Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Witam wszystkie Brzuszki !! u mnie wszystko po staremu - tzn nie możemy sie doczekac jutrzejszej wizyty u lekarza, kiedy to zobaczymy naszego dzidziusia w trójwymiarze i mamy nadzieje, że poznamy jego płeć ;-) to najbardziej wyczekiwany moment jak narazie, podczas całej ciąży... niewiem jak ja wytrzymam jutro w pracy :-( poza tym to plecy mnie bolą coraz bardziej, muszę koniecznie wziąć się za siebie i ćwiczyć tak jak obiecywałam, bo nie wydole siedząc 8 godz. dziennie z bolącym kręgosłupem... Karka, dzieki za zdjątka - superowe ... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PM Trzymaj się, ja mam nerwicę i wiem, że nie powinnam si e denerwować, ale łatwiej powiedzieć niż zrobić. Życzę Ci rozwiązania problemów, a o tym, że teściowa może zabrać Ci dziecko nawet nie myśl! Jakim prawem? Nie dziwię Ci się,że sie stresujesz, mnie też różne myśli przychodzą do głowy, często sama się nakręcam. Pozdrawiam Cię ciepło, wierzę, że kłopoty kiedyś miną. I resztę mam też pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam PM nie martw sie. Na pewno bedzie dobrze :) Karka, dziekuje za zdjecia. Przyznam sie szczerze ze jeszcze wszystkich nie ogladnelam, bo jestem w pracy ale te co widzialam super !!! Trzymaj sie z tymi skurczami i mam nadzieje ze po lekach przejda. A zdjecia swoje przysle ale dopiero poznym wieczorem, bo w pracy nie mam. Gosia, super ze malenstwo zdrowe i jakie juz duuze !!! Ciekawe ile moje uroslo. Melania tak jak ty jutro na usg i tez mam nadzieje na rozpoznanie plci. W sumie bede miec 2D ale bardzo dokladne, z pomiarami organow itp. tak przynajmniej powiedzial mi moj gin. Zobaczymy. kasia, no z tymi tygodniami to jest zamieszanie, ale najwlasciwsze rozpoznanie wieku dziecka to piewrsze usg. Potem dzidzie roznie rosna, jedne szybciej drugie wolniej. W koncu jak sie rodza ich waga i dlugosc tez jest rozna :) U nas wszystko bez zmian. malenstwo delikatnie kopie i rosnie :) Pozdrawiam i zycze duzo usmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirysek
A ja bylam dzis u lekarza razem z mezem, chcialam pokazac mu nasza kluseczke.Bardzo sie ucieszylam, malenstwo zdrowe i wazy juz 360 gram.Widzielismy glowke, brzusio, plecki i nawet pupke bo chyba sie troszke zawstydzilo;) Maz patrzyl sie na malenstwo i nie mogl oczu oderwac.Cudowne uczucie.Polecam isc razem z para:)Najwazniejsze ze jest zdrowiutkie.Minely juz te nudnosci i zgada.Hurra:), ale co tam, znioslabym duzo wieksze katusze, dla kluseczki:).U mnie 20 tydzien.Pozdrawiam przyszle mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuski wchodze i jeszcze nik nic nie napisał ..Mnie cos boli w dole brzuszka to taki ostry bol jak by jajniki ale sadze ze to chyba te wiazadła sie rozciagaja .Ja juz nie moge doczekac sie usg juz w piatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo! co tu dziś tak cicho?Dziewczyny!Odezwijcie się! Wczoraj byliśmy z męże3m na kolejnym badaniu. Przyznam że bardzo się stresowałam bo od poprzedniego minęło aż 5 tygodni i sama jakoś tak nie wiedziałam czego się spodziewać. Ale co najważniejsz wszystko jest w największym porządku ni i wiemy już ze będziemy mieli synka. Jak tylko mój mężuś to usłyszał to myślałam że pęknie z dumy, tym bardziej że zawsze marzył mieć pierworodnego!Wybraliśmy już też imię-będzie Franek. Podoba nam się bo w zdrobnieniu brzmi ślicznie i lekko łobuzersko a Franciszek jest z kolei bardzo dostojne:) No więc Franek od główki do pupki ma już 14,5 cm i jest pełny energi bo non stop wierzga i kopie coraz mocniej. Karka!Dziękuję bardzo za zdjęcia!Kiedy one były zrobione?Bo nie widzać na nich twojego brzusia! Zaktualizuję tabelkę: NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...20...Elias karka81............Stalowa Wola.............x............01.06...19......x Ewcia24..............