Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Cześć dziewczyny! Ja też mam problem ze spodniami. Od kilku dni zrobiły się ciut za ciasne, więc, gdy tylko mogę to je rozpinam, chciałabym móc już kupić sobie typowe ciążówki, ale chyba troszkę jeszcze na to za wcześniej. Tak, czy inaczej w przyszłym tygodniu planuje przejść się do sklepu z ubiorami dla ciężarnych, może już coś będzie odpowiedniego na rosnący brzuszek. A co do mdłości to dalej je mam, chociaż od dwóch dni już nie wymiotowałam. Wszelkie zapachy ciągle mi przeszkadzają, ale jestem gotowa znieść wszystko byle maluszek rozwijał się prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mada77 i aspira wpiszcie sie do tabelki, bo wygląda na to, że wy macie termin wcześniejszy niż ja. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Mamusie:) ja tez rozpinam spodnie najgorsze jest to ze w pracy kiedy wstaje od biurka musze je podciągac i zapinac, u mnie narazie nikt nie wie w pracy ze jestemw ciąży wiec komicznie to wygląda. Chyba tez musze sie rozejrzec za jakimis spodniami. Mam do Waas pytanie czy kiedy idziecie do swojego gin to macie tez badanie na fotelu czy tylko USG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surferek78, zazwyczaj mam badanie też na fotelu, ale byłam u jednego gina, który od razu posadził mnie na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melania27
ja na razie bylam dwa razy u gina, i ani razu na fotelu nie bylam... raz mialam USG... i to zewnetrzne tylko, a powinnam tez miec dopochwowe, co nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny co prawda załozyłam ten topik ale nie mogę się na nim udzielac ponieważ serduszko mojego maleństwa przestało bić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życze Wam i Waszym maleństwom dużo zdrówka.oraz powodzenia w prowadzeniu tego topika.postaram się podczytywać Was czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świdniczanka
hej! ja zawsze mam fotel a usg miałam juz 2 razy a na trzecie ide 21 grudnia jeszcze tylko wspomne, że termin mam na 19 06.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świdniczanka
Bardzo mi przykro. domyslam sie co czujesz bo moja ciąza tez była zagrożona i siedziałam jak na bombie zegarowej. Trzymaj sie jakoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melania27
Tatika* przykro mi bardzo... wierze ze szybko zostaniesz znowu przyszłą mamusią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świdniczanka
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE mierzejka/28........Nowy Dwór Maz........x..........05.06..12......x... Melania27/27.........Jasło......................x....... 06.06...12.......x Bezire/21............Warszawa................X........0 7.06...13.....X Surfitka/28...........Krakow/NY...............X......14. 06....11......X surferek78/29.......Szczecin..................X........0 6.06....11......X abii/32..............Chorzów....................X....... .16.06.....10.....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.............x.........18 .06.....10......x kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X........18.06.....10......x kasia78/29.............łodz......................x...... ..19.06....10.....x perłakrynicy31......Pajęczno..................x........2 3.06......9..... .x ilse_el/30.............Wroclaw..................X....... 27.06......9......X jesienna_wiedzma/29...Gryfino..............X........29. 06......9......X martusia 82/24....Kalisz/WB.................X.........29.06......9. .....X ania p/30...............Toruń....................X........30.06. ......9.....X świdniczanka/25.....