Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

czesc kochanee wczoraj stanełam na wage 55 kilo w 3 tygodnie przytłam 6 kilo troche za duzo , no ale ja tu nie przytyc jak tylko spiej i jem i własciwie to wystko. to ze brzuch ciagnie to normalne ja w sumie sie juz przyzwyczaiłam wczoraj ogladałm ciazowe brzuchy - bo to moja 1 ciaża i wszystko dla mnie jest nowe. daje wam linka byscie i wy mogły podpatrzec http://fotoforum.gazeta.pl/71,1,883.html napiszcie co z tym seksem u was? http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=585&w=41596436 a to link do kompletu stronek o ciazy , 59 LINKÓW O CIĄŻY i badaniach itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Mgotka ja seksu juz od wrzesnia nie uprawiałam i wcale mnie nie ciagnie bardziej mnie ciagnie do spania i do jedzenia ja nie wiem ile przytyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mierzejka
Witam was! Cieszę się, że mogę tu być, bo mam za sobą dwa poronienia, ale mam nadzieję, że tym razem w końcu mi sie uda donosić szczęśliwie tą moją kruszynkę. Ja też mam termin na czerwiec. Dokładnie na 5 czerwca. Jak wy się czujecie, bo ja okropnie. Ciągle mam nudności, wymioty, które nasilają się o dziwo wieczorem. Może macie na to jakieś sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mierzejka wszystko bedzie dobze ja sie obawianm ze nie mam zadnych dolegliwosci tylko bym jadla i jadła a co chodzi o poronienia ja tez sie bardzo boje a z reszta pewnie kazda z nas tak juz jest na tym swiecie ale tzeba byc optymista głowa do gory bedzie wszystko ok za 7 miesiecy napiszem wszystkie ze juz mamy dosc nocy nie przespanych zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ide spac mam takiego lenia ze nawet nie chce mi sie gotowac ani sprzatac tylko spac potem tu wpadne slabo sie czuje juz sie nie moge doczekac czerwca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie U mnie sobota rano i zaczynamy weekend..pewnie go znowu przelechuniuje ;) Ale czuje sie dobrze, a to najwazniejsze :) Co do wagi to w zwiazku z tym, ze juz mialam mala nadwage przed ciaza i nieszczesna insulinooporonosc musze uwazac na to co jem. Na razie przytylam 1 kg i bede sie starac zeby nie nabyc za duzo...Nie to ze trzymam diete, ale jakos nie chce mi sie jesc za bardzo, wiekszosc jedzenia \"nie pachnie\" za ladnie teraz :p Zobaczymy co bedzie pozniej.... Ja juz pisalam, zero seksu od wrzesnia. Niby mi gin pozwolil, ale ja nie chce. Moze potem w II trymestrze sie to zmieni, teraz mam ochote tylko poprzytulac sie do meza :) Kasia, no to roznica miedzy dziecmi spora :) Moja siostra ma 11 roznicy miedzy dzieciakami..A w lato duzo dzewczyn pozachodzilo..wystaczy spojrzec ile osob ma termin na maj :) Nie watpie ze na czerwiec tez sporo ale jakos tak malo udziela sie na forum :) Mierzejka, juz niedlugo i samopoczucie powinno sie zmienic :) Wytrzymaj jeszcze jakies 2-3 tygodnie :)Mowia, ze dolegliwosci trwaja do 13 tyg. No i oczywiscie ze sie uda tym razem i w czerwcu bedziemy tulic nasze malenstwa :) Migotka, dla mnie tez to pierwsza wyczekana i wymarzona ciaza. Nawet nie wiem czy kiedykolwiek uda mi sie jeszcze raz zajsc w ciaze :( Ale ciuchow jeszcze nie ogladam. Poki co nie widac dzidzia jeszcze :) Pozdrawiam serdecznie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz zjadłam kolacyjke strasznie duza porcjie chinskiego i pekam do jutra pa:\':)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nikogo oprocz kasi nie ma ? :( Szkoda. A moj tato!!! wczoraj zauwazyl ze dzidzia zaczyna sie nogami chyba rozpychac, bo kuleczka sie robi :D Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Jak się czujecie? Jak maleństwa? U mnie ok. Wciąż jestem śpiąca. Ciągle jest mi zimno. Mąż ma do mnie pretensję że nie mam ochoty na sex \"bo przecież przy poprzednich miałaś ogromną\" Jestem strasznie drażliwa i wszystko mi brzydko pachnie. A poranne nudności przeniosły się na wieczór. Jak jestem w jakimś sklepie to oglądam piękne ubranka dla dzieci ale nic jeszcze nie kupuję. W sumie sama nie wiem czemu bo nie bardzo chce mi się wierzyć w zabobony typu: Nie kupuj ubranek wcześniej bo to źle wróży. Trzymajcie sie ciepło i zaglądajcie tu częściej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abii
