy się martwić :) Trzymam kciuki za pomyślne wieści u gina no i oczywiście zdaj relację :) Motylku super, że wesele udane a brzuszek pewnie napinał się od tych tańców i siedzenia przy stole ale odpoczniesz i wszystko będzie OK :) Gratuluję Synalka :):):) Cieszę się, że wszystko jest w porządku i Maleństwo rośnie zdrowo. I jestem pewna, że narzeczony cieszyłby się tak samo z dziewczynki. Z własnego doswiadczenia wiem, ze tatusiowie szaleją na punkcie swoich księżniczek no a z synami to znowu inna bajka... wspólne majsterkowanie zainteresowania itd ale synowie to raczej mamusini :) Demi gratuluje drugiego ząbka :) Anucha aż miło przeczytać o kolejnych dolegliwościach ciążowych :) Super że wszystko w porządku i dzidzia zbytnio mamie nie dokucza :) Tylkaaa jeszcze Cię Dzidzia skopie nie raz ;) A jak tam trema przed wielkim dniem przyszłych rodziców jest? Nic się nie martw na ślubie wszystko będzie git i sukienka nie będzie uwierała ani dusiła :) Matyysha no fakt wesele jak z czarnej komedii. Dobrze, że ogólne wrażenia pozytywne :) Co do badania przezierności to indywidualna decyzja ale musisz pamiętać, że niektóre schorzenia można już leczyć przed narodzeniem i pewnie po to są te wszystkie badania. Ale Ty się nie zamartwiaj i myśl pozytywnie Wasza dzidzia jest zdrowa i piękna :) Lemurka witaj Szok minie i zostanie sama radość oraz oczekiwanie :) Napisz coś więcej o sobie i udzielaj się dużo w miarę mozliwości. Kama 🌻 trzymam kciuki za ten cykl. Dziubassku dzięki za miłe słowa i w ogóle dziękuje wszystkim za komentarze na NK. Basia też wymaga coraz większej uwagi i coraz częściej chce się z kimś bawić. Wprost uwielbia gdy Weronika się z nią śmieje i bawi no ale ona też ma \"swoje\" sprawy. No to chyba w końcu udało mi się napisać co chciałam :) Pozdrawiam Was wszystkie razem i każdą z osobna. 😘 4 all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zgasiłam światełko to i ja mam je zapalić?? Wstawać Babiniec dziś już środa :):):) zawsze to bliżej weekendu :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane. My dzisiaj kończymy Pół roku więc świętujemy U nas słonecznie bardzo i duuuuuuszno więc mykamy na dwórek .Postaram sie kliknąd do Was wieczorkiem.Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaj11
hej dzięki za fluidki, pomogły jestem w ciąży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewaj!!! Gratuluje!!!! Cosik ta wiosna jest wyjątkowa, że tyle kobietek szczęśliwie zachodzi w ciąże:) Wypowiem się chyba w imieniu wszystkich, ze nie możesz nas tak zostawić z jednym zdaniem i musisz często się odzywać, żeby podzielić się z nami odczuciami i radością!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaj11
Dziewczyny cieszę się i tego nie idzie ubrać w żadne słowa. Straciłam w walentynki tgo roku moją 5 tyg kruszynkę i tylko dzięki temu topikowi zawdzięczam powrót do normalności. Trzymałam się choć serce mi wyło , a dziś wynik bety 18,49 . Wiem że to początki , ale już dziś jestem umówiona do ginekologa. Dzięki wam kochane za fluidki. Piszę i płaczę z radości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziweczyny jestem załamana, nie wiem co mam robic łzy same mi lecą jak grochy...wiecie co zrobiłam dupa jedna rozstrzepana!!! Dziś sprzątając znalazłam za łózkiem cale opakowanie duphastonu i dopiero dziś zorientowałam sie że żle brałam lekarstwa:( Nie wiem jak to się stało jestem zawsze skrupulatna wszystko sprawdzam po 100 razy a tu tak zawaliłam i to teraz jak tak bardzo pragnę tego