Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Gość abii
migotkaa, bardzo dziękuję za odpowiedź. Dziwię się, że nie dostałam skierowania na badania na obecność toksoplazmozy, rok temu miałam, ale wtedy byłam prywatnie... A mnie się też chce spać, przed chwilą zwlokłam się z łóżka :) A tak poza tym, to przyznam się, że jeszcze trudno mi uwierzyć, że będę miała dziecko, nie dociera to do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam toxoplazmoze ale płaciłam 40 zł ja juz miałam trzy razy usg pierwszy raz w szostym tygodniu potem 7,5 a teraz w 9 i jest ok czekamy na ciebie 29 listopada napewno bedzie wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abi głowa do góry jak usłyszysz serduszko to uwierzysz, z tego co mówisz to masz juz jedno dzieciatko wiec wiesz ze nie od razu człowiek przechodzi do porzadku dziennego z taka nowiną, ja przez kilkanascie dni bałam sie ze dostane okres ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam dzieci, to moja pierwsza ciąża, rok temu miałam robione różne badania, to na toksoplazmozę było \"na wszelki wypadek\". Wiesz, liczyłam, że dostanę teraz skierowanie na usg, tak chciałam już zobaczyć i usłyszeć, a tu dopiero za 6 tygodni :( To nie była planowana ciąża, ale bardzo się cieszę i nie mogę doczekać czerwca. Do tej pory czas biegł mi bardzo szybko, a teraz się dłuży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! dawno mnie tu nie było fajnie, że topik nadal istnieje i mam nadzieję, że istnieć będzie. ja też zmuszam się do wychodzenia z domu bo najchętniej cały czas bym spała, oprócz tego jest mi zimno ale ogólnie może być w sumie oby tak dalej. Za tydzień mam kolejną wizytę i pewnie usg aż się boję. Jak wasze brzuszki czy już się troszeczke powiększają czujecie jakieś zmiany obwodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abii i ja mam tak samo juz chciałabym miec wielki brzuchal i by juz był czerwiec no cóz trzeba cierpliwosci, mój lekarz mówił ze mam przychodzic co mies na kontrole on u siebie ma usg wiec nie musze chodzic 2 razy, jedyne co chce to usg 4 d to robi sie prywatnie wiec na pewno jakies 70 zł bedzie kosztowało. acha jeszcze cytologia z badan o które pytałas perełko ja juz 6 kg do przodu ale to jak pisałam od niepalenia ten apetyt ale od dzis sie kontroluje bi 6 kilo na mis to troche za duuuo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotko mnie też apetyt dopisuje i poeirm szczerze nie wiem czy nie za bardzo sobie folguje. Nie wiem ile przytyłam bo się nie ważę ale okaże się w środę 28. Dziewczyny chciałybyście rodzić naturalnie czy przez cesarkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałabym naturalnie. Poprzednią dwójkę rodziłam naturalnie. Były to dwa skrajnie różne porody ale gdy ja po 3 godzinach po porodzie mogłam wstać a dziewczyny po cesarce leżały plackiem 24h to nikt mnie nigdy nie przekona że cesarka jest cool. A gdy słyszę że dziewczyny na życzenie fundują sobie coś takiego to aż żal słuchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chciałabym naturalnie. Dziewczyny czy Wy macie może problem z zaparciami jak sobie z tym radzicie? Nigdy nie miałam z tym problemów wiem, że to sprawka hormonów ale może macie jakieś sprawdzone rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Nie bylo mnie jeden dzien a tu Kasia i taka sytuacja :( Mam nadzieje ze wszystko dobrze i gleboko w to wierze :) Tez jak i wy chcialabym by byl juz czerwiec..chyba nigdy nie chcialam by czas tak szybko lecial jak teraz :) I tez jestem za porodem naturalnym, cesarke uznaje jedynie w momencie zagrozenia zycia matki lub dziecka. Mam nadzieje, ze wszystko przebiegnie bez komplikacji..jeszcze nie rodziam i nie wiem co mnie czeka, ale jakos damy rade :) Perla krynicy, ja slyszlam ze na zaparcia dobrze jest duzo pic...i starac sie spozywac jak najwiecej plynnych pokarmow, oraz pokarmow bogatych w blonnik. Ale jak wiadomo czasem i to nie pomaga... Pozdrawiam serdeczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny według wyliczen jestem teraz w 9 tg wiec moja pociecha weszła w okres płodowy.coraz bardziej czuje e jestem w ciazy choc objawów poza spaniem nie mam zadnych . u mnie dzis zimno i mróz u was tez? powiedzcie kochane pracujecie zcy wziełyscie sobie wolne czy ogólnie nie pracujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ja też jestem za porodem naturalnym, ale jak lekarz zadecyduje, że powinno być inaczej, to sie nie sprzeciwię. Fajnie, że jest taki topik, nareszcie mam z kim pogadać o tym co się dzieje :) A co do pracy, to niestety nie pracuję. Czy bierzecie jakieś witaminy? Acha, ja