Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Gość Melania27
Aniu P ja tez robiłam na pierwszych badaniach i kosztowało 25zł ( uroki małego miasteczka ?? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia08
Witam Was Mamusie:)) od piatku mineły mi jak reka odjął bole brzusia:)) poprostu lekarz mi poiwedzial ze wszytsko jest OK, podswiadomść może zdziałac cuda!!! ja mam typowo siedzaca prace wiec jak tylko mam mozliwosc to mam lezec!! caly czas piszemy co nas boli, jak sie czujemy, moze tak zmiana watku?? napiszcie czy juz używacie i jesli tak to jakich kosmetyków do pielęgnacji co by nie miec rezstepów:(( ja duzo czytałam pozytywnych opini o Musteli, najbardziej przydałby mi sie krem do pielegnacji biustu - bo bola :( pozdrawiam kasia08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sureferek78
u mnie badania 57 zł nie wiem dlaczego jest taka róznica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toxo 57 zł nie refundowane, ja robiłam w 4 t.c. i zrobie na koniec 3 m-ca. pozniej co jakis czas, ze względu na mojego kociaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Już jest ok. Wczoraj trochę się zdenerwowałam i to chyba dlatego tak bolało.Ja chodze do Piotra Olendra na wojska polskiego. Bardzo fajny lekarz. Gdzie robiłaś te badania Surferek? W Medicusie są ta toxo za 80 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki witam po bardzo długim czasie nie było mnie bo miałam problemy z internetem ale wszystko nadrobiłam i witam nowe mamusie🌻🌻🌻 Od ostatniego wpisu mam o wiele mniejsze mdłości nie mam już bulów brzucha.Najważniejsze to byłam dzisiaj na usg i mam zmienioną date porodu z 15.06 na 29.06 serduszko tak pięknie biło a dzidziuś według pomiarów ma 9+2dni i mierzy 2,5 cm. Pozdrawiam serdecznie😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE mierzejka/28........Nowy Dwór Maz........x..........05.06..12......x... Melania27/27.........Jasło......................x....... 06.06...11.......x Surfitka/28...........Krakow/NY...............X......14. 06....11......X surferek78/29.......Szczecin..................X........0 6.06....11......X abii/32..............Chorzów....................X....... .16.06.....10.....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.............x.........18 .06.....10......x kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X........18.06.....10......x kasia78/29.............łodz......................x...... ..19.06......10.....x perłakrynicy 31......Pajęczno..................x........23.06......9..... .x ilse_el/30.............Wroclaw..................X....... 27.06......9......X jesienna_wiedzma/29...Gryfino..............X........29. 06......9......X martusia 82.........Kalisz/WB.................X.........29.06......9......X ania p/30...............Toruń....................X........30.06. ......9.....X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE mierzejka/28........Nowy Dwór Maz........x..........05.06..12......x... Melania27/27.........Jasło......................x....... 06.06...11.......x Surfitka/28...........Krakow/NY...............X......14. 06....11......X surferek78/29.......Szczecin..................X........0 6.06....11......X abii/32..............Chorzów....................X....... .16.06.....10.....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.............x.........18 .06.....10......x kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X........18.06.....10......x kasia78/29.............łodz......................x...... ..19.06......10.....x perłakrynicy 31......Pajęczno..................x........23.06......9..... .x ilse_el/30.............Wroclaw..................X....... 27.06......9......X jesienna_wiedzma/29...Gryfino..............X........29. 