Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

HE!MIERZEJKA_gratulacje trzymam kciuki za Ciebe i malutką! GOBA-normalnie twoja chata to musi lśnić-ja mopem jade podłoge taki leń! Cały dzień boli mnie brzuch non stop-pewnie jutro nie bedzie bolał,tak mam od paru dni raz boli ,raz nie. Z rańca tak po 10kumpela wyciągneła mnie na lumpy-jest maniaczka i wychaczarką-tak ja nazywam zawsze cos wychaczy ładnego.No i wychaczyła mi MATE EDUKACYJNĄ z firmy chicco tzn.taki materacyk z pałąkiem na który kładziesz dzidziusia i on sie bawi za 10zł!Wiec sie opłacało!Zlądowałam w domu po13.Chwile polezałam i po młodego do przedszkola,potem na plac zabaw i po 18 w domciu-młody teraz śpi padniety! Jutro jade do moich rodziców na cały dzięn a chłop w robocie-dopiero pon.ma wolny.No a pracuje od 10-24wiec cały dzięn sama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam lenia, nic mi sie nie chce, zrobilam tylko ciasto drozdzowe z jablkami, miam miam, taka mialam ochote , nie moge sie doczekac kiedy wyciagne go z piekarnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym syf w domu , Mala wymazala mi cala podlage lizakiem- malowala kotki, dobrze , ze nie musze gotowac obiaku dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynka nie wiem czy zalozycielka jest Magda , bo ja tez tutaj nowa. Ale sproboj wpisac w szukaj imie- czerwiec , miejscowosc - caly swiat, mam nadzieje ze cos pomoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaproszenie poszlo jak wejdziesz na moje kontakty to tak pod koniec listy sa wlasnie czwrwcowki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OGROMNE GRATULACJE DLA SWIEZO UPIECZONYCH MAMUSIEK !!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 🌻 🌻 i duzo zdroweczka dla dzidziusiow ❤️ ❤️ ❤️ Ale fajnie, ze jest nas coraz wiecej :) brzuchatkom zycze cierpliwosci i duzo sil :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolusia1505
no witam....ja dzisiaj troche przyszalalam...mieszkm na wsi a do miasta sie dzisiaj wybralam...i to autobusem....w dodatku zrobilam zakupy do domu....wyszlo mi tego 4 reklamowki...mowie wam ledwo zywa jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolusia1505
a poza tym od rana mam jakies dziwne pobolewania w dole brzucha....ale jak troche sie poruszam to przechodzi a za chwile znowu....myslicie ze to juz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolusia1505
jak sie na czarno zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martynka w komentarzach do profilu naszej nk wpisz swój nick kafeteryjny taj jak my i wtedy skumasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolusia1505
a..i brzuch mi jaks sie tak nizej zrobil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolusia w preferencjach na górze a tak apropo to po dupie za dźwiganie!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolusia już powoli wszystkie coś mamy z objawów a surfitka dzisiaj opija ostatni dzień w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martynka w komentarzach do profilu na naszej nk sa podane nasze nicki-masz dane na nasza nk login i hasło?jak nie to podaj mi meila to ci wyśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×