wolę nie podawać wymiarów, bo jak na razie to chudnę i wyglądam jak dziecko Afryki,czyli chude z brzuchem. A brzuszek mam od tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abii i ja nie pracuje to powiedz kochana co robisz cały dzien prócz spania oczywiscie hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzę w internecie :) ale tylko przez 4 godziny - zalecenia lekarza. a tak poza tym to dłuuugo leże w łóżku, bo wszędzie piszą, że ciężarne nie powinny szybko zrywać się z łóżka po przebudzeniu :) No i czytam książki, w końcu mam na to czas. A popołudniu gotuję i tak leci. Czyli ogólnie nuda :) A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja sie obijam czytam ugotuje spie w odstawke poszedł i rower i siłownie i tenis i strasznie mi brakuje ruchu a z drugiej strony nie mam na nic ani ochoty ani sił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo, roweru to też mi jest szkoda, przed ciążą jeździłam prawie codziennie. Jedno mnie dziwi i mam nadzieję, że przejdzie mi szybko, to podły nastrój, jezu, jeszcze tak nie miałam. Czytałam, że to przez hormony, ale żeby aż tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co to chyba normalne bo i ja jestem drazliwa i szybko sie irytuje, zauwazyłam ze potrafia mnie wyprowadzic z równowagi takie rzeczy na kt, wczesniej nie zwracałam uwagi, bzdury jakies. dodam ze mam wzmozona płaczliwosc wzruszam sie czasem na reklamach. powinno niedługo przejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żałuję, że nie pracuję, bo wtedy nie miałabym czasu na głupie myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żałuję, że nie pracuję, bo wtedy nie miałabym czasu na głupie myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perłakrynicy, czytałam, że na zaparcia pomaga picie siemienia lnianego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia08
czesc:)) witam wszystkie przyszłe (i obecne) Mamusie:) ja jestem w 10 tyg i obiecuje pojawiac sie tu czesciej!!! musze nadrobic zaleglosci;) nie wiem czy byl poruszany temat bolu brzusia (podbrzucha), czy to jest normalne czy to cos niepokojacego?? jak mozwcie odpiszcie mi :)) nie moglam sie dzis dodzwonic do swojego lekarza:( pozdrawiam kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc dziewczynki ja tez nie pracuje i mysle o głupotach cały czas sie boje bo czytam niektore rzeczy w tym internecie o poronieniach i martwych płodach ja zwariuje przez te 7 miesiecy co zostaly tylko jem i nic nie robie .Apozatym walcze z nałogiem nikotynowym bardzo mało pale ale nie moge całkiem z tego zrezygnowac a tak bym chciała jak ja mam to zrobic.......Widze ze mamy nowa kolezanke kasie witaj milutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, mnie tez czasem pobolywal brzuszek..czasem ciaglo jak przy @, czasem kulo ..dziwnie tak. Ale moj gin po zbadaniu stweirdzil, ze to od rosnacej macicy. A od kilku dni spokoj...Jestem w 11 tygodniu. A ja pracuje i bede pracowac jak dlugo mozna...:) Kasia 78 , daj spokoj i nie ogladaj i nie czytaj takich strasznych stronek ...No i trzymam kciuki zebys wygrala z nikotyna. To bardzo wazne dla dzidziusia. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitko ciebie kochana zawsze fajnie posłuchac a u mnie bedzsie jutro 10 tydzien jeszcze tylko 30 tyg i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana P
czesc dziewczyny jestem tak jak wy w pieknym stanie blogoslawionym.Termin mam na 30 czerwca wiec mam nadzieje ze wspolnie przezyjemy te kilka czekajacych nas pieknych miesiecy. A co do zaparc to swietne jes ziolko babki jajowatej jedna lyzeczka ziolka i dwie lyzki jogurtu wymieszac i zjesc tylko zaraz po wymieszaniu musi byc zjedzone i popic minimum jedna szklanka wody Pozdrawiam mam te same problemy ale dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane witaj aniu p powiedz kochana gdzie kupic to zioło i jakie jest w smaku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ziólko nazywa się ISPAGUL jest do kupienia w sklepach zielarskich i w aptekach. Jak wymieszasz z jogurtem to nie ma wcale smaku. Ale pamiętaj musisz popić ten jogurt 1 szklanką najlepiej wody. Inaczej bedziesz miała większe problemy niz teraz. Pozdrawiam i zyczę samych szczęśliwych dni do rozwiazania i dalej, dalej, dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz nie mam siły znow ten brazowy gesty sluz mi wylatuje chociarz biore leki i chyba znow zalicze dzis lekarza sama nie wiem czy sie martwic czy nie ja chybaieje w poniedziałek byłam u lekarza i chyba dzis tez sie wybiore moze cos wiecie na temat tego sluzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×