Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

tak.najpierw robimy a potem stękamy. ja jutro jade po kwiaty i jeszcze wsadze na balkonie i może gdzieś jeszcze w ogrodzie zanim teściowa wstawi swoje haha (takie ble)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej macie jakies ulubione piosenki co Wam o czyms przypominaja?? Ja np pamietam ta piosenke miss california czy cos takiego, pamietam nellego pierwsza plyte, nie bylam jeszcze ze swoim mezem, ale razem ja kupilismy i sluchalismy jak byl w polsce, potem plyta ashanti kojarzy mi sie super, bo bylam w polsce, imprezowalam troche, bylam chudziutka i zadowolona z zycia :p, piekny okres.. potem farba.. i jak bylam juz z moim.., a na koniec wakacje nasze pierwsze i 50cent i inne super kawalki i w ogole dyskoteki jakies tam imprezki i praca w knajpie,a teraz to.. ble... nie wiem w ogole o co mi chodzi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz smaże schab ze śliwkami bo rozmroziłam na kotlety i nie zrobiłam ich więc coś trzeba wykąbinować.ale oczka mi się kleją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe goba.. masz racje. zrob po swojemu, ja sie nie znam na kwiatach, ogolnie u mnie wszystkie zdychaja po tygodniu, nieliczne zyja od dluzszego czasu, zawsze albo przeleje albo zrobie suszki :p uciekam szybko pod prysznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny melduje sie:) U mnie ok, jak zwykle weekend z mezem, wiec i czasu na pisanie nie moge znalezc. Odwiedzili nas dzisiaj znajomi pogadalismy troche, i tak w sumie mozna juz sezon grillowy rozpoczac, bo cieplutko na dworku takze przy nastepnym spotkaniu pewnie pogrilujemy;) Goba jakie kwiaty sadzisz, bo ja donice mam juz naszykowane, tylko posadzic, a nie wiem co. Masz jakies pnace kwiaty u siebie? Dobry pomysl z galaretka, chyba nie ma az tylu kalorii? Troche sie niepokoje, bo brzuch juz mi sie obniza pomalu, mala naciska na pecherz, i wydaje mi sie ze moge troche wczesniej urodzic. A moze to normalne w 33 tygodniu?? Dziewczyny piszcie jak to jest, bo niepokoje sie ostatnio:( PM jeszcze sie wybawisz, choc pewnie inaczej bedziesz widziala pewne rzeczy jak sie maly urodzi. Szczerze mowiac sama wyskoczylabym gdzies potancowac, a tu trzeba jeszcze poczekac nastepne pare miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 999999996666666666999999999
Jak ja Wam współczuję . W czerwcu bedę moczyc tyłek na Hawajach,a Wy będziecie rodzić jakieś obślizgłe pędraki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza trzymam kciuki za was, synek potrzebuje teraz duuuzo milosci❤️ od ciebie zobaczysz jaki ci chlop wyrosnie. I nie mysl juz o tym co sie stalo, dlaczego lozysko bylo takie a nie inne. Malutki teraz najwazniejszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika82
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden.......synek...28.05...36...Elias karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...33..x Ewcia24..............śląsk................synus... ....02.06..34....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..31.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...33..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...35...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....33.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......34. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....31.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..33..Nina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....31...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....31....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....33..Franek kasia78/29.........łodz...........córunia.......1 9.06....30...........Jula Jotka79................Lublin............synek.......... ...1 9.06............? gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......32....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....30...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ...31...Vanessa malinka*****...........Edinburgh............x........... .21.06....32.......x Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......26....Hania klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...32 Malwinka Monika82...............Kraków..............X.......... 28.06......31......X el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......31...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....31..Julia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......29....Hania NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mialam wczoraj zalatany dzien :-/ padlam na wieczor jak stonka po oprysku mlody byl na wycieczce jednodniowej na Neroberg w wiesbaden a potem musielismy go tam odebrac...kurde zanim sie wdrapalam na tamta gore to myslalam ze ducha wyzione :-O zero kondycji :-( w miedzy czasie jeszcze zakupy zrobilismy i na wieczor postanowislismy se pogrilowac na balkonie bo pogoda super :-) no i jak juz mielismy miesko kielbachy itd na grilu to go szlak trafil :-O spalil sie po 5 min grilowania :-( moj chlop sie tak napalil na zarcie z grila ze zas pojechalismy do sklepu po nowego grilla i jak to bywa oczywiscie nigdzie nie bylo takiego jak chcemy tzn zwyklego elektrycznego grilla :-( chyba z 8 sklepow objezdzilismy...poltorej godziny latania az w koncu w realu udalo sie kupic i moglismy dokonczyc grilowanie :-) aaa musze sie wam pochwalic jakiego se drinka wczoraj trrzasnelam :-) campari+ sok pomaranczowy+ kostki lodu :-P...ale campari BEZALKOHOLOWE, nawet nie wiedzialam ze jest cos takiego :-) i smakuje prawie jak normalne swietna sprawa polecam :-) a teraz poranna kawusia i