Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Hej mamuski wlasnie wcinam naleśniki z serkiem pycha.... A ja sypiam jak niemowle na początku mialam problemy ale teraz ok polecam wam do spania brac poduszke tz.jak śpicie na boku to poduszke ulożyc od piersi do ud i kłas ja między nogami wygoda nie samowita sprawdzony sposób zasypiam w dwie sekundy a wczesniej mialam z tym na prawde klopot.Mam nadziej że dobrze to opisalam brzmi śmiesznie.co do smarowania brzusia to też smaruje go oliwka jonsons w żelu bardzo dobra i super natuszcza. Tatika jak dobrze sobie przypominam to straciła dzidziusia ale jak sie myle to mnie porawcie(:(:(:(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co się stało z tatika ze straciła maleństwo?matko to jest okropne.ja jestem z wami od ok.2 tygodni wiec dużo niewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co nie wiem ale to zdazyło sie wczesniej musiała byś poszperać na początku... Uciekam do sprzatanka jak zwykle w sobote generalne pożadki i musze sie wziąść do puki mam zapał bo jak ucieknie to bałagan na calego hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarysanka
"poniewaz intensywne draznienie moze wywolac akcje porodowa" Co wy za bzdury piszecie. Akcję porodową wywołuje hormon oksytocyny. Ten hormon odpowiada za skurcze macicy. Produkowany jest również podczas seksu a najwięcej w czasie orgazmu. Więc według waszych słów do akcji porodowej może dojść podczas seksu. Nie powinno się niczym szorstkim pocierać i masować sutków bo powoduje to mikro pęknięcia naskórka co może doprowadzić do infekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki! Dziękuję za wszystkie rady odnośnie swędzenia i zapobiegania mu. Ja póki co smaruje się preparatami na rozstępy z Perfekty i bardzo mi one pasują ale niestety swędzenia nie usuwają więc może spróbuję z tą oliwką! Dziś od rana robię porządki. Najwięcej zabawy miałam z choinką i stroikami świątecznymi bo wstyd sie przyznać ale jeszcze ich nie pochowałam. Potem standardowo=odkurzanie, kurze, zmywanko i pranko. Teraz skończyłam i leże jak zabita na wyrku z laptopem. Jeszcze 5 min i muszę się zbierać bo idziemy dziś na spóźnione imieniny do teściów. Ale tam zawsze fajna wyrzerka i w ogóle fajnych mam teściów więc chce mi się iść.Więc odezwe sie pewnie dopiero jutro. Życzę miłego popołudnia. Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc brzuszki :) A co tu taka cisza? Mi tez sie snia rozne dziwadla, wczoraj planowalam porod w Afryce - bo tam maja najlepszych lekarzy ;) i zbudowalismy nawet pas startowy za domem i kupili samolot, ale Araby zaczely zestrzeliwac samoloty i tak sie przestarszylam, ze zaczelam rodzic bedac w Krakowie :P Co do swedzenia to widze, ze nie jestem osamotniona..na szczescie nie bardzo mnie swedzi, ale moze tez dlatego ze brzusio jest maly :) I smaruje sie kremikiem na rozstepy :) A cale cialko balsamem nawilzajacym bo sie bardzo przesusza. Wogole mialam dzis problem ze spaniem i przez to czuje sie fatalnie :o Znaczy spalam dobrze, maz wychodzil do pracy o 6 i od tej pory juz nie ma spania :o Biore sie za jakas robote. Gosia, powodzenia w wyborze koloru 😘 Masterek - baw sie dobrze 🌻 Martusia, podrzuc troszke tych nalesniczkow :D Pozdrawiam i zycze udanej soboty 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja dzis bylam ogladac lozeczka i juz jedno wybralismy, chcelismy zamowic, ale paniusia stwierdzila(ta odpowiedzialna za nasz dzial) ze nie ma czasu bo pisze cos na kompie, a zrobilismy 100km :/ wiec pojedziemy w pn. moj maz powiedzial do niej: to pocaluj mnie w d... :/ wiec sie zmylam stamtad heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chaotycznie napisalam hehe oczywiscie chodzi o to, ze specjalnie jechalismy taki kawal, zeby wybrac lozeczko, jednak sami sobie nie zamowimy, potrzeba do tego kogos z obslugi a ze byla strasznie zajeta wrocilismy z niczym, w pn ostatni raz pojade :/ a dzis kuzynka bedzie u mnie o 20tej i idziemy w tango :p hehe tzn ona bedzie pic mai tai a ja najprawdopodobniej zadowole sie czym bez alkocholu,pojadziemy do mojej roboty bo sie stesknilam za ludzmi, okazalo sie ze kolezanka z pracy byla w ciazy ale usunela, ma juz 1 dziecko 2letnie, maz w ameryce od 2lat, ona miala zjezdzac ale cos odwleka, a tu ma "kolegow" do zadan specjalnych :/ co za idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że ja pierwsza wiec witam kochane normalnie tak nie chcialo mi sie wstac że szok.Dzidzia coraz wiecej sie kręci ale bardzo często boli mnie na dole po lewej stronie pewnie macica uciska mi na pęchez jaeżeli tam jest hi hi hi sufitka tez mialam problem z wysuszaniem skury polecam balsam garniera ten czerwony jest super... Zara uciekam pod szybki prysnic i moze za obiadek sie juz wezme to potem będe miala spokój.Dzisiaj pichce nogi od kurczaczka w piekarniku buraczki i pieczone ziemniaczki chlopaki