06......9......X martusia 82/24....Kalisz/WB.................X.........29.06......9. .....X ania p/30...............Toruń....................X........30.06. ......9.....X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was:) chyba wkoncu moge sie pochwalic ze w czerwcu znowu zostane mamusia. Na poczatku jak zrobilam w polowie pazdziernika test bylam przerazona.Nie moge teraz byc w ciazy. Mam juz synka ktorego sama wychowuje. moze to pomylka? Podjelam decyzje ze z ojcem dziecka nie bede. Po wizycie u lekarza bylo jeszcze gorzej. Potwierdzil ciaze/8tydz/ ale po usg stwierdzil ze plod nie wykazuje oznak zycia. mialam czekac. Chodzilam do pracy bo mimo krwawienia nie chcial dac mi zwolnienia. w zeszlym tygodniu mialam kolejna wizyte i.. pan gin zapisal mnie na usg dopiero w tym tygodniu ale nie byl pewny czy ciaza nie jest martwa. Nie moglam czekac. Poszlam prywatnie do lekarza i zobaczylam malenstwo drapiace sie po glowce:) zdrowe/ wedlug usg 12t i 3 d/ i dostalam zwolnienie. pani doktor byla w szoku jak mnie potraktowal tamten lekarz. Jutro mam u niego usg. I pojde tylko po to zeby zobaczyc co mi powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny!!! Co prawda jestem z majówek ale zajrzałam do Was zeby przypomniec sobie jak to było wcześniej :-) Mam tez wielką prośbe do tych dziewczyn które potrafią wklejac ten link z wyglądem maluszka.Ja wchodziłam na te stronkę już wcześnie ale pokazuje mi,ze mam podać hasło .... Czy mogłaby któraś z Was zrobic to mza mnie i tutaj wkleic link,a ja bym tylko skopiowała???? Byłabym bardzo wdzieczna. Moze podam dane ostatnia miesiaczka 19.08.2007r. A login moze być renka:-) Z góry bardzo dziekuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj aspira to na prawde przeszłaś dramat. Ale na pewno sobie poradzisz i dogadaj temu lekarzowi tak zeby głupio mu było.Jak nieraz słucham od znajomych jak je nieraz potraktował lekarz to normalnie bym ich powyszczelała.Są czasem tacy bez duszni a na dodatek są ginekologami ale nie wiadomo jaka szkołe kończyli bo nic nie wiedza i na wielu rzeczach sie nie znaja.Wiadomo że większość jest naprawde wspaniała ale czasami zdażaja sie taki wyjątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki🌻🌻🌻 Ja już po długim spacerze czyli odprowadziłam pierworodnego do szkoły.Zjadłam śniadanko pyszną jajecznice :):):) A teraz za porządki :(:(:( a tak mi sie nie chce. Pogoda dzisiaj u mnie taka pochmurna ale na razie nie pada, więc uciekam do sprzątania..... MIŁEGO DZIONKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja zaraz zaworze starszą córkę do szkoły. Mały został w domu. A ja mam strasznego lenia i nie mam ochoty na sprzątanie ale mam dużo prasowania więc trzeba zakasać rękawy. U mnie mroźno ale słonecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry! Środa, dzień porządków :) Ręce opadają po prostu, jak słyszy sie o takich lekarzach, tacy ludzie powinni się zajmować czymś innym, bo chyba minęli się z powołaniem. Nie wiem, może sprzedawać buraki. Ach, szkoda gadać. Miłego dnia Wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Wielkie dzięki za tabelkę, chciałam ją sama zrobić ale miałam problemy z wysłaniem wiadomości (jak zresztą wiekszość z nas tamtego dnia) i wyszło na to, że rzuciłam hasło i się zmyłam :) Aspira - dałabym w pysk temu lekarzowi, naprawdę. Jestem z tych szczególnie nerwowych w ekstremalnych sytuacjach i pewnie nie przebierałabym w słowach. Podziwiam Cię, że chcesz iść do niego jeszcze raz, ja nie miałabym tyle nerwów na oglądanie go ponownie. Ciesze się, że z maluszkiem wszystko w porządku i jestem pewna, ze tak zostanie do końca. A życie samo dopisze szczęśliwy scenariusz i może wcale nie będziesz samotna mamą :) Musisz w to wierzyć Dziewczyny, powiedzcie mi jedną rzecz. Macie jakieś pomysły na garderobę? Ja w poprzedniej początkowej ciąży chodziłam latem, więc ubierałam