Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Gość Majka81
demiluna- zrobilam sobie tą chińską tabelkę i wychodzi jak na USG, ze dziewczynka ;) Co do porodu to raczej u mnie będzie później - nawet z dzisiejszego usg wg wielkości wyszlo nie na 15-go a na 26-go, lekarz mówił że dziewczynki są mniejsze i dlatego ale wg mnie przede wszystkim dlatego, że ja miałam dłuższe cylke i to właśnie o te ok 10 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jaki mi z usg w srode lekarz wyliczy termin mam nadzieje ze bedzie taki jaki jest ja juz nie moge sie doczekac mojejJULI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka mi też z usg termin wyszedł 11 dni później niż wg ostatniej miesiączki ale co usg to termin inny zobaczymy co ustalą we wtorek, wtedy dopiero zmienie(miałam już 26, 23, i 17 czerwca-to wszystko wg usg więc żeby to jakoś poukładać trzymam się wg OM ) Cykle zawsze miałam 28 dniowe więc szma widzisz zgłupieć można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ktoras z was pytala sie o sex to ja osobiscie kochałam sie ostatni raz we wrzesniu od poczatku ciazy mam zakaz bzykania to sa słowa lekarza (bzykanie tez)a wiec zero to zero moj facet to rozumie jest kochany on sam by sie bał mnie dotknac ze srobi krzywde juli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka81
demiluna z USG mamy prawie taki sam rozrzut 26,24,17 bylo już u mnie ale za każdym razem później :) niż wg OM, a co tam ;) To może u ciebie też dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka-gratuluje melania-dzieki :) kurcze, maly spokojny, nie kopie ani nic,az dziwnie. maz poszedl na nocke a ja mysle co by tu porobic, wypucowalam dzis chalupe,ze lsni, jutro ma byc szwagier na obiedzie(no coment) wiec musze rano do sklepu,bo oboje robia post na mieso i cos tam jeszcze wiec mam lipe biorac pod uwage ich wymysly..chyba jakas rybe zrobie i surowke, nie chce mi sie wiecej. macie tak,ze brzuch napiety okropnie, a jestescie glodne=?? bo ja mam okropnie naciagnieta skore, ledwie oddycham, dlatego nie chce jesc bo jeszcze gorzej ale jestem glodna :/ co za parodia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka u mnie w drugą stronę z każde kolejne usg pokazywało wcześniej, Staraliśmy się "wstrzelić" w chłopca ale czy mozna to zaplanować chyba nie, ale przecież to nie ma znaczenia. ale próbować można|(|wg tablic chińskich wychodzi chłopiec- w czerwcu przekonam się czy się wstrzeliliśmy. Ja tam przekonana jestem że dziewczynka mąż że chłopiec i wszyscy znajomi że pewnie chłopiec. Najważniejsze żeby we wtorek powiedzieli mi że wszystko ok,że maleństwo zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka81
demiluna dokładnie ważne żeby było zdrowe, a kochane będzie na bank! przyszła- ja to raczej na brak apetytu narzekam, a i skóry mam jeszcze trochę do naciągania w zanadrzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka,ja jeszcze nie wiem co bede miała,dowiem sie gdzieś za 2tygodnie ale mam cichą nadzieje,ze bedzie dziewczynka:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dzisiaj mnie było a widze że dużo się dzieje. zrobiłam postępy i kupiłam dzisiaj niebieski śpioszek z kaftamikiem-malutki taki. mój mały dzisiaj też spokojny-dlatego że ja na moment nie siadam.najpierw u mamy,potem u siory i tak zleciał cały dzień.pozdrawiam wszystkie nowe brzucholki. a co do skóry to mam naciągniętą bo się najadłam gołąbków u siory-kapusta i wzdęcie. a co do spania-masakra w ciągu jednej nocy przewracam się 1000 razy i pęcherz mam ciągle pełny. a co do seksu-nie bardzo mi się chce,musi mnie najść żeby coś było-biedny ten mój mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka81
iza- trzymam kciuki, żeby było jak tylko sobie życzysz goba- ja też już dzisiaj kupiłam coś malutkiego :), a maly nieźle wybujany był dzisiaj przez ciebie i pewno smacznie śpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karka81
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...25...Elias karka81............StalowaWola.......synek..........01.06...25....Dawid Ewcia24..............śląsk......................x....... ....02.06... ..20....x aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....19....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..23.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...23..Aleksander *Melania*/27.................Jasło.......synuś......05.0 6.....23...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...13.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....21...x surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....20.....x Milka/31................Bremen.............x........... .12.06.........20...x Demiluna..27..........Anglia...............x............ ..12.06.........22..x goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......22. Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..22..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06......21..x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....22..