to uwielbiaja. Cały czas śni mi sie że będe miała chlopca to pewnie będzie dziewczynka bo sny zazwyczaj tumaczy sie odwrotnie.. Miłej niedzielki😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helooo :) mi tez sie snil chlopak i jest chlopak:) wrocilam do domu o 3 w nocy, fajnie bylo zobaczyc wszystkich znajomych :) wstalam ok 11tej, teraz ogarniam troche chalupe i mysle czy isc na spacer, slonko swieci ale w nocy bylo -4C. brrr... maz bedzie po 17tej, do tesciow mi sie nie chce isc bo maja miec gosci ok 17tej z polski, jakas elita..heh bo leca razem na urlop we wt haha troche spokoju!!! ja dzis sobie pojadlam bagietki z maselkiem i dzemkiem i usmyzylam sobie kluski na masle do tego cukier i smietanka...mniam a mezus dostanie flaczki...smierdzace fujjj i jajecznice jak wroci, tak sobie zazyczyl! buziaczki sciskaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie wzielam dzisiaj za sprzatanko hehe malowanie wyszlo czesciowo narazie trzesnelismy jedna sciana na zielono a reszta bedzie biala, a dodatki jeszcze nie wiem musze sie napatrzec i przemyslec przyszla mamusko w jakim sklepie was tak potraktowali? bede wiedziala co omijac :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć witam z rana ale tu dzisiaj cisza ja zaraz wybieram się do lekarza z moją córeczką bo niestety gorączka i kaszel od kilku dni i trzeba to sprawdzić. Mam nadzieje ze to nic poważnego. odliczam dni do usg bo już się nie mogę doczekać żey popodglądać maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny.ja mam dzisiaj córcie w domu-zrobiłam jej ferie od przedszkola.nie pisałam 2 dni byłam na rocznicy ślubu u siory.nabawiłam się trochę-aczkolwiek nie mocno bo już mi się nie chce jak kiedyś,pozatym jestem ociążała.mały się kręci,już go mocniej czuć-coraz większy.za tydzień w poniedziałek mam usg-już nie mogę się doczekać.pozdrawiam brzucholki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...22...Elias karka81............Stalowa Wola.............x............01.06...20......x Ewcia24..............śląsk......................x....... ....02.06.. ..20....x aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....19....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..20.......x Merana/25 .............Zielona Góra ....... x............ 05.06...19..... x *Melania*/27.................Jasło.......synuś......05.06.....23...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...13.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....21...x surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....20.....x Milka/31................Bremen.............x........... .12.06.........20...x Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..20..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06......19..x abii/32..............Chorzów.................X....... . .16.06.....19.córka masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....18..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz.....................x...... .....19.06....18.....x świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29..................Mainz...................X...... ...20.06......17....X ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Monika82...............Kraków..............X.......... 27.06......17......X Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...13 ... x martusia 82/24....Kalisz/WB........X.......29.06....19...Julia,Wiktor ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X mala_mi27/30.........Szczecin............x.............06.07.......15....x Czesc Dziewczyny... jestem po baaardzo cięzkim weekendzie... a własciwie piątkowy wieczór był bardzo cięzki... przeżyłam chwile zgrozy, mozna powiedziec ze na własne życzenie częsciowo... Bylam na firmowym kuligu w pieknym miejscu gdzie jeszcze leży snieg... kulig byl super sprawą, nigdy na takim nie byłam - koniki, pochodnie itp... Wszystko byloby cudowne gdyby nie wypadek, który zdarzył sie juz przy koncowym hamowaniu...Niewiemy jak do tego doszlo ale nasze sanie sie wywróciły, prawdopodobnie wpadły w poslizg...Siedziało nas w tych saniach 5 osób i jakims cudem nikt na mnie nie spadł, kazdy jakos podswiadomie uwazał, żeby mnie ochronic, ale i tak sam upadek dał mi sie we znaki...na szczescie nie spadlam na brzuch, tylko jakos na bok i tylko w plecy dostałam saniami tak ze do dzis to czuje... bylam taka przerazona i zdenerwowana ze całą późniejszą impreze miałam z głowy...myslalam tylko o tym co sie stało - przede wszystkim co sie mogło stac... na szczescie dzidzius odezwał sie niedługo, kopiąc tak jak zawsze...nie miałam zadnych bóli ani krwawienia wiec wierze ze nic sie nie stało... ale cały weekend o tym myslalam i kazde ukłucie było dla mnie podejrzane... w ten o to sposób uswiadomiłam sobie jak wiele już teraz to malenstwo dla mnie znaczy i jak przez własną zachcianke mogłam je stracic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...22...Elias karka81............Stalowa Wola.............x............01.06...20......x Ewcia24..............