Świdnik...................X........19.06.......11....X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie mi przykro Tatika*. Trzymaj sie dzielnie i nie załamuj, napewno przyjdzie ten czas kiedy bedziesz mamusią. Trzymam kciuki za Ciebie i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesienna ja robi lam toxo w moim rodzinnym miescie i moze dlatego taniej bo mała miescina... A co do badania na fotelu to lekarz mowil mi ze nie chce gniesc macicy i nie bedzie mi robi l wiec nie wiem sama co o tym myslec.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tatika... przykro mi, pisz jak będzi coś więcej wiadomo.... Dziewczyny ja ze spodniami nie mam zadnych problemów, nim się dowiedziałam ze jestem w ciaży łapały mnie napady głodu i tym sposobem przybyło mi 5 kg tzn teraz waże 71kg to przez ciąże przytyłam narazie tylko 2 kg, ale brzusio jeszcze tak nie rośnie i z ciuszkami nie mam problemów. Jedyne moje utrapienie to mdłości w pierwszym trymestrze nie miałam praktycznie wcale, ale teraz jest okropnie a spać mogłabym całe dnie i wcale nie wstawać z łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tatika, ściskam Cię mocno. Bo nie ma takich słów, które mogłyby pocieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje kochane za ciepełe słowa.na wyniki mam czekać do 6 tygodni.lekarz kazał odczekac z trzy miesiace i brac się do roboty. no ale ja chce najpierw poznać przyczyne,żeby wrazie czego uniknąc powtórki:) dbajcie o siebie i Wasze maleństwa.Dam znać jak będę wiedziała coś więcej ......😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tatinko bardzo mi przykro z twojego powodu ja o to samo boje sie codziennie chyba zwariuje dlaczego tak musi byc nie rozumiem tego wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :):):) tatika* bardzo mi przykro ale widocznie tak miało być jeszcze przyjdzie pora że bedziesz miała ślicznego bobaska serdecznie cie pozdrawiam 🌼🌼🌼 Dzisiaj odzywam sie pozniej bo jakoś nie miałam ochoty włanczać komputera. Ja przy pierwszej ciąży przytyłam tylko 13 kg, a teraz to szok według miesiączki jestem w 13 tygodniu według usg 10 tydzień, a ja mam brzuch wielki jak w piątym miesiącu byłam z moim synkiem. Może spowodowane jest to tym że w ciągu roku doś dużo przytyłam.Ja na razie zakładam gumke na dziurke i guzik od spodni albo chodze w dresach ale pewnie najwyzsza pora do sklepu sie wybrać. Ja na następną wizyte dość długo będe czekać bo 8.01 mam badanie na krew, 15 mam wizyte u położnej, a 12.02 mam usg.Ja osobiście jestem przeciwna robieniu często usg więc mam nadzieje że nie będe musiała częściej niż 3 razy w ciągu całej ciąż. Raz już miałam to jak wszystko będzie dobrze to jeszcze dwa razy. Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Tatika, bardzo, bardzo mi przykro :(:(:(:(:( Tez sie boje o maluszka ❤️ Kochane, sprawdzilam numer z gumka i dziala :D Moge siedziec, chodzic..spodnie juz ciagle rozpiete i nkt nie widzi :D Ale dzis sie dowiedzialam od mojej koleznanki co jest w 15 tc, ze nie moze mi jeszcze rosnac brzuch, bo jej lekarz powiedzial, ze rosnie dopiero od 24 tc :P Ja jej mowi, jak nie moze to trudno, ale ja wiem, ze mnie spodnie w pasie ciasnia ;) Ja juz mialam dwa usg dopochwowe i raz bylam badana na fotelu, ale stalo sie to tylko dlatego, ze bylam przed ciaza leczona przez ginekologa-endokrynologa. On zrobil pierwsze usg, potwierdzil ciaze i dal skierowanie do poloznika. Poloznik to juz dokladnie mnie przebadal, piersi, waga, cisnienie, zalozyl karte ciazy i tez chcial zobaczyc dzidzia to zrobil takie szybkie usg dopochwowe. Za tydzien mam kolejna wizyte i jak juz pisalam, beda mi robic te badania prenatalne ( usg i krew) . Orientujecie sie czy w 13 tc usg jest nadal dopochwowe, czy juz przez brzuszek? Mowili zeby nie sikac przed badaniem, to moze przez brzuszek. Troche sie denerwuje, czy aby wszystko dobrze z bablem. Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tatika, zgadzam się z abii, że nie ma takich słów, żeby cię pocieszyć. wiem to, bo straciłam w ten sposób dwie ciąże. Wszyscy mnie pocieszali, mówili, że następpnym razem będzie ok itp, ale do mnie to nie docierało. pytałam się wciąż: dlaczego? Teraz boje sie znów okropnie, ale myślę, że najgorsze za mną. Zastanawaiamy się z mężem dlaczego tak właśnie jest, że niektóre osoby nie chcą dziecka a mają je bez problemu. to jest bardzo niesprawiedliwe, ale chyba tylko tam na górze wiedzą czemu tak jest. po ostatnim poronieniu przeczytałam gdzieś takie piękne zdanie, że moje dziecko nie umarło, tylko zmieniło datę przyjścia na świat. Teraz bardzo mocno w to wierzę, że będzie to już jednak w czerwcu 2008. Tatitka życzę ci, żebyś już więcej nie musiała przeżyć takiego nieszczęścia i nam wszystkim odwiedzającym ten topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka ja byłam wczoraj na usg i miałam juz przez brzuch a w.g. usg to 11 t i 5 d, wiec u Ciebie napewno bedzie juz widac, ja nie musiałam miec pełnego pecherza. Widziałam jak moj mały juz sie kreci i wywija nózkami i rączkami:) myslałąm ze sie porycze... A co do badan prenatalnych nieinwazyjnych to na czym one polegaja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melania27
czesc wszystkim... wczoraj zaczelam sie torche martwic bo od tygodnia mam wysypke na calym ciele, momentami bardzo mnie to swędzi...prawdopodobnie dostałam uczulenia po awokado, które własnie tydzień temu zjadłam... no ale tak długo by mnie trzymało ?? pije wapno ale niewiele pomaga... czy ktoras z was miała kiedys cos takiego w ciąży ?? w poniedzialek idę do lekarza, ale przez weekend bede sie oczywiscie martwic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babo z ta wysypka
wal jak najszybciej do lekarza nie w poniedzialek a dzsisiaj!!!!!!!!!!!!!!!!! toz to moze byc rozyczka albo ospa ty wiesz co to znaczy w tak wczesnej ciazy????????????????? na co ty czekasz dziewczyno do lekarza i to zaraz chociazby najpierw do rodzinnego a pozniej do gina prywatnie!!!!!!!!!!!!!!!!!! tu chodzi o twoje dziecko:o jezuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melania27
ale kiedy ja przechodzilam zarówno różyczkę jak i ospę...gdyby nie to od razu poszłabym do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babo z ta wysypka
a wiesz ze rozyczka mozna sie zarazic powtornie? i ospa rowniez w starzym wieku nazywa sie to polpascem? radze ci dobrze dmuchaj na zimne i wal do lekarza dziewczyno jeszcze dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie ja wczoraj byłam u gina i powiedział ze ciaza rozwija sie pieknie chociarz nadal mam brac luteine to takie swinstwo wymiotowac mi sie chce od tego ale coz mus to mus a zaraz ide spac bo mnie sie same oczka zamykaja :) potem cos napisze Melanio 27 ja na twojim miejscu to bym zaraz poszla do lekarza i nie czekala nawet minutki w pierwszym trymestrze tze3ba o siebie dbac najwiecej ic i nam napisz co powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melania27
"Różyczka Objawy Pojawia się bladoróżowa wysypka, która występuje po krótkim okresie objawów nieżytowych oraz powiększeniu węzłów chłonnych. Wysypka na twarzy i tułowiu podobna jest bardzo do odrowej, jednak same objawy są mniejsze i stan chorego jest lepszy. W ciągu 2–3 dni wysypka znika i nie pozostawia żadnych śladów,a zarazem u niektórych osób bardzo swędzi." na szczescie moje objawy są zupełnie inne...wysypke mam na nogach, ramionach i brzuchu, wysypka nie znikła po 2-3 dniach... dzieki za rade, do lekarza na pewno sie zgłosze, ale chyba nie ma potrzeby wywoływac od razu paniki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melanio27 zrobisz jak chcesz to twoj dzidzius nie nasz my ci tylko doradzalismy trzymaj si

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×