Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Gość przyszla mumuska
jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu, nie wiem czy dużo czy nie, miesiac temu na wizycie ważyłam +11kg, teraz pewnie z 3-4 wiecej... okaże sie w poniedziałek, bo w domu wagi nie mam... Mała Mi - w Krynicy to był koniec 6 miesiąca... nie martw się, zobaczysz że twój brzucholek nadrobi zaległości i jeszcze bedziesz marzyć o takim malutkim zgrabniutkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam małe kongo w domu. Od wczoraj pilnuję bardzo ruchliwej 2 latki. Dzisiaj ją zabierają. Mały trening przed pojawieniem się mojej małej. Już nie mam siły. Mimo że maleńka jest słodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala Mi wierze ci, że taki maluszek może dac w kość - dodatkowo kobiecie w ciąży... Dlatego podziwiam kobiety rodzące w odstępach 1-2 lat... Ja bym chyba oszalała !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą dzwoniła do mnie koleżanka. Wie że jestem w ciąży i chce żebym poszła z nią na dyskotekę. Chyba ma coś z garem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie rozpisalyscie od wczoraj, nadrobie potem. Zdjecia zaraz zobacze. Ja wlasnie jém sniadanie, odziwo chleb czarny z jajkiem i ogorkiem kiszonym.. gardlo mnie boli, nie moge sliny przelknac i piecze.. a jeszcze kwasne jem. Tescie mnie zarazili, biora antybiotyki, kaszla i nawet geby nie zatkaja w dodatku trzeba sie widac z nimi i calowac :o Dzis mam sprzatania, musze isc na zakupy bo jutro mam gosci. zrobie salatke jarzynowa, jakies ciacho, bigos mam, szynke nakroje,jakies jajko i pomidor.. nie mam pomyslow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala mi--brzuszek faktycznie maly, wozek b.ladny :) a fryzury sie nie czepiaj :p demilunia--brzuszek juz spory, mala sliczna abii---brzuszek duzy :) ale ksztaltny surfitka---malutka przeslodka :D super pamiatka te zdjecia.. a te drugie ..haha:D goba--wozek super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melania---nie widzialam twoich zdjec.. nie wiem chyba ktora to ty hehe a mnie wlasnie wiewiorki-zlodziejki okradaja z orzechow, chyba dzis z 15 razy wdrapywaly sie na 3 pietro , zabieraly orzeszka i uciekaly :D.. jedna sie na mine wrabala bo bylam na balkonie a ona wpadla jak ten czupur rudy :D i nie wiedziala co ma zrobic, to wyszlam do pokoju a ona szybko gwizdnela orzecha i uciekla :) ale mam frajde :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ide po chleb i cos tam porodbic.. dzis jakis glupi dzien, jakiegos dola zlapalam .. maz chcial dzis jechac taxi do roboty zeby popic, a na jutro maly miec gosci na kielicha, nie zgodzilam sie wiec mi zamknal drzwi przed nosem i powiedzial ze dostaje od mojego gadania bolu glowy :o zajebiscie... no wiec musialam sobie pochlipac w swoim zwyczaju.. juz mi przeszlo..ale jakos tak dziwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzień dobry dziewczyny. Ja już mieszkanko posprzątałam, pranie się już pierze. Umówiłam się z koleżanką która ma 2 letniego synka i wybieramy się posiedzieć na plażę. Taką śliczna mamy pogodę że szkoda w domu siedzieć. PM powiedz teściom ze chyba ci się opryszczka robi i nie będziesz ich całować na powitanie bo nie chcesz ich zarazić. Wczoraj często twardniał mi brzuch u góry, ale myślę że to dlatego że troszkę się napracowałam, a wieczorem mały tak sie wiercił że aż mąż nie mógł uwierzyć-zazwyczaj jak ręke położy na brzuchu to mały się uspokaja a wczoraj nawet to nie pomogło.. Ok uciekam bo koleżanka dzwoniła że za 15 min będzie u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuski u mnie od rana cud pogoda.Nocke miałam nawet znośną a teraz jak to przy sobocie sprzątanko.Jutro mam wolne z obiadkiem bo znajomi zaprosili nas na grila więc troche odsapne.. Zaraz skocze na poczte zdjęcia zobaczyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny. Jak czujecie ruchy swojego dzidziusia? Bo mi sie trochę zmieniły. Chyba dlatego, że mały urósł. Tzn. bardziej czuję takie wypinania, najczęściej po obu stronach pępka, tak jakby głowkę wypiął. Zastanawiam się czy nie powinien by już główką w dół. Jak to poznac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello. jotka tego nie poznasz gdzie ma głowe. ja posadziłam kwiatki na balkon:2 bratki i goździki.nic mi się nie chce taka