śląsk......................x....... ....02.06.. ..20....x aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....19....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..19.......x Merana/25 .............Zielona Góra ....... x............ 05.06...19..... x *Melania*/27.........Jasło......................x...... ... 05.06...19.......x Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...13.....X surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....16.....x Surfitka/28...........Krakow/NY...............X......... 14. 06....18....X abii/32..............Chorzów...................X....... . .16.06.....15.....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.........18 .06.....18..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz.....................x...... .....19.06....17.....x świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29..................Mainz...................X...... ...20.06......17....X ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X perłakrynicy31......Pajęczno.................x.......... ..23.06....9.....x Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...13 ... x martusia 82/24....Kalisz/WB..........X.........29.06.15...Julia,Wikto r ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Monika82...............Kraków..............X............ 27.30......15....... mala_mi27/30.........Szczecin............x.............0 6.07.......15....x Iza_............Świętochłowice.................x .....15.06.....17........x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masterek - gratuluje z całego serca Tobie i mężusiowi !! Sliczne imię, chyba ostatnio przeżywa renesans ;-) Ja już cała w nerwach bo dziś też mam USG i mam nadzieje poznać płeć... nieważne co się okaże będę szcześliwa jak dzidzia będzie zdrowa ;-) Oczywiscie nie przyjmuje innej opcji ... Kasiu, te bóle to na pewno od wiązadeł - nie martw się... Kirysek, witamy na forum !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Mamusieee:) ja tylko małe pytanko Mała _M do której kliniki w Szczecinie wybierasz sie na USG połówkowe? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam pytanko Kasia08,doczytalam,ze mieszkasz w Dąbrowie Górniczej obecnie tez tam mieszkam,chciałam sie zapytać do jakiego ginekologa chodzisz na badania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaktualizuję tabelkę: NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...20...Elias karka81............Stalowa Wola.............x............01.06...19......x Ewcia24..............śląsk......................x....... ....02.06.. ..20....x aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....19....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..19.......x Merana/25 .............Zielona Góra ....... x............ 05.06...19..... x *Melania*/27.........Jasło......................x...... ... 05.06...19.......x Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...13.....X surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....16.....x Surfitka/28...........Krakow/NY...............X......... 14. 06....18....X abii/32..............Chorzów...................X....... . .16.06.....15.....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.........18 .06.....18..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz.....................x...... .....19.06....17.....x świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29..................Mainz...................X...... ...20.06......17....X ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X perłakrynicy31......Pajęczno.................x.......... ..23.06....9.....x Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...13 ... x martusia 82/24....Kalisz/WB..........X.........29.06.15...Julia,Wikto r ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Monika82...............Kraków..............X............ 27.30......15....... mala_mi27/30.........Szczecin............x.............0 6.07.......15....x Iza_............Świętochłowice.................x .....15.06.....17........x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaZuzi
Hej dziewczyny jestem ubiegłoroczną listopadówką Piszę bo -Sprzedam zestaw odzieży ciążowej renomowanych firm. Ubrania "rosną" wraz z brzuszkiem, na mamusię o wzroście 160-162 cm. W skład zestawu wchodzą: spodnie czarne na kancik, spodnie długie ala bojówki, spodnie rybaczki lniane, spodenki krótkie- rewelacyjne, sukienka(może być tuniką do spodni), bluzeczka tunika biała i błękitna. Ubrania nie są zniszczone (po jednej mamie) były kupione w sklepach. Cały komplet sprzedam za 300-250zł. Ile to kosztuje w sklepeie same wiecie:) Zainteresowanym prześlę zdjęcia na maila. Mój mail to tomaga76@o2.pl Trzymajcie się cieplutko. Aga z Zuzią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaZuzi
Hej dziewczyny jestem ubiegłoroczną listopadówką Piszę bo -Sprzedam zestaw odzieży ciążowej renomowanych firm. Ubrania "rosną" wraz z brzuszkiem, na mamusię o wzroście 160-162 cm. W skład zestawu wchodzą: spodnie czarne na kancik, spodnie długie ala bojówki, spodnie rybaczki lniane, spodenki krótkie- rewelacyjne, sukienka(może być tuniką do spodni), bluzeczka tunika biała i błękitna. Ubrania nie są zniszczone (po jednej mamie) były kupione w sklepach. Cały komplet sprzedam za 300-250zł. Ile to kosztuje w sklepeie same wiecie:) Zainteresowanym prześlę zdjęcia na maila. Mój mail to tomaga76@o2.pl Trzymajcie się cieplutko. Aga z Zuzią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karka81
cześć dziewczyny:)u nas dziś ładna, słoneczna pogoda, usiadłam na chwilę do komputera ale zaraz będę się brała za lepienie pierożków z kapustą i grzybkami,mniam:)USG mam 28, wtedy zacznę 6 miesiąc wg moich obliczeń(bo wg lekarza 22tydz) i mam nadzieję, że bedzie już widać płeć mojego maleństwa.trochę lepiej się czuję, ale brzuszek mam dalej twardy wieczorami, ale nie mam już takiego parcia na pęcherz,chyba lekarz mial rację, że to były skurcze..dziewczynki ile przytyłyście do tej pory? bo ja 5 kg i chyba muszę się przestać obrzerać bo jak tak dalej pójdzie to do porodu będe wyglądała jak słonica:) w pon moja przyjacióła urodziła synka w terminie i wszystko jest ok tylko mały waży 2200! to bardzo mało,ale ona w ciąży przytyła tylko 8kg i mało jadła bo bała się, Że pzytyje i teraz są tego skutki.dobrze że z małym wszystko w porządku, prócz tej masy oczywiście.. kasia78 te w czarnej tunice przy choince były robione 2 tyg temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaZuzi
Hej dziewczyny jestem ubiegłoroczną listopadówką Piszę bo -Sprzedam zestaw odzieży ciążowej renomowanych firm. Ubrania "rosną" wraz z brzuszkiem, na mamusię o wzroście 160-162 cm. W skład zestawu wchodzą: spodnie czarne na kancik, spodnie długie ala bojówki, spodnie rybaczki lniane, spodenki krótkie- rewelacyjne, sukienka(może być tuniką do spodni), bluzeczka tunika biała i błękitna. Ubrania nie są zniszczone (po jednej mamie) były kupione w sklepach. Cały komplet sprzedam za 300-250zł. Ile to kosztuje w sklepie same wiecie:) Zainteresowanym prześlę zdjęcia na maila. Mój mail to tomaga76@o2.pl Trzymajcie się cieplutko. Aga z Zuzią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja narazie przytyłam 70dkg a to 18 tydzień,zobaczymy ile wskaże waga 5lutego na badaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszyszla mamuska
