Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

HA!!!! mam cie goba-- Ty malpo :p pomyslalas o dziecku?????:D Martusia-- ja po tesciowa dzwonic nie bede, wole po taxi :p zreszta on anie ma auta, bo tesciu w Polsce siedzi. Tylko paniki narobi, moze sie juz cos zyczyna nie wiem, ale boli jak diabli :o we wt na ktg wyszly skurcze to nie wiem.. zobaczymy dzis w nocy i jutro, rano jade do kolezanki posiedziec na ogrodku, moze mi troche przejdzie..oby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweethoney21
Ja też dziś miałam dzień bez lenia-w końcu od 3 tygodni:) mężusiowi wyprałam tapicerke w samochodzie, w domu wszystkiw dywaniki poprałam zrobiłam przemeblowanko ..zaliczyłam wszystkie kurze:) jeszcze okna mi zostały ale niestety ich się nie podejmę bo chyba faktem jest to iż dzidzia się może owinąc pępowiną!? a w poniedziałek mam zamiar skończyć wyprawkę dla córci..a w pozostałe dni tygodnia zrobić big pranko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co wy z ta pepowina?? Okien w ciazy sie nie myje z prostego powodu, tego samego jak nie wiesza sie wysoko prania...moze dojsc do odklejenia lozyska. Zona mojego kuzyna wieszala firanki i wlasnie w ten sposob stracila synka w osmym miesiacu. Przestala czuc ruchy, pojechala do szpitala i juz bylo za pozno. :( Ja dzis tez gonie, od czasu do czasu dopadaja mnie skurcze. Ja robie wielkie pranie, suszenie. Popralam posciel i ubranka. I juz sie nawet wzielam za prasowanie. I sredno co godzine, dwie mam skurcza :o Ale doczytalam w m jak mama, ze od 36 tc moga sie juz powtarzac skurcze przepowiadajace i moze nawet cala macica twardniec. Grunt zeby przeszly. Maz na wszelki wypadek nawet mi torbe z szafy wyciagnal bym sie spakowala do szpitala :P Mala mi, ja juz wyslalam karteczke w kwietniu :) Prosto z NY :D A tak to weeknd mija, ciekawe ile ich jeszcze... Mamuska, twoj ostatni :) Ale ci fajnie. I mam nadzieje, ze jak to te bole to pojedziesz do szpitala i sie zacznie. W koncu masz juz rozwarcie. Jakby co powodzenia. Goba, nie mam pojecia kto to ta renata ??? Pozdrawiam was i zmykam bo mezus wzywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z ranca u nas dzisiaj dzien matki :-) juz dostalam od syna kwiatki i duplo hehe i serce co sam robil i kubeczek na kawusie i takie cos do nabierania lodow...chyba mala sugestia ze mam dzisiaj jakies deserki lodowe trzasnac :-P pozniej, jedziemy nad ren pogrilowac troche i polezec na trawie :-) PM jak co to dzwon do mnie mam auto caly czas i cie podrzuce jakby co nr tel jest na interii :-) z tym odklejajacym sie lozyskiem jest prawda tez slyszalam o takich przypadkach...zreszta moja mama w 38 tyg tez sie wziela za mycie okien i wieszanie firan jej na szczescie tylko wody odeszly przy tym wieszaniu i sie siostra urodzila :-) ja tez chce sie wziac za jakeis pozadki ale tak delikatnie bez zbednego wyciagania sie :-) w tym tyg bede robic kacik dla malego bo w sumie nie mam jeszcze jakos nic gotowe tyle ze popralam wszystkie graty i zamowilam taki plakat z kubusiem puchatkiem :-) czekam na przesylke a potem cos pomysle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa fotki na interii poogladalam :-)) wszystkie fajne!! moze tez jakies dzisiaj porobie to dosle :-) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam kobitki dzisiaj obudziłam się o 5:50 albo raczej mój syn mnie obudził bo przylecial podekscytowany do pokoju poniewaz straż pożarna przyjechała na naszą ulice i tak własnie zakończyło sie moje spokojne spanie... Dzisiaj jedziemy do miasta bo chce kupic małej jeszcze ze 3 kąpleciki na lato. Ide robic sniadanko wpadne wieczorkiem miłej niedzieli😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka-- lepiej, zeby rozwarcia nie bylo bo nie wiem czy przy cc to dobrze :o, ale nie robie nic wiecej pierdziele