śląsk......................x....... ....02.06.. ..20....x aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....19....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..20.......x Merana/25 .............Zielona Góra ....... x............ 05.06...19..... x *Melania*/27.................Jasło.......synuś......05.0 6.....23...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...13.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....21...x surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....20.....x Milka/31................Bremen.............x........... .12.06.........20...x Demiluna..27..........Anglia...............x..............12.06.........22..x Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..20..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06......19..x abii/32..............Chorzów.................X....... . .16.06.....19.córka masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....18..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz.....................x...... .....19.06....18.....x świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29..................Mainz...................X...... ...20.06......17....X ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Monika82...............Kraków..............X.......... 27.06......17......X Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...13 ... x martusia 82/24....Kalisz/WB........X.......29.06....19...Julia,Wiktor ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X mala_mi27/30.........Szczecin............x.............0 6.07.......15....x dopisałam się do tabelki bo jakoś zniknęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mam się dopisać do tabelki?nie umiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba, zaznacz tabelkę tą co demiluna wkleiła, skopiuj ją i wklej w tekscie wiadomosci, no i dopisz tam siebie... mam nadzieje ze jasno to wytłumaczyłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Goba musisz ją skopiować, zaznacz całość i daj ctrl c, a później wklej ctrl v i sie dopisz. Byłam na usg, wszystko w porządku, mała nie lubi sie fotografować :), cały czas zasłaniała buzię. Jeżeli będziecie chciały iść na 3D, to najlepiej w 30tc, bo wtedy ponoć najlepiej widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melania uwazaj na siebie, i duzo zdrowka dla Ciebie i dzidzi, i nie martw sie wszystko bedzie ok. Ja wczoraj tez zapomnialam sie i podnioslam corke znajomych, a ona wazy juz 14 kg. Pozniej dopiero naszla mnie refleksja, ze takie ciezary to mozna dzwigac nie bedac w ciazy. Abii, a robilas 3 d usg? Ja ide w srode do lekarza poogladac dzieciatko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej milka ja czasem się zapominam i zdarza mi się podnieść córeczkę-17 kg a pozatym czasem ciężko wytłumaczyć maluchowi że nie mogę jej podnieść-ona wie że dzidziuś itd ale nie chce żeby myslała że dzidziuś i mama mnie już nie chce nosić, Naprawdę trudno odmówić szczególnie teraz gdy jest chora. A do tego dochodzi jeszcze np gy trzeba wejść do pulicznej toalety i trzeba ją przytrzymać na sedesem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje demiluna, to chyba normalne, ze podnosi sie starsze dzieci bedac w ciazy. Ile lat ma twoja corcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...22...Elias karka81............Stalowa Wola.............x............01.06...20......x Ewcia24..............śląsk......................x....... ....02.06.. ..20....x aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....19....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..20.......x Merana/25 .............Zielona Góra ....... x............ 05.06...19..... x *Melania*/27.................Jasło.......synuś......05.0 6.....23...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...13.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....21...x surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....20.....x Milka/31................Bremen.............x........... .12.06.........20...x Demiluna..27..........Anglia...............x............ ..12.06.........22..x Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..20..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06......19..x abii/32..............Chorzów.................X....... . .16.06.....19.córka masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....18..