na siebie cokolwiek, w dodatku nie pracowałam zawodowo a teraz przydałby mi się jakiś pomysł na strój. Wiem, że są takie specjalne pasy, które zakłada sie na brzuch i nie widać lekko niedopiętych zamków od spodni :) Ubrania ciążowe są raczej chyba na trochę większe brzuszki, mnie chodzi o strój na następne tygodnie, kiedy obecne ubrania zrobią sie lekko za ciasne. Ale namieszałam, logika ciężarnej :) czy której z Was oprócz Martusi przeszły juz mdłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilse_el, mam ten sam problem, nie mogę dopiąć żadnych spodni, a sukienek nie mam, na razie chodzę w dłuższych swetrach, które zasłaniają rozpięty suwak :) Ale przyznam, że podciąganie opadających spodni jest żenujące :) Mnie jeszcze nie przeszły nudności, mam wrażenie, że sie nasiliły. Czytałam, że po nudnościach przychodzi zgaga... Ale najważniejsze, by dziecko zdrowe było, reszta nieważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam spać popołudniami. Moje dzieci w momencie gdy zasypiam mają mnóstwo ważnych rzeczy do powiedzenia o których muszę natychmiast wiedzieć. Tak więc jestem budzona co 5 minut. I z reguły wtedy co chwilę ktoś dzwoni. A to telefon a to domofon. Mam ochotę czasem iść spać do piwnicy może tam by mnie nikt nie budził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE mierzejka/28........Nowy Dwór Maz........x..........05.06..12......x... Melania27/27.........Jasło......................x....... 06.06...11.......x Surfitka/28...........Krakow/NY...............X......14. 06....11......X surferek78/29.......Szczecin..................X........0 6.06....11......X abii/32..............Chorzów....................X....... .16.06.....10.....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.............x.........18 .06.....10......x kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X........18.06.....10......x kasia78/29.............łodz......................x...... ..19.06......10.....x perłakrynicy 31......Pajęczno..................x........23.06......9..... .x ilse_el/30.............Wroclaw..................X....... 27.06......9......X jesienna_wiedzma/29...Gryfino..............X........29. 06......9......X martusia 82/24....Kalisz/WB.................X.........29.06......9. .....X ania p/30...............Toruń....................X........30.06. ......9.....X Bezire/21.............Warszawa.............X...........07.06......13.....X POZDRAWIAM WSZYSTKIE PRZYSZŁE MAMUSIE :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesienna, na racuszki to ja sie pisze, mniam, mniam :D:D:D:D A myslalam, ze tylko ja taka chodze w niepozapinanych spodniach, siedze to je calkiem rozpinam, wstaje to mi spadaja ;) bo zapominam zamknac :P Tez chodze w dluzszych sweterkach, wyciaglam spodnie sprzed odchudzania ;) i jest jak znalazl :) Poki co..a potem to pewnie beda tuniki i bedzie trzeba kupic jakies ustawiane spodnie , a na wiosne jak juz brzuchalek bedzie naprade duzy mysle, ze przerzuce sie na legginsy i tuniki i jakos to bedzie. Przepraszam ze malo pisze, ale wogole bylam odcieta od kafe. Mi mdlosci przechodza, choc tak naprawde wogole nie za wiele ich bylo. odliczam dni do nastepnego tygodnia. Abii, no racja, po prostu koszmar taki lekarz...nie wiem co bym zrobila jakby mi tak powiedzial 😠 Pozdrawiam was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, może pomogłaby gumka. Taka wkładana w dziurkę w pasku i mocowana na guziku, wtedy te spodnie spadać nie będą. Ja mam problem, bo żadnych dłuższych swetrów nie mam, tunik też, muszę sie wybrać na zakupy. Na razie wchodzę we wszystko, co nosiłam do tej pory ale to tylko dlatego, ze ciągle mi niedobrze i mało jem. No i kibelek odwiedzam regularnie. Dziecko rozwija sie do 10 tygodnia, potem wszystkie organy ma już wytworzone i zaczyna rosnąć. Mijają