to.. , byle do czw:) A teraz Wy chcecie wszystko pucowac :p a mi dopiero co przeszlo Gosia--- dzieki za propozycje :) ale super prezent od synka :D, ja bym teraz wykorzystala ta lyche na lody i cos zrobila :p, grilla tez bym zebila z checia ale to po porodzie;) dzis ide sie legnac do kolezanki na ogrodek,odezwe sie chyba w nocy albo w poludnie chwile. Katreczke Malemu tez wysle:) aha no i ..kurde biegunka od rana.. :o oby przeszlo bo jak nie to nigdzie nie jade tylko siedze w domu bleeee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja też dzisiaj na grilla lecę. Na koniki. Poprzysyłam wieczorem zdjęcia. Mam nadzieję że dzisiaj nie dopadną mnie zawroty głowy. Miłego dnia i miłej zabawy. PM uważaj na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny;) Mam juz troszke lepszy humorek, mala biega w brzuchu od samego rana, wczoraj zrobilismy z mezem zakupy kosmetyczne dla mnie i dla malej. Dzisiaj poimprezujemy na ogrodku, znajomi przyjada grilla zrobimy, a podesle tez fotki. PM wydaje mi sie ze juz sie zaczyna pomalu organizm do porodu przygotowywac- bole, rozwarcie i czyszczenie- wszystko na to wskazuje:) Martusia milego weekendu Surfitka ale Cie wzielo, ja tak pralam i prasowalam pare tygodni wczesniej, a teraz wszystko ladnie w szafie poukladane. Gosia bardzo ladna niespodzianke synek Ci sprawil, nad Renem grillujecie- super, przez Bremen przeplywa Wezera zawsze latem mnostwo imprez organizuja wzdluz rzeki.Ile ja sie tam wybawilam- ech stare czasy;) Mala mi to czekamy na fotki z konikami A mialam myc u siebie okna, ale odpuszczam- zdrowie dziecka wazniejsze. Dzisiaj na sniadanko zjadlam platki kukurydziane z mlekiem, i po godz jablko, a teraz kawka oczywiscie bez cukru. PM - ja Ci dam ciasto, nu, nu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Melania
Ale niespodzianka Malinka !! Gratuluje z całego serca !! Naprawde cudownie że mala jest silna i duża mimo wczesniejszego porodu... Ja tez czekam na relacje z porodu, moze na interie napisz jak nie chcesz na kafe... No i oczywiscie zdjecia podeslij... Przyszła, a ty jak dzisiaj, lepiej ?? Milka, slicznie wyglądasz !! Ja tez dodalam pare nowych zdjec na motylkach, to mozecie sobie zobaczyc... U nas weekend leniwy, wczoraj zrobilismy koncowe zakupy do szpitala, teraz tylko czekam az zjawi sie komoda i bede mogla poprac ubranka i poukladac w szufladkach... Poza tym musze sie spakowac do szpitala, ale to juz chyba zrobie jak pojde na zwolnienie czyli za tydzień !! Pogoda u nas nie bardzo, jest cieplo ale zachmurzone niebo i niestety nic nie wyszlo z planów na spacer w plenerze :-( moze po poludniu sie polepszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my po zakupach kupiłam małej 3 śliczne kapleciki 4 czapeczki i buciczki.Jak ja uwielbiam zakupy robić dla niej:):):) No my też dzisiaj na obiadek mamy grila pyszna karkuweczke i piersi od kurczaczka zaraz ide robić szybka sałatke.Jak ktoś chętny to serdecznie zapraszam bo miecha sporo mamy... Pm dzieki a co do rozwarcia przy cesarce to możesz mieć bez obaw ja przy pierwszejciąży mialam na 2 cm a moja koleżanka na 5 cm i bez problemu więc się nie masz co martwić.Oszczędzaj się teraz kochana i wypoczywaj puki możesz bo potem pewnie czasu ci braknie🌼 Mala_mi czekam na zdjecia.. milka równiez miłego dnia podobnie widze jak u mnie się szykuje tylko my sami bedziemy... Wysyłam jeszcze 2 fotki na poczte mojego grubasnego brzucholka hi hi hi, a mala buszuje ostatnio jak szalona😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ktorej moge sie wprosic na grila?? :) Dzis juz troszke lepiej , brzuch sie stawia i boli ale da sie przezyc. Martusia..to dobrze, ze moge miec rozwarcie, myslalam, ze wtedy ciezko cc zrobic Milka..dobrze, ze odpuscilas okna Mala mi.. czekamy na zdjecia Czesc Melania :) ja posiedzialam na ogrodku u kolezanki, wypilam kawke i.. spalilam sobie ramiona, nie czulam slonca bo wiaterek byl a teraz piecze blee.., skoczylysmy do mc donalda..zjadlam jakas zdechla salatke z kurczakiem bo nic innego tam nie ma co bym mogla przelknac, maz bedzie po 18tej, jedziemy tesciowej zyczenia zlozyc z okazji dnia matki :o .. dobrze,ze dobra ze mnie aktorka :p potem do KFC ;) ej Milka..