piekna pogoda,ale zeszłam z ogródka bo słońca daje czadu jak nie wiem . chyba wstawie pranie i zrobie coś na obiad co? masakra taki leń,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te wypinania kolo pepka to moze byc doopa a nie glowka :-) albo niekiedy czuc plecki jak sie przeciaga :-) ja jeszcze nic nie zrobilam ide zaraz na zakupy ale nawet nie wiem co mi potrzeba wiem jedno...LODY :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezko okreslic co gdzie lezy, moj sie tak wypina, ze brzuch czasem wyglada jak prostokat :p gosia---ja wczoraj wieczorem bylam nad renem na lodach..boshe jak sie najadlam :p ja tez mam lenia, zrobilam salatke, male zakupy, zaraz upieke chyba babke a potem biszkopta z brzoskwiniami .. musze zobaczyc czy mam wszyskie skladniki, musze posprzatac jeszcze slucham sobie madonny i timberlaka.. piosenka super,ale ona sie nadaje juz na emeryture :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja już po spacerku-na plaży tłumy, ale nie ma się co dziwić bo słoneczko świeci niesamowicie. Aż żal było wracać do domu, ale synek koleżanki śpiący sie zrobił. Ja jeszcze teraz muszę na zakupy wyskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ja bym dala za plaze ... mmm..rozmazylam sie przez Ciebie, u mnie sie juz babka piecze.. ale zapachy :p ale apetytu dzis nie mam ble.. na nic, nawet slodkiego nie chce, zjadlam na obiad 3 tosty z dzemem , pare orzeszkow, i tyle co salatke doprawialam.. heh niemozliwe, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi tylko kuchnia do sprzatania została ale juz mi się niechce...zaraz mam obiadek zupke pomidorowa u nas też cudna pogoda a mąż musi jechać na lotnisko po kolege więc ze spacerku nici...a samej z synem mi się jakośnie chce iść... PM to podrzuć kawałek babki a ja wam jutro podrzuce z grila coś dobrego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,robic przeplywy u mnie wlasnie wykryto wszystko przez te przeplywy,ze cos nie jest tak z lozyskiem bo one wygladalo na 40 tydzien ciazy.a z tym terminem to bylo kilka dat poczawszy od 26.05 do 10.06 w tym terminie mialam rodzic.z usg niby byl 31 tydz a z miesiaczki 34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam juz babke i czekam na cos dobrego Iza-- ja nie mam pojecia czemu tak sie stalo,ale ciesze sie , ze wszystko z malym ok, najwazniejsze, zeby troszke przytyl i wszystko bedzie dobrze :), zrobi jakies zdjecia i wyslij nam. A jak znioslas cc?? Kiedy maluszek moglby wyjsc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cesarke zniosłam dobrze,nic a nic nie bolalo,zaraz na drugi dzien kazali isc sie wykapac a za dwa dni juz troszke moglam chodzic,oczywiscie rana boli ale da sie wytrzymac,w szpitalu daja pyralgine na bol.a po 4 dobach badaja ginekologicznie czy wszystko sie goi.teraz pielegniarka przychodzi i zmienia mi opatrunki.Dzidzius tak do gora dwoch miesiacy wyjdzie,narazie stan stabilny,podaja mu zwiekszony pokarm,usg glowki i brzuszka dobre i krew tez ma dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka ale coś działao że poszłaś na przepływy?tczy tak poprostu? spadam na dwór.bede wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba,przepływy zrobili mi w szpitalu pewnie dlatego zeby sprawdzic czy nic sie nie dzieje a tu wyszlo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedny Maluszek, ale wszystko bedzie dobrze :*:*:*trzymam mocno kciuki 🌻 Ja wlasnie sprobowalam swojej babki..pycha, ale apetytu to ja dzis nie mam nawet slodkiego mi sie nie chce.. , wmusilam w siebie cos tam zeby cos wszamac. Dzis caly dzien i cala noc sama, ble.. :( mam film wypozyczony verwünscht ..bylam w kinie rewelacja, chyba zaraz sobie obejrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszła a ja znowu łaziłam i jadłam dzisiaj.zrobiłam galaretke z brzoskwiniami i zjadłam teraz i jestem najedzona. znowu mam skurcze.wezme zaraz 2 relanium. chyba nie dotrwam do terminu jak tak dalej bedzie. porobiłam troche w ogrodzie i chyba dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba---mniam galaretka:) ale ja zadko kiedy jem, bo tam jest zelatyna wieprzowa :o blee... mnie tez brzuch boli, mam nisko okropnie, tez sie urobilam, lazienke wyczyscilam, nagotowalam sie i jeszcze ogarnelam chalupe... nasza wina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×