Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Milka mnie raz tylko lekarz nie chciał robić usg, bo odstęp między wizytami był około 7 dni, ale się uparłam i zrobił. I teraz mi przy każdej wizycie robi, bo ja zawsze chcę popatrzeć na moje Słoneczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirka nasze male waza juz ponad 2 kg wiec wypelniaja caly brzuch dlatego ruchy sa inne. Moja jak zaczyna tancowac to caly brzuch mi faluje, albo uwypükla sie w paru miejscach, ale jestem przekonana, ze wszystko w porzadku z mala. Bardzo noga zaczela mnie bolec i mam mrowienia w stopie, nie wiem co sie dzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też na to narzekam. Czasem myślę, że Mała się tak ułoży, że jakiś nerw uciska i stąd te bóle nóg. A stopy też dosyć często mi drętwieją, szczególnie jak siedzę i nimi nie ruszam. Chyba to jest od tego, że puchną i krążenie gorsze ale to tylko moje przypuszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka ja mam ktg co tydzień ale jak jestem to za każdym razem mam brzuch miękki,dziwne nie?ja już wziełąm 2 relanium bo ten brzuch nieprzyjemny taki jak twardy. ja mam wizyty co 4 tyg a ktg co tydzień,milka ciesz się że ci zbadał szyjke bo mój dopiero wewnętrznie mnie zbada jak pójde na kontrole 6 tyg,po porodzie.masakra.nawet nie wiem czy nie mam rozwarcia albo czy szyjka się nie skraca. miałam iść prywatnie w 33-34 tygodniu tak sobie mówiłam ale sama niewiem teraz mam wizyte 5.05 i sama niewiem,w sumie wszystko jest ok.na ktg chodze więc tetno wiem ze ok.a zostało nam tak mało.już 34 tydzień więc czy się opłaca? a z wózka jestem zadowolona tylko teraz czekam aż dzidzian się pojawi elmirka a ty się nie schizuj ja się ciesze że wogóle go czuje bo wiem że jest ok,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje cos z krazeniem nie tak, a i waga swoje robi musimy czesto nogi wyzej trzymac moze pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawi mniw mój kubuś teraz waży.w 30 tyg,miał 1700 a teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jakbym długo coś robiła rękoma to mi palce rętwieją ostatnio jak nakładałam teściowej farbe na włosy to przestałam czuć normalnie palce-głupie uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba ja nie wiem jak oni badaja moj twierdzi ze wszystko ok, a ja tej swojej szyjki to wogole nie czuje, bo sama sobie zbadalam he, he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie badam sama bo jeszcze spanikuje gdzie się podział i co?poród murowany wtedy.haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba, kiedyś czytałam na temat drętwienia rąk. Ponoć nic nie pomaga, grunt, że przejdzie niedługo po porodzie, więc musisz wytrzymać i unikać czynności, gdzie będziesz długo rąk używać. Milka, mnie trzymanie nóg w górze nie pomaga, opuchlizna wciąż taka sama. A co do zbadania, to kiedyś pytałam o to. Żebyś wyczuła sama rozwarcie musiałabyś na prawdę bardzo głęboko paluchy wsadzić, chyba sama nie dasz rady. Lepiej wieczorem poproś o to męża ;) Ty będziesz pewna, a on będzie miał radochę :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam jeszcze teraz twardy brzuch, ale tabletek nie biore na to zadnych goba boje sie porodu jak cholera, nie skorczy tylko tego ze mnie ponacznaja, albo popekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez jestem ciekawa czy szyjka sie skrocila, czy cos zaczyna sie dziac, czy nie..ale chyba poki co tylko czekac trzeba. Jeszcze w sumie jest czas. dobrze, ze chociaz to usg beda robic i sprawdzac mala i to lozysko... A ja oprocz tego jednego razu w nocy wogole nie mam skurczy, brzuch twardy jak mala tylek wypnie i go czuje ;) , ale normalnie to taki miekawy jest (chyba normalny), i nic mi sie nie stawia. Nic nie biore oprocz witamin prenatalnych. Elmirka, ja tez juz czuje jakby przesuwanie i gilganie, juz nie ma takich kopow jak dawniej, predzej taki pchanie i przeciaganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogole sex u mnie nie istnieje od jakiegos czasu, ech moze przed porodem zaczne wskakiwac na mojego, zeby skurcze wywolac- ponoc dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tego akurat nie.ja się boje le sama nie wiem czego.z wiki nie pamietam bólu tylko to że leżałam od rana a urodziłam wieczorem o 20. a zszyta byłam źle i mnie ciągnęło wiec prosiłam położna jak przyszłą że by mi szew wyjęła i jak to zrobiła to o niebo lepiej był gdzieś w środku i ciągnął skubany.a tak ogólnie to ok.mam nadzieje że teraz szybciej pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaminki tez lykam razem z omega 3 czyli tranem- baardzo zdrowe polecam a czy witaminy wplywaja na wielkosc dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekne porody naturalne tylko pozniej cale porozrywane jestesmy, ech szkoda ze faceci nie rodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu a ja się tak nakręciłam że od dobrych 3 miesi ęcy nic bo się boje że coś tam i koniec a mój biedny ciągle mi gada a ja na to że zdrowie małego ważniejsze, surfitka ciesz się że nie masz tyc skurczy bo to okropieństwo. milka ale przed porodem trzeba bedzie bo to pomaga.ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore feminatal n,biofer no i czasami relanium. wapno czasem i wit c. a witaminy nie wpływaja na wielkośc tylko chodzi o to zeby kobita i dzidzia miły to co podczas ciąży brakuje. zobacz niektóre ......nie biorą nic i mają wszystko w pompie i rodzą zdrowe duże dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakos staram sie nie myslec o tych szwach i przykrych stronach porodu..raczej czekam na ta radosc przytulenia szkraba :) A wielkosc dziecka zalezy od warunko genetycznych bardziej i tego jak i co sie je w czasie ciazy. Ewentualnie jakis chorob, jak cukrzyca czy tego co przytrafilo sie Izie :( A wlasnie siedze i wcinam lody :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam bo mam brzuch jak kamień i jeszcze głupia siedze. teraz myć i aa. do jutra laski.surfitko wiem że cie nie bedzie miłego weekendu. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu mnie nie bedzie? Pa goba, milego jakby co ;) Jestem i nie da sie zapomniec o cukrzycy ... a dzis dostalam maila z poradni, ze czy aby jem napewno dobrze, bo mam cukier w normie ale nisko..kurcze, a jem normlanie :o Nie chce przesadzac, zeby nie brac insuliny...chore to jakies :o Ale po lodach mi nie rosnie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, a mnie mąż zamęcza, że tak chociaż raz na dwa tygodnie się kochamy. Jakoś się nie boi, ale to dobrze, przynajmniej ma zdrowe podejście i wiadomo, jak nie ma przeciwwskazań, to nie zaszkodzi a przyjemności nam trochę daję. Bo ja najpierw nie chcę, a potem mówię że mi tego było trzeba :p Ja biorę cały czas Elevit, a inne witaminy mam zmieniane w zależności od potrzeb. Teraz jeszcze Biofer Folic i Vegevit B12. A moja Niunia jest w normie, a nawet mam wrażenie, że mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa Goba :) Surfitka, akurat Ci po lodach nie rośnie taaa, nie wierzę, że jesz lody bez cukru, pewnie po lodach nie mierzysz cwaniaro :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze to smiesznie zabrzmi, ale czasem wlasnie jem loda na "kolacje" i naprawde nie mam wysoko. Dla mnie tez to dzwine jest , ale co tam...jestem w ciazy i mam prawo miec zachcianki, nawet przy cukrzycy :P A seksu nie ma..u mnie libido mniejsze niz zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to duuuzo tych witamin bierzecie, moj lekarz jest polakiem i witaminki zaleca, a niemieccy lekarze witaminek raczej nie zalecaja tylko kwas foliowy z jodem to wg mnie troche za malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka u mnie libido rowne zeru ale czasem skoczy do jedynki tak w skali od 1- 10 he,he poza tym taka wazka tam sie zrobilam ze moj maz nie daje rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×