Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Na temat wózków nic nie czytałam, ale jak coś będę wiedzieć, to zaraz napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abi to nic-ja dzisiaj tak od rana wyzywam na moje szefostwo-mają problemy zeby odebrać moje L4 i nie dostaje już długo kasy-ale co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jak bede po zakupy to sobie dla maluszka coś kupie-butelki albo coś.ciuchy mam tylko muszę przejżeć ale niewiem kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, a stres w ciąży niewskazany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...22...Elias karka81............Stalowa Wola.............x............01.06...20......x Ewcia24..............śląsk......................x....... ....02.06.. ..20....x aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....19....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..22.......x Merana/25 .............Zielona Góra ....... x............ 05.06...19..... x *Melania*/27.................Jasło.......synuś......05.0 6.....23...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...13.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....21...x surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....20.....x Milka/31................Bremen.............x........... .12.06.........20...x Demiluna..27..........Anglia...............x............ ..12.06.........22..x Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..20..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06......19..x abii/32..............Chorzów.................córka...... . . .16.06.....21.x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....21..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz.....................x...... .....19.06....18.....x świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29..................Mainz...................X...... ...20.06......17....X ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Monika82...............Kraków..............X.......... 27.06......17......X Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...13 ... x martusia 82/24....Kalisz/WB........X.......29.06....19...Julia,Wiktor ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X mala_mi27/30.........Szczecin............x.............0 6.07.......15....x goba1/ 26............. Poznań............ synek.......13.06......22.Kubuś Byłam dziś na usg, mała waży już pół kiloi jest z niąbwszystko w porządku, ale za tydzień mam mieć dla pewności badanie 3d (na kasę chorych) z racji tego, ze dwie ciąże wcześniej miałam poronione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście wszystkim dziewczynom po poronieniach nie zlecają tego badania za darmo, ale u mnie jest troszke inaczej bo w tej przychodni pracuje moja ciocia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma jak mieć znojomości, co? Mam tylko nadzieję, że na tym badaniu też wyjdzie wszystko w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mierzejka nie martw się na pewno będzi ok,cieszę się razem z tobą,ja w następny poniedziłek już niemogę sie doczekać ale zwykłe usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzejka, na pewno bedzie wszystko dobrze... zazdroszcze ci, bo ja miałam to badanie 3 tygodnie temu i chetnie bym je powtórzyła... a swoją droga to który my mamy tydzien ?? bo termin ten sam, a tygodnie inne :-) ja policzyłam sobie na kalendarzu to faktycznie wychodzi, ze to juz 23 tydzien nam leci, mój suwaczek tez tak wyliczył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malania masz moje ulubione imie dla dzidzi-mój mąż się nie zgodził na Mikołaja więc będzie Kubuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba, ja mam na 5 czerwca, tak jak Mierzejka... co do imienia to zgadzam sie - jest sliczne :-) tzn zawsze mi sie podobało... ale Kubus jest równie piekne, moj 5 miesieczny siostrzeniec ma tak na imie i jest przesłodki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Melania, wedlug mnie macie 23-ci tc :) Ja mam 22-gi. A co do narzekania...nie tylko w Polsce zle :( Wyobrazcie sobie, ze mnie po porodzie przysluguje tylko 12 tyg wolengo od pracy - nieplatnego. Ba, z wlasnej kieszeni musze przez ten czas pokryc moja czesc ubezpieczenia zdrowotnego :( Prorodzinny kraj, no nie? I nie ma zadnych L-4 w ciazy ...no chyba ze naprawde musisz lezec w szpitalu :o A na 4 D sie nie wybieram wogole :) Ja na 2D dos dobrze widzialam malenstwo :) I to mi wystarczy. Grunt ze jest zdrowe. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka dzieki za potwierdzenie :-) kto by pomyslał ze w USA tak traktują mamy i ich pociechy... co jak co ale urlop macierzynski to super wynalazek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helooo wrocilam z zakupow :p zamowilismy lozeczko i materac, super, przyjdzie w kwietniu, wiec zrobie zdjecie i wam wysle gosia-tym razem mila obsluga i wszystko bylo ok, zaplacilismy czesc juz, kurcze wiesz ile posciel kosztuje?? sama poszewka na podusie i kolderke?? wypatrzylam jedna z napisem :kleiner Prinz i chcialam ja kupic do poki nie zobaczylam ceny :/ 140euro!!!!!!!!!!!!!!!!!! najtansza posciel kocztuje tam 100euro, kupie w Polsce jak bede na swieta :) a jutro na 8:00 mam to usg 3D, nie moge sie doczekac moj maluch tez jest bardziej aktywny jak zjem cos slodkiego bo ma wiecej energii ;) a tez bym sobie wypila jakies cappuccino, chyba zrobie sobie czekolade na goroca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła Mamuska - ale fajnie ze łóżeczko juz macie, my cały czas wybieramy i mamy dylemat... no i nie wiemy które jest bardziej funkcjonalne, z opuszczanym bokiem, czy z wyciaganymi szczebelkami ... poradźcie... a posciel jest sliczniutka na allegro, poszperaj sobie - za 300zł kupujesz naprawde sliczną, 10 elementową... np taka http://www.allegro.pl/item302732560__10el_posciel_90x120_mega_komplet_rozek_gratis_.html - jakosciowo bardzo dobra, ładne wzory... poszukaj tylko ;-) pozdrawiam was i brzuszki i uciekam do domu !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otoz to, nie popadajmy w przesade Ja sobie firmowe butiki odpuscilam, bylam pare dni temu w jednym, i kaftanik, czy koszulka dla noworodka kosztowala ponad 20 euro za szt. Byly to ekologiczne ubranka. W C§A body z ekologicznej bawelenki kosztuje 8Euro za 3 szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę wam laski powiedzieć że ja widziałam w tesco fajne body-pakowane po 3 szt.i za 19 zł.a materiał też przewiewny-nie sztuczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka widziałaś ten wózek toledo-coneco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile czasu można siedzieć przed kompem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumie zagladam wszedzie gdzie jest jakies stoisko dla dzieci, i tez ostatnio w realu widzialam body 3 szt., a kolorki cudowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już nie mogę się doczekać aż coś kupie malutkiemu-córcia też coś wybierze ala też chce coś dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba nie wiem ja mam caly czas komp wlaczony i zagladam. W miedzy czasie zrobilam pranie, ugotowalam sobie kopytka, i ogarnelam chalupe. Maz dzis dopiero o 21 z pracy, wiec pozwalam sobie. Ale tak sie zastanawiam, czy to aby zdrowe dla dzidziusia, takie siedzenie przed kompem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno nie bardzo-moja mama pielęgniara wyzywa że siedze wogóle -że niezdrowe więc pisze jak niema mężam bo jak widzi to wyzywa-przejął się tym co mówiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×