Cześć! Tak jak Wy, mam termin na czerwiec, jest to moja pierwsza ciąża, dosyc późna, bo po trzydziestce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim, ja mam też termn na czerwiec dokładnie na 5 czerwca, teraz czuję się już ok, ale początki były cięzkie, nie mogę się już doczekać brzuszka:) :) :) A jak narazie to mam 1 kg do tyłu ( to przez te pierwsze miesiące) ale czuję że niedługo już nadrobię:) Pozdrawiam gorąco A i jeszcze jedno, to moja pierwsza dzidzia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc dziewczyny dzis przezyłam chwile grozy zaczoł mi wylatywac jakis brazowy sluz i trzy godziny spedziłam w szpitalu ale jak sie okazało dzidzius ok juz ma piekne zarysy dostałam tabletki luteinum i wskazania zero sexu choc go wcale nie uprawiam mowie wam tak sie strasznie boje tam w szpitalu tak sie zryczałam ze az mnie lekarz przytulił mam nadzieje ze bedzie wszystko ok POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE POTEM NAPISZE COS PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mierzejka
kasiu78 napewno wszystko będzie dobrze. najważniejsze, że z dzidziusiem wszystko w porządku. musisz teraz dużo wypoczywać, ale moge sobie tylko wyobrazić co przeszłaś. na początku też plamiłam i teraz za każdym razem, gdy się załatwiam to ze strachem spoglądam na wkładkę. Pozostaje nam tylko pozytywne myślenie i wiara w to, że w czerwcu będziemy szczęśliwymi mamusiami!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mierzejka
kasiu78, czy coś jest nie tak? Odezwij się jak możesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOJE KOCHANE NARAZIE SIE DOBZE CZUJE BIORE LEKI DZIEKI WCZORAJSZEJ WIZYCIE W SZPITALU DOWIEDZIAŁAM SIE ZE MOJ DZIDZIUS WCZORAJ MIAŁ 9TYGODNI I CZTERY DNI A TERMIN WRESCIE MI USTALILI NA 19 CZERWCA ,SZKODA TYLKO ZE NIE NA 9 WTEDY KONCZE AKORAT 30 WIOSEN .POWIEM WAM ZE TABLETKI SA OKROPNE POZDRAWIAM POTEM COS NAPISZE ...POWIEM WAM JESZCZE ZE MNIE BARDZO BOLA UDA Z BOKU STRASZNIE TYLKO NIE WIEM CZY TO OD SPANIA CZY OD CIAZY PRZESYLAM WAM USCISKI POTEM COS NAPISZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mierzejka
Uff...tak się cieszę, Kasiu78, że wszystko jest o.k. Troszkę przestraszyłaś mnie wczoraj tą smutną buźką. Dbaj o siebie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abii
Cześć Dziewczyny Powiedzcie mi, jakie miałyście badania robione do tej pory, ja miałam tylko morfologię i ogólne badanie moczu, usg miałam miesiąc temu, następne za 6 tygodni, a termin wizyty u ginekologa dopiero za miesiąc. Czy ja jestem przewrażliwiona, czy to normalne, bo wydaje mi się, że to za mało i za rzadko. Acha, korzystam z państwowej służby zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu cieszę się że wszystko ok. Ważne że przetrwałaś ten 9 tydzień. Właśnie po 9 tygodniu kiedy przypada 3 brakująca miesiączka często dochodzi do samoistnych poronień. Bardzo się cieszę że jest ok. Wszystkiego dobrego. A co do luteiny to moja znajoma dostaje ją na wywołanie okresu. Bo ma problemy hormonalne i jak bierze luteinę to dostaje okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artemizia
Ja tez jestem w ciiazy. Najprawodpodobniej w 6 tygodniu. Mialam jedno usg. Dowiedzialam sie,ze moze byc roznie....mam nadzieje,ze dolacze do Was po 29 kiedy to bede po 2 usg...Na razie sie boje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale luteina w ciazy ma inne ja wiem a ten lekarz co u niego byłam jest swietny naprawde i za sie na rzeczy pozdrawiam a co chodzi to jeszcze nie czas by było na trzecia miesiaczke to bedzie 8 grudnia ale mam nadzieje ze bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luteina ma inne zastosowanie zle napisałam jesienna wiedzmo a jak masz na imie \\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny !!!! mam nadzieje ze dbacie o siebie i czasem wychodzicie na dwór ja sie zmuszam bo w sumie to mogłabym cały czas spać hahah abi masz racje to troche mało to ze korzystarz z usług lekarzy na nfz nie powinno miec wpływu na ilosc badan przy nastepnej wizycie po prostu upomnij sie o skierowanie na nie w przciwnym razie złóz skarge ...te badania prócz grupy krwi lekarz ma obowiazek ci przpisac i tyle wiec tak potrzbna ci bedzie jeszcze toksoplazmoza(koniecznie moja kol nie maiła robionej straciła dziecko -urodziło sie z choroba odzwierzeca) grupa krwi (konflikt sereologiczny -jesli masz grupe plus to ok partner juz nie musi roboc i konfliktu nie bedzie) wr-choroba weneryczna morfologia mocz poziom glukozy na czczo to badania kt mi przepisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×