-.....a czemu ciasto bee... he? :D ja mam tylko 3 dni zeby pojesc porzadnie bo potem to juz ani smazonego, ani coli, ani kapuchy bo bede karmic.. :o a apetytu i tak nie mam za bardzo, dzis zjadlam 2 kromki chleba, ta salate w Mc Donalds, pare orzeszkow w czekoladzie i 3 herbatniki. Schudlam 1kg :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden.......synek...28.05...38...Elias karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...37..x Ewcia24..............śląsk................synuś... ....02.06..36....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..37.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...37..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...37...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....37...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31...........Bremen.........coreczka.......12.0 6....35...Zosia Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........36. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....36.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..36..Nina majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....34....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....35..Franek kasia78/29.............łódz..........córunia.........19. 06.....34...Jula Jotka79............Lublin............synek.......19.06.. .....35............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......35....X karolinna7...........Wrocław..............syn........... 20.06.......34....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....34...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ...34...Vanessa Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......32....Hania klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków.......córeczka......... 28.06......33..Anna Obca/24................Wołomin.....synek...28.06.08..... 34....Kubuś el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......34...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....33..Julia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......32....Hania NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC malinka***--9.05------21.06-------------------2300------ ------------------SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam zdjęcia na interie. Radzę przed snem nie oglądać.Koszmary murowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia-mała mi-ładne buty-na sprzedaż? ja taz dzisiaj na obiad grila potem spacer i kawa u znajomych.i tak dzień zleciał. ja zdjęć nie mam ale mam zdjecie z olkiem-synek szwagierki-prześle za chwile i z wczoraj z karuzeli jedno córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka ładnie przybiera,to super pewnie niedługo do domciu.daj nowe zdjęcia małego jak masz.uściskaj go mocno (bez przesady hihi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam, bo warto mieć: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=362004617 choć mam nadzieję, że nie często będziecie musiały z tego korzystać. Pozdrawiam wszystkie czerwcówki 2008 ps. Jeśli któraś z was się zdecyduje, dorzucam wkładki laktacyjne, tylko proszę o podanie w mailu, ze to któras z czerwcówek 2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem dzisiaj padnięta chyba zaraz skocze do łóżeczka przez tą pobudke rano... Iza strasznie się ciesze że mały tak szybko dochodzi do siebie byle tak dalej🌼😍🌼,a wózeczek bardzo fajny.. Pm