sniadanko :-) a po obiadku obowiazkowo spacerek i loooody :-D milka ja tez 33 tydz i brzuch mi sie jeszcze nie obnizyl ( chyba) ale mam straaaszny ucisk na pecherz i na zebra tez chyba jakis duzy dzieciak sie szykuje :-) iza jak tam maluszek? przyszla m jak dzisiaj twoj nastoj? lepiej? ja nie mam zadnej ulubionej piosenki co mi sie z czyms kojazy...bo ja chyba za stara jestem :-( juz nie pamietam kiedy bylam na dyskotece buuuu i pewie juz nie pojde buuu czyzby te czasy minely bezpowrotnie? buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka--mi sie tez obnizyl, ale lekarz powiedzial, ze to normalne, brzuch sie obniza, maly uciska na wszystko wiec moga byc bole. nie martw sie! dopoki nie masz skurczy to nic sie zlego nie wydarzy! gosia----------ale fajnie pogrillowaliscie :) ja sama czekam az wkoncu ktos cos zaproponuje, na week caly jestem sama, jak tescie grilluja to i tak mnie nie zaprosza, chociaz wczoraj tesciowa zadzwonila i powiedziala zebym przyszla na kawe..odziwo.., a potem dodala: no i kup mi fajki po drodze bo nie mam kasy juz i nie chce mi sie z domu wyjsc.. wiec juz wiedzialam o co jej chodzi. A Neroberg to tam gdzie te zwierzaki sa?? w tym parku czy gdzie?? humor jakis chyba lepszy heh A fajnego koktajla masz: ja ci dam na pinacolade: mleko kokosowe, sok ananasowy, pomaranczowy, lod-niebo w gebie coco strawberry: truskawki mrozone zmiksowac z lodem, mleko kokosowe, sok ananasowy, pomaranczowy . mozesz namieszac z czyms innym coco banana: to samo tylko swiezy banan z melonem nie radze,bo tylko dobry jest z daiqiri czy jak to sie pisze :p nam manao nie radze to kwasne ble... to jak caipirina bez alkocholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ piekny dzien !! Zyc nie umierac - w koncu mamy prawdziwą wiosnę a momentami to nawet i lato... Mam nadzieje, że złe nastroje opuscily juz wszystkich... Przyszła, nie daj sie handrze !! Co do zdjec, to ja nie wysylam na poczte, dodaje do stronki co mam w stopce :-) Iza, dobrze że z Bartusiem wszystko ok i że ty też czujesz się w miarę ok... Zobaczysz, niedlugo maluszek bedzie razem z Wami w domku i bedziecie się nim w pełni cieszyć... Ja też miałam dziś brzuch protokątny, jak to PM okreslila... Wypiał się dupką ( mam nadzieje ) tak że z jednej strony wystawał... Smiesznie to wyglądało :-) Ale jeszcze nie zauważyłam żeby się obniżył, a jestem w 35 tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melania--alez ja jestem tlok, nie zauwazylam twojej stopki :o no,brzuszek super :) pokazny! Ty chyba tez poza brzuszkiem, nie przytylas! musze isc glowe umyc, nie chce mi sie i o 15 goscie a w domu bajzelek jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszla te zwierzaki to sa na fasanerii a neroberg to taka gora tez w lesie , jest tam tez stary kosciol cerkiew do poogladania i ogolnie duzo miejsca do polazenia i pogrilowania i nie daleko jakies 10 km moze od ciebie, mozna na to wjechac tez takimi wagonikami , jedzie sie tam przejezdzajac kolo szpitala joho :-) aaa i jest tam kletterand wiesz..lazi sie w zapieciach miedzy drzewami super to tyle z brzuchem to se mozna ino popatrzec z dolu :-P ide tez posprzatac bo syfilis w chacie mam straszny wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bylam tak wlasnie nie kojarze tylko nazw :p ostatnio mnie tam mezus wywiozl w nocy , ze niby romantyczny jest :o ja sobie przypomnialam film \"droga bez powrotu\"sam sie wystraszyl i nawet nie wysiedlismy tylko pojechali do domu :p demilunia--co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karka81
hej wyslalam wam zdjecia na interie, jak bede miala chwilke to napisze.pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karka śliczne masz dzieciaczki. Ja też strasznie blada jestem. A tam wyżej mądra pomarańczka się udziela. O co ludziom chodzi.Jakąś chorą przyjemność odczuwają obrażając innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zazdrosc ..hehe sama pewnie nie ma dzieci , biedna i nieszczesliwa to chociaz sprobuje nam humory popsuc :p ja dzis sie nie maluje, tylko troche rzesy i musze gebe wystawic na sloneczko! jesli bede miala jak , goraca jak nie wiem u nas a gosia-.-----w baby one jest teraz taki grzejniczek co na sciane przyczepiasz nad komoda, jak przewijasz malucha to nie marznie, za 20euro a mialam go kupic za 40, bedzie promocja od pn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi ale romatyczny mezus mojego jakos romantyzm opuscil jedyne na co sie moze zdobyc to mi kwiatki przynosi no ale dobre i to taki grzejnik to ja mam w lazience byl jak sie wprowadzilismy juz no i w sumie wogole go nie uzywam wiec jak co to go wymontuje z lazienki i dam tam gdzie potrzeba no ale jak my latem urodzimy no to przeciez cieplo bedzie male chyba nie zmarznie...sama nie wiem :-O ja zaraz ide na lody i to przed obiadem a co pogoda super trzeba kozystac z tego moje chlopy chca zagrac w pink ponga czy jak sie to pisze a ja mam wziac kota na spacer NA SMYCZY jak idiotka bede z nim wygladac tym bardziej ze kot nie umie na smyczy chodzic trzeba go ciagnac albo pchac bo sie kladzie i ma wszystko gdzies :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha :D bierz bierz kotka, u mnie przed chwila byla wiewiora w domu :p wlazla, pokazala sie ze przyszla po orzeszki ,gwizdnela jednego i uciekla, zrobila jeszcze 10rund a potem juz jej rzucalam na dol co by nie musiala wchodzic tak wysoko masz racje z grzejnikiem:) a lodzika tez chyba wciagne,taka pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden.......synek...28.05...36...Elias karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...33..x Ewcia24..............