dziecka:( Ale po koleji miałam brać duphaston tak: 3x dziennie przez 7 dni 2x dziennie przez 7 dni 1/2 rano i wieczorem przez 3 dni i do zera zejsc a ja idiotka zakichana pominęłam cały tydzień po 3 x dziennie i od razu zeszłam na 2x dziennie przez 7 dni 1x dziennie przez 7 dni 1/2 2 dziennie 3dni jak mogłam to zrobic nie mam pojęcia jestem szczępkiem nerwów jak zaszkodziłam dziecku to nie wybacze sobie tego nigdy w sobote idę do gin i umieram z niepokoju Nic wiecej nie piszę bo mam obrzydzenie do siebie i swojej głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
softis ja myślę, że nic złego się nie stało, przecież nie miałaś żadnych krwawień ani nic z tych rzeczy, będzie dobrze a ja dzisiaj do ginba idę, trzymajcie kciuki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Softis spokojnie bardzo Cie proszę. Biorę ten sam lek co Ty i od samego początku miałam go brać tylko 2 razy dziennie, ewentualnie zwiekszac dawke do 4 jesli bede odczuwała bóle podbrzusza lub brzucha a wiec- Nie jestem lekarzem, ale z całą pewnością nie zrobiłas krzywdy dziecku. Czujesz sie dobrze, nic Cie nie boli więc bez stresu bo tym zrobisz większą krzywde dziecku niz ominięciem dawki leku!1 Będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dzia za miłe przyjęcie:) Wczoraj dowiedzieli się nasi rodzice...i no cóż entuzjazmu nie było... ale też jakoś przeżyli... wiecie ja dopiero w tym roku kończę studia dzienne i nie mam jeszcze stałej pracy tylko umowę zlecenie a mój narzeczony miał w styczniu wypadek po którym jeszcze nie za bardzo doszedł do siebie... stąd ten sceptycyzm... i strach... Ale powoli zaczynam się przyzwyczajać do mojej kruszynki Tyle że jakoś tak dziwnie...W każdym razie mój Tygrysek się ucieszył bardzo|:) Teraz zaczynają się poważne plany bo mieszkanie trzeba przerobić i ślub wziąść i jeszcze praca...A mnie sie po prostu cały czas chce spać:|P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Softis :) Ni stresuj się i przestań buczeć !! nic złego się nie stało i tak jak pisze Matysha-jeśli nie masz i nie miałaś żadnych plamień to wszystko jest OK. Duphaston to takie USTROJSTWO które ma w składzie przede wszystkim progesteron a jak wiesz pomaga on w zajściu w ciążę a kobietom będącym już w ciąży wstrzymuje mozliwość samoistnego poronienia. Fakt-jest on najsilniej działającym środkiem na naszym rynku przez co uważany jest za niebezpieczny ale skoro Ty i dzidzia macie się dobrze to nie ma powodu do zamartwiania się.Lepiej że wzięłaś go więcej niż za mało.Generalnie duphaston czy też luteinę można brać do połowy ciąży więc tym bardziej nie musisz się martwić. Aniu co do wakacji to o ile Cebulcia nie miała nas dość po ostatniej wizycie to chętnie pojadę z Tobą :) Pozdrawiam mamuśki,ich brzuszki oraz całuję wszystkie topikowe dzieciaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem wykonczona dzisiejszym dniem o bozieeeeeeeee... Bylam dzisiaj w klinice u gina (tu nie ma sie jednego stalego tylko jak wywolaja z listy tak sie wchodzi), otoz mial zastrzezenia co do mojego cisnienia, i powiedzial ze powinnam brac te 100mg dwa razy dziennie, ale ze nie bedzie powazal opini poprzedniego ze wzgledu na moje dolegliwosci spadek formy i samopoczucia po nich mam kontynuowac to co robie, czyli spawdzanie cisnienia w domu i wlasna obserwacja, kazal isc jutro do rodzinnego na sprawdzenie cisnienia tam, bo podobno te domowe cisnieniomierze ni =e daja prawdziwego odczytu, jutra kurza go mac wezme ze soba swoj i porownam w tym samym