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... . . .16.06.....21.x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....21..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz..............corcia.......1 9.06....18.....Julia świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29..................Mainz...................X...... ...20.06......17....X ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X beja1981..........Toruń.............córcia.............. .21.06............x perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Monika82...............Kraków..............X.......... 27.06......17......X Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...13 ... x martusia 82/24....Kalisz/WB........X.......29.06....19...Julia,Wiktor ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin............x.............0 6.07.......15....x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karka81
cześć dziewczynki ja 2 tyg temu mialam usg i prawdopodobnie będę mieć synka:) już mam synka i córeczkę, więc kolej na kolejnego potomka, tak czułam od poczatku ciąży:) brzuszek mam już spory i coraz mniej siły do wszystkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka81
Cześć Karka- witamy w naszym gronie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka81
Gratuluję synka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka81
no to mamy remis w tabelce 8chłopców : 8 dziewczynek; w naturze zawsze równowaga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajowo, ze taka rownowaga sie nam szykuje ;) karka, gratulacje synusia :D Goba z tym seksem mam chyba jak ty..ogolnie ciagle jestem na nie. Czasem mnie litosc nachodzi ;) na tego mojego chlopa i cos stam sie dzieje, ale pewnie od pazdziernika to na palcach jednej reki policzyc te razy :P Ale tez mnie rozumie i nie meczy za bardzo :D :classic_cool: deminula, mi od poczatku wszyscy mowili ze bedzie chlopiec, z kalendarza, ze chlopiec..a na usg jak byk baba :P Nawet taki laik ja ja widzial jej broszke. Akurat robili mi usg dopochwowe sprawdzajac szyjke macicy, a mala siedziala sama pupa nad szyjka :D I dwoch lekarzy stwierdzilo ze na 100% dziewczynka. Aleja na 100% przekonam sie w czerwcu...Poki co nie kupuje ubranek, dostalam troche, druga partia juz obiecana. A to co zamierzam kupic to jednak uniwersalnie. :) Sukienki zostawiam sobie na pozniej :D Mam pytanko do tych z was co czuja juz skurcze Braxtona. Mam takie dziwne wrazenie od kilku dni, ze tez cos czuje. Tzn jakby macica w niektorych miejscach robila sie twarda na chwile a potem wraca do normalnosci. Nie boli to wogole, aczkolwiek jest to dziwne uczucie i calkiem mi nieznane. Nie trwa to dlugo i nie powtarza sie czesto, ale kilka razy juz cos takiego mialam. Czy to sa skurcze Braxtona? Czy powinnam sie niepokoic? A jak macie te skurcze to co czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam podobne skurcze,ale rzadko,wiec nie ma powodow do obaw. moj maz chcial syna wiec jadl duuuuzzzooo ryb,bo ponoc chinczycy jedza ryby i maja chlopcow, a ze bylismy nad morzem to wciagal lawice dziennie hehe i jest chlopiec, a chcialam dziewczynke, ale i tak sie ciesze :) co do seksu...no coz.. chyba tak samo jak wy, jakos mi ochota odeszla, boje sie o malego a maz to uwaza zeby czasem brzucha nie dotknac bo bedzie po amorach jak go maly kopnie :p , hehe pewnie wszystko wroci do normy po porodzie:) dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej brzuchatki. A wybieracie się dziewczyny poznać szpital gdzie będziecie rodzić? Ja będę szła tak gdzieś w maju. Chcę porozmawiać z położnymi które tam są. Z lekarzem. Jakie są warianty naturalnego porodu. Czy jest możliwość otrzymania znieczulenia na żądanie. Czy można w trakcie porodu być w ruchu? Bo w niektórych szpitalach niestety zmuszają do leżenia od pierwszych skurczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...25...Elias karka81............Stalowa Wola.............x............01.06...20......x Ewcia24..............śląsk......................x....... ....02.06.. ..20....x aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....19....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..23.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...23..Aleksander *Melania*/27.................Jasło.......synuś......05.0 6.....23...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...13.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....21...x surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....20.....x Milka/31................Bremen.............x........... .12.06.........20...x Demiluna..27..........Anglia...............x............ ..12.06.........22..x goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......22. Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..22..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06......21..x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....22..