śląsk................synus... ....02.06..34....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..31.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...33..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...35...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....33.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......34. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....31.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..33..Nina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....31...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....31....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....33..Franek kasia78/29.........łodz...........córunia.......1 9.06....30...........Jula Jotka79................Lublin............synek.......... ...1 9.06............? gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......32....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....30...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ...32...Vanessa malinka*****...........Edinburgh............x........... .21.06....32.......x Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......26....Hania klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...32 Malwinka Monika82...............Kraków..............X.......... 28.06......31......X el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......31...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....31..Julia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......29....Hania NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC Witam wszystkie kobietki!!! Zmieniłam w końcu tabelkę bo już w piątek zaczęłam 32 tydzień. Przede wszystkim gratulacje dla Izy że jest już mamusią,trzymam kciuki za synusia,na pewno będzie wszystko dobrze:) Teraz was podczytuję ale nie mam czasu pisac bo są u nas znajomi,także odezwę się za 2 tygodnie,mam nadzieję że u was będzie wszystko dobrze,pozdrawiam papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden.......synek...28.05...36...Elias karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...33..x Ewcia24..............śląsk................synus... ....02.06..34....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..31.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...33..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...35...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....33...Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......34. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....31.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..33..Nina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....31...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....31....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....33..Franek kasia78/29.........łodz...........córunia.......1 9.06....30...........Jula Jotka79................Lublin............synek.......... ...1 9.06............? gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......32....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....30...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ...32...Vanessa malinka*****...........Edinburgh............x........... .21.06....32.......x Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......26....Hania klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...32 Malwinka Monika82...............Kraków..............X.......... 28.06......31......X el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......31...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....31..Julia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......29....Hania NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden.......synek...28.05...36...Elias karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...33..x Ewcia24..............śląsk................synus... ....02.06..34....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..31.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...33..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...35...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31...........Bremen.........coreczka.......12.0 6....33...Zosia goba1/ 26......... Poznań....... synek.......13.06......34. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....31.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..33..Nina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....31...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....31....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....33..Franek kasia78/29.........łodz...........córunia.......1 9.06....30...........Jula Jotka79................Lublin............synek.......... ...1 9.06............? gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......32....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....30...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ...32...Vanessa malinka*****...........Edinburgh............x........... .21.06....32.......x Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......26....Hania klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...32 Malwinka Monika82...............Kraków..............X.......... 28.06......31......X el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......31...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....31..Julia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......29....Hania NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC Przepraszam ale coś mi się tam rozjechało w tej tabelce staram się właśnie naprawic ale nie wiem czy mi wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×