Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Goba ja też w nocy miałam problemy z żołądkiem już myślałam, że może truskawkami się zatrułam bo trochę ich zjadłam i nawet scenariusz sobie już wymyśliłam ,że zamiast na porodówkę to na zakaźny trafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myśle że mój szkrab mnie okopał,boże te laski co miały termin daleko to już są po a my co?małgonia dzisiaj już wtorek a my nadal chodzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie wiem i u mnie chyba to jeszcz pootrwa. Wszyscy są zniecierpliwieni i tylko mmnie pytają czy już po a ja już mam tego dość bo to przecież nie oni chodzą w ciąży i chyba najbardziej to ja bym chciała być po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach małgoniu brak mi słów,zastanawim się co by tu zrobić zeby już ale mi nic nie pomaga nawet sprzatanie itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie wiem, dobrze byłoby o tym nie myśleć a może samo przyjdzie szybko, ale w moim przypadku to raczej nie możliwe bo ja 24 h na dobę tylko o tym myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam bo mnie wątroba boli-może za dużo czaeśni wczoraj zjadłam.wlece później. a tu takie pustki jakby wszystkie rodziły,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Ewunia trzymam kciuki :) Dziewczyny u Was chociaz jest nadzieja ,ze wkrotce urodzicie a ja mam termin na koniec czerwca i jeszcze ewentualnie plus 2 tygodnie Brzuch mam dalej bardzo wysoko wiec nie zapowiada sie ze do konca miesiaca urodze chociaz nigdy nic nie wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nie wiem czy tutaj ktoś jest o tej porze ale napiszę tylko że noc miałam tym razem dosyc przespaną także fajnie się czuję ale o 6 rano złapał mnie silny ból taki jak na okres już myślałam że to to a tu niestety fałszywy alarm:(Ja też o tym myślę non stop tak jak wy ale im dłużej tym bardziej się boje,najlepiej niech już będzie po bo zwariujemy wszystkie:) Ciekawe jak tam Gosia i Ewcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, normalnie siedze i rycze, tu dziewczyny rodza z terminem na 29.06 a ja termin na 08.06 i nic. PLakac mi sie chce i juz nerwy zaczynaja robic swoje, bo ani siedziec ani stac ani nic, wszystko tak boli,niby skurcze sa ale co to za skurcze skoro do niczego nie doprowadzaja. Ehhh.... zaczynam sie niepokoic, czy ja wogole urodze...? Nawet pisac mi sie nie chce.Zmykam sie podolowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kirysek nie dziwię się że się dołujesz,wierzę że ci ciężko bo nam wszystkim już jest ciężko,ja sama sobie nie wyobrażam bujac się z brzuszkiem po terminie,mi zostało 11 dni ale jestem dobrej myśli że zaraz się zacznie,ty też na pewno urodzisz tylko widocznie twojemu dzidziusiowi jest za dobrze u ciebie albo potrzebuje jeszcze troszkę czasu tak sobie tłumacz,choc wiem że ciężko.Głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie wszystkiego najlepszego,a dzień się jeszcze nie skończył także kto wie może dzidzia właśnie na to czekała,musisz byc dobrej myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrina dziekuje, powiem ze troszke mnie pocieszylas, ale ta mysl caly czas siedzi w glowce, kiedy kiedy kiedy... Dzieki kochana, 3maj sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty też się 3maj;)Mam nadzieje i życzę ci tego abyś już dzisiaj nam napisała że jedziesz do szpitala,będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa***
cos boli mnie brzuszek w dole ale to taki ciagly bol bez przerwy czy to moze juz sie zaczelo? nastawilam sie raczej na jakies skurcze a nie na bol ciagly i nie wiem sama co o tym myslec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kirysek to wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy :) Taki upał ,że dzidzi nie chce sie wyjsc .Dziwisz mu sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Elmirka Gratuluje slicznej cory🌻 Elektryczna jak Eliasek przesypia nocki? Maya w dzien spi , tylko budzi sie na jedzenie i zmiane pieluchy, a w nocy moglaby nie spac, dzisiaj brzuszek ja troche bolal takze poplakala troche. Podam jej chyba herbatke z kopru, moze podziala, nie moge patrzec jak sie meczy. Malinka, ale Emilka ma duze oczka- sliczna, a jak tam z ulewaniem? U mnie jak do tej pory problemu z tym nie ma, ale tez mala nie pije duzo przy jednym karmieniu, tak 40 ml. ale ladnie przybrala juz na wadze, bo w szpitalu sporo jej ubylo- pokarmu nie mialam, ale teraz juz nie moge narzekac na braki. Goba, Surfitka - dziewczyny cos sie ociagacie, dobrze dzieciaczkom w brzuszkach;) Ewunia- lekkiego porodu zycze, trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLIWKA dziekuje, ON juz moglby wysjc ja wiem, ze ma tam napewno dobrze, ale niech pomysli troche o rodzicach,ze wyczekuja z utesknieniem:P Dzis nie robie obiadu, huraa. siostra na prezent robi nam obiadek jak dobrze, bo ledwo co łaże.A co dzis tu tak cichutko?? Pewnie wszystkie juz rodza, towarzystwo sie wykrusza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka76 popros kogos żeby z Niemiec przywiózł Ci Lefax to najlepsze lekarstwo na kolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Oliwka tak sie sklada ze mieszkam w niemczech;), ale o tym leku nie wiedzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwka a może to lekarstwo to sab simplex? ciekawe co u reszty?wszystkie na porodówkach?ja zdycham z upału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja jestem, ale taki upał że nie mam na nic siły, Rano miałam dodatkowo wizytę ze szkoły do której od września będzie chodziła Wiki. Przyszli tylko po to by nas poznać i przedstawić nauczycielkę która będzie uczyć małą. Dziwne zwyczaje. Teraz wybieramy się na zakupy, potem będziemy dalej siedzieć w domku. A dni ciągną się niesamowicie. Jak tak popatrzę wstecz to te minione tygodnie przeleciały szybko a te 2 ostatnie ciągną się niesamowicie. Nawet nie dopuszczam do myśli tego że mogę urodzić po terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ,komp lewdo co zyje ale korzystam z okazji zeby sie odezwac:) moja mała cos leniwa jest dzisiaj az do niej to nie podobne,,,troche sie denerwuje tym....brzuch boli -masakra ja juz chce byc po!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Elmirka, corusia urocza :) Gratulacje !!!! U mnie od samego rana i cala noc chodzi klimatyzator, bo bym ducha wyzionela chyba ;) A rodzic nie bede na razie, maz mi powiedzial, ze on sie z corka dogadal i nie bedzie go sciagala nagle z pracy i urodzi sie w weekend :P Milka, ty cwana jestes ..a sadze, ze jakbys czekala jak my z Goba, to jeszcze bys Mayeczki nie tulia, tylko turlala sie z tym brzuchalem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka mój mąż też umówił się z maluszkiem że ma wyjśc na weekend,ja się śmieję że może go posłucha,byłoby super:)Mój maluch też jakiś spokojny dzisiaj aż to do niego niepodobne a to ponoc tuż przed porodem są mniejsze ruchy,no ciekawe jak będzie:)U nas też gorąco:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×