wysyłam ci przysmaki z grila:):):) Mała_mi butki fajne a konik boski... goba córunia sliczna ,a mały przesłodki.. gosia fajny piknik mieliscie sama mam ochote na taki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Kafeteria to fajne forum ale trochę porozwalane :/ Zapraszam więc wszystkich serdecznie na nowo powstałe forum internetowe o nazwie BOBASKOWO :) Forum to zostało stworzone przez mamy, bo to przecież mamy wiedzą najlepiej czego im trzeba i jakie tematy należy poruszyć ;) Jest nas narazie garsta, ale każdego dnia przybywa ktoś nowy i robi się coraz bardziej przytulniej ;) Każde forum zaczyna od zera - tak jak my - dlatego musimy "walczyć" o każdego użytkownika i będzie nam niezmiernie miło jeśli postanowicie przyłączyć się do nas :D Głównymi zaletami naszego forum jest to, że jest poukładane, przejżyste i wszystko można szybko znaleźć. Zapraszamy serdecznie na Bobaskowo - do naszej małej krainy malucha ;) Tutaj każda grupa - STARACZKI, MAMY BĘDĄCE W CIĄŻY, MAMY PO PORODZIE, MAMY PO STRACIE DZIECKA - ma swoje odrębne pod-forum gdzie można tworzyć własne tematy i kategorie. Można ustawić swój własny, indywidulany avatar, oraz podpis a w nim suwaczki, zdjęcia, gify itd. Po rejestracji każdy użytkownik dostaje PW z dokładną instrukcją obsługi forum i wyjaśnieniami jak ustawić pewne rzeczy np. jak wkleić suwaczek do podpisu. Nasz adres to: www.bobaskowo.phorum.pl Zajrzyjcie w wolnej chwili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te buty to przez pomyłkę. Ale jaja. Zaglądam rano do was a wy o butach. Patrzę na interię a tam rzeczywiście zdjęcia butów.Miałam je wystawić na allegro. Ten grill wczoraj strasznie mnie zmęczył. Zasnęłam już parę minut po 20. Denerwuje mnie ta obniżona kondycja w ciąży. I chyba dostałam jakiejś hiperwentylacji że tam szybko padłam. Iza super że mały tak ładnie przybiera.Trzymam kciuki za niego. PM co u Ciebie? Zazdroszczę Ci. Ty już w tym tygodniu będziesz miała Eliaska przy sobie. Przepraszam jeszcze raz za te buty. Zaraz wyślę zdjęcia z grilla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) kurcze musze sprzedać królika miniaturke bo boje sie zeby Bartuś czegos nie zalapal od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!nie było mnie w wekkend brak czasu!Pogoda super wiec duzo na powietrzu z krystianem byłam.Gorzej mam w nocy taki połsen niby spię a budze sie bardzo duzo razy jakbym czuwała jak mała kopnie to ja juz panika!A w dzień drzmka z poł godziny bo zawsze jest cos do zrobienia.Teraz to powinnyśmy sie wysypiać bo nasze dzieciaczki beda nas poyrzebowac 24 na dobę. MALINKO KOCHANA gratuluję córeczki ,czytając o Tobie bardzo sie wzruszyłam bo ja sama mama termin na 21.06 więc taki sam jak Ty miałaś!To dobrze ze malutka silna ,wyjdziecie na pewno szybciutko do domciu! Izka -widze ze Bartus tez lepiej to super!A z tym królikiem to oddaj do sklepu zoologicznego na pewno go wezmą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć a już wstawiłam obiad,właśnie wcinam śniadanko,w sklepie byłam ,mała w przedszkolu-dzisiaj płaciłam im haracz-kurcze ile to przedszkole źre. mała mi a buciki ładne-czmu sprzedajesz? nocka ciężka pogryzły mnie wieczorem meszki,krece się z boku na bok bo boje się że małego zgniatam,a na dodatek krzyż mnie boli. a co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małami bardzo ładne zdjęcia,no i ty ładnie wyglądasz w ciąży,a synek słodasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka a wiecie kiedy wyjdziecie? pewnie jak mały bedzie jadł co? PM a ty co urodziłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnego terminu nie znam,przepuszczam,że tak za 3tyg wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bedzie miał wyjść to kilka dni przed powiadomią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×