pisze do was cos chyba 6raz i wysylam i ciagle wyskakuje ze serwer zaladowany :/ chcialam jeszcze raz podziekowac na mile slowa, zapytac sie gosi gdzie moge zrobic usg trojwymiarowe, co to jest usg polowkowe bo o niczym takim nie slyszalam, i w ktorych ja dokladnie jestem m-cu? 22tydzien to chyba 5,co? no to tak w sktocie bo nie chce mi sie znow rozpisywac,buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła mamuśko 22tydzień to końcówka 5miesiąca:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła mamusko badanie połówkowe wykonuje sie w polowie ciązy,lekarz wtedy badań kilkadziesiat minut i mozna na kasete video nagrac to badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtedy ocenia wszystkie narzady dziecka czy dobrze funkcjonuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc I wlasnie na takie usg ide za godzine..ale mam pelno w gaciach. Boje sie ze cos z maluszkiem nie tak. Schizuje normalnie :P A z waga to tak 4 kg na plus juz... Masterek gratuluje synka :) Na razie, odezwe sie pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na usg połówkowe idę do Czajkowskiego. To w sumie facet który w SZczecinie jest najlepszym specjalistą w tej dziedzinie. Mam anginę ropną i dostałam antybiotyki. Buu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotkała mnie dzisaj kochane koleżanki miła niespodzianka, otóż otrzymałam telefon z mojej poradni ginekologicznej z zaproszeniem na "testowe badanie sprzętu USG 3D", ponieważ jestem w 20tyg ustalono, że jestem odpowiednią przyszłą mamusią do eksperymentu, zatem jak grzeczna dziewczynka poszłam i co zobaczyłam!?! JULIĘ moją cudowną rozbrykaną upragnioną córeczkę. A teraz moje drogie Panie wybaczcie, ale musze ucałować mojego mężusia, który właśnie wchodzi do domku. Buziaki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzona
Witam wszystkie szczęśliwe, przyszłe mamuśki! Ja właśnie skończyłam 20 tydzień i też już zapisałam się na USG 3/4D, nie możemy się doczekać kiedy zobaczymy z mężusiem nasze maleństwo, które już nieźle bryka w moim brzuszku. Termin mamy na 1 czerwiec, więc w sam raz:) Pozdrawiam wszystkich i miłej nocki, będę do WAS zaglądać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helooo ja po szkole ide zaraz spac bo mezus wstaje o 5 rano, do pracy jedzie, ja mam przesrane, podejrzewam, ze zadnego takiego badania mi nie zrobia, zobacze jutro, bo mam termin. A maly kopie, aaa i ostrzegam was przed zgaga ja dostalam od wczoraj, nigdy nie mialam a teraz co zjem to mam rewolucje w brzuchu, jak by moj zoladek nie chcial niczego przetrawic i to pieczenie w przelyku,...aaaaaa no coz pomarodzilam jak zawsze wiec moge sie udac na zasluzony odpoczynek :p a aaa no i jeszcze cos.. tesciowa dzis na mnie naskoczyla jak bylam w szkole jak zwykle milion pretensji do meza o moje zachowanie i stwierdzila,cytuje: synu, zobaczymy , jak nie ja to w zyciu nie dasz rady dziecka wychowac i wspomniala cos o karmieniu i czystosci, bo bez niej bedzie glodne i brudne, glupia kwoka, ja jej chyba nawtykam!!!!!!!! tak zrobie, powiem jej co o niej mysle.. nie bedzie mnie glupi troll irytowal, pozdrawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba powinnas PM mamuske sprowadzic na wlasciwy tor..ale przede wszystkim przy takich tekstach powinien zrobic to twoj maz. Moja nigdy do mojego nie odwazylaby sie nawet cos takiego powiedziec, bo by ja zjechal z gory na dol :o Ze tez ludzie potrafia byc tak bezczelni... Dziewczynki, jestem po usg polowkowym. Dzidiza jest zdrowa i na 100% jest to dziewczynka !!!! :D:D:D:D:D A wiec slodkie to na dziewczynke ;) Za 2 tyg mam powtorke, bo mala jest tak ulozona, ze nie dalo sie pomierzyc wszystkich organow. Ale to co sie dalo jest w normie :) Dobranoc, kolorowych snow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×