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz.....................x...... .....19.06....18.....x świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29..................Mainz...................X...... ...20.06......17....X ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Monika82...............Kraków..............X.......... 27.06......17......X Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...13 ... x martusia 82/24....Kalisz/WB........X.......29.06....19...Julia,Wiktor ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X mala_mi27/30.........Szczecin............x.............0 6.07.......15....x goba1 26 Poznań synek 13.06 22 KUBUŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...22...Elias karka81............Stalowa Wola.............x............01.06...20......x Ewcia24..............śląsk......................x....... ....02.06.. ..20....x aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....19....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..20.......x Merana/25 .............Zielona Góra ....... x............ 05.06...19..... x *Melania*/27.................Jasło.......synuś......05.0 6.....23...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...13.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....21...x surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....20.....x Milka/31................Bremen.............x........... .12.06.........20...x Demiluna..27..........Anglia...............x............ ..12.06.........22..x Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..20..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06......19..x abii/32..............Chorzów.................X....... . .16.06.....19.córka masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....18..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz.....................x...... .....19.06....18.....x świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29..................Mainz...................X...... ...20.06......17....X ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Monika82...............Kraków..............X.......... 27.06......17......X Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...13 ... x martusia 82/24....Kalisz/WB........X.......29.06....19...Julia,Wiktor ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X mala_mi27/30.........Szczecin............x.............0 6.07.......15....x goba1 26 Poznań synek 13.06 22 Kubuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mojej córeczce wytłumaczyłam że niewolno mi podnosić,zrozumiała i bardzo często teraz się przytula.poprawcie tabelke bo krzuwo zrobiłam,a poprawić nie umiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...22...Elias karka81............Stalowa Wola.............x............01.06...20......x Ewcia24..............śląsk......................x....... ....02.06.. ..20....x aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....19....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..20.......x Merana/25 .............Zielona Góra ....... x............ 05.06...19..... x *Melania*/27.................Jasło.......synuś......05.0 6.....23...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...13.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....21...x surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....20.....x Milka/31................Bremen.............x........... .12.06.........20...x Demiluna..27..........Anglia...............x............ ..12.06.........22..x Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..20..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06......19..x abii/32..............Chorzów.................X....... . .16.06.....19.córka masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....18..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz.....................x...... .....19.06....18.....x świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29..................Mainz...................X...... ...20.06......17....X ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Monika82...............Kraków..............X.......... 27.06......17......X Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...13 ... x martusia 82/24....Kalisz/WB........X.......29.06....19...Julia,Wiktor ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X mala_mi27/30.........Szczecin............x.............0 6.07.......15....x goba1/ 26............. Poznań............ synek....... 13.06......22. Kubuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka, no właśnie nie robiłam, bo lekarz stwierdził, ze teraz nie warto, że najważniejsze można zobaczyć na zwykłym usg (oglądał przez pół godziny), a 3D to najlepiej w 30 tc, bo teraz dziecko jeszcze nie jest na tyle ładne! Tak powiedział. Ale najlepsze jest to, że cena nie uległa zmianie i płaciłam jak za 3D. Ale co tam, niech sie wypchają, najważniejsze, ze dziecko zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe co dzieje sie z dziewczynami, ktore sie wpisaly,i przestaly sie udzielac. Dziewczyny meldowac sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zdzierstwo Abii, a nie ma ten lekarz podpisanej umowy z kasa chorych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×