czasie z ich - a tez sa elektorniczk=ne wiec nie widze roznicy... no i sprawdzic siusiu musze bo dzis test wykazal bialko w moczu :( i mnie gupol przestraszyl ze jak bede miala i jutro to mam znowu jechac do szpitala, nie wiem kurna po co????????? jak tam nic z tym nie robia ! daja tablety na obnizenie cisnienia i kaza lezec, a do dupy z tym! Za tydzien kolejna wizyta w klinice i usg... a ja do szpitala nie chce isc i tyle! Poszlam odebrac zasilek wszedzie kolejki, pozniej w klinice opoznienia i tak zlecialo mi 5h na miescie, to jak wpadlam do sklepu to wzielam swieza buleczke i salatke cous cous\'a popilam mlekiem bananowym, wrocilam do domku to pudelko truskawek wrabalam i kawalek ciasta, nie tam zadna rewelacja ale grunt ze slodkie :) Pisze do Was z metnym wzrokiem i ziewajaca geba... A wracajac do lekarza gina, to tak sprawdzil mi wysokosc macicy ze az z bolu sie zwinelam, przeprosil ale normalnie cymbal! i mowi mi ze brzuszek maly jak na 34tydz i czy wszystko z dzidzia w porzadku, bylo, to ja powiedzialm ze tak, z usg wyszlo ze wszystko w normie, spojrzal w karte i dodal: a faktycznie, uhhhhh! niby byl konkretny, obejrzal najpierw wyniki z ostatniego razu, pobrali mi i dzis tez krewke,by sprawdzic co w trawie piszczy... No i jutro ide do rodzinnej tylko ze moja dopiero we wtorek, wiec znow do innego musze isc... cyrk z kolkami i malpami! okii tyle o nas. Koug Softis pominela dawkowanie 3razy dziennie, bo chyba zle doczytalas... a co do leku SOFCIKU to dziewczyny maja racje, nie strsuj sie! ja jak bralam to tez 2razy dziennie od poczatku zadne tak 3 razy, wiec nic dzidzi nie zrobilas i nie zaszkodzilas, i sie nie martw, z pewnoscia wszystko jest giciorek! plamien nie mialas czujesz sie ciazowo, wizyta niebawem, wiecej slonka na bni prosze! Anucha pisalas cos wczesniej o bimbałkach tzn o cycuchach, ze nie rosna drastycznie, a powiem Ci ze ja w 8mcu jestem i mam tylko tyci wieksze, ale takie tyci ze tylko ja to widze bo reszta nie! no to dla pocieszenia. Anus nie badz tak niebobla dla dzieci! nie mow ze sama nie opuszczalas lekcji, o chociaz raz :P :P :P co do soboty dam Ci znac przez phone jak slubny wroci z pracy, bo niem wiem czy mial jakies plany czy nie, a teraz nie odbiera bo busy w pracy. Demi Anus Fisia Validku i cala reszta co doradzila mi w rozmiarze ciuszkow dziekuje! zrobie tak, na wyprawke do szpitala kupie rozmiar NB a reszte na 0-3 a pozniej sie bedzie dokupowalo...i bedzie klar! Lemurka gratulacje dzidzi, witaj, i dodam od siebie, ze sytuacje zyciowe a w roznych sie staje, dodaja i napedzaja nas do dzialania, i mozna powiedziec ze te rzeczy nieplanowane wywoluja w nas taka energie i zapal, ze bez tych rzeczy kto wie, moze nie udaloby nam sie osiagnac gdy byloby ich brak, bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamus Ty moj maly ja sem nietoperek! heheheh usmialam sie! tez wierze w ten cykl! nie dosc ze w nocy smigasz to jeszcze na glowie stajesz :P nagroda musi byc! Motylku to juz 18t! no no! Tylka z tymi ruchami i kopniakami to jest Ci droga zabawa, zwlaszcza jak czujesz ze nagle na siusiu ciagnie a tm tsy klopalki spadna i po zawodach :D :D :D ale ogolnie to sama przjemnosc, no moze w ostatnich tyg jak juz u mnie, jak sie przekreca albo cwiczy joge no to tak dziwnie sie czasem robi, i ałć i ałć ale takie kofane ałć! :) Ewaj11 moje gratulacje! no koncze Malenkie ide zdrzemnac sie na godzinke a pozniej wezme sie za obiado-kolacje. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×