mdłości i nagle któregoś dnia wyskakuje brzuch. Nie chce przeżyć takiej sytuacji jak w poprzedniej ciąży, że szłam na egzamin dyplomowy i myślałam, ze go sobie odpuszczę, bo nie miałam co na siebie włożyć ani nie miałam czasu, żeby coś kupić. Stałam przed szafa i wyłam, bo spodnie, które pasowały na mnie tydzień wcześniej nagle były 2 numery za małe. Ja tez nie mam sukienek, bo nogi mam niewyjściowe i zawsze biegam w spodniach. Poza tym tak jest wygodniej. Ale tak sobie myślę, że kiecka rozwiązałaby kilka problemów Słuchajcie, a takie spodnie ciążowe to od którego miesiąca można nosić? Coś mi sie wydaje, że do nich trzeba mieć już widoczny brzuch, inaczej spadną. No nic, pozostają chyba jednak rozpięte rozporki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiecej do tego gina nie pojde. Patrzal w to usg i milczy. Wiedzialam ze wszystko dobrze wiec spokojnie sie go pytam jak dziecko, a on no serce bije.:o Nie mialam wogole mdlosci ale teraz slabo sie czuje. Chyba cos z cukrem. Nosze landrynki w torebce in jak mi sie robi slabo to mi pomagaja. No najwazniejsze ze malenstwo bardzo zywiolowe jest. to juz 13tydz. Mam termin na 3 czerwca:) pozdrawiam wszyskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aspierynko ja tez zmieniam gina bo moj pierwszy nie przypadł mi do gustu jestem juz w 11 tyg a on mnie ani razu nie zbadał zaczynam chodzic prywatnie .A co dziewczeta do ubioru to sobie pokupowałam spodnie z bawełny dresowe dlugie swetry i jest ok ja juz mam spory brzuszek wiecie ja w pierwszej ciazy przytyłam 30 kg a teraz az sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melania27
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE mierzejka/28........Nowy Dwór Maz........x..........05.06..12......x... Melania27/27.........Jasło......................x....... 06.06...12.......x Bezire/21............Warszawa................X........0 7.06...13.....X Surfitka/28...........Krakow/NY...............X......14. 06....11......X surferek78/29.......Szczecin..................X........0 6.06....11......X abii/32..............Chorzów....................X....... .16.06.....10.....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.............x.........18 .06.....10......x kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X........18.06.....10......x kasia78/29.............łodz......................x...... ..19.06....10.....x perłakrynicy31......Pajęczno..................x........23.06......9..... .x ilse_el/30.............Wroclaw..................X....... 27.06......9......X jesienna_wiedzma/29...Gryfino..............X........29. 06......9......X martusia 82/24....Kalisz/WB.................X.........29.06......9. .....X ania p/30...............Toruń....................X........30.06. ......9.....X czesc dziewczyny...mdlosci jeszcze mnie nie opuscily... chociaz wydaje mi sie ze są coraz słabsze...wszystko zalezy od tego co zjem...spodnie jeszcze dopinam ale cisną mnie i najchetniej to siedzialabym z rozpietymi, tylko ze w pracy za bardzo nie mam jak ;-( musze chyba zakupic specjalne spodnie dla ciezarnych... jutro wybieram wyniki z badań a za tydzien do lekarza ide...miejmy nadzieje ze bedzie wszystko ok...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka121
Gość julka121
http://www.allegro.pl/item275971394_26_szt_ubranek_rozm_62_gratisy_ubierzesz_maluszka.html http://www.allegro.pl/item275983151_25_sztuk_ciuszkow_rozm_62_80_super_prezent_.html http://www.allegro.pl/item276372912_27_szt_ubranek_dla_dzidziusia_rozm_62_80_gratisy_.html gorąco polecam zakupy przed urodzeniem dzidziusia.Ja tego nie robilam bo bałam sie zapeszyc a pozniej nie mialam jak wyjsc z domu ani nie mialam czasu zeby sie zastanowic nad zakupem czego kolwiek.Zapraszam do licytacji!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×