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... . . .16.06.....21.x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....21..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz..............corcia.......1 9.06....18.....Julia świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29..................Mainz...................X...... ...20.06......17....X ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X beja1981..........Toruń.............córcia.............. .21.06............x perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Monika82...............Kraków..............X.......... 27.06......17......X Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...13 ... x martusia 82/24....Kalisz/WB........X.......29.06....19...Julia,Wiktor ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin............x.............0 6.07.......18....x Proszę nie zmieniać mi tygodni z 18 na 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:)) Ja również wybiore sie do szpitala w maju,poznać teren:))Bo narazie jeszcze nie wiem gdzie będe rodziła,sa dwie opcje albo tam gdzie rodzice mieszkają(narazie tam mieszkamy)albo tam gdzie bedziemy mieszkac(remontujemy mieszkanko).Dziewczyny mam pytanie,czy ten ginekolog do którego chodzicie bedzie tez przy porodzie??bo mój niestety nie jest w żadnym szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny,u mnie ginia nie bedzie-nie pracuje już w żadnym szpitalu. a co do skurczy-surfitka to jest to-Braxtona. ja jeszcze nie wiem czy jechać oglądać szpital-3 tyg,temu dzwoniłam się popytać-może mi to wystarczy.przy córce też nie oglądałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka81
Cześć dziewczyny! Ja dzisiaj troche nie wyspana, z pół nocy nie mogłam spać, ale mała za to przez cały czas aktywna :) Co do tych skurczow to ja również w ten sposób je odczuwam, ale nia za często, przeważnie jak sie trochę przeforsuję mala_mi raczej też w maju wybiorę się do szpitala przede wszystkim żeby zobaczyć gdzie on jest bo nie pochodzę ze Szczecina a od kilku lat jat tu mieszkam to nie miałam okazji w nim być. Mala_mi wiem, ze jesteś też ze Szczecina więc który szpital wybrałaś? Ja myślę o Zdrojach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka ja zastanawiam się na Unią Lubelską. W zdrojach to teraz trochę jest nieciekawie. Szykuja się tam strajki i różne przetasowania. Na Unii pracują znajomi mojego męża więc może i opiekę będę miała inną. Od dawna mieszkasz w szczecinie? W jakiej dzielnicy? Może kiedyś się spotkamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka81
od 7 lat mmieszkam w Szczecinie (obecnie na Gumieńcach), a co do szpitala to jeszcze na 100% nie jestem pewna więc różnie może być :) Spotkanie jak najbardziej- ja jestem na zwolnieniu więc większość terminów będzie pasowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, no to kamien z serca, bo mi to tez wygladalo na te Bratona, ale balam sie ze za wczesnie. Niby w ksiazce pisze ze juz od 20 tc mozna je odczuwac, ale lepiej spytac kogos kto jest na podobnym etapie ciazy :) Ja mam nadzieje, ze moj gin bedzie przy porodzie. Przynajmniej dal mi wizytowke i powiedzial, zeby do niego dzwonic jakby co. A na tej wizytowce sa nazwiska jeszcze innych trzech lekarzy i powiezial, ze jakby on nie dal rady to ktorys z tych lekarzy ma obowiazek sie mna zajac. Ale mam nadzieje, ze corka wybierze sobie termin taki, coby lekarzowi pasowal ;) W sumie do tego czasu jeszcze daleko, musze zapytac o jakas wstepna wizyte w szpitalu, zeby chociaz wiedziec gdzie jechac ;) Robi mi sie coraz dluzsza lista na nastepna wizyte :D Pozdrawiam i zycze milej soboty. Zauwazylam, ze wy cos od weekendu milkniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helooooo moj ginekolog nie bedzie przy porodzie, nie wiem w zasadzie kto, szpital widzialam i w sumie obojetne mi to gdzie sie bede drzec :p ja dzis na obiadek rybke robila , surowke z kiszonej kapusty mniam jutro rosolek, maz w pracy na nocce, wczoraj maluch mi nie kopal caly dzien, wystraszylam sie bo sprzatalam dlugo mieszkanie i sie narobilam, myslalam, ze cos zrobilam nie tak ale dzis juz wariuje i tylko brzuch mi odskakuje :):):) i wiecie co?????????? mam przepis na takie pyyyyyycha ciasto :):):) mniam jak ktos zainteresowany to pisac, to jest biszkopt malinowo-brzoskwiniowy pyycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirysek
Witajcie dziewczynki. Oj dawno, dawno mnie tu nie było, ile nowych mamusiek, ktore oczywiscie serdecznie witam.Kluseczka słodko sie wierci, czeka mnie dzis jeszcze troche pracy a o 3 pobudka,ehhh, chyba triche za duze tempo sobie narzucam.Bylam 3 dni temu u lekarza, wszystko super wyniki bardzo dobre,malenstwo juz ułozone głowka do dołu,jakie to szczescie.......mąz przytula sie do brzusia,przytula i rozmawia.Słodkie to takie....a Wasi partnerzy czy jakos WAM POMAGAJA OKAZUJA DUUUUZO CZULOSCI